Skocz do zawartości
Redakcja

Konferencja Sony z grami na PlayStation 5 już dziś! Gdzie i o której oglądać?

Rekomendowane odpowiedzi

Konferencja Sony z grami na PlayStation 5 już dziś! Gdzie i o której oglądać?

Wszystko wskazuje na to, że więcej niespodzianek związanych z przekładaniem prezentacji nie będzie nie będzie i Sony zaprezentuje dziś wieczorem pierwsze gry zmierzające na konsolę PlayStation 5. Konferencję "The Future of Gaming" będzie można oglądać za pośrednictwem strony producenta.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie :D Myślę, że wszyscy mam już dość czekania. Chociaż nadal coś czuję, że skrzynki nie zobaczymy ale MOŻE się zlitują w końcu i pokażą wszystko łącznie z ceną 😉

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wg mnie właśnie ceny się nie dowiemy ale skrzynkę zobaczymy - cena będzie zależeć od ceny xb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon wstawił ponoć cenę 599 £ tak na zapas ale chyba będzie troszkę taniej 🤔

@Gmeru podobno kazali oglądać mając słuchawki na uszach.  Sony odkryło dźwięk binauralny i czaruje o "3D audio" 😉

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawać mi tu PS5, kaska na to pudełko niewiadomego kształtu odłożona i rączki świerzbią do wydania. ;)

 

@LV426 - dla lubiących takie klimaty (dźwięk binauralny) polecam świetnie nagraną płytę

Dr. Chesky - Dr. Chesky's Sensational, Fantastic, and Simply Amazing Binaural Sound Show

Dobre słuchawkofony na głowę i można się czasem nieźle zdziwić :)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLdZhik4dyFHqOcxhEPZattjLm_4_0g6o3

 

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Groszek napisał:

 

dla lubiących takie klimaty (dźwięk binauralny) polecam świetnie nagraną płyt

 

a ja Hellblade - tylko jako starter to chyba Hellblade 2 jest tylko dla xb1

w każdym razie jedynka muzycznie i binauralnie jest świetna - walka na moście z genialną muzyką epicka

29 minut temu, Groszek napisał:

Dawać mi tu PS5, kaska na to pudełko niewiadomego kształtu odłożona i rączki świerzbią do wydania. ;)

na razie tytuły startowe to o niebo lepsze ma xb1s

Edytowane przez klaus71
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Dawać mi tu PS5, kaska na to pudełko niewiadomego kształtu odłożona i rączki świerzbią do wydania. ;)
 
[mention=164933]LV426[/mention] - dla lubiących takie klimaty (dźwięk binauralny) polecam świetnie nagraną płytę
Dr. Chesky - Dr. Chesky's Sensational, Fantastic, and Simply Amazing Binaural Sound Show
Dobre słuchawkofony na głowę i można się czasem nieźle zdziwić :)

 


Czesky Records w ogóle wydało mnóstwo świetnych albumów zrealizowanych w tej technice. Polecam Amber Rubarth, CC Coletti, czy Casey Abrams. Nawet Macy Gray nagrała bardzo fajny album ze swoimi przebojami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastuny gier wystarczą aby ludzi nakręcić. Tylko żeby nie było tak jak w przypadku PS3 i PS4, że niektóre gry nigdy się nie ukazały jakoś. I oby jak najmniej ściemnionych zwiastunów (pamiętacie Killzone 2 i Motorstorm?). Xbox też będzie mieć fajne gry ale chyba postawię tym razem już tylko na Play Station a może boXa z czasem dokupię jak się coś bardzo spodoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko Resistance 4 mogłoby mnie przekonać do PS5 ale kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, wszystko fajnie. Mam jedynie nadzieję, że ta fikuśna skrzyneczka PS5 będzie również w kolorze czarnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Już po pokazie. Trudno uwierzyć, że ten czarno-biały krzywulec to nie marny concept a prawdziwy, zatwierdzony design. Do czego to ma pasować? 

A Insomniac zamiast zrobić Resistance robi Ratchet & Clank...  No comments. 

 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

obraz.thumb.png.026062faaf4e83543705531a93b4b16c.png

Hmm.... No, ale "de gustibus non est disputandum". 

Tylko chociaż cała czarna - please... ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Groszek napisał:

Hmm.... No, ale "de gustibus non est disputandum".

może cena będzie chociaż atrakcyjna - bo wygląd futurystyczno-fajansowy - chyba projekt "japońskiej cepelii" :(

Edytowane przez klaus71
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, orwell-1984 napisał:

No tak. Już po pokazie. Trudno uwierzyć, że ten czarno-biały krzywulec to nie marny concept a prawdziwy, zatwierdzony design. Do czego to ma pasować? 

