
Nadchodzący tydzień w Disney+. Idzie MOCNA dawka nowości!
Polski oddział platformy Disney+ zaprezentował listę filmów i seriali, które pojawią się w serwisie w nadchodzących dniach – z pewnością będą doskonałym wyborem na majowy wieczór.
Nowości w Disney+! Jakie nowe filmy i seriale pojawią się w serwisie?
Serwis streamingowy Disney+ zaprezentował nowości, jakie pojawią się na platformie w nadchodzącym tygodniu! Pojawią się nowe produkcje, jak również nowe odcinki waszych ulubionych seriali.
Jakie nowe filmy i seriale obejrzymy? Sprawdźcie poniżej.
Serial “Andor”
W świecie „Gwiezdnych Wojen” niewiele seriali zdobyło tak duże uznanie jak „Andor”. Nowa odsłona jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej serii i jednocześnie mostem prowadzącym prosto do wydarzeń z „Łotra 1”. Cassian Andor, ponownie grany przez Diego Lunę, powrócił jako bohater rozdarty wewnętrznie, gotowy poświęcić wszystko dla sprawy rebelii.
To, co wyróżnia „Andora” od innych produkcji w uniwersum Star Wars, to jego powaga i narracyjne skupienie. Brak tu typowego humoru, nie ma też Jedi – zamiast tego dostajemy ludzi uwikłanych w konflikt większy niż oni sami. Zdjęcia, scenografie i gra aktorska znów trzymają poziom.
Film “Prześwietlić Titanica”
Dokument „Prześwietlić Titanica” (oryg. Titanic: The Digital Resurrection) to najnowsza produkcja National Geographic, która oferuje przełomowe spojrzenie na jedną z największych katastrof morskich w historii. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii skanowania podwodnego, zespół ekspertów stworzył pierwszy w historii wysokiej rozdzielczości, trójwymiarowy „cyfrowy bliźniak” wraku Titanica. Ten dokładny model umożliwia szczegółową analizę przyczyn zatonięcia statku, pozwalając na weryfikację dotychczasowych teorii i odkrycie nowych faktów dotyczących tragicznego rejsu z 1912 roku.
„Prześwietlić Titanica” to fascynująca propozycja dla wszystkich zainteresowanych historią, technologią i tajemnicami jednej z najbardziej znanych tragedii morskich.
Nowości w Disney+. Co obejrzymy w najbliższym tygodniu?
- Doktor Who – sezon 2, odcinek 5 (10 maja)
- Andor – sezon 2, odcinki 10-12 (14 maja)
- Misja: Podstawówka – sezon 4, odcinki 9-15 (14 maja)
- Will Trent – sezon 3, odcinek 14 (14 maja)
- Doktor Odyssey – sezon 1, odcinek 11 (14 maja)
- Sekrety mormońskich żon – sezon 2 (15 maja)
- Prześwietlić Titanica (16 maja)
Źródło: Disney+
Zobacz więcej:
-
- Kiedyś HIT, dziś sequel! Netflix pokazuje, jak się robi kino akcji
- Wciąga na całego. Potężny filmowy HIT obejrzysz w Playerze!
- Polski film ROZGROMIŁ konkurencję na Prime Video! To teraz oglądają wszyscy
- Nowy zwiastun to petarda! Oto, co czeka nas w 2. sezonie HITU Max!
- Fani Śródziemia będą zachwyceni! Warner Bros. zapowiada film, na który czekaliśmy latami