Skocz do zawartości
rbk23

Jaki odtwarzacz UHD kupić? Listopad 2021 ? Pomocy.

Rekomendowane odpowiedzi

No i git. Tylko zwróć uwagę aby był w tym dekoderze do naziemnej obsługiwany kodek  hevc H265. Ale to pewnie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, za takie pieniądze to nie ma opcji żeby się nie przydało (drugi TV, monitor czy na jakiejś wyjazd). To ma BT więc słuchawki bez problemu można sparować gdy nie ma sprzętu audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam porównanie do Nvidii Shield pro 2019- biorąc oczywiscie poprawkę ,że nie przepuszcza gęstych formatów audio to w streamingu praktycznie niczym Nvidii nie ustępuje obsługując w dodatku HDR10+.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz brak towaru, jak wrzucałem link to były, kolega kupił. Dobra cena to się wyprzedały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były 2 sztuki

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co że nie ma ale kupić można i wierzcie mi jak kupicie to dostaniecie go szybko mimo "braku towaru". Zresztą do póki nie wyślą nic nie płacicie.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, za takie pieniądze to nie ma opcji żeby się nie przydało (drugi TV, monitor czy na jakiejś wyjazd). To ma BT więc słuchawki bez problemu można sparować gdy nie ma sprzętu audio.


Szukam rozwiązania, żeby żona mogła podłączyć słuchawki BT.

Mam ampli marantz'a (sr5012) i Apple TV.
Chciałbym kupić odtwarzacz panasonica ub820egk, no ale dalej nie mam jak podłączyć słuchawek bt.

Czy ta przystawka dałaby mi możliwość np. odtwarzania muzyki z płyt BR na słuchawkach podłączonych do niej vis BT?

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ty widzisz żeby to było odtwarzaczem płyt....?

Jedyny odtwarzacz płyt z BT to sony x800 x800m2 x1100.

Edytowane przez prodarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, prodarek napisał:

A gdzie ty widzisz żeby to było odtwarzaczem płyt....?

A gdzie napisałem że to ODTWARZA? Przystawki robią różne rzeczy, więc może jest możliwość PRZEZ TO puścić dźwięk z BR.

59 minut temu, prodarek napisał:

Jedyny odtwarzacz płyt z BT to sony x800 x800m2 x1100.

Czyli tylko te sony mają obsługę bezprzewodowych słuchawek via BT, dobrze Cię zrozumiałem?

Edytowane przez USS-SMAUG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, USS-SMAUG napisał:

 


Szukam rozwiązania, żeby żona mogła podłączyć słuchawki BT.

Mam ampli marantz'a (sr5012) i Apple TV.
Chciałbym kupić odtwarzacz panasonica ub820egk, no ale dalej nie mam jak podłączyć słuchawek bt.

Czy ta przystawka dałaby mi możliwość np. odtwarzania muzyki z płyt BR na słuchawkach podłączonych do niej vis BT?

Z góry dzięki :)

 

Do wyjścia optycznego czegokolwiek można podłączyć takie coś. Ja mam ten transmiter podłączony do amplitunera ale można i bezpośrednio do odtwarzacz BR czy co tam kto ma.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do wyjścia optycznego czegokolwiek można podłączyć takie coś. Ja mam ten transmiter podłączony do amplitunera ale można i bezpośrednio do odtwarzacz BR czy co tam kto ma.

A jak z jakością dźwięku? Bo żona wymagająca w te klocki ;)
Muszę jeszcze słuchawek fajnych poszukać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość dźwięku przyzwoita, mam to sparowane z BOSE NC 700. Gra to też z gorszymi dokanałowymi chińczykami czy całkiem niezłmi Klipsch R5 WIRELESS. Chcemy bajery to łączymy słuchawki z odpowiednim wyjścim kabem, wyciszamy pokój i się delektujemy (BOSE NC 700 akurat tak można). Pozdrawiam, Andrzej.

I całkiem ważna rzecz, transmiter nie ma bateria ani akumulatora. Pracuje podłączony na okrągło do zwykłego portu USB w którym kolwiek urządzeniu stojącym w pobliżu. To jest cała jego obsługa. Włączamy dowolny sprzęt z nim sparowany i gra muzyka. Pozdrawiam, Andrzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakość dźwięku przyzwoita, mam to sparowane z BOSE NC 700. Gra to też z gorszymi dokanałowymi chińczykami czy całkiem niezłmi Klipsch R5 WIRELESS. Chcemy bajery to łączymy słuchawki z odpowiednim wyjścim kabem, wyciszamy pokój i się delektujemy (BOSE NC 700 akurat tak można). Pozdrawiam, Andrzej.
I całkiem ważna rzecz, transmiter nie ma bateria ani akumulatora. Pracuje podłączony na okrągło do zwykłego portu USB w którym kolwiek urządzeniu stojącym w pobliżu. To jest cała jego obsługa. Włączamy dowolny sprzęt z nim sparowany i gra muzyka. Pozdrawiam, Andrzej.

Dzięki bardzo :)
Ja używam bose qc25, ale jasne drugim nie równe :(
Żonie też takie kupiłem iw porównaniu do moich jakieś takie ciche.. no ale nie są bezprzewodowe.
Tak jak mówisz, jakość dźwięku po kablu to inna bajka :)
Pozdrawiam :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...