Home News Telewizja naziemna: wywołujący kłótnie kanał będzie nadawał za darmo w całej Polsce? Jest wniosek!
Telewizja naziemna: wywołujący kłótnie kanał będzie nadawał za darmo w całej Polsce? Jest wniosek!

Telewizja naziemna: wywołujący kłótnie kanał będzie nadawał za darmo w całej Polsce? Jest wniosek!

9.94K
4

Naziemna telewizja cyfrowa: Telewizja Republika wystąpiła o przyznanie koncesji poprzez złożenie wniosku do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Stacja od miesięcy stara się o wejście na multipleks ogólnopolski. Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny stacji, zaapelował do Widzów oraz Czytelników o wsparcie tej inicjatywy.

Telewizja naziemnaTV Republika z wnioskiem o miejsce na MUX-8

W ostatnich miesiącach Telewizja Republika notuje gigantyczny wzrost popularności. Stacja od dłuższego czasu stara się o wejście na multipleks ogólnopolski. – Liczę na to, że największa telewizja konserwatywna w Europie Środkowej nie zostanie pominięta, jeśli chodzi o przyznanie koncesji. Liczę na profesjonalizm i uczciwość członków KRRiT – powiedział Tomasz Sakiewicz, prezes Telewizji Republika, portalowi Niezalezna.pl.

Tomasz Sakiewicz zaapelował do widzów o wsparcie starań TV Republika w tej sprawie. – Prosimy o to, żeby wysyłać tutaj pisma, żeby państwo nas wspierali w każdej formie, która ułatwi nam uzyskanie tej koncesji. Żeby każdy mógł odbierać Telewizję Republika. Dzisiaj 62 proc. Polaków, a już za chwilę być może 100 proc. Polaków będzie miało koncesję na telewizję naziemną – stwierdził.

Kto powalczy o miejsca na MUX-8?

Na początku kwietnia przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji ogłosił konkurs dotyczący dwóch slotów na ósmym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. Chodzi o emisję dwóch kanałów tematycznych: informacyjnego i rozrywkowego.

Nad udziałem w konkursie zastanawia się Telewizja Polsat. – Czas na odpowiedź jest do połowy maja. Analizujemy ten temat i w połowie maja złożymy oficjalne odpowiedzi, ale też poinformujemy Państwa, jeśli coś zgłosimystwierdził w pierwszej połowie kwietnia Piotr Żak, prezes Polsatu.

Co z innymi nadawcami? – Jeszcze rozważamy kwestie startu na MUX-8 . Analizujemy segmenty programowe które mogłyby w tym modelu dystrybucyjnym dawać gwarancję oczekiwanej oglądalności – przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl Leszek Kułak, szef rady nadzorczej i większościowy akcjonariusz Red Carpet TV, nadawcy stacji ViDoc TV, obecnej na MUX-8 od 15 marca br. (początkowo pod nazwą CTV9).

Obecnie analizujemy plany związane z MUX-8. Wkrótce udostępnimy więcej szczegółówstwierdził Karol Warda, wiceprezes kontrolowanej przez Michała Winnickiego firmy MWE Networks. Startem w konkursie nie są natomiast zainteresowane Grupa Kino Polska i TVN Warner Bros.

naziemna telewizja cyfrowa jak odbierać do kiedy 2023 uhf

Źródło: WirtualneMedia


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy LG:

(9939)

3 4 głosy
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Meer
Meer
2 miesięcy temu

Będzie konkurencja dla obecnie ‘jedynie słusznej trójcy’

Zbyszek
Zbyszek
2 miesięcy temu

Tytuł artykułu wyraźnie sugeruje jakie poglądy polityczne ma autor. Rozumiem. Trudno wymagać obiektywizmu od wyznawcy religii z Wiertniczej.

Tomasz
Tomasz
2 miesięcy temu
Reply to  Zbyszek

dokładnie, tytuł jakby pisał go jakiś Silny Razem

Marek
2 miesięcy temu
Reply to  Zbyszek

W którym miejscu tytuł artykułu sugeruje poglądy autora.No ale czego można się spodziewać po wyznawcy wiadomo jakiej sekty

Last edited 2 miesięcy temu by Marek
4
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x