Home News Kupując Philips OLED 803 otrzymasz Xbox One S gratis
Kupując Philips OLED 803 otrzymasz Xbox One S gratis

Kupując Philips OLED 803 otrzymasz Xbox One S gratis

950
0

Właśnie pojawiła się w polskich sklepach interesująca promocja na Philips OLED 803. Kupując ten telewizor, otrzymamy w zestawie konsolę Xbox One S.

Skorzystaj z promocji na Philips OLED 803 + Xbox One S

MediaExpert_300x250

Philips OLED 803 to jeden z najlepszych telewizorów OLED ubiegłego roku w swoim przedziale cenowym. Dowodem tego jest wystawiona przez Macieja rekomendacja. Jego dużym atutem jest wyświetlanie perfekcyjnej czerni i głęboki kontrast. Wraz z dużym poziomem jasności (średnio 740 nitów) i matrycą 120 Hz czyni go idealnym telewizorem do gier, filmów czy oglądania sportu. Dodatkowo poza standardem HDR10, obsługuje również jego rozszerzoną wersję HDR10+.

Philips OLED 803

Znajdziemy tutaj również trójstronny system oświetlenia Ambilight, a także skorzystamy z asystentów głosowych Amazon Alexa i Asystenta Google. Telewizor posiada ponadto preinstalowany system Android TV.

Model 55-calowy zadebiutował w ubiegłym roku w cenie 7999 złotych, a teraz możemy nabyć go za 5999 . Ponadto, kupując ten 55” model w wybranych sklepach stacjonarnych i online, otrzymamy za darmo Xbox One S wraz z zestawem gier. Konsola ta zgodna jest z HDR-em i posiada czytnik 4K UHD Blu-ray i może być świetnym uzupełnieniem telewizora.


ZOBACZ TAKŻE: Nasz test telewizora OLED 803


Z promocji możemy skorzystać w Media Expert, RTV EURO AGD, Media Markt i Neonet.

Źródło: Philips, opr. własne

(950)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o