Skocz do zawartości
TYSON

HBO HD w POLSCE ! już jest!

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba czekac ale u moich znajomych ostatnio montowano C+ HD i dwaj niezależni montezy (wiem że to nie jest do końca wiarygodnie źródło) stwierdziło, ze od nowego roku beda oferowali HBO w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radzę nie zapominać o tym.... : [url="http://www.hbo.com/hboondemand/faq.html"]http://www.hbo.com/hboondemand/faq.html[/url] ; - )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sie tylko zastanawiam czy HBO HD Central Europe będzie miało taką samą jakość jak HBO SD Central Europe.
A co do HBO on Demand to życze im sukcesu w Polsce, bo ciekawe na której platformie się to zmieści. A juz słysze krzyki, że na n. Jasne tylko dysk N nie jest z gumy.
Moim zdaniem tylko kablówki i to też nie wiadomo które, bo nie wiem, która ma możliwości techniczne zaoferowania czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='61722' date='30.09.2007, 13:06 ']A ja sie tylko zastanawiam czy HBO HD Central Europe będzie miało taką samą jakość jak HBO SD Central Europe.
A co do HBO on Demand to życze im sukcesu w Polsce, bo ciekawe na której platformie się to zmieści. A juz słysze krzyki, że na n. Jasne tylko dysk N nie jest z gumy.
Moim zdaniem tylko kablówki i to też nie wiadomo które, bo nie wiem, która ma możliwości techniczne zaoferowania czegoś takiego.[/quote]

Jedna juz jest - Multimedia. Sa w pelni przygotowani na HBO OD tyle tylko ze pewnikiem bedzie tam HBO oferowane w pakiecie dodatkowym zastepujac dotychczasowy SD pakiet.
Ja takoz mam nadzieje ze nie spiernicza tego dajac namiastke hamerykanskiej wersji gdzie za literkami HD kryje sie dokladnie to co myslimy a nie kolejna pseudoHDencja. Kablowki jako glowni klienci (biorac pod uwage ilosc abonentow we wszystkich sieciach jakie maja dostep do multipakietu) imho moga liczyc na bezproblemowe wejscie opcji HD do swojej oferty. Ja bym sie raczej wstrzymal z radosnym optymizmem a propoz satki, bo jak pisalem bedzie wylacznosc to raz, a dwa dotychczasowy partner stanie na glowie zeby tylko nie trafilo to do konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do satki:
raz - skad masz pewnosc, ze bedzie wylacznosc? To jest twoja konkretna wiedza, czy tylko przypuszczenie?
dwa - Moze partner stanie na glowie aby konkurencja nie miala ale przed tym partnerem staja prawdopodobe ogromne wydatki - np. nabycie praw do PL ekstraklasy i generalnie inne inwestycje.

Wiec nie przesadzajmy jednoznacznie sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze coś. Strzelacie tu ze statystyk który operator ma ilu abonentów i na jakiej pozycji jest N-ka a co za tym idze jakim jest partnerem dla HBO
Można aczkolwiek nie trzeba mieć taka opinie że ilość abonentów N-ki bedzie się już utrzymywała na tym poziomie lub będzie spadać.
Dlaczego ? Ci co mają Nke od początku wiedzą.
HBO HD jako kanał "bezpłatny" w pakiecie filmowym to cos co powinno byc juz dawno. I tylko to moze jeszcze uratowac ich przed masowym odpływam klientów którzy liczyli na wypasiony VOD za rozsądna stałą kwotę, niski abonament czy kanały premium (MGM HD?;-) i rewolucje jako taką która po tym okresie nam spowszedniała.
Uważam że HBO HD to bedzie impuls aby przestac zagladac na strony innych operatorów. Oczywiście za free do kanału filmowego.
Albo tak zrobia albo przeliczą się z "lojalnością" klientów.

Głośno myślę ale uważam że dopuszczenie do sytuacji w której inna platforma ma w ofercie HBO HD to byłby początek końca Nki. Rzekłem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety pozostaje nam tylko czekać. ;)
Wtedy zobaczymy która platforma zyska, a która straci. ;)

ps.Z niecierpliwością czekamy na jakieś nowe info w tej sprawie.

