Skocz do zawartości
gitarrra

Zakup TV OLED 65 cali

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, gitarrra napisał:

A co to jest TPV/AOC ?

Takie coś na poziomie i w podejściu zbliżone do  TCL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do liderów w branży nieco im brakuje .A jeśli są właścicielami Philipsa to już wiem czemu go nie polecasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.09.2021 o 10:23, Xisiek napisał:

Z tym brakiem pośpiechu to bym nie polecał, HZ jest seria na miniony rok obecna to wszak JZ, wiec … niedługo się wykończą stoki HZ i zostanie w sklepach tylko droższa, a niekoniecznie lepsza seria.

Sorry za mały offtop. Dzięki wielkie ziom za ten komentarz, bo biernie śledziłem ten wątek i sam się zastanawiałem czy brać tego HZ`ta. Wczoraj kupiłem i dzisiaj u mnie w domu :) Okazało się, że to była w RTV AGD ostatnia sztuka, przyjechała w idealnym stanie. Wyszło ostatecznie 7300 zł (2 raty gratis, -5% kod rabatowy za trzymanie w koszyku, cashback z goodie)spacer.png

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, CHRYSTIANO0o napisał:

Sorry za mały offtop. Dzięki wielkie ziom za ten komentarz, bo biernie śledziłem ten wątek i sam się zastanawiałem czy brać tego HZ`ta. Wczoraj kupiłem i dzisiaj u mnie w domu :) Okazało się, że to była w RTV AGD ostatnia sztuka, przyjechała w idealnym stanie. Wyszło ostatecznie 7300 zł (2 raty gratis, -5% kod rabatowy za trzymanie w koszyku, cashback z goodie)spacer.png

To niezawodności i bezawaryjności👍

  • Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, CHRYSTIANO0o napisał:

Sorry za mały offtop. Dzięki wielkie ziom za ten komentarz, bo biernie śledziłem ten wątek i sam się zastanawiałem czy brać tego HZ`ta. Wczoraj kupiłem i dzisiaj u mnie w domu :) 

To życzymy Tobie wielu miłych chwil z obrazem tego naprawdę klasowego tv. 👌 

PS. Pamiętaj  tryby Kino lub Prawdziwe Kino to najwięksi przyjaciele i barwa Ciepły 1 lub 2 ☺️

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni formumowicze mam jeszcze jeden dylemat i proszę o poradę co wybrać. Mianowicie OLED 65A80J czy LED 75X90J?

Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój syn tydzień temu kupił 55 A80J obraz i działanie wyśmienite. Sam mam oleda AG8. Jak nie będziesz oglądał ciagle kanałów info przede wszystkim TVN 24 z żółtym paskiem szedłbym w oleda. Kontrast, kąty widzenia i czernie są fantastyczne. Android na A80J tez śmiga zacnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mikoko napisał:

Mój syn tydzień temu kupił 55 A80J obraz i działanie wyśmienite. Sam mam oleda AG8. Jak nie będziesz oglądał ciagle kanałów info przede wszystkim TVN 24 z żółtym paskiem szedłbym w oleda. Kontrast, kąty widzenia i czernie są fantastyczne. Android na A80J tez śmiga zacnie. 

Dzięki za odpowiedź. Od pół roku nie oglądam programów informacyjnych, a i wcześniej mało je oglądałem, szkoda czasu na głupoty. TV głównie do oglądania sportu, czasami  w przerwie pomiędzy transmisjami do obejrzenia jakiegoś filmu lub serialu na HBO lub Netflixie.

Dlatego się zastanawiam czy wziąć większy i ciut (tak myślę) gorszy czy mniejszy, ale za to z górnej półki? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wracam już do LED. Obraz bajka. Weź pod uwagę ze na większym ekranie możesz bardziej widzieć niedoskonałości jakości sygnału i kąty widzenia przy dużym tez są ważne. Dopiero seria x95 ma powłokę je poprawiająca a to już nie te pieniądze. Syn był u mnie i zobaczył obraz na moim AG8 i po tygodniu przytargał ze sklepu tez Sony A80J 😀

Edytowane przez mikoko
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sportu oled jest baaardzo dobra opcja. Trzeba jednak pamiętać, ze generalnie zalety oleda za dnia się gubią (poza świetna płynnością połączona z swoista gładkością) i oled jest wrażliwy bardziej na gorszy sygnał (nie wszystko z Netflyxa wyglada tak jak się wielu spodziewa). 

  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z nieco innej beczki.

Chciałbym ze swoim Samsungiem QN91A  użytkować dysk SSD podpięty pod USB.

Np.taki.Dysk oczywiście byłby w obudowie.

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/dyski-i-pamieci/dyski-wewnetrzne/ssd-patriot-p300-m-2-pci-ex4-nvme-256gb-1-7gb-s

Czy według Was wszystko będzie OK czy należy spodziewać się problemów?Z powodu bardzo małej odległości tv od ściany używanie pendrive jest bardzo kłopotliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.11.2021 o 12:16, Xisiek napisał:

To życzymy Tobie wielu miłych chwil z obrazem tego naprawdę klasowego tv. 👌 

PS. Pamiętaj  tryby Kino lub Prawdziwe Kino to najwięksi przyjaciele i barwa Ciepły 1 lub 2 ☺️

A ostrość 0 czy fabryczne 30?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł dalej, albo Filmmaker ( ostrość na 0 ) lub Pro 1 z podniesioną jasnością na dzień ( plus Ambient sensor ON ) i Pro 2 z 30 jasność ( Ambient OFF ) na wieczór/noc. W Panasie za bardzo nie ma co grzebać bo jest prawie perfekcyjny od razu w fabrycznych trybach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...