Skocz do zawartości
bluray123456789

Sprzedam Plazmę Panasonic plazma Tx p65ST50 65" FullHd stan idealny

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Plazmę Panasonic plazma Tx p65ST50 65" FullHd stan idealny


Dzień dobry,
na sprzedaż Tv marki Panasonic model Tx-p65ST50
jedna z najlepszych plazm jakie były dostępne na rynku. Dzisiaj praktycznie nieosiągalny produkt.
Dla Kinomana, który docenia jakość obrazu, przy tej wielkości tv wrażenia z ogladania są niewiarygodne (nie ma nawet co porównywać z ledami)
Stan idealny, żadnych rys, wszystko działa w 100%.
Do Tv w zestawie oryginalny podświetlany pilot oraz okulary 3D.
(mam dużo filmów jakości BlueRay 3D dodaje gratis)
(cena tv w dniu zakupu to 8.5 tys, mam dokument zakupu)
Polecam, odbiór osobisty

Cena 2900 zł

20200614_153526.jpg


  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo udany tv, ale absolutnie  niezgodne z faktami/prawda jest, ze nie mozna jej porownywac do dzisiejszych lcd - spokojnie mozna i wiele z nich jest widocznie lepsza choc zaden z nich nie jest do kupienia za 3 tys. 

  • Plusik 2
  • Lubię 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tv bardzo dobry ale to nie seria VT, bez żadnych złośliwości powiem że będzie problem ze sprzedażą w tej cenie choć oczywiście tego życzę. W 2017 sprzedałem 50 cali vt30 za 1700, kupił ktoś kto się zna, gość z branży TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z tą ceną .
Ja sprzedałem Samsunga 2007 z ceny 7500zl, za 1000zl. Tydzień temu.
Tak że jak dostaniesz 1500zl to będzie super.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, raf7705 napisał:

Powodzenia z tą ceną emoji3.png.
Ja sprzedałem Samsunga 2007 z ceny 7500zl, za 1000zl. Tydzień temu.
Tak że jak dostaniesz 1500zl to będzie super.

ktoś dał 1000zł za 13 letnią plazmę i do tego samsunga który był słabiutki w plazmach - to ci się pofarciło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej. Za inna technologię. To nie było ani LCD ani plazma.
Albo może LCD ale z jakimś egzotycznym podświetleniem

Ale obraz był całkiem ładny.
Powiem że lepszy niż z LG ips z 2014.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Xisiek napisał:

To bardzo udany tv, ale absolutnie  niezgodne z faktami/prawda jest, ze nie mozna jej porownywac do dzisiejszych lcd - spokojnie mozna i wiele z nich jest widocznie lepsza choc zaden z nich nie jest do kupienia za 3 tys. 

bardzo udany Tv to fakt, porównaj plazmę do lcd i powiedz m, że głębia czerni na podświetlonym strefowo lcd równa się czerni na plażmie, powodzenia ;) jeśli już to celuj w Qledy, chociaż i tak wątpię żeby te z niskiego pułapu cenowego można było  porównywać

widzę u znajomych lcd-ki z 2018/2019/2020r w niemałych pieniądzach i uśmiecham się pod nosema gdy widzę te szaro-czernie ;)

  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Panasonica    tx-p50st50e. Zgadzam sie z bluray123456789. ST50  jest    lepszy od kazdego LCD.Lepszy  od  st50   jest tylko OLED.Dlatego kupilem   OLED Panasonica  TX-55GZ950E .

  • Haha 2
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, grundig napisał:

ST50  jest    lepszy od kazdego 

Grunding napisz  w takim razie (ale konkretnie) pod jakim katem jest ten st50 lepszy od kazdego lcd, chetnie sie czegos nowego dowiemy :D

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Xisiek napisał:

Grunding napisz  w takim razie (ale konkretnie) pod jakim katem jest ten st50 lepszy od kazdego lcd, chetnie sie czegos nowego dowiemy :D

pod kątem 40-45 stopni i większym :)

wtedy nawet od q90r i zh9

  • Plusik 2
  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Xisiek napisał:

Grunding napisz  w takim razie (ale konkretnie) pod jakim katem jest ten st50 lepszy od kazdego lcd, chetnie sie czegos nowego dowiemy :D

Oczywiscie ze  jest lepszy  od kazdego lcd.Ktory  lcd  nawet najnowszy model ma lepszy poziom czerni od st50?   .Ktory   lcd  pozbawiony    jest cloudingu  czyli nierownomiernego  podswietlania  matrcy? 