Ostatnio szukając routera nawet, to TP-Linka C9 musiałem odrzucić z modeli do wyboru, bo biały rodzynek nie pasował do pokoju gdzie wszystkie sprzęty są czarne (soundbar + satelity + subwoofer, lampka, obudowa PC, podstawa monitora ciemnoszara + TV, klawiatura, mysz, podkładka, głośniki, słuchawki x2, urządzenie wielofunkcyjne, router, DAC + hub itd.), a tu taki stworek od Sony i będę zmuszony go kupić, bo exy.

Jeśli chodzi jednak o projekt i pewność co do chłodzenia, to Xbox tradycyjnie wypadnie lepiej. Ten pad też mi się nie podoba, a jeśli już ma być biało-czarny, to widziałbym go w odwrotnych proporcjach.

Edytowane przez Fjubens
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że ludzie narzekali na wygląd PS4. A tu mamy wygląd jak jakiś router. Przesadzili tym razem. Gdybym miał 12 lat to bym piał z zachwytu może nad tym designem, a tak...

Byle cicho pracowała konsola i była lepiej wykonana jak PS4 PRO. Pad mam nadzieję będzie dobrze leżeć w dłoni bo też piękny to nie jest. 

Szok z wersją all digital. Z tak małym SSD? WTF!? 😲

Z gier to zaledwie garstka wygląda naprawdę dobrze, a i tak nawet na tym wideo w 30 fps było widać przycinającą ostro animację (ta gra o zabójcach z której pokazali rozgrywkę). Bardzo ładnie za to wygląda ta bajkowa gra "Kena" czy jakoś tak. 

Ciekawe kiedy będzie mieć premierę Gran Turismo 7. W końcu potwierdzili, że będzie pełnoprawna cześć serii bo GTS to takie eeee tam. Graficznie skojarzyło mi się jakby to był mix Driveclub z Forza Horizon 4. Może z racji kolorystyki i fajnego otoczenia (las).

Horizony i Ratchety jakoś mnie nie kręcą z koleii. 

Pokaz całkiem fajny. Xbox ma problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, LV426 napisał:

Pokaz całkiem fajny. Xbox ma problem. 

Nie żartuj. Chyba NINTENDO (sądząc po ilości zaprezentowanych infantylnych platformówek) 🙂. Nie widzę alternatywy do nowego X klocka, który góruje pod każdym względem: design, parametry, nawet zapowiedzi gier (na pewno nie słabszych). Dodatkowo XBOX pokazał dokładnie budowę w środku no i ma się czym się pochwalić. Ja każdym razie czuję się WEPCHNIĘTY w ramiona Microsoftu. Ale specjalnie się tym nie martwię, bo wykonali kawał dobrej roboty i zasłużyli na to.

Edytowane przez orwell-1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jednak Play Station to silniejsza marka a sama zapowiedź Demon's Souls i GT7 sprzeda masę konsol. Zawsze byłem za Xboxem ale Sony to jest silniejszy gracz nadal na tym rynku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, klaus71 napisał:

może cena będzie chociaż atrakcyjna

No, oby, oby...  Zakładam sobie, że około 1000USD trzeba będzie wysupłać - konsola + dodatkowy pad + jakieś 2 gry.

Tak szczerze to przespałem się i entuzjazm trochę opadł. Ja tam nie mam żadnych uprzedzeń, czy fanbojowych zapędów. Miałem już zarówno Xboxy i PSy. Muszę jeszcze raz podejść do tematu i kto wie jaka konsola u mnie zagości?

Teraz tak szczerze mówiąc praktycznie nie gram, ot kilka tytułów w ciągu kilku lat. Najczęściej jakieś ekskluzywy i tu propozycje na PS w mojej ocenie są najlepsze. Konsole docierają dzieciaki ;)

 

P.S.

Wybaczcie lamerskie pytanie. Czy konto które mam na PS+ przechodzi dalej  przykładowo na nową konsole PS5? Tzn. będzie można z niego korzystać na PS4 i PS5 równocześnie?

 

 

p.p.s

@wincent19, może byś coś podpowiedział zamiast walić zmieszane mordki. ;)

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że konto pozostaje to samo :) U mnie działa na PS3, PS Vita i PS4. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby tylko ta wsteczna kompatybilność była normalnie zrobiona a nie jakieś ograniczenia do 100 tytułów i na tym koniec .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, LV426 napisał:

Oczywiście że konto pozostaje to samo :) U mnie działa na PS3, PS Vita i PS4. 

Dzięki!

Czyli teoretyzując dalej - czy mogę grać w tą samą zakupioną grę (zakładając, że jest kompatybilna) z mojego konta równocześnie na PS4 (przykładowo jako gość) i PS5 (konto główne)?

Np. mały łomot od młodego ;) On na jednym zestawie, ja na drugim w różnych pomieszczeniach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, LV426 napisał:

No jednak Play Station to silniejsza marka a sama zapowiedź Demon's Souls i GT7 sprzeda masę konsol. 

tylko w przypadku GT7 nie wiadomo czy nie wyjdzie dopiero na PS5 Pro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...