Home News Netflix: ten film błyskawicznie podbił ranking TOP 10 w Polsce i na świecie! Hit czy kit?
Netflix: ten film błyskawicznie podbił ranking TOP 10 w Polsce i na świecie! Hit czy kit?

Netflix: ten film błyskawicznie podbił ranking TOP 10 w Polsce i na świecie! Hit czy kit?

2.17K
0

Ranking TOP 10 na Netflix – te filmy oglądają się teraz najlepiej! W Polsce i na świecie niepodzielnie rządzi film “Snafu”, który miał swoją premierę zaledwie kilka dni temu. W ogólnej opinii jest to produkcja wątpliwej jakości, ale i tak nie ma sobie równych na Netflix! Warto mimo wszystko obejrzeć?

TOP 10 na Netflixfilmy: “Snafu” króluje w Polsce i na świecie! Warto obejrzeć?

Zmiany w światowym rankingu filmowym Netfliksa. W publikowanym co wtorek zestawieniu największy serwis VoD świata umieszcza produkcje, który w minionym tygodniu przyciągnęły przed ekrany najwięcej widzów. Od niedawna mamy dostęp do statystyk w kilku kategoriach. Możemy więc podejrzeć nie tylko co cieszy się popularnością, ale też przez jaki czas dany tytuł był oglądany i ile wyświetleń zebrał. W okresie od 24 do 30 lipca wśród filmów w ujęciu globalnym niepodzielnie króluje “Snafu”:

“Snafu” (w oryginale znany jako “Hidden Strike”) to najnowszy film, który polską premierę na Netflix miał 28 lipca. Tytuł z miejsca wziął szturmem ranking popularności w naszym kraju oraz na świecie, błyskawicznie obejmując prowadzenie. Nowość z dużą przewagą (niemal 38 milionów obejrzanych godzin) wyprzedziła takie tytuły jak “Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”, “Sklonowali Tyrone’a” czy “Szczęście dla początkujących”:

Film “Snafu” to nietypowa, bo chińsko-amerykańska produkcja, a w rolach głównych można oglądać Johna Cenę (legendę WWE) i Jackiego Chana. Jak można się domyślić, jest to film akcji. Nie zebrał on zbyt przychylnych recenzji – choć ocen nie ma zbyt wielu, to na portalu Rotten Tomatoes tytuł posiada obecnie ocenę na poziomie zaledwie 17% od krytyków oraz 54% od widzów. Wielu wręcz nazywa ten film kiczowatym, decyzję o ewentualnym obejrzeniu pozostawiamy więc Wam.

Jak przedstawia się fabuła filmu “Snafu”? Opisywana jest następująco: “Dwóch żołnierzy elitarnych sił specjalnych zostaje wysłanych na niebezpieczną misję na pustyni. Ich zadaniem jest uratowanie pracowników największej platformy wiertniczej na świecie. Do pomocy zostaje im przydzielona grupa najemników, ale okazuje się, że są oni częścią spisku, który ma na celu kradzież ropy.”

Źródło: https://www.netflix.com/tudum/top10?week=2023-07-30


Filmy, seriale, VoD i serwisy streamingowe – przeczytaj więcej:

(2170)

1 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x