Edytowane przez FROG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Negoz' post='61736' date='30.09.2007, 17:04 ']Dodam jeszcze coś. Strzelacie tu ze statystyk który operator ma ilu abonentów i na jakiej pozycji jest N-ka a co za tym idze jakim jest partnerem dla HBO
Można aczkolwiek nie trzeba mieć taka opinie że ilość abonentów N-ki bedzie się już utrzymywała na tym poziomie lub będzie spadać.
Dlaczego ? Ci co mają Nke od początku wiedzą.
HBO HD jako kanał "bezpłatny" w pakiecie filmowym to cos co powinno byc juz dawno. I tylko to moze jeszcze uratowac ich przed masowym odpływam klientów którzy liczyli na wypasiony VOD za rozsądna stałą kwotę, niski abonament czy kanały premium (MGM HD?;-) i rewolucje jako taką która po tym okresie nam spowszedniała.
Uważam że HBO HD to bedzie impuls aby przestac zagladac na strony innych operatorów. Oczywiście za free do kanału filmowego.
Albo tak zrobia albo przeliczą się z "lojalnością" klientów.

Głośno myślę ale uważam że dopuszczenie do sytuacji w której inna platforma ma w ofercie HBO HD to byłby początek końca Nki. Rzekłem ;D[/quote]

A ja coś dodam od siebie:

- VOD jest wypasiony (nowszych filmów i seriali nigdzie indziej nie ma) a cena zależy od samego użytkownika czy tyle da

- HBO za darmo? phi nierealne! Chyba, że w promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Trio12' post='61777' date='01.10.2007, 01:17 ']A ja coś dodam od siebie:
- VOD jest wypasiony (nowszych filmów i seriali nigdzie indziej nie ma) a cena zależy od samego użytkownika czy tyle da[/quote]
Z tego co pamiętam miałem płacić 30 zł - wiesz taki ryczałt za filmy PROSTO Z KINA :P absolutne nowości lub co najwyżej równolegle z premierami DVD - 100 pozycji w rotacji. Nadal jestem skłonny za to płacić mimo że moja cierpliwość jest na wyczerpaniu. Nowe pomysły mnie już nie interesują a zwłaszcza takie które nie skłoniły by mnie do tego a nie innego wyboru. Taka była koncepcja i ja zaryzykowałem. Wkrótce koniec umowy...

[quote]- HBO za darmo? phi nierealne! Chyba, że w promocji[/quote]
Dlaczego nierealne ? Realne jest podniesienie ceny kilku pakietów nie o 3 ani nie o 5 procent a o 60 % (!!!!!!) ale nierealne jest dołozenie jednego programu który byłby czyms co przyciąga na nowo do platformy n ?

Mysle że to oczywiste. Zresztą zobaczymy ;D Opini jest wiele i ktos bedzie najbliżej prawdy. Dla dobra wszystkich najlepiej by było gdybym to był ja ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Negoz' post='61818' date='01.10.2007, 18:00 ']Z tego co pamiętam miałem płacić 30 zł - wiesz taki ryczałt za filmy PROSTO Z KINA :P absolutne nowości lub co najwyżej równolegle z premierami DVD - 100 pozycji w rotacji. Nadal jestem skłonny za to płacić mimo że moja cierpliwość jest na wyczerpaniu.[/quote]

Od razu przepraszam z góry za to co napiszę, ale jak czytam coś takiego... to mi się wydaje że się z choinki urwałeś. Jeśli wyobrażałeś sobie, że będziesz płacił 30 zł ryczałtu za tzw. filmy, jak to napisałeś, "prosto z kina", to chyba jesteś zdecydowanie na bakier z realiami ekonomicznymi rzeczywistego świata. Więc już nie czekaj dalej i nie nadwęrężaj swojej cierpilwości bo to są absolutnie nierealne mrzonki.

[quote name='Negoz' post='61818' date='01.10.2007, 18:00 ']Nowe pomysły mnie już nie interesują a zwłaszcza takie które nie skłoniły by mnie do tego a nie innego wyboru. Taka była koncepcja i ja zaryzykowałem. Wkrótce koniec umowy...
Dlaczego nierealne ? Realne jest podniesienie ceny kilku pakietów nie o 3 ani nie o 5 procent a o 60 % (!!!!!!) ale nierealne jest dołozenie jednego programu który byłby czyms co przyciąga na nowo do platformy n ?

Mysle że to oczywiste. Zresztą zobaczymy ;D Opini jest wiele i ktos bedzie najbliżej prawdy. Dla dobra wszystkich najlepiej by było gdybym to był ja ;D[/quote]

Tak samo ta druga teza.

Najpierw martwisz się w poprzednim poście o kondycję N-ki i że klienci zaczną odpływać, a z drugiej strony chciałbyś ich zabić ekonomicznie utopijnymi pomysłami. Może trochę realizmu by się przydało?

