Home News Inteligentne pobieranie w Netflix dostępne na iOS
Inteligentne pobieranie w Netflix dostępne na iOS

Inteligentne pobieranie w Netflix dostępne na iOS

286
0

Netflix wprowadził właśnie inteligentne pobieranie w swojej aplikacji na urządzeniach z iOS. Pozwoli ona lepiej zadbać o wolne miejsce na naszych urządzeniach przenośnych.

Inteligentne pobieranie to funkcja służąca do automatycznego usuwania ściągniętych przez nas odcinków serialu po ich obejrzeniu. Jeśli pobraliśmy kilka odcinków (np. trzy) i obejrzeliśmy jeden z nich, to samoczynnie zostanie usunięty ten pierwszy, a gdy zechcemy ściągnąć kolejny, automatycznie program zacznie pobierać czwarty. Opcja ta była już dostępna od lipca 2018 roku na Androidzie, teraz mogą z niej także skorzystać posiadacze urządzeń z iOS (iPhone / iPad).

Netflix

Aby skorzystać z inteligentnego pobierania należy zaktualizować aplikację Netflix do najnowszej wersji. Jeśli nie jesteśmy zainteresowani tą opcją, istnieje możliwość jej wyłączenia. Warto pamiętać, że część biblioteki Netflixa nie jest dostępna do pobrania offline, chociaż większość oryginalnych produkcji firmy nie powinno sprawiać problemów.

Źródło: Netflix

(286)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.