Home News Masz HBO GO u swojego operatora? Wiadomo co stanie się po wejściu HBO Max m.in. w CANAL+ i Play! Jakie ceny?
Masz HBO GO u swojego operatora? Wiadomo co stanie się po wejściu HBO Max m.in. w CANAL+ i Play! Jakie ceny?

Masz HBO GO u swojego operatora? Wiadomo co stanie się po wejściu HBO Max m.in. w CANAL+ i Play! Jakie ceny?

29.25K
4

HBO Max pojawi się w Polsce 8 marca i na start zaproponuje bardzo korzystną cenę dla wszystkich dotychczasowych i nowych subskrybentów. Ale co z tymi, którzy wykupili dostęp do serwisu poprzez zewnętrznego operatora telewizji lub telefonii mobilnej? W niektórych przypadkach płacą oni znacznie mniej niż będzie wynosił koszt HBO Max w Polsce. W przypadku CANAL+, Polsat Box, Vectra i Play wszystko już jasne.

HBO GO u operatora – co po starcie HBO Max w Polsce? Warunki i cena w CANAL+, Polsat Box, Vectra i Play

Warunki korzystania z serwisu HBO GO w Polsce za pośrednictwem operatorów są bardzo różne. U niektórych z nich kwota dopłaty do własnych usług jest niższa, a w niektórych zbliżona do tej standardowej za samą platformę, która wynosi 24,99 zł. Dziś już wiemy, że w momencie startu HBO Max – nowość zastąpi poprzedni serwis – miesięczna opłata będzie wynosić 19,99 zł. To promocyjna kwota, która będzie obowiązywać na stałe dla dotychczasowych użytkowników oraz tych, którzy skorzystają z oferty do końca marca 2022.

Jest oficjalna cena i data premiery HBO MAX w Polsce! Serwis zaskoczył - wyjątkowo niska cena na zawsze!

Od kilku dni ci subskrybenci, którzy korzystają z HBO GO przez operatora, ślą zapytania o cenę HBO Max. HBO podało już, że takie decyzje zależą w pełni od operatorów. To oni mają ustalić pułap dla swoich klientów. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że na przykład w CANAL+ była niedawno możliwość pozyskania dostępu do HBO GO za zaledwie 5 złotych miesięcznie. Na szczęście poszczególne sieci zdradziły już swoje plany i w większości są to dobre wieści dla ich abonentów.

Źródło dowiedziało się, że w CANAL+ zostaną zachowane obowiązujące dotychczas warunki. To znaczy, że HBO Max automatycznie zastąpi tam HBO GO, a klienci z dostępem do tego serwisu będą płacić tyle, ile dotychczas do czasu wygaśnięcia umowy. Operator ma zachować ceny umowne nawet w sytuacji, w której rynkowa cena HBO Max ulegnie zmianie.

CANAL+: rusza platforma VOD giganta, pierwszy miesiąc za darmo! Mamy wszystkie szczegóły

Jak będzie u innych operatorów? W Polsat Box za dostęp do HBO Max w ramach ogólnej oferty będzie trzeba płacić 20 zł miesięcznie, a korzystając tylko z serwisu Polsat Box GO25 zł miesięcznie. Klienci sieci Vectra otrzymają możliwość dostępu do HBO Max za 1 zł przez 3 miesiące, a później cena ustabilizuje się a poziomie 24,99 zł – czyli tym samym co obecnie za HBO GO.

Planami podzieliła się już też sieć Play. Tam również można dodatkowo pozyskać dostęp do HBO GO. I w tym przypadku migracja do HBO Max odbędzie się automatycznie, a z nowego serwisu będzie można korzystać na warunkach obowiązujących dotychczas w umowach.

Jest oficjalna cena i data premiery HBO MAX w Polsce! Serwis zaskoczył - wyjątkowo niska cena na zawsze!

HBO Max w Polsce – będzie 4K! Co z HDR i Dolby Atmos? Jakie filmy i seriale w najwyższej jakości?

Premiera nowego amerykańskiego serwisu SVoD w Polsce jest już pewna i niezagrożona. 8 marca HBO GO zostanie dezaktywowane, a w jego miejsce pojawi się HBO Max. Wszelkie kwestie dotyczące tej transformacji i konsekwencji dla użytkowników opisaliśmy we wcześniejszym wpisie o dacie premiery i cenie HBO Max w Polsce.

Pozostała między innymi kwestia jakości materiałów. Tu HBO GO poległo na całej linii, oferując polskim użytkownikom bardzo niski poziom jakości obrazu i nie proponując ani jednego tytułu w 4K. Z HBO Max będzie inaczej – potwierdził to kilka godzin po ogłoszeniu wejścia do Polski sam serwis. Jak można wyczytać na poniższej grafice, wybrane pozycje z katalogu HBO Max będą dostępne w 4K.

Co natomiast ze wsparciem dla HDR i dźwięku przestrzennego Dolby Atmos?

Czy na HBO Max w Polsce będą filmy i seriale w 4K z HDR? Serwis rozwiał wątpliwości

magicLinks_2_1

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/canal-canal-online-hbo-go-hbo-max-jakie-ceny-przeniesienie-uslugi, https://blogplay.pl/2022/02/co-z-hbo-max-w-play/


Przeczytaj więcej na temat streamingu i serwisów VoD:

(29246)

1.3 7 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
KikTracee
KikTracee
1 rok temu

Co z Orange? Zakładam, że dalej będę płacił 5 zł, ale pytanie co jak skończy mi się umowa z Orange albo przy przedłużeniu nie będzie już takiej promocji? Czy będę mógł potem na tym koncie przejść na płatność bezpośrednio do HBO na tych promocyjnych warunkach za 20 zł czy będę traktowany jak nowe konto bez tej promocji “20 zł na zawsze”‽

Andzia
Andzia
1 rok temu
Reply to  KikTracee

To nie jest 20 zł na zawsze. Tam jest napisane 33% zniżki na zawsze.

Łukasz
Łukasz
1 rok temu
Reply to  Andzia

Tak, i zaznaczyć trzeba, że zniżki od ceny podstawowej, która oczywiście może ulec zmianie – co wytłumaczono w gwiazdce, małym druczkiem. Na tych banerach reklamowych jest już obcięte. Takie to reklamy…

Rafał
Rafał
1 rok temu

A co u UPC?

4
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x