Home News CANAL+ wyłączy jeden ze swoich największych kanałów! Jakie zmiany czekają widzów w Polsce?
CANAL+ wyłączy jeden ze swoich największych kanałów! Jakie zmiany czekają widzów w Polsce?

CANAL+ wyłączy jeden ze swoich największych kanałów! Jakie zmiany czekają widzów w Polsce?

80.66K
2

CANAL+ podjęło decyzję o wyłączeniu jednego z kanałów ze swojego portfolio. Chodzi o CANAL+ Family, który zakończy nadawanie z początkiem września, ale na razie wyłącznie we Francji. Czy zniknie też w Polsce? Nadchodzą duże zmiany w ofercie nadawcy.

Kanał CANAL+ Family zakończy nadawanie. Czy zniknie także w Polsce?

CANAL+ zaplanował wyłączenie kanału CANAL+ Family na początek roku szkolnego we Francji. Oznacza to, że ta pozycja zniknie już z początkiem września. Zmian ma być więcej, ponieważ nadawca szykuje się do przeorganizowania swojego portfolio. Dotknie to też prawdopodobnie Polski, ale na razie nie wiadomo, co dokładnie zniknie lub zostanie włączone.

We Francji na razie w zasadzie pewne jest zniknięcie CANAL+ Family. Programy obecne w ramówce tej stacji mają trafić do CANAL+, CANAL+ Décalé i myCanal. Mówi się też o starcie nowych pozycji – pojawiły się nawet nazwy! We Francji, a w konsekwencji także w innych krajach, mogą niebawem ruszyć CANAL+ Kids i CANAL+ Docs (w Polsce działa już CANAL+ Dokument). Na razie nie wiadomo nic na temat ich oferty, jednak nazewnictwo dosyć jasno wskazuje kierunki ich rozwoju.

CANAL+ wyłączy jeden ze swoich największych kanałów! Jakie zmiany czekają widzów w Polsce?

Czekamy na kolejne informacje, oczywiście również te dotyczące oferty nadawcy w Polsce. Pierwsze pytanie, na które zapewne uzyskamy wkrótce odpowiedź, to to dotyczące dalszej działalności CANAL+ Family w naszym kraju. Obecnie oferta stacji francuskiego nadawcy w Polsce przedstawia się następująco:

  • CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ Dokument, CANAL+ Now, CANAL+ Kuchnia, CANAL+ Domo, CANAL+ Sport (kanały od 1 do 4), nSport+, CANAL+ 4K Ultra HD, Planete+, Ale kino+, MiniMini+, teleToON+

magicLinks_2_1

Źródło: https://satkurier.pl/news/206629/zniknie-kanal-canal-family.html


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(80656)

1.8 12 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Daw
Daw
29 dni temu

A novelas+ dlaczego pominięty w artykule?

Dj.Graal
Dj.Graal
29 dni temu

W Polsce Canal+Family jeśli jest kanałem gwarantowanym bedzie mozliwosc rozwiązania umowy,a na to operator chyba pozwolić sobie nie może. Jak będą tak tracić prawa do różnych lig w sporcie i wytwórni filmowych to jeden Canal+ wystarczy.Najgorsze ,że w naszym kraju alternatywy nie ma tym bardziej w 4K.

2
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x