Skocz do zawartości
bluray123456789

Sprzedam Plazmę Panasonic plazma Tx p65ST50 65" FullHd stan idealny

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.06.2020 o 23:17, KamilaKorneta napisał:

stan idealny po 7 latach:) powodzenia

tak,a nie tyle ile marzyciel żąda.Jest promocja już 2900.

 

W dniu 17.06.2020 o 23:17, KamilaKorneta napisał:

stan idealny po 7 latach:) powodzenia

tak,a nie tyle ile marzyciel żąda.Jest promocja już 2900.

 

W dniu 17.06.2020 o 22:40, KamilaKorneta napisał:

kompromitujesz

 się ceną ,nawet gdyby ten złom miał 75 cali nie wart tych pieniędzy znawco,wątpię czy za mój tv bez 4k hdr dolby atmos czy androida  ktoś by dał 1500-2000 zeta a ta Twoja plazma nie błyszczy raczej w erze oledów które też już dwa posiadam  więc wiem jak wygląda wzorowa czerń.

to co cytujesz to słowa redaktorów hdtv a nie moje.Wstaw plazmę do lombardu,jak nie zrobisz furory to poznasz jego wartość,Wycenić 7 letni tv na 3k to bezczelność

lcdled  nie jest the best ale z pełnym podświetleniem jest ok.Teraz rządzą Oledy do kina domowego.Plazma to też nie ideał.

https://www.ceneo.pl/93404884  wolę ten nowy nawet za 8k lub Oleda w podobnej cenie.Jest rok 2020 a Ty żyjesz wspomnieniami..kto ci dziś kupi plazmę,,może sony crt trynitron jest gdzieś w dobrej cenie to nadal warto nabyć,chodziły po 20 lat.:).trochę pokory znawco .to nie prl używka tak stara jest warta grosze

czy ja napisałem że plazma jest lepsza od Oleda? LOL...wykraczasz poza granice abaurdu kobieto sugerując mi że cos takiego napisalem brakuje żebyś jeszcze poruszyla temat że Diesel jest lepszy od Benzyny

ale Ty masz babo ból D... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma większego absurdu jak Twoje ogłoszenie . czy ja napisałem że plazma jest lepsza od Oleda? LOL.. a czy ja to napisałam? również nie ..tylko to że ;Twoja plazma nie błyszczy raczej w erze oledów czytaj zatem ze zrozumieniem.Mamy 2020 rok a Ty żyjesz nadal jakby czas stanął w miejscu.Może raczej kobieto , babo mów do swojej partnerki póki ją jeszcze masz :)

ale Ty masz babo ból D. owszem wszystko boli jak czytam takie bzdurne ogłoszenie.Dobranoc

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, KamilaKorneta napisał:

Nie ma większego absurdu jak Twoje ogłoszenie 

Hej, bardzo prosze zluzowac nieco galoty. Nie Twoja sprawa za ile kto i co wystawia, mozna naturalnie cos tam "wrzucic" ale niemal hejtowanie czlowiek za ogloszenie? Sorry, tak nie powinno byc. 

  • Lubię 2
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KamilaKorneta, dzisiaj tv zostal sprzedany za 2600 zl, panu ktory pracował w sklepie rtv na dziale tv. Jak widzisz możesz swoje szczekanie i mądrości wsadzić w d... niech ci w pięty pójdzie, a twoja złośliwa karma wróci - pamietaj ;)

  • Plusik 2
  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz możesz swoje szczekanie i mądrości wsadzić w d... 

Kulturalny kmiocie z Polski powiatowej  , nie będę się mściła ale za to co napisałeś powinieneś był być   usunięty z neta i z forum , w dobie hejtu i wszechobecnego chamstwa.Co do mojej d... o której nieopatrznie tak często wspominasz mnie nie przelecisz nigdy ,Tobie to nie grozi.Nie sypiam z dresami oraz z tymi którym nie uwiera brak inteligencji i poszanowania słabszej płci-czytaj wprost pospolitymi głupkami .Gratuluję sprzedaży i żegnam Pana .Mój pies faktycznie szczeka , ludzie chyba nie posiadają tej umiejętności.Mnie nie obraziłeś, uplasowałeś sam siebie na szczeblu prostactwa i trywialności .  Mam nadzieję że razem z tą plazmą znikniesz stąd raz na zawsze.

 

  • Plusik 1
  • Smutny 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogole za poziom ?! Po prostu rece opadaja :( @KamilaKorneta tego typu wypowiedzi - jak ta twoja powyzej - jednoznacznie kwallyfikuja sie na tymczasowego bana !

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KamilaKorneta napisał:

Jak widzisz możesz swoje szczekanie i mądrości wsadzić w d... 

Kulturalny kmiocie z Polski powiatowej  , nie będę się mściła ale za to co napisałeś powinieneś był być   usunięty z neta i z forum , w dobie hejtu i wszechobecnego chamstwa.Co do mojej d... o której nieopatrznie tak często wspominasz mnie nie przelecisz nigdy ,Tobie to nie grozi.Nie sypiam z dresami oraz z tymi którym nie uwiera brak inteligencji i poszanowania słabszej płci-czytaj wprost pospolitymi głupkami .Gratuluję sprzedaży i żegnam Pana .Mój pies faktycznie szczeka , ludzie chyba nie posiadają tej umiejętności.Mnie nie obraziłeś, uplasowałeś sam siebie na szczeblu prostactwa i trywialności .  Mam nadzieję że razem z tą plazmą znikniesz stąd raz na zawsze.

 

Nagle słaba płeć, a do hejtowania pierwsza - ŻAL , mądre przysłowie mówi siejąc wiatr cukiereczku szykuj się na burzę.

Makao, i po makale.

  • Plusik 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu obydwoje Panowie kontynuują tę polemikę? Wątek sprzedanej plazmy jaki  i mojej d....chyba warto już zamknąć? Prawda?

Niech moderator zrzuci to do śmietnika i  po sprawie.Miłego słonecznego dnia życzę.Spokoju i empatii dla innych.

  • Plusik 1
  • Smutny 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak się komuś zarzuca brak kultury a samemu się wznosi w tej kwestii na "wioskowe wyżyny" to trudno nie reagować

  • Lubię 1
  • Dzięki 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że nadal śmigasz z fotką Miss Wenezueli,czy jakoś tak :D

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

mam VT, a konkretnie TX-P65VT50E - gdyby kogoś interesował, to proszę złożyć propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...