Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, pawel.sz napisał:

To juz lepiej dwie sztuki mniej kombinowania, roznica wychodzi 100 zl 

Albo 4 ludzi, każdy z innym modelem tv.  Najdroższy idzie normalnie. Pozostałe tańsze z rabatem. To jest dobra promocja dla ludzi którzy akurat sie urządzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, focus085 napisał:

Z rabatem idzie jedynie ostatni - najtańszy produkt. 

C8 w 55 calach wyprzedany online. Zostało tylko 13 egzemplarzy w sklepach na wystawach. Także dla niezdecydowanych chcących dziś kupić oleda w 55 calach u rtv euro agd został jedyny słuszny wybór czyli fz800.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, ze nie ma nic w dobrej cenie jezeli chodzi o oled 65''... w Euro RTV paradoksalnie tanszy jest E8 65'' niz C8 65''

Obowiazuje jeszcze ta promocja ze zwrotem na konto za TV od LG? Wtedy by to mialo sens przy dwoch sztukach w Euro RTV wychodzi 9800 zl minus jeszcze 1000 zl od LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Waldo94 napisał:

C8 w 55 calach wyprzedany online. Zostało tylko 13 egzemplarzy w sklepach na wystawach. Także dla niezdecydowanych chcących dziś kupić oleda w 55 calach u rtv euro agd został jedyny słuszny wybór czyli fz800.

Aż się dziwię, że FZ800 można tak bez problemu dostać.. ale co reklama to reklama. To jest fabrycznie najlepszy telewizor pod względem kolorów do filmów po wyjęciu z pudła. Chociaż rozumiem braki smart itd... ale do kina the best.

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gmeru napisał:

Aż się dziwię, że FZ800 można tak bez problemu dostać.. ale co reklama to reklama. To jest fabrycznie najlepszy telewizor pod względem kolorów do filmów po wyjęciu z pudła. Chociaż rozumiem braki smart itd... ale do kina the best.

Gmeru, czyli rozumiem, że gdybyś miał wybrać fz800 czy C8, mówię o 55calach to wybór padnie na tego pierwszego? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Piotr Pszczolkowski napisał:

Gmeru, czyli rozumiem, że gdybyś miał wybrać fz800 czy C8, mówię o 55calach to wybór padnie na tego pierwszego? ?

Trzeba sobie jasno napisać: oba są doskonałe obrazowo i tutaj rozmawiamy o różnych niuansach, które powodują, że Panasonic z FZ800 i FZ950 jest naj naj pod względem kinowego obrazu i pokaże po wyjęciu z pudła właściwie tak filmy jak zostały nagrane. Za to C8 ma dużo bardziej rozbudowany system (cała sztuczna inteligencja gdzie mówisz do TV itd.) tylko pytanie czy potrzebujesz czegoś więcej od Netflix, YouTube, Player czy IPLA. Podstawowe aplikacje są takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gmeru napisał:

Trzeba sobie jasno napisać: oba są doskonałe obrazowo i tutaj rozmawiamy o różnych niuansach, które powodują, że Panasonic z FZ800 i FZ950 jest naj naj pod względem kinowego obrazu i pokaże po wyjęciu z pudła właściwie tak filmy jak zostały nagrane. Za to C8 ma dużo bardziej rozbudowany system (cała sztuczna inteligencja gdzie mówisz do TV itd.) tylko pytanie czy potrzebujesz czegoś więcej od Netflix, YouTube, Player czy IPLA. Podstawowe aplikacje są takie same.

Gmeru, wybacz że truję Ci głowę. Ja kładę nacisk na jakość obrazu i jego płynność i hdr. W RTV AGD fz800 - 7300, a C8 - 6300, pytanie czy Panas, jest na tyle lepszy, że warto dać tego tysia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panas ma na pewno lepszy upłynniacz - lepiej maskuje artefakty i jakoś tak "przyjemniej" i stabilniej działa - oceniam wg ich lcd ale oledy mają chyba podobnie

więc jak jesteś na to wrażliwy to ten 1000zł może być wart dodania

szkoda że to jest też kosztem DV i lepszej gwarancji (LG na wypalenia)

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szał wokół Black Friday minął. Sklepy podnoszą już ceny przed okresem świątecznym.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Świąt pewnie będą podobne promocje, ceny. Przynajmniej mam taką nadzieję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, bcpl napisał:

W okolicach Świąt pewnie będą podobne promocje, ceny. Przynajmniej mam taką nadzieję ;)

Wątpie. "Black Weekend" to najlepszy czas na zakup urządzeń elektronicznych na końcu roku. Kto nie skorzystał, musi dać zarobić sieciom handlowym przed samymi świętami albo wstrzymać sie z zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do piątku rezerwację na obydwa modele, bardziej chodzi mi o to, czy warto dopłacić tego tysia. Proszę o pomoc kogoś obeznanego w temacie, jutro chcę iść i kupić na raty. 
Pozdrawiam i będę wdzięczny za rzeczową pomoc :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO ja bym brał c8. Braciak ma c6. Niczego więcej od tv nie oczekuję. No jakby gw była 5lat.

,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic w gore na swieta nie pojdzie. Obstawiam, ze ceny C8 beda przez grudzien w okolicach 6,5 tys. PLN. Dzisiaj promocja w Neonecie, LG OLED55C8 za 6059 PLN: https://www.neonet.pl/telewizory/lg-oled55c8-uhd.html

Jak sluchalem tych pozal sie boze sprzedawczykow w sklepach w ostatnim tygodniu, ze "panie, juz tak tanio nie bedzie" to smialem im sie w twarz. Bedzie i jeszcze bedziecie prosili zeby brac C8 za 6 tys. Za piec tygodni targi CES i ogloszenie nowej oferty LG na 2019. Po niej juz tylko zjazd cen w dol.

Edytowane przez Vaterland
  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj wybieram na zakupy i wciąż mam dylemat czy c8 czy q9f czy fz800. Z jednej strony potrzebuje tv do grania z xboxem one x z drugiej strony do olgądania filmów na netflixie czy z bluraya przez to ciężko mi się zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że z euro obecnie to na bank zwroty.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...