Skocz do zawartości
Redakcja

Trwa protest "Media bez wyboru" - nie działają czołowe telewizje, radia i portale w Polsce. Publikujemy list otwarty do władz RP

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, maniunio57 napisał:

Zbycho 45 Alaska należy do IUSA i nic dziwnego ,że mogą dyktować Mi chodziło o to,że po okrągłym stole uwierzyliśmy ,że będzie lepiej I znalazł się  pseudo-ekonomista Balcerowicz i zrobił takie reformy o których prof Kieżun powiedział ,że takie to można robić w Bangla Deszu gdzie nie było i nie ma przemysłu.

Oczywiście zrobili takie reformy jak pasowało Niemcom (poczytaj sobie mądre książki min." Rzeczpospolita kłamców" Łysiaka i innych autorów) za pieniądze przywożone w walizkach-a długi niestety trzeba spłacać.

Ktoś kiedyś powiedział mądre słowa KTO NIE ZNA SWOJEJ HISTORII JEST SKAZANY NA JEJ POWTÓRNE PRZEŻYCIE

Napisałeś KOMUNO WRÓĆ Ona nie musiała wrócić ona cały czas jest   -"JAK BĘDZIESZ W PO NIE MARTW SIĘ O SĄDY ONE SĄ Z NAMI, BĘDZIEMY BRONIĆ CIĘ JAK SOLIDARNOŚCI"      -

chyba wiesz kto to powiedział

I proszę Cię nie traktuj mnie jak ciemniaka który czegoś nie rozumie

A tak już na marginesie ta cała banda to tylko żre się na naszych oczach a w rzeczywistości to lewe interesy robią razem Następny przykład : błazen z TVN który startował na prezydenta a teraz ma swoją partię (ciekawe kto go sponsoruje- a po dojściu do koryta długi trzeba będzie spłacać)

Pierd... jak te oszołomy z PISu za przeproszeniem. Wszędzie spisek i wina Tuska. Wiesz co, zamknijcie w pierdlu wszystkich skoro macie dowody, wypierniczcie z Polski obcy kapitał, zostawcie dwa słuszne programy TV, a do Niemców strzelajcie.

Edytowane przez vvalery
  • Plusik 6
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bonifacyz napisał:

Sędziego na telefon mieliśmy też za PO - Ryszarda Milewskiego, który przez telefon udzielał tajnych informacji rzekomemu pracownikowi Kancelarii Premiera Tuska. 

a to jest niezgodne z prawem?

bo jak tak to czemu nie siedzi? znalazł "wspólny język" z nowymi kolegami?

9 godzin temu, Bonifacyz napisał:

Tusk obiecywał, że nie podniesie wieku emerytalnego, a zrobił odwrotnie.

a obecni obniżyli wiek i obniżyli kasę jaką dostaniesz po przejściu na "wczesną" emeryturę

1 godzinę temu, maniunio57 napisał:

Zbycho 45 Alaska należy do IUSA i nic dziwnego ,że mogą dyktować Mi chodziło o to,że po okrągłym stole uwierzyliśmy ,że będzie lepiej I znalazł się  pseudo-ekonomista Balcerowicz i zrobił takie reformy o których prof Kieżun powiedział ,że takie to można robić w Bangla Deszu gdzie nie było i nie ma przemysłu.

ach ten sentyment za PRLem - miało sie wtedy ciepłą posadkę i kasiorka spływała bez pracy - no teraz trzeba pracować jak się chce coś mieć

dla mnie jest 1000 razy lepiej niż było - no ale były PZPR jak widać ma inne zdanie - trzeba było się zapisać do PiSu - zobacz jak takiemu Piotrowiczowi dobrze w trybunale - praca jak za dawnych lata - mało roboty a sakiewka z kasą co miesiąc wpada

1 godzinę temu, maniunio57 napisał:

A tak już na marginesie ta cała banda to tylko żre się na naszych oczach a w rzeczywistości to lewe interesy robią razem Następny przykład : błazen z TVN który startował na prezydenta a teraz ma swoją partię (ciekawe kto go sponsoruje- a po dojściu do koryta długi trzeba będzie spłacać)

czemu Ziobro nic z tym nie robi ? to aby nie jest przestępstwo?

przed wyborami było info że PO kradnie na potęgę - czemu nikt nie siedzi?

