Home News Informacje prasowe Jaki jest najlepszy telewizor do gier? Te modele właśnie stały się jeszcze lepsze!
Jaki jest najlepszy telewizor do gier? Te modele właśnie stały się jeszcze lepsze!

Jaki jest najlepszy telewizor do gier? Te modele właśnie stały się jeszcze lepsze!

786
3

Firma LG wprowadza nowości dla graczy! Telewizory tej marki otrzymają nową funkcję Półka na Gry oraz usługi Blacknut i Utomik! Co i kiedy dokładnie się zmieni? Czy to najlepsze telewizory do gier?

LG aktualizuje swoje telewizory o funkcje do gier! Czy to najlepsze modele pod gaming?

LG Electronics rozszerza możliwości dla graczy na swoich najnowszych telewizorach poprzez dodanie nowych usług grania w chmurze. Dzięki temu użytkownicy będą mieli dostęp do szerszego pakietu gier oraz zaktualizowanego interfejsu użytkownika. Wprowadzone nowości to odpowiedź LG na potrzeby graczy i wyraz stałej dbałości firmy o rozwój treści i możliwości swoich telewizorów.

Dostęp do platform gamingowych w chmurze jest teraz jeszcze łatwiejszy. Nie wymaga bowiem komputera, konsoli, ani też instalacji gier. Zapewnią to usługi Blacknut i Utomik Cloud, które będą dostępne na telewizorach LG odpowiednio we wrześniu i listopadzie1, a na polskim rynku od 2023 roku. Te serwisy obejmują mnóstwo tytułów gier klasy AAA, najpopularniejszych gier indie, przygodówek z fabułą, sportowych czy gier strategicznych. W ramach miesięcznego abonamentu tych usług, gracze będą mogli korzystać z ich bogatego katalogu, uzyskując bezpośredni dostęp do wybranej gry oraz wielu nowych tytułów co miesiąc.

Półka na Gry, fot. LG

Serwis Blacknut to ponad 500 gier na PC i konsolę z największym wyborem treści premium dla wszystkich członków rodziny oraz maksymalnie pięcioma profilami graczy. Katalog obejmuje największą dostępną w chmurze kolekcję gier wyścigowych i sportowych, a także takie hity, jak Metro Exodus czy Overcooked oraz tytuły Disneya. Natomiast Utomik Cloud oferuje wyselekcjonowany i stale powiększający się asortyment ponad 100 gier komputerowych różnego gatunku. Znajdują się wśród nich najpopularniejsze gry indie, takie jak Coffee Talk, My Time at Portia i Turnip Boy Commits Tax Evasion, a także inne atrakcyjne tytuły.

Serwis Blacknut, fot. LG

Nowe aplikacje do grania w chmurze pojawią się w tym miesiącu w LG Apps Store na telewizorach LG z systemem webOS 6.0 i webOS 2022. Dzięki zaktualizowanemu interfejsowi dla graczy, popularne serwisy gamingowe w chmurze będą łatwe do znalezienia na Półce na Gry – (Gaming Shelf)2 na nowym ekranie głównym. Znajdują się tam już wybrane tytuły z usługi NVIDIA GeForce Now. Natomiast dostęp do gier z Google Stadia oraz innych serwisów pojawią się na Półce w nowszych aktualizacjach.

Serwis Utomik Cloud, fot. LG

1 Platforma Blacknut będzie dostępna w wybranych modelach telewizorów LG Smart w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Austrii i Szwajcarii od września, w Ameryce Północnej w późniejszym terminie tego roku, a w innych częściach świata przed końcem I kwartału 2023 roku. Serwis Utomik Cloud będzie uruchomiony w listopadzie w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Holandii, Belgii i Luksemburgu.
2 Półka na gry (Gaming Shelf) jest dostępna globalnie na telewizorach LG Smart z systemem webOS 6.0 i webOS 2022.

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Telewizory i inne produkty LG – przeczytaj więcej:

(786)

1 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
guero
guero
8 dni temu

Samsungi są całkiem niezłe, a na Media expert teraz przy zakupie takiego dostaje się game pass ultimate na 3 miechy

Damianno
Damianno
1 dzień temu
Reply to  guero

a jaki telewizor polecasz od samsunga, do gierek potrzebuje w sumie, a ten pass działa na PC?

Piotr
Admin
1 dzień temu
Reply to  Damianno

Od serii Q70 wzwyż bym wybierał. Do grania spokojnie już Q70 jest super.

3
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x