Kanał premium w pakiecie podstawowym i za obecną cenę tego pakietu? To będzie możliwe jak N-ka zmieni status na instytucję charytatywną albo pomocnika świętego Mikołaja. W takie cuda to nie uwierzą najzagorzalsi zwolennicy, ani też przeciwnicy tej platformy. Zejdź na ziemię, bo spotka Cię bolesne rozczarowanie. Może już faktycznie czas zmienić dostawcę usług.... na takiego, który będzie dostarczał HBO w cenie pakietu podstawowego czyli praktycznie bezpłatnie i filmy "prosto z kina" za 30zł, powodzenia pozostaje życzyć w poszukiwaniach takiego dostawcy usług.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh.
Padają tu hasła - lojalność klientów, nowości i takie tam.
Parę lat temu chyba ok.10.Już nie pamiętam.
Jako szef BOA pewnej kablówki w Łodzi miałem możliwość promować Canal+, a następnie HBO.
Dokładnie natomiast pamiętam, co obie stacje obiecywały, a czego z tych obietnic dotrzymały.
Z własnego doświadczenia wiem, że nie maco liczyć na fajerwerki HBO.
Znaleźli rynek zbytu, okazał się w sumie słaby. Więc nie będą się specjalnie wysilać.
VOD też zapewne będzie na poziomie N-ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SlawekR' post='61824' date='01.10.2007, 19:08 ']Od razu przepraszam z góry za to co napiszę, ale jak czytam coś takiego... to mi się wydaje że się z choinki urwałeś.[/quote]

Drogi Sławku ;D
Nie przepraszaj za to co napisałeś. Kazdy ma prawo sie mylić.
To nie moje pomysły ani wymysły tylko staram się przywrócić to co było obiecywane na konferencjach które później tutaj z zapartym tchem komentowano.
Nie rozumiem co sprawia że nie chcesz o tym pamiętać.
Jesli gdzieś się mylę to sprostuj - pamięć jest zawodna - ale nie przypominam sobie konferencji na której Pan Sojka w roli showmena twierdził że Nka bedzie telewizją w której w kanale filmowym obejrzymy rosyjsko-enerdowskie dramaty psychologiczne i czarnobiałe hity HD.
A Vod bedzie proponował seriale których zakup bedzie droższy od wersji pudełkowych mimo że konkurencja puszcza je za free... A oprócz tego filmy które kazdy juz widzial w cenach wyższych niz w wypożyczalniach a obejrzenie 100 filmów to będzie w przybliżeniu koszt poloneza na gaz...

No to co ten gentelman mówił ?? ... Sorry ale jak ja Ciebie czytam to jakbym zderzył się z murem jakiejś propagandy ;D
HBO HD to cos co oczekuje od telewizji nowej generacji jako standard albo czym mnie innym zaskoczą ? No może tym ze hdmi zadziała jak należy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='koles' post='61826' date='01.10.2007, 19:36 ']Ehh.
Padają tu hasła - lojalność klientów, nowości i takie tam.
Parę lat temu chyba ok.10.Już nie pamiętam.
Jako szef BOA pewnej kablówki w Łodzi miałem możliwość promować Canal+, a następnie HBO.
Dokładnie natomiast pamiętam, co obie stacje obiecywały, a czego z tych obietnic dotrzymały.
Z własnego doświadczenia wiem, że nie maco liczyć na fajerwerki HBO.
Znaleźli rynek zbytu, okazał się w sumie słaby. Więc nie będą się specjalnie wysilać.
[b]VOD też zapewne będzie na poziomie N-ki.[/b][/quote]

Czyli bardzo dobry? Mnie pasuje taki układ ; ) Chociaż wiadomo, że już nic nie pobije VOD Premiery jeżeli chodzi o nowości (chodzi o kontent)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Negoz' post='61834' date='01.10.2007, 21:24 ']Drogi Sławku ;D
Nie przepraszaj za to co napisałeś. Kazdy ma prawo sie mylić.[/quote]

Rozumiem że piszesz o tym iż się mylisz bujając w obłokach. Zamiast stanąć twardo na realnym gruncie, opartym na zdroworozsądkowych kalkulacjach ekonomicznych. Bo jeśli tak to oczywiście każdy ma prawo się mylić ;). W sumie nie powinienem Ci tego prawa odbierać :).

