Skocz do zawartości
Maciej Koper

Samsung Q90R | TEST | Topowy QLED 4K w historii firmy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Sebastian Baranski napisał:

