Skocz do zawartości
Gmeru

Widziałem już nowe telewizory Sony na 2020 rok. Pierwsze wrażenia z OLED i LCD!

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem już nowe telewizory Sony na 2020 rok. Pierwsze wrażenia z OLED i LCD!

W trakcie mojej wizyty w Las Vegas, która właśnie dobiegła końca, miałem okazję uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez firmę Sony. W trakcie ich trwania, mogłem pierwszy raz na żywo zobaczyć na co stać nowe modele telewizorów LCD i OLED Sony przeznaczonych na ten rok.

 

Przeczytaj całość

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie to HDMI 2.1 bo z tego co mówił Vincent wynika że nie każdy model je dostanie a samo Sony twierdzi jedynie, że może dodane zostanie przez aktualizacje. Nie chwalą się opcjami dla graczy czy input lagiem a premiera PS5 w tym roku. Uważam też że zamiast pakować pieniądze w lepsze głośniki powinni raczej dodać więcej stref wygaszania. I tak ludzie używają soundbarów czy innych systemów audio.

Słabo ze strony Sony.

Edytowane przez LV426

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Input lag to nie ma już telewizorów z wysokim lagiem na rynku ;)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Już nawet LG sobie odpuściło marketing bazujący na tym i mówią po prostu, że zeszli do poziomu monitorów do gier (podawali że to wartości rzędu 4ms lub mniej z tego co widziałem na YouTube). Tak więc konkurencja Sony jasno podaje, że ich tv mają pełne wsparcie HDMI 2.1, ALLM, VRR etc. A Sony nic i to słabo bo wiele osób (w tym i ja) chciało by kupić ich tv z przeznaczeniem do grania na PS5 które reklamują już teraz wsparciem dla tych funkcji. Czekam na testy i będę wybierać pomiędzy Sony a LG CX 48" który jak już teraz wiadomo do grania będzie świetny (podano co i jak wspiera i do tego to OLED).

Edytowane przez LV426

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety też mnie to irytuje, że na każde pytanie o szczegóły o które napisałeś jest uśmiech albo cisza... dopiero sprawdzamy to w teście. Dlatego nie mogę napisać czy rzeczywiście jest HDMI 2.1 itd...

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te 85"  ZH-8 ma też opcję wieszania na ścianie? Bo tu jakoś żadnej wzmianki nie doczytałem.

I pewnie  w temacie nowych projektorów raczej nic się nie działo, bo ogólnie brak informacji.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Oba rozmiary charakteryzują się podświetleniem FALD czyli Full Array LED."

Oj, oj panowie z Sony a coz to za nowosc?

Od kiedy to Full Array Local Dimming znaczy Full Array LED, cio? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...