Samsung Q90R a co to  jest?

http://www.tvtest.pl/ledowy-skandal/

Edytowane przez grundig
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, grundig napisał:

Oczywiscie ze  jest lepszy  od kazdego lcd.Ktory  lcd  nawet najnowszy model ma lepszy poziom czerni od st50?  

Obawiam sie, ze nie . Wiesz w ogole jaki poziom czerni/emisji swiatla miala czern w ST50? Dla ulatwienia dodam, ze to konkretna liczba wyrazana zazwyczaj  w cd/m².

14 minut temu, raf7705 napisał:

Daj znać za ile poszła....

Byc moze kupi moj znajomy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Obawiam sie ze ty nie wiesz co to jest, to jeden z parametrow na ktory zwracam uwage. ten samsung   jest po prostu cienki  jak barszcz , tak wynika z testu, mam na mysli poziom czerni.Samsung zawsze byl slaby i  psuje sie bardzo czesto.Jesli  jeszcze nie wiesz to naprawiam  telewizory, to moj zawod.  Przkladowo w watku  ks7000 ostrzegalem ludzi aby tego telewizora nie kupowac  bo psuje sie bardzo czesto.

https://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1557215154

Edytowane przez grundig
  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma model k7000 wspólnego z Q90R?

 

Bajdużysz kolego.

Wychwalaj tą swoją starą plazmę pod niebiosa.
Sprzedasz ją zapewne ale nie za 3tys.

Chyba nie zauważyłeś, że taraz się ogląda filmy w 4k i z HDR a twoja plazma, nie komprende w tym języku

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek dotyczy  sprzedazy telewizora. 2 900 zł  to nie jest wysoka suma  za  65  calowy telewizor z  oryginalnym  Japońskim panelem Panasonica.

Edytowane przez grundig
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie wolał wydać x2 czy tam lekko ponad mieć gwarancję, oleda i obsługę 4k hdr/dv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, grundig napisał:

 Obawiam sie ze ty nie wiesz co to jest, to jeden z parametrow na ktory zwracam uwage.

Chlopie piles cos? :o Odpowiedz prosze na proste pytanie, przypominam  - jaki jest poziom czerni Panasonica ST 50 w cd/m².

5 godzin temu, klaus71 napisał:

pod kątem 40-45 stopni i większym :)

To dobre jest :)👍

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

165 cd/m² ma plazma ST50  Panasonica mój 8 letni Philips 60PFL9607 ma 450 cd/m². i zjada go na śniadanie :) Oczywiscie ze  jest lepszy  od kazdego lcd -nieprawda  ,Ktory   lcd  pozbawiony    jest cloudingu .chętnie bym go porównała z moim leciwym staruszkiem, poziom czerni Twojej plazmy ......troszkę historii:

W myśl tego przygotowałem dużo testów na wykończenie systemu wygaszania w obu telewizorach, ale… Już w pierwszych chwilach testu nasunął się wniosek. Philips = miazga. PFL9607 został zaprojektowany po prostu niesamowicie dobrze i żaden z przygotowanych testów nie był w stanie poddać wątpliwości czerni tego telewizora. Nawet podczas wyświetlania sceny gwiaździstego nieba czerń philipsa była bardzo głęboka i tylko nieznacznie odcinała się od ramki, a scena ta jest killerem telewizorów LCD (posiada b. dużo jaskrawych punktów) i rozkłada na łopatki HX950. Ten drugi wygląda na niej jak przeciętny TV krawędziowy. Sukces philipsa nie wziął się z niczego. Cuda działy się od samego początku gdy wyłączyłem wszystkie funkcje przyciemniania i zabrałem się za kalibrację. Wartość kontrastu ANSI wynosiła aż 5700:1. Dla porównania Sony mógł “pochwalić” się wartością 2550:1 – ponad 2 razy mniejszą! To oznacza, że Philips ma ponad 2 razy lepszą czerń już z natury, bez użycia jakichkolwiek funkcji wygaszania. Taka wartość kontrastu jest porównywalna (a nawet wyższa) od ubiegłorocznych topowych TV plazmowych np. Panasonica VT30. Czy to się dzieje naprawdę?! Gdybym usłyszał to z opowieści nie uwierzyłbym. Pomiary powtarzałem kilka razy, aby wykluczyć jakiś błąd z mojej strony. Upewniałem się też wiele razy, czy aby na pewno nie działa jakieś lokalne wygaszanie – nie zauważyłem żadnych oznak tego, a szukałem naprawdę długo. Jak udało się to Philipsowi (a raczej Sharpowi – bo matryca tego producenta siedzi w środku)? Nie mam bladego pojęcia. Większość tegorocznych philipsów wykorzystuje matryce z mocno wyżyłowanym poziomem czerni i stąd różne problemy np ze smużeniem (wyżyłowana czerń powoduje zwiększony czas reakcji), ale na PFL9607 nie dopatrzyliśmy się tego. Podejrzewam tylko, że problem z kolorami opisany wcześniej wziął się właśnie z wyciskania ostatnich soków z ekranu. Prawdopodobnie przez to też TV ma cholerny problem z kątami widzenia, ale o tym później. Co w takim razie stanie się, gdy do tak rewelacyjnego już wyniku dołożymy jeszcze funkcję wygaszania? Ilość stref w philipsie jest na tyle duża, że swobodnie może on wygaszać kwadratowe pola na szachownicy ANSI służącej do pomiarów kontrastu. Wyniki mieszczą się w przedziale 35 000 – 12 000 : 1. Panie i Panowie mamy po raz pierwszy od dawna do czynienia z telewizorem o lepszym kontraście ANSI niż legendarny pioneer Kuro! Sony też jest w stanie trochę nadrobić po aktywacji local dimmingu, ale jego wynik – 3500 : 1 prezentuje się przy philipsie dosyć biednie…