Edytowane przez klaus71
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaus71, tym ludziom nie przetłumaczysz, bo oni maja argumenty rodem wzięte z Kraśnika. Ciemny lud kupi każdą bajkę, tak o swoich wyborcach wypowiada się przednia siła narodu. Niech dalej się karmią codziennym pluciem na opozycję i dowalanie Trzaskowskiemu. Ja tutaj kończę pisanie bo nie ma sensu.🤮

  • Plusik 5
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaus71 -młody człowieku nie obrażaj mnie Nie jestem I nie byłem w PZPR i nie miałem żadnej ciepłej posadki-To właśnie tacy ludzie którzy kiedyś należeli dzisiaj mają najwięcej do powiedzenia MIler , Kwaśniewski i inna czerwona hołota A tak na marginesie Ci to tak krzyczeli o podwyższeniu wieku emerytalnego to niech idą do konkretnej pracy fizycznej i niech pracują do 67 lat ,a nie pierdzieć w stołek sejmowy

Klaus czytaj mój tekst ze zrozumieniem Napisałem ,że jedni PISIORY ,PO I TA RESZTA D..KÓW TO JEDNO WIELKIE BAGNO

Ps Nie wiem vwalery skoro tak twierdzisz to chyba sam jesteś z Krasnika

 

 

 

Edytowane przez maniunio57
  • Plusik 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Bonifacyz napisał:

Tusk obiecywał, że nie podniesie wieku emerytalnego, a zrobił odwrotnie. Obawa koleżanki o 500+ więc wcale mnie nie dziwi. TVP też ma płacić podatek od mediów, a nie tylko takie lewicowe tuby propagandowe jak TVN. Cenzurę internetu chciała wprowadzić PO, ale po masowych protestach zrezygnowała. Sędziego na telefon mieliśmy też za PO - Ryszarda Milewskiego, który przez telefon udzielał tajnych informacji rzekomemu pracownikowi Kancelarii Premiera Tuska. 

Nie wiem co obiecywał, a co nie, ale obecny wiek emerytalny to jest jakaś paranoja bo obecni ludzie, którzy pracują nie będę mieli żadnej emerytury. Nie zgadzam się z tym posunięciem PiSu, ale ono oczywiście mieści się w ramach normalnego sprawowania władzy, a to co robią z sądami, protestami i chcą zrobić z mediami już nie.

Ja nie twierdzę, że w PO są wszyscy święci i nie kwestionuję tego, że Tusk coś obiecał i czegoś nie zrobił albo zrobił na odwrót, ale jestem przekonany, że i w PiS będzie podobna historia. Koleżanka mimo, że po studiach była głupia jak but bo nawet nie odróżnia kompetencji Prezydenta. Nawet jak by Trzaskowski wygrał i chciał zabrać to 500+ to niby jakby miał to zrobić skoro nie jest sejmem, a jego inicjatywa ustawodawcza by przecież przepadła ? Samo zresztą PO tego nie odbierze co było mówione setki razy. A po za wszystkim czy za 500zł miesięcznie możemy się zrzec swojej wolności ? Oto jest pytanie.

Co do sędziego na telefon to pamiętasz o tym, może jeszcze o "aferze podsłuchowej" i "aferze hazardowej". Przyznaję ci rację - wszystkie te sprawy były NIEDOPUSZCZALNE, ale jak pisałem wcześniej PiS robi to samo ALE 100 RAZY MOCNIEJ - bo ilość afer PiS to tak razy 100. Do tego PiS robi rzeczy strukturalnie niedopuszczalne jak nieprawidłowe obsadzenie TK, a "odkrycie towarzyskie Pana Kaczyńskiego" to jest akurat Prezes tego trybunału... Więc ja już wolę jak jakiś głupi sędzia się przestraszył jakiegoś dziennikarza udającego polityka i chciał zmienić termin rozprawy (nie orzeczenie !) bo to był ten "sędzia na telefon" z tego co wspomniałeś od Pani Pawłowicz, która była czynnym, aktywnym i bardzo kontrowersyjnym politykiem, po czym została sędzią TK. Powiedz mi, który to tak aktywny polityk PO został kiedykolwiek mianowany do TK ?

  • Plusik 3
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po wynikach wyborów, Polacy nie zasługują na ładne rzeczy, tak jest od lat. "Solidarności" w końcu też nie chodziło o demokrację, a o wzrastające ceny i socjal, wystarczy przejrzeć listę ich postulatów. A argumenty "a za peło..." dla mnie kończą automatycznie dyskusję walkowerem rozmówcy.

I tak, TVP zapłaci podatek, który do nich wróci zwielokrotniony w reklamach Spółek Skarbu Państwa i dodatkowych 2 mld rocznie, o czym my mówimy.
 

