Home News Huawei w sierpniu wyda Smart TV pod marką Honor?
Huawei w sierpniu wyda Smart TV pod marką Honor?

Huawei w sierpniu wyda Smart TV pod marką Honor?

1.81K
1

Wzmianki o tym, że Huawei miałby wydać Smart TV pojawiały się od co najmniej pół roku. Tymczasem szef marki Honor wyjawił, że wkrótce na rynek wkroczy produkt, który ma dokonać rewolucji w tym segmencie. Być może nie będzie to “tradycyjny” telewizor.

Na niedawnym wydarzeniu w Chinach George Zhao, który kieruje marką Honor, należącą do Huawei, wyjawił, że w sierpniu zadebiutuje nowy produkt firmy. Chińskie media donoszące na ten temat używają różnego nazewnictwa, między innymi “smart TV”, chociaż słowa Zhao wskazują na coś niekonwencjonalnego.

Huawei

Szef Honor zapowiedział, że Honor chce zrewolucjonizować rynek Smart TV. Nie podał jednak zbyt dużej liczby szczegółów. Wiadomo, że sprzęt wydany pod marką Honor ma łatwo i sprawnie integrować się z innymi urządzeniami w domu. Zhao określił je jako interaktywne centrum informacyjne, będące ewolucją Smart TV i telewizji internetowej.

Według Chinadaily, nowy produkt Honor ma wejść do sprzedaży już w sierpniu, Gizmochina natomiast nie podaje konkretnej daty. Być może sprzęt zobaczymy w akcji na tegorocznych targach IFA, które już odbędą się niebawem, bo na przełomie sierpnia i września.


ZOBACZ TAKŻE: Wizyta w Chinach w fabryce TCL – relacja


Źródło: AVForums, Chinadaily, Gizmochina

(1807)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

1
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o