Hit prosto z kina od DZIŚ na HBO Max! Najnowsza część „Obecności” już jest!
Szybko poszło. Film zadebiutował przecież w kinach we wrześniu!
Już dziś możecie na własnej skórze przekonać się, czy finałowa odsłona filmowego cyklu Obecności, czyli Ostatnie namaszczenie, faktycznie potrafi zjeżyć włosy na karku! Film właśnie pojawił się bowiem w HBO Max!
Chociaż Warner Bros przez ostatnie lata zdążyło przyzwyczaić już nas do szybkich streamingowych premier swoich kinowych hitów, w przypadku tej nomen omen flagowej dla firmy serii nadal jest to decyzja dość nieoczekiwana. Film zdążył już swoje w kinach jednak zarobić, a podtrzymywać zainteresowanie produktem też trzeba umieć. A nie da się zrobić tego lepiej, niż umieszczając produkcję na posiadanej przez siebie platformie streamingowej!
Obecność 4: Ostatnie namaszczenie to fabularna interpretacja jednej z ostatnich spraw małżeństwa Warrenów. W głównych rolach na ekranie po raz kolejny (i prawdopodobnie niestety ostatni) zobaczymy oczywiście Patricka Wilsona i Verę Farmigę.
Za reżyserię filmu odpowiada Michael Chavez, dla którego nie było to pierwsze zetknięcie się z horrorowym uniwersum. Mężczyzna zdążył przygotować wcześniej miedzy innymi Obecność 3: Na rozkaz diabła, Zakonnicę II oraz Topielisko. Klątwę La Llorony. Jak widzicie – raz szło mu lepiej, a raz gorzej. Tym razem na cale szczęście trafiliśmy na jego dobry dzień. Obecność 4 to naprawdę godne pożegnanie z uwielbianymi przez nas postaciami i jednocześnie naprawdę kompetentny horror. Jeśli śledziliście poczynania Warrenów na przestrzeni ostatnich lat, to z pewnością poczujecie się tutaj jak w domu. Kto wie, może nawet uronicie łezkę albo dwie… Nie smućcie się jednak na zapas. Filmowa Obecność może i dobiegła końca, ale w przygotowaniu jest już cała masa spin-offów, a także – serial! Uniwersum bowiem żyje i żyć będzie jeszcze długo. I chwała mu za to!
Obecność 4: Ostatnie namaszczenie, a także inne odsłony przygód Eda i Lorraine Warren czekają na was w HBO Max.
Źródło: HBO Max
Zobacz więcej:
- Chleba i “Igrzysk śmierci”! Oto pierwsza zapowiedź “Wschodu słońca w dniu dożynek”!
- Ogromny telewizor OLED w szokująco niskiej cenie! Jak najlepiej go kupić?
- CANAL+: idą duże premiery końcówki listopada! Film „Jedna bitwa po drugiej” i wiele więcej – co obejrzysz?
(99)

