Home News Nowe 4K TV Sharp w Polsce. Kup jeden, drugi gratis
Nowe 4K TV Sharp w Polsce. Kup jeden, drugi gratis

Nowe 4K TV Sharp w Polsce. Kup jeden, drugi gratis

1.63K
3

Firma Sharp wprowadza 4 telewizory 4K UHD na polski rynek. Ponadto, oferuje promocję w ramach której przy kupnie jednego z nich otrzymamy drugi telewizor gratis.

Telewizory Sharp wprowadzone teraz na polski rynek to zapowiadane przez nas w ubiegłym wrześniu UI9362E oraz UI7652E. Dostępne są w wariantach 60- i 70-calowych. Pierwszy z nich oferuje podświetlenie Edge LED, drugi natomiast Direct LED. Wersje 70-calowe są największymi rozmiarowo produktami Sharp dostępnymi w Europie w kategorii 4K UHD Smart TV. Obsługują one format HDR a Sharp zapewnił autorską technologię przetwarzania obrazu o nazwie HDR+ (nie mylić z HDR10+ ani z trybem HDR+ w Samsungach). Seria UI9 jest w stanie wyświetlić także szeroką paletę barw (WCG).

Sharp

Warto podkreślić, że telewizory te wyposażone są w system audio Harman / Kardon 2.1 z z głośnikami wysokotonowymi oraz niskotonowym wooferem. Jest on zgodny z formatami Dolby Digital i Dolby+ a także zapewnia upmixing DTS Studio Sound. W kwestii złącz, mamy tutaj 3 porty HDMI, 2x USB, czytnik kart SD, zintegrowany moduł CI+ a także potrójny tuner (DVB-C, DVB-S/S2 i DVB-T/T2HD).

Ceny wariantów 60-calowych UI9362E i UI7652E to odpowiednio 3199 PLN / 2799 PLN, natomiast ich 70-calowe odpowiedniki to wydatek rzędu odpowiednio 5399 PLN / 4599 PLN. Przy kupnie 60- bądź 70-calowego modelu UI9362E Sharp dorzuca telewizor Full HD – 40-calowy FI3012E lub 32-calowy HI3012E. Promocja obowiązuje w MediaMarkt do końca lutego. Regulamin można przeczytać tutaj.

Źródło: Sharp

(1629)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(3)

 1. Cytat

  Firma Sharp wprowadza 4 telewizory 4K UHD na polski rynek. Ponadto, oferuje promocję w ramach której przy kupnie jednego z nich otrzymamy drugi telewizor gratis.

  Slusznie. Tak na wypadek jak sie pierwszy zepsuje, a firma zwinie interes.

 2. Poprawcie mię jeżeli się mylę tańszy ma direct led a droższy EDGE. Czy pomyłki się wkradł. W ofercie sklepów również tak niby jest?
 3. Jakub Krawczyński Jakub Krawczyński napisał(a):
  1 hour ago, boood said:

  Poprawcie mię jeżeli się mylę tańszy ma direct led a droższy EDGE. Czy pomyłki się wkradł. W ofercie sklepów również tak niby jest?

  LC-70UI9362E (ten droższy) posiada podświetlenie typu Edge LED, a seria UI7 (tańsza) ma Direct LED. Takie widnieje info od września 2018.