Mierzyłem czarny pas u góry filmu tuż ponad jaskrawym światłem, spodziewając się efektu halo i miejscowo osłabionej czerni: – Wynik Sony: 0,012cd/m2 – czyli prawie identyczny z tegorocznym PDP panasonic’a. – Wynik Philipsa: 0.0038cd/m2 – 3 razy lepiej, prawie jak pioneer kuro – taka czerń absolutnie zlewa się z tłem Następne pomiary robiłem na jeszcze mniejszych i bardziej kłopotliwych obszarach. Z reguły Philips schodził poziomem czerni od 2 do 8 razy niżej niż Sony.
Źródło: https://hdtvpolska.com/mega-test-lcd-sony-bravia-kdl-55hx955-vs-lcd-p/
 

Spoiler

 

https://hdtvpolska.com/flagowy-telewizor-sony-xg95-1000-nitow-120hz-ponizej-4000-zl-tlumaczymy-gdzie-kupic-i-jak-uzyskac-tak-niska-cene/  to masz za 4 k a Ty chcesz 3k za taki staroć? szok! w 2020r.

Edytowane przez KamilaKorneta
  • Plusik 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KamilaKorneta...przeczytaj ze zrozumieniem, że ja sprzedaję tv 65 cali a nie 55", a ty piszesz pogardliwie że mój kosztuje 3k a lepszy można kupić za 4k... jak już chcesz wylewać swe mądrości to znajdź cenę za 65" i wtedy siej ferment ;) 

"Nawet podczas wyświetlania sceny gwiaździstego nieba czerń philipsa była bardzo głęboka i tylko nieznacznie odcinała się od ramki.." - u mnie czegoś takiego się nie uświaczy, ale tak LCD the best ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompromitujesz

 się ceną ,nawet gdyby ten złom miał 75 cali nie wart tych pieniędzy znawco,wątpię czy za mój tv bez 4k hdr dolby atmos czy androida  ktoś by dał 1500-2000 zeta a ta Twoja plazma nie błyszczy raczej w erze oledów które też już dwa posiadam  więc wiem jak wygląda wzorowa czerń.

to co cytujesz to słowa redaktorów hdtv a nie moje.Wstaw plazmę do lombardu,jak nie zrobisz furory to poznasz jego wartość,Wycenić 7 letni tv na 3k to bezczelność

lcdled  nie jest the best ale z pełnym podświetleniem jest ok.Teraz rządzą Oledy do kina domowego.Plazma to też nie ideał.

https://www.ceneo.pl/93404884  wolę ten nowy nawet za 8k lub Oleda w podobnej cenie.Jest rok 2020 a Ty żyjesz wspomnieniami..kto ci dziś kupi plazmę,,może sony crt trynitron jest gdzieś w dobrej cenie to nadal warto nabyć,chodziły po 20 lat.:).trochę pokory znawco .to nie prl używka tak stara jest warta grosze

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale burza w szklance wody! ;)

Sprzęt jest wart tyle, ile ktoś zechce za niego zapłacić.

 

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stan idealny po 7 latach:) powodzenia

5 minut temu, Groszek napisał:

Ale burza w szklance wody! ;)

Sprzęt jest wart tyle, ile ktoś zechce za niego zapłacić.

 

tak,a nie tyle ile marzyciel żąda.Jest promocja już 2900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...