Home News Apple TV: Blade Runner 2049, Arrival za 15 zł w 4K
Apple TV: Blade Runner 2049, Arrival za 15 zł w 4K

Apple TV: Blade Runner 2049, Arrival za 15 zł w 4K

287
2

Na platformie Apple TV można obecnie zakupić kilka interesujących filmów w 4K w cenie 14,99 zł. Należą do nich między innymi “Blade Runner 2049”, “Jumanji” i “Nowy początek” (“Arrival”).

Jeśli chodzi o przecenione niedawno tytuły na Apple TV, to większość z nich jest do nabycia za 14,99 zł. W takiej cenie zakupimy między innymi dwa filmy Denisa Villeneuve’a: “Blade Runner 2049” i  “Nowy początek“. Obydwa z nich to niezwykle cenione pozycje w gatunku science-fiction. Ten pierwszy to kontynuacja kultowego klasyku Ridleya Scotta z 1982, tym razem z Ryanem Goslingiem w roli głównej, a w pozostałych rolach: Harrison Ford, Robin Wright, Ana de Armas, Harrison Ford i Jared Leto. Natomiast drugi z tych tytułów ma w obsadzie Amy Adams, Jeremy’ego Rennera i Foresta Whitakera. Film zdobył nominacje do ośmiu Oscarów, z czego wygrał jedną statuetkę (za montaż dźwięku).

Apple TV

Innym tytułem z obniżoną ceną jest poprzednia odsłona przygód Petera Parkera z Tomem Hollandem: “Spider-Man: Homecoming“. Oprócz tego w ofercie jest także “Jumanji: Przygoda w dżungli” z Dwayne’em Johnsonem i Jackiem Blackiem. Ten sequel/reboot przybrał konwencję gry wideo, z rozrywkową dekonstrukcją wszystkich stereotypów i zyskał aprobatę krytyków (76% pozytywnych recenzji). Pozostałymi tytułami w cenie 14,99 zł są film sci-fi “Pasażerowie” oraz animacja “Hotel Transylwania 2“.

Apple TV

W przypadku wszystkich wyżej wymienionych filmów możemy liczyć na polską ścieżkę dźwiękową oraz napisy. Tak samo jeśli chodzi o dostępność Dolby Vision. Z kolei w kwestii audio, jedynie “Nowy początek” i “Hotel Transylwania 2” nie oferują miksu Dolby Atmos.


Pozostałymi pozycjami, które nabędziemy w niższej cenie będą: “Piekło” za 14,99 zł, “Angry Birds Film” (14,99 zł), “Bez litości 2” (19,99 zł) oraz “Hotel Transylwania 3” (24,99 zł).

Poniżej znajdują się linki do wszystkich wymienionych wyżej, przecenionych tytułów:


ZOBACZ TAKŻE: Przemytnik | RECENZJA | Wydanie 4K UHD Blu-ray


Od maja filmy ze sklepu Apple można oglądać na wybranych telewizorach Samsunga. Pełną listę modeli obsługujących Apple TV znajdziecie tutaj.

Źródło: opracowanie własne

(287)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

2
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o