[quote name='Negoz' post='61834' date='01.10.2007, 21:24 ']To nie moje pomysły ani wymysły tylko staram się przywrócić to co było obiecywane na konferencjach które później tutaj z zapartym tchem komentowano.
Nie rozumiem co sprawia że nie chcesz o tym pamiętać.
Jesli gdzieś się mylę to sprostuj - pamięć jest zawodna - ale nie przypominam sobie konferencji na której Pan Sojka w roli showmena twierdził że Nka bedzie telewizją w której w kanale filmowym obejrzymy rosyjsko-enerdowskie dramaty psychologiczne i czarnobiałe hity HD.[/quote]

Nie wiem dlaczego przywołujesz - powołujesz się ciągle, na ten marketingowy bełkot, tak nie waham się użyć tego określenia, bo takie konferencje w formie show to nic innego jak marketing w absolutnie najczystszej postaci. Esencja marketingu powiedziałbym, coś na kształt konwencji wyborczej nawet :P. Tam się dużo mówi, ważne żeby było dużo ogólników i żeby podziałać na wyobraźnię ludzką. A ludzie już sobie we własnej głowie resztę dośpiewają.

Czego mamy tutaj niestety ewidentny przykład. Dałeś się złapać na ten lep ogólników i zakodowałeś sobie w głowie, iż N-ka to będzie jakaś platforma hiper super lux, lekarstwo na wszelkie troski, wypas - w dodatku [b]za pół darmo.[/b]

I niestety nie zadziałał u Ciebie mechanizm obronny, oddzielający ziarno od plew z tych informacji. Skoro cały czas tkwisz w nieracjonalnym i ekonomicznie niemożliwym przekonaniu, o tym że kanał total premium może być w pakiecie podstawowym. A filmy za które płacimy na dziś od sztuki z 15zł za bilet do kina, raptem spadną jak manna z nieba za 30zł opłaty ryczałtowej za X sztuk.

Naprawdę więcej realizmu. A i cytowanie jak mantry konferencji nie ma sensu. N-ka wzorem innych dostawców sporo mówi, bo takie są prawa marketingu. A jak wszedłeś między wrony to musisz krakać jak i one inaczej z gry wypadniesz. Polsat też już od roku dużo mówi w kwestii HD i z tego powodu nie odsądzam ludzi tam pracujących od czci i wiary bo jestem realistą. Nka za 32 zł (2 pakiety) jest dla mnie substytutem kablówki. VOD mi się nie podoba w obecnej formie z racji niedostatku HD, to z niego nie korzystam - proste nieprawdaż?. Wejdzie kanał premium za XX zł to się może zastanowię. Ale na pewno nie będę prezentował postaw roszczeniowych co bym nie chciał za te parę złotych, bo prezes coś tam powiedział, no już litości...

Nie będzie mi pasować, albo konkurencja zaproponuje coś atrakcyjniejszego, powiem Bye telewizji N. Płakał nie będę z tego powodu. Przegną w złą stronę, to rynek ich naprostuje i to dość szybko. Bo tylko prawdziwa konkurencja może dla nas zdziałać naprawdę coś dobrego, a nie obiecanki prezesów.


[quote name='Negoz' post='61834' date='01.10.2007, 21:24 ']No to co ten gentelman mówił ?? ... Sorry ale jak ja Ciebie czytam to jakbym zderzył się z murem jakiejś propagandy ;D[/quote]


No żartujesz chyba, czy to ja cały czas przywołuję konferencyjną propagandę? Mnie to powiewa co powiedział ktoś tam, gdzieś tam, niezależnie jaka to "cudowna" by nie była konferencja. Liczą się fakty. Nie będą mi odpowiadać ... no kurcze wolny rynek mamy.. ślubu na szczęście z nimi nie brałem, rozstaniemy się bez żalu, raptem 5 miesięcy mi zostało ;) . I Tobie też radzę podobne podejście, a nie biadolenia na jakiegoś prezesa, jak to się oszukany czujesz.

[quote name='Negoz' post='61834' date='01.10.2007, 21:24 ']HBO HD to cos co oczekuje od telewizji nowej generacji jako standard albo czym mnie innym zaskoczą ?[/quote]

...w pakiecie za 16zł oczekujesz, zapomniałeś dodać. I to się właśnie nazywa brak realizmu i bujanie w obłokach. Od razu żeby nie nadwerężać Twojej cierpliwości i jako jasnowidz etatowy :P mogę napisać : nie masz co liczyć na HBO w podstawowym pakiecie. Więc dobrze Ci radzę zrezygnuj po zakończeniu umowy, nie ma się co gryźć. A że widać czujesz się oszukany, to dobry powód jak każdy inny żeby zrezygnować :)

Tylko już proszę nie katuj nas biadoleniami na prezesa, albo rób to na właściwym forum, a jest takie jak zapewne wiesz :P. O tu: [url="http://nhdtv.pl/forum/"]http://nhdtv.pl/forum/[/url] masz link, żebyś nie musiał szukać.

