Home News Sport w HBO Max? W USA włączono dodatkowy pakiet! Czy będzie też w Polsce?
Sport w HBO Max? W USA włączono dodatkowy pakiet! Czy będzie też w Polsce?

Sport w HBO Max? W USA włączono dodatkowy pakiet! Czy będzie też w Polsce?

255
0

W ofercie serwisu VoD Max, który jest następcą HBO Max, znajdzie się za moment nowy pakiet zawierający… sport! To efekt współpracy z Bleacher Report, która jednak obejmie wyłącznie Stany Zjednoczone. Czy w Polsce mamy szasnę na podobne rozwiązanie?

Pakiet zawierający sport w serwisie Max w USA. Trafi też do HBO Max w Polsce?

Platforma streamingowa należąca do HBO to miejsce, w którym można oglądać wyłącznie filmy i seriale, ale to ma się już za chwilę zmienić. W USA od 5 października subskrybenci Max – nowej, wprowadzonej tam już wersji usługi – będą mogli sięgnąć po nowy pakiet: Bleacher Report Sports. Będzie to dodatkowa opcja, którą wyceniono na 10 dolarów. Na początek ma zostać udostępniony okres próbny, na który będzie się można zdecydować do 29 lutego 2024 roku.

Co znajdzie się w tym nowym pakiecie dla amerykańskich użytkowników? Zdecydowanie będzie to atrakcyjna propozycja, bo trafią tam mecze Major League Baseball (MLB), National Basketball Association (NBA), National Hockey League (NHL) i futbolu amerykańskiego, a ponadto również rozgrywki National Collegiate Athletic Association (NCAA). Sumując wszystkie treści, subskrybenci otrzymają opcję obejrzenia 300 spotkań w każdym roku, a ponadto także bibliotekę dodatkowych treści VoD.

Czy w Polsce wkrótce pojawi się podobny pakiet? To wątpliwe i to z przynajmniej dwóch różnych powodów. Przede wszystkim polski rynek treści sportowych jest bardzo rozszczepiony – różne dyscypliny i rozgrywki można śledzić w u różnych dostawców. Nawet Viaplay, które zdołało zgromadzić szerokie portfolio licencji sportowych, prawdopodobnie w najbliższym czasie zniknie z Polski z powodu problemów finansowych. Trudno więc oczekiwać, że HBO dogada się z kimkolwiek w podobnym zakresie. Po drugie, w Polsce nie ruszył jeszcze serwis Max i nie stanie się to przynajmniej do wiosny 2024 roku. HBO Max nie zdradziło na razie żadnej przybliżonej daty. Trudno oczekiwać, by decydowano się na takie rozwiązanie jak w USA pod “starym” szyldem.

hbo max filmy seriale nowości premiery 2023 co obejrzeć oglądać

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/max-hbo-max-nba-nhl-mlb-pakiet-sportowy-cena-jak-zamowic


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(255)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x