Skocz do zawartości
Repugnant

sony ubp-x800m2 kontra ubpx 1100es

Rekomendowane odpowiedzi

swieta:)czas na zmiane zastanawiam sie nad tymi dwoma modelami.roznica w cenie jest spora nasuwa sie pytanie czy warto doplacic??czym one sie roznia i czy ta roznice da sie zobaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę chcesz kupić za 4tys odtwarzacz gdzie będzie musiał sam ręcznie przełączać na tryb Dolby Vision gdy płyta go posiądą i wyłączać gdy go nie ma.

Na ten czas najwyższą jakość oferuje UB9000 lub UB820 gdzie na dodatek masz możliwość wygrania modyfikacji softu które pozwolą ci pomijać reklamy, ostrzeżenia, przełączać blokadę regionalna i odczytywać napisy dla płyt z usb z pewnym małym szkopułem ale da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę dodam, że do panasa UB9000 są oddzielne opcje w najnowszym firmware projektorów JVC.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie? po modyfikacji softu ub820 uzyskujesz wszystkie wszystkie opcje ub9000 zresztą ub420 również z tym że nie ma dv, ale z tego i tak chyba nie korzystamy w projektorze?

Ok spoko już znalazłem info także myślę że można kupić i najniższy model kupić moda firmware i korzystać z tym trybów obrazu.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o podkreślenie faktu, że doceniony i wyróżniony jest konkretny model playera. Pisałem w kontekście wyboru odtwarzacza.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bo w panasonicu ub9000 możesz ustawić jasność projektora i dodatkowo jest hdr optymalizer.

obraz.png.1d91060e10800d2672a2ec49409219c8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, D4r3KS napisał:

 UB9000 lub UB820 gdzie na dodatek masz możliwość wygrania modyfikacji softu które pozwolą ci pomijać reklamy, ostrzeżenia, przełączać blokadę regionalna i odczytywać napisy dla płyt z usb z pewnym małym szkopułem ale da się.

ta modyfikacja softu jest jakoś płatna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt chcial:)co nie znaczy ze kupi:)czasem warto sie zapytac i zapoznac z opiniami innych.nie kreca mnie zmiany softow wgrywanie napisow itd wiec tak sobie mysle ze moze by pozostac przy sony ale przy 800setce. co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przeszkadza ci każdorazowo ręczna konieczność włączenia DV jeśli płyta go posiada i wyłączenia jeśli nie posiada, to bierz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze konsole do gier z czytnikami UHD. Co prawda nie mam pojęcia, jakie mają ograniczenia w stosunku do "zwykłych" (jak Sony z tematu) playerów.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola odpada:)nie gram wiec strata pieniedzy:)chcialbym sony bo mam tv sony.dostalem jeszcze propozycje oppo203 uzywane za 4.5tys moze warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Repugnant napisał:

dostalem jeszcze propozycje oppo203 uzywane za 4.5tys moze warto?

 

To dla ciebie świetna propozycja ze względu na możliwość dokładania napisów do płyt UHD.

Chyba jedyny player, który bez modyfikacji coś takiego umożliwia.

A jak kiedyś ci się zachce, to ... ;)

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Barnaba napisał:

To dla ciebie świetna propozycja ze względu na możliwość dokładania napisów do płyt UHD.

Chyba jedyny player, który bez modyfikacji coś takiego umożliwia.

A jak kiedyś ci się zachce, to ... ;)

Ja mu o tym pisałem. Jeśli kogoś interesuje to mój kuzyn chce sprzedać. Może się uda za 4500 kupić (ale chyba raczej to będzie 5000) , jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę na pw, dam do niego namiary i można porozmawiać.

9 minut temu, D4r3KS napisał:

Nie kręci go to.

:D

:D ???? może jest bogaty i chce kupować filmy na UHD 4k za 140pln/szt w polskiej dystrybucji... kto bogatemu zabroni???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby chciał to większości filmów w PL nie wydają.

Ja obserwuje rynek i oppo często gęsto są po 4000 a nawet delikatnie taniej, pl rynek za granicą jeszcze taniej.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jesli juz kupuje to z pl napisami.nie bawi mnie tak jak pisalem dodawanie napisow zmiany softow itd.szukam po prostu dobrego blu,

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny są różne, sam chce kupić 205 jak się uda w jakiejś przyzwoitej cenie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli funkcje odtwarzania plików, dodawania napisów sa nie istotne to nie ma lepszego odtwarzacza niż ub9000.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Repugnant napisał:

tak jesli juz kupuje to z pl napisami.nie bawi mnie tak jak pisalem dodawanie napisow zmiany softow itd.szukam po prostu dobrego blu,

sprawdź najpierw o co chodzi z dodawaniem napisów, bo jednak co by nie było mając odtwarzacz, który umożliwia dodanie napisów zewnętrznych nie musisz sprawdzać czy na płycie sa pl napisy czy nie, a jest dużo tytułów, które nie maja napisów pl i całkiem prawdopodobne, ze nigdy nie będą wydane na UHD 4K z PL napisami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Repugnant napisał:

nie musze sprawdzac:)

:) gratulacje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje:)a wlasciwie powinienem dziekowac mamie ze kazala uczyc sie jezykow:)wlasnie licytuje na ebayu oppo:)zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...