Tak się nawet zastanawiam... czy na tamtym forum jest aż taka cenzura, że narzekacze zlatują się do nas jak szarańcza i z uporem maniaka każdy, nawet niewinny, wątek przekształcają w narzekającą tyradę nie związaną nijak z tematyką naszego forum?

A jak im usiłuję wyjaśnić, iż pomylili fora to się okazuje że jestem "rzecznikiem złego", cenzorem, tubą propagandową, poplecznikiem (cytat z innej wypowiedzi) czy kto wie kim jeszcze. Jest to o tyle ciekawe, że przecież [b]nigdy[/b] nie odezwałem się słowem na tamtejszym forum, bo mam do niego stosunek [b]absolutnie obojętny[/b], a i tak niektórzy usiłują mi wmówić coś innego.

Pozdrawiam
Sławek

PS
O problemach z HDMi i trudnościach z oglądaniem contentu HD pisz tutaj jak najbardziej. To jest [b]właściwe[/b] do tego forum i zawsze chętnie wymienimy doświadczenia w tej kwestii :)

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No własnie Gmeru nie jest dobry.
Widziałeś co teraz zaoferowali.
Seriale:
- Californication
- Dexter
- Medium

Zwracam uwage na ten ostatni.
Wszystkie sezony emituje teraz AXN, który też jest w ofercie n-ki.
Ale żeby za taki serial dodatkowo płacić, to już przesada.
N-ka chyba nie ma pomysłu na płatną telewizję i tyle.
I tego spodziewam się też po HBO niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SlawekR' post='61855' date='01.10.2007, 23:36 ']Rozumiem że piszesz o tym iż się mylisz bujając w obłokach. Zamiast stanąć twardo na realnym gruncie, opartym na zdroworozsądkowych kalkulacjach ekonomicznych.[/quote]

I tyle Cie zacytuje... Sam wiesz co napisałeś.
Nie musze być ekonomistą. Wystarczy że jestem klientem.
Poki nie przeszedłem do nki korzystałem z Multimedii - jak się zapewne domyslasz - nie oferowała tego wszystkiego co oferuje teraz.
Mimo to w tamtych odległych czasach za kwote niższą niz płacę obecnie za FULL WYPAS biały tuner + wszystkie pakiety - miałem minimum tyle samo kanałów po polsku jak i w jedym pokoju córka miała HBO... w kuchni był Canal + a abonament nie przekraczał setki... Niemożliwe ? A jednak ;D
Dla Ciebie to ekonomiczne i strategoczne posuniecia których realizacja to bujanie w obłokach - dla mnie to tylko programy które chce ogladać - proste. Nie mieli cyfrowych tunerów czy internetu - teraz chyba to już oferują - na razie dostałem ulotke której nie czytam bo wiesz... domniemam że wkrótce bede miał HBO na nce.
Mam prawo tak mysleć i pokazac własną opinię
Mogę się tez przeliczyć...
Ale mam prosbę
[b]Temat przyjął formę wróżenia z fusów na temat tego kto łyknie ten kanał - podałem swoją opinie i ją uzasadniłem opierając się na własnych przemyśleniach - niedoskonałych z twojego punktu widzenia, [/b]mimo to proszę nie pisz że jestem odpowiedzialny ze "wątek przekształcają w narzekającą tyradę nie związaną nijak z tematyką naszego forum?".
To nie narzekanie tylko realia które opisuje. Jestem duzym chłopcem i wiem co zrobię elastycznie dostosowując się do sytuacji na rynku. A Twój przytyczek traktuje tylko i wyłącznie w kategorii "delikatnie na temat nki albo znikaj" W nosie mam "bełkoty propagandowe i kto jak dał sie nabrać" - chodzi o to że ludzie juz ochłoneli - W mojej opini hbo hd bedzie naturalnym posunięciem nki aby utrzymac klientów. Jak to zrobią ? Sugeruje wynająć speców od "zdroworozsądkowych kalkulacji ekonomicznych". Na ich miejscu własnie bym do Ciebie dzwonił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='koles' post='61929' date='02.10.2007, 17:50 ']No własnie Gmeru nie jest dobry.
Widziałeś co teraz zaoferowali.
Seriale:
- Californication
- Dexter
- Medium

Zwracam uwage na ten ostatni.
Wszystkie sezony emituje teraz AXN, który też jest w ofercie n-ki.
Ale żeby za taki serial dodatkowo płacić, to już przesada.
N-ka chyba nie ma pomysłu na płatną telewizję i tyle.
I tego spodziewam się też po HBO niestety.[/quote]