Edytowane przez Buhaj47
  • Plusik 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbiór POLSKI nastąpił w 89r i zawdzięczamy to świniom co są w polityce do dnia dzisiejszego.Nieważne czy są z PIS ,PO,SLD każdy z nich przez ponad 30 lat dorabiał siebie i swą rodzinę kosztem narodu.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

***** *** i może trzeba zamknąć ten wątek?

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, gangi007 napisał:

Rozbiór POLSKI nastąpił w 89r i zawdzięczamy to świniom co są w polityce do dnia dzisiejszego.

no partia robiła co mogła by utrzymać dobra narodowe w rękach państwowych - no ale wtedy naród był leniwy i norm produkcji nie chciał wyrabiać :)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, klaus71 napisał:

no partia robiła co mogła by utrzymać dobra narodowe

TAAAA.Teraz z jednej strony KORPO i jej sługasy z drugiej mochery z PISEM?

  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, gangi007 napisał:

TAAAA.Teraz z jednej strony KORPO i jej sługasy z drugiej mochery z PISEM?

Korpo było jest i będzie więc musisz się z tym pogodzić. Mohery wymrą śmiercią naturalną, a wraz z nimi PiS. 😀

  • Dzięki 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, maniunio57 napisał:

Zbycho 45 Alaska należy do IUSA i nic dziwnego ,że mogą dyktować Mi chodziło o to,że po okrągłym stole uwierzyliśmy ,że będzie lepiej I znalazł się  pseudo-ekonomista Balcerowicz i zrobił takie reformy o których prof Kieżun powiedział ,że takie to można robić w Bangla Deszu gdzie nie było i nie ma przemysłu.

Oczywiście zrobili takie reformy jak pasowało Niemcom (poczytaj sobie mądre książki min." Rzeczpospolita kłamców" Łysiaka i innych autorów) za pieniądze przywożone w walizkach-a długi niestety trzeba spłacać.

Ktoś kiedyś powiedział mądre słowa KTO NIE ZNA SWOJEJ HISTORII JEST SKAZANY NA JEJ POWTÓRNE PRZEŻYCIE

Napisałeś KOMUNO WRÓĆ Ona nie musiała wrócić ona cały czas jest   -"JAK BĘDZIESZ W PO NIE MARTW SIĘ O SĄDY ONE SĄ Z NAMI, BĘDZIEMY BRONIĆ CIĘ JAK SOLIDARNOŚCI"      -

chyba wiesz kto to powiedział

I proszę Cię nie traktuj mnie jak ciemniaka który czegoś nie rozumie

A tak już na marginesie ta cała banda to tylko żre się na naszych oczach a w rzeczywistości to lewe interesy robią razem Następny przykład : błazen z TVN który startował na prezydenta a teraz ma swoją partię (ciekawe kto go sponsoruje- a po dojściu do koryta długi trzeba będzie spłacać)

Napiszę tak. Drogi kolego zdania są podzielone. Proszę nie mieszaj do tego polityki historycznej bo wiadomo kto nam ja na nowo pisze. Przynajmniej ja to wiem i Ty też to wiesz. Tylko no właśnie to tylko pozostaje. Piszesz że komuna była i jest. No nie do końca. Komuna była i jest teraz. A mniemam że na komunie się nie skończy jak nie przejrzymy na oczy. I znowu napiszę. MONDRY POLAK PO SZKODZIE. Nie wiem dlaczego niektórzy z nas nie myślą tylko powtarzają propagandę, którą jak znasz historię uprawiali wszyscy dyktatorzy. Najwięksi to XX wiek niestety. MONDRY POLAK PO SZKODZIE. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, zbycho45 napisał:

Piszesz że komuna była i jest. No nie do końca. Komuna była i jest teraz

 

Jednym słowem wszystkie 🐖 trzeba 💥💥🖕

  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może na temat 🤣

Dziwny strajk  - to nie pracownik wstrzymał pracę - tylko firmy które mają z wieloma z mieszkańców Polski umowy na świadczenie PŁATNEJ usługi - przez jeden dzień jej nie świadczyły, nie z jakichś tam powodów "technicznych" typu trzęsienie ziemi czyli zrozumiałych - tylko w ramach swojej walki z rządem Polski.

Ciekawe czy będą oddawać abonamenty za ten dzień bez usługi.

  • Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, r102 napisał:

Ja może na temat 🤣

Dziwny strajk  - to nie pracownik wstrzymał pracę - tylko firmy które mają z wieloma z mieszkańców Polski umowy na świadczenie PŁATNEJ usługi - przez jeden dzień jej nie świadczyły, nie z jakichś tam powodów "technicznych" typu trzęsienie ziemi czyli zrozumiałych - tylko w ramach swojej walki z rządem Polski.

Ciekawe czy będą oddawać abonamenty za ten dzień bez usługi.

Tak wrócą Ci 2zł plus szkody moralne. 😂 Większość się z nimi solidaryzuje i nie zadaje ośmieszających retorycznych pytań. No chyba że takie działania, idące w kierowniczą rolę partii i jej I Sekretarza Jarosława Ci się podobają. 

