Home Konferencje, szkolenia, seminaria Konferencje producentów Prezentacja MicroLED Samsung w Warszawie! Nasze wrażenia
Prezentacja MicroLED Samsung w Warszawie! Nasze wrażenia

Prezentacja MicroLED Samsung w Warszawie! Nasze wrażenia

14.48K
0

Na specjalne zaproszenie firmy Samsung, odwiedziliśmy dziś zaaranżowany na kino domowe, ekskluzywny apartament Demo Room w Warszawie przy ul. Złota 44. Na 46 piętrze najbardziej luksusowego wieżowca w stolicy, czekała na nas nie lada niespodzianka. I to taka, która jest dostępna tylko w 3 miejscach w całej Europie. Panie i Panowie: pierwszy kontakt w warunkach domowych z ekranem w technologii MicroLED w akompaniamencie wysokiej klasy kolumn firmy Steinway Lyngdorf Model O.

MicroLED TV

O technologii MicroLED usłyszeliśmy szerzej podczas ostatnich targów CES w Las Vegas. To właśnie tam, z zaskoczenia, firma Samsung zorganizowała specjalną konferencję oraz ogromną wystawę związaną z technologią MicroLED, która rozwija się na tyle szybko aby dać możliwość stworzenia pełnoprawnego ekranu telewizyjnego działającego w domowych warunkach. Na targach mogliśmy zobaczyć ekran 75″ o rozdzielczości 4K zbudowany z modułów.

Samsung micro led ces 2019

Wszystko wskazuje na to, że firma mocno pracuje nad tym projektem i być może już niedługo zobaczymy finalny produkt na rynku konsumenckim. Na pewno jesteśmy już bliżej niż dalej finału tego projektu.

Więcej na temat MicroLED przeczytacie w poniższym artykule. A co mogliśmy zobaczyć w Demo Room Home Cinema w Warszawie?

CES 2019 | POKAZ First look | Co wiemy o Micro LED TV Samsung? Czy to będzie telewizor idealny?

(14478)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

21
Zobacz więcej komentarzy na forum

Dodaj komentarz

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subskrybuj  
Powiadom o