Niestety trudno sie nie zgodzic. Ale jako ze nowy VOD ruszyl trzeba sie z opinia nt kontentu wstrzymac - moze sie cos na lepsze zmieni. Natomiast ceny i fakt placenia za cos co jest dostepne i tak w pakietach (jezeli nie maja czym wypelnic VOD-a to niech to zaoferuja w ramach promocji uslugi za darmo, jak w wakacje - nikt zlego slowa nie powie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Negoz' post='61942' date='02.10.2007, 19:16 ']I tyle Cie zacytuje... Sam wiesz co napisałeś.
Nie musze być ekonomistą. Wystarczy że jestem klientem.
Poki nie przeszedłem do nki korzystałem z Multimedii - jak się zapewne domyslasz - nie oferowała tego wszystkiego co oferuje teraz.
Mimo to w tamtych odległych czasach za kwote niższą niz płacę obecnie za FULL WYPAS biały tuner + wszystkie pakiety - miałem minimum tyle samo kanałów po polsku jak i w jedym pokoju córka miała HBO... w kuchni był Canal + a abonament nie przekraczał setki... Niemożliwe ? A jednak ;D
Dla Ciebie to ekonomiczne i strategoczne posuniecia których realizacja to bujanie w obłokach - dla mnie to tylko programy które chce ogladać - proste. Nie mieli cyfrowych tunerów czy internetu - teraz chyba to już oferują - na razie dostałem ulotke której nie czytam bo wiesz... domniemam że wkrótce bede miał HBO na nce.
Mam prawo tak mysleć i pokazac własną opinię
Mogę się tez przeliczyć...
Ale mam prosbę
[b]Temat przyjął formę wróżenia z fusów na temat tego kto łyknie ten kanał - podałem swoją opinie i ją uzasadniłem opierając się na własnych przemyśleniach - niedoskonałych z twojego punktu widzenia, [/b]mimo to proszę nie pisz że jestem odpowiedzialny ze "wątek przekształcają w narzekającą tyradę nie związaną nijak z tematyką naszego forum?".
To nie narzekanie tylko realia które opisuje. Jestem duzym chłopcem i wiem co zrobię elastycznie dostosowując się do sytuacji na rynku. A Twój przytyczek traktuje tylko i wyłącznie w kategorii "delikatnie na temat nki albo znikaj" W nosie mam "bełkoty propagandowe i kto jak dał sie nabrać" - chodzi o to że ludzie juz ochłoneli - W mojej opini hbo hd bedzie naturalnym posunięciem nki aby utrzymac klientów. Jak to zrobią ? Sugeruje wynająć speców od "zdroworozsądkowych kalkulacji ekonomicznych". Na ich miejscu własnie bym do Ciebie dzwonił.[/quote]

Ależ oczywiście że masz prawo myśleć i nawet pokazać własną opinię jak to ładnie ująłeś.

A to jak piszesz na temat N-Ki to mnie akurat ani ziębi ani grzeje. Byleś z łaski swojej pisał [b]na temat[/b] podkreślam jeszcze raz [u][b]na temat[/b][/u] z uwzględnieniem specyfiki i tematyki naszego forum. Apelowałem, apeluję i będę apelował abyście nie robili z naszego forum [b]drugiego forum N-ki[/b]. Jedno takie forum już jest i wystarczy. Ja naprawdę niczego więcej nie oczekuję.

A przywoływanie wypowiedzi jakiegoś pana prezesa i do tego zarzucanie mi, że o tych wypowiedziach zapomniałem, jako czy ja wiem.. tuba propagandowa tej platformy, jest nie na temat i jest śmieszne w kontekście [b]naszego forum[/b]. Ja o tych wypowiedziach nie zapomniałem, ja po prostu wiem że to czysty bełkot marketingowy i nic tam nie było, co by było warto zachować w pamięci, z mojego punktu widzenia, czyli HD maniaka. Więc na czorta o tym tutaj akurat pisa,ć skoro jest po temu forum dedykowane.

Do tego zwracasz uwagę iż opisujesz realia. A ja Ci zwróciłem uwagę iż opisujesz absolutne nierealia z punktu widzenia najprostszej możliwej ekonomii :lol: I niemożliwe do spełnienia.

