Home News Informacje prasowe To drugi najmocniejszy producent telewizorów na świecie. Nr 2 w rankingu sprzedaży!
To drugi najmocniejszy producent telewizorów na świecie. Nr 2 w rankingu sprzedaży!

To drugi najmocniejszy producent telewizorów na świecie. Nr 2 w rankingu sprzedaży!

9.22K
0

Marka Hisense utrzymała pozycję nr 2 na świecie pod względem sprzedaży telewizorów w 2023 roku. Ile zarobiła? Ile wyniósł wzrost rok do roku?

Firma Hisense nadal nadal numerem 2 na globalnym rynku sprzedaży telewizorów

Według wiodącego instytutu badań rynkowych Omdia, Hisense, globalny producent elektroniki użytkowej oraz urządzeń AGD, dostarczyła w 2023 r. drugi co do wielkości wolumen telewizorów na świecie, osiągając sprzedaż na poziomie 26,11 mln, przy wzroście o 6,4% rok do roku. Wynik ten zapewnia również najszybszy wzrost wśród 5 najlepszych marek na świecie w ciągu kolejnych dwóch lat.

Hisense numerem 2 na świecie

Hisense to globalny producent urządzeń RTV i AGD. Marka dostępna jest już w ponad 160 krajach. Dynamiczny rozwój i zorientowanie na rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że Hisense cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jak wynika z raportu Omdia chiński producent uplasował się na drugim miejscy pod względem sprzedaży telewizorów w 2023 roku. Potwierdza to również opublikowany niedawno raport instytutu badań rynkowych AVC Revo, według którego dodatkowo Hisense jest jedyną marką, która w ciągu ostatnich sześciu lat stale rosła wśród 5 najlepszych marek telewizorów na świecie.

fot. Hisense

Dynamiczny rozwój i plany marki

Marka numer dwa, jaką jest producent pochodzący z Azji, rozszerza swoją strategię globalizacji i optymalizuje swój globalny ślad, obsługując 34 parki przemysłowe, 25 centrów badawczo-rozwojowych i 64 spółki zagraniczne, a także angażując się w marketing sportowy. Jak głoszą przedstawiciele Hisense, jej celem jest dostarczenie konsumentom innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz nowoczesnych urządzeń, które nie tylko sprawią, że codzienne obowiązki będą łatwiejsze, ale i dadzą możliwość na lepsze doświadczanie otaczającego świata. Zgodnie ze swoją strategią Hisense dostarcza wyjątkowe urządzenia w konkurencyjnych cenach – tak, aby każdy konsument mógł cieszyć się z tych innowacyjnych i nowoczesnych urządzeń.

Nowoczesne technologie w Twoim domu

2023 roku to czas sukcesów Hisense. Marka wprowadziła na polski rynek aż cztery serie telewizorów typu Mini LED, dwie serie rewolucyjnych telewizorów laserowych oraz laserowe projektory. Telewizory Hisense – takie jak seria MiniLED UXKQ czy Laser TV L9H – rewolucjonizują rynek i znany dotychczas obraz telewizji. Jak zapowiada, marka nie zamierza się zatrzymać. Już teraz zapowiada nowe modele i nowe, nieszablonowe zastosowanie ekranów.

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Produkty Hisense – przeczytaj więcej:

(9219)

3 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x