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, r102 napisał:

Ciekawe czy będą oddawać abonamenty za ten dzień bez usługi.

a to ty oglądasz "niemiecką" telewizję ? bo jak nie popierasz "walki z rządem" to nie powinieneś - nabijasz kasę "niemcowi" na reklamach :)

Edytowane przez klaus71
  • Plusik 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miło przeczytać posty prawdziwych "Europejczyków" - którzy by mnie zdaje się poprawniepolitycznie zlinczowali za jedno nieskomplikowane pytanie - niezgodne z ich "poglądami" 🤣

  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, r102 napisał:

firmy które mają z wieloma z mieszkańców Polski umowy na świadczenie PŁATNEJ usługi - przez jeden dzień jej nie świadczyły

Hmm, z którą to „firmą” albo dokładniej pomiędzy kim a kim są te płatne umowy, możesz napisać? 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, r102 napisał:

Jak miło przeczytać posty prawdziwych "Europejczyków" - którzy by mnie zdaje się poprawniepolitycznie zlinczowali za jedno nieskomplikowane pytanie - niezgodne z ich "poglądami" 🤣

Przecież Ci napisałem, ze dostaniesz 2zł. Powinieneś być zadowolony. Na tanie piwo Ci styknie.😂😂😂
Musisz napisać podanie do Solorza lub Waltera i wysłać pocztą. Jeżeli Cię to przerasta to daj numer konta to Ci przeleję.🤪

Edytowane przez vvalery
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.02.2021 o 12:59, gangi007 napisał:

Rozbiór POLSKI nastąpił w 89r i zawdzięczamy to świniom co są w polityce do dnia dzisiejszego.Nieważne czy są z PIS ,PO,SLD każdy z nich przez ponad 30 lat dorabiał siebie i swą rodzinę kosztem narodu.

Polityki nigdy nie robiły, nie robią i robić nie będą aniołki. Z przykrością też trzeba stwierdzić, że (obiektywnie) przez ponad 30 lat nie dorobiliśmy się/ nie wykształciliśmy przyzwoitej klasy politycznej.

Niemniej to co dzieje się od kilku lat nie trzyma już absolutnie żadnych standardów. 😑

Edytowane przez Xisiek
  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Xisiek napisał:

Polityki nigdy nie robiły, nie robią i robić nie będą aniołki. Z przykrością też trzeba stwierdzić, że (obiektywnie) przez ponad 30 lat nie dorobiliśmy się/ nie wykształciliśmy przyzwoitej klasy politycznej.

Niemniej to co dzieje się od kilku lat nie trzyma już absolutnie żadnych standardów. 😑

Przeżyłem już trochę i jednego im na pewno nie wybaczę tj. likwidacji radiowej Trójki. To było radio kultowe gdzie wspólnie z przyjaciółmi słuchaliśmy Tomka Beksińskiego, Piotra Kaczkowskiego czy listy Marka Niedźwiedzkiego. Przemycane tam były przed cenzurą zakazane kawałki, czy zręcznie zmiksowane. Np  kawałek z Final Cut Pink Floyd był zakazany:

"Get Your Filthy Hands Off My Desert"
 

brezhnev took afghanistan
begin took beirut
galtieri took the union jack
and maggie over lunch one day
took a cruiser with all hands
apparently to make him give it back

a Piotr Kaczkowski to w umiejętny sposób puścił, wycinając słowa o Breżniewie. Słuchałem tego radia od 1981 roku zawsze. Musiał przyjść reżim, ala chyba ten Breżniew i trójki nie ma, bo się Kaczorowi Kazik na liście nie spodobał.😡😡😡😡

Edytowane przez vvalery
  • Plusik 2
  • Dzięki 2
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2021 o 21:45, Xisiek napisał:

Hmm, z którą to „firmą” albo dokładniej pomiędzy kim a kim są te płatne umowy, możesz napisać? 

Z największą przyjemnością -  będę mówił za siebie -  ja mam umowę z kablówką - tam jest parę płatnych programów TVN i Polsatu

W dniu 13.02.2021 o 12:49, vvalery napisał:

Przecież Ci napisałem, ze dostaniesz 2zł. Powinieneś być zadowolony. Na tanie piwo Ci styknie.😂😂😂
Musisz napisać podanie do Solorza lub Waltera i wysłać pocztą. Jeżeli Cię to przerasta to daj numer konta to Ci przeleję.🤪

Moje straty moralne oceniam na milion euro - proszę bardzo o przelew jakżeś taki bohater.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moralność wyceniona niczym Dulskiej. 😂 Kasa kasa kasa tylko to się liczy. 🙀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 000 000  000 PLN   ---------------------------- przelew do r102. Trochę więcej nie zaszkodzi. Poszło 😀😃😂

Edytowane przez zbycho45
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...