Reasumując : Pisz sobie źle czy też dobrze, byle to mieściło się w tematyce forum, nie działa HDMi ok, piszemy o tym wada jak skurczybyk, zgadzam się w 100%. Brak dźwięku 5.1 w contencie HD, kolejna wada. Brak dalszych postępów (kanałów HD) wada następna. Fatalna, postępująca degradacja jakości MGM HD kolejna DUŻA wada. Znikome ilości contentu HD w VOD, znowu wada. Czy ja piszę w tym momencie jak poplecznik tej platformy? Chyba nie, ale piszę [b]mieszcząc się w tematyce naszego forum[/b]. A jak napiszę coś dobrego i też na temat, to zaraz tabun ludzi na mnie naskakuje.

Tak tez napisałem, że HBO HD zdroworozsądkowo byłoby umieścić w tej platformie, z racji na 100% zaplecze w sprzęcie HD u abonentów. A w odpowiedzi zaczęło się: bo pan prezes powiedział, bo nowości z kina miały być, bo ja bym chciał kanał premium w pakiecie podstawowym no i nie jestem zadowolony. A kogo to przepraszam tutaj interesuje?

Więc pytam:

Czy to mieści się w tematyce naszego forum? Odpowiedź [b]NIE[/b].

Czy to mieści się w tematyce forum N-Ki? Odpowiedź [b]TAK[/b].

Czy to aż tak trudno zrozumieć? Pewnie, że łatwiej jest wywracać kota ogonem i z moich niezwykle cierpliwych, w wielu wątkach powtarzanych, sugestii co do odchodzenia od tematyki forum, robić ze mnie cenzora, poplecznika, siewcę propagandy itp. Kurcze wątek zwie się HBO HD w Polsce, a połowa w nim postów to znowu biadolenia jaka to N-ka jest zła.

Więc rada na koniec dla kolegi, nie ma co zaśmiecać forum biadoleniami, co tam pan prezes powiedział i jak jest źle itd. Czas na czyny, trzeba wrócić do Multimedii, będziesz zadowolony. i to jest najlepszy możliwy sposób na okazanie niezadowolenia z usług N-ki, bo sposób który z czasem zapewne odczują ekonomicznie, jak im niezadowoleni abonenci zaczną odpływać. Zawsze powtarzałem że konkurencja to piękna rzecz.

Pozdrawiam
Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ruszyło się coś w sprawie gdzie będzie HBO HD(C+,CP czy N)?
Jeśli nie to za jaki czas to się stanie? I jaka będzie przypuszczalna cena?

Bardzo mi na tym zależy i z niecierpliwością czekam na jakieś info w sprawie HBO HD? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro umowa na wyłaczność C+ HBO kończy się z końcem roku to chyba oczywiste jest, że będzie wszędzie. Bo jak inaczej? Chyba każdemu się to opłaci... a na pewno HBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Antarktis' post='62496' date='07.10.2007, 18:58 ']SławekR

Muszę zabrać głos, bo się z Tobą nie zgadzam.
To co, nazywasz marketingowym bełkotem, propagandą itd. ma swoje właściwe określenie - [b]KŁAMSTWA[/b]. Prezes Sojka powinien odszczekać, to co nakłamał i nie ma tu znaczenia, czy ktoś mu uwierzył czy nie.

Polecam stronę Federacji Konsumentów.
[url="http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=139#3"]http://www.federacja-konsumentow.org.pl/st...php?story=139#3[/url]
Jeśli na konferencji będą używać, jak to piszesz, tuby propagandowej i powiedzą, że HBO HD będzie za 5zł; co będzie dla mnie stanowić ofertę, oraz zaproszenie do zawarcia umowy, to walą mnie ekonomiczne warunki firmy; ich świętym obowiązkiem jest z zapewnień się wywiązać!!![/quote]

Napisałeś co napisałeś i że zapytam, co w związku z tym dla nas wynika? Mamy przytaknąć? Pocieszyć Cię? Współczuć? Czy jeszcze coś innego, bo cały czas zastanawiam się co z tego wynika i co to wnosi do naszego forum i ni diabła dojść nie mogę...

A jeśli czujesz się oszukany, to przecież nie będę Ci usiłował wmawiać że taki się nie czujesz, bo to Twoje własne "czucia" :D. A może potrzebujesz wsparcia duchowego? Jeśli tak to również źle trafiłeś :D.

Jedyne co na to mogę napisać to to, że jeśli czujesz sie oszukany gdyż w Twoim mniemaniu ktoś wypowiedział/napisał kłamstwa i na tej podstawie zawarłeś umowę niekorzystną dla siebie i poniosłeś z tego tytułu straty finansowe lub też moralne, to czas się udać do sądu i zażądać roszczeń odszkodowawczych. I uzyskasz takowe, oczywiście pod warunkiem, że udowodnisz swoje racje. Tylko dlaczego na naszym forum chcesz koniecznie te racje udowadniać i to w wątku o HBO HD? To nie tędy droga i nie miejsce po temu.


[quote name='Antarktis' post='62496' date='07.10.2007, 18:58 ']Żebym nie był posądzony o całkowite odejście od tematu, słówko o HBO HD.
Moim zdaniem bedzie w kablówkach i C+, N-ka jest za cienka, żeby ich kupić.
Po drugie N-ka wsadza grube miliony w kanał religijny, bo che być politycznie poprawna. Kanał filmowy, to sprawa drugo, lub trzeciorzędna. W tym biznesie, chodzi o przypodobanie się władzy i wejście na Giełdę, nie satysfakcję klienta.[/quote]


...No tak, a to ja jestem podobno stronniczy.... ręce opadają do samej ziemi, mówisz że "w temacie" napisałeś? .... no tak.

Tekst miesiąca: "W tym biznesie, chodzi o przypodobanie się władzy" i że "N-ka chce być politycznie poprawna" - aha :lol:.

Się koledze epoki pomyliły chyba, w kapitaliźmie zasadniczo chodzi o kasę, co oczywiście nie zawsze idzie w parze z satysfakcją klienta. Ale już nie wypisuj takich rzeczy, jak wyżej, bo mi węgiel zaczyna kiełkować w piwnicy, jak to czytam ;):):lol: .

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Antarktis' post='62496' date='07.10.2007, 18:58 ']SławekR

Muszę zabrać głos, bo się z Tobą nie zgadzam.
To co, nazywasz marketingowym bełkotem, propagandą itd. ma swoje właściwe określenie - [b]KŁAMSTWA[/b]. Prezes Sojka powinien odszczekać, to co nakłamał i nie ma tu znaczenia, czy ktoś mu uwierzył czy nie.

Polecam stronę Federacji Konsumentów.
[url="http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=139#3"]http://www.federacja-konsumentow.org.pl/st...php?story=139#3[/url]



Jeśli na konferencji będą używać, jak to piszesz, tuby propagandowej i powiedzą, że HBO HD będzie za 5zł; co będzie dla mnie stanowić ofertę, oraz zaproszenie do zawarcia umowy, to walą mnie ekonomiczne warunki firmy; ich świętym obowiązkiem jest z zapewnień się wywiązać!!!

To, iż inni kłamią nie oznacza, że ja tez mogę, prawda?

Żebym nie był posądzony o całkowite odejście od tematu, słówko o HBO HD.
Moim zdaniem bedzie w kablówkach i C+, N-ka jest za cienka, żeby ich kupić.
Po drugie N-ka wsadza grube miliony w kanał religijny, bo che być politycznie poprawna. Kanał filmowy, to sprawa drugo, lub trzeciorzędna. W tym biznesie, chodzi o przypodobanie się władzy i wejście na Giełdę, nie satysfakcję klienta.[/quote]

Zgadzam się z Tobą w 1000000% Pan Sojka dużo obiecuje i nic po za tym. Jeśli HBO HD będzie to może być w kablówkach i C+. No i ewentualnie jak się polsat po stara to muże i w polsacie, Ale na pewno nie bedzie w N-ce bo to są cienbkie bolki i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kozik1981' post='62511' date='07.10.2007, 20:04 ']Zgadzam się z Tobą w 1000000% Pan Sojka dużo obiecuje i nic po za tym. Jeśli HBO HD będzie to może być w kablówkach i C+. No i ewentualnie jak się polsat po stara to muże i w polsacie, Ale na pewno nie bedzie w N-ce bo to są cienbkie bolki i tyle :lol:[/quote]


To może jakieś stowarzyszenie założycie, czy coś w tym stylu :)

Też czujesz się oszukany kłamstwami i poniosłeś straty? I też drażnią Cię próby przypodobania się władzy? Załóżcie stowarzyszenie, będziecie mieć większą siłę przebicia. Zawsze to raźniej w grupie .... jakaś demonstracja, czy coś. Bo jak tylko jedna osoba oszukana to co to za demonstracja... , a tak to i oflagować się można, jakiś mały strajk głodowy :lol: ... i będzie dobrze, może nawet coś wywalczycie, ulgę jakąś czy coś innego :P .

Pozdrawiam
Sławek

PS
Zaraz przeniosę chyba ten wątek do działu "na luzie" bo zaczyna być coraz bardziej śmieszny, żeby nie powiedzieć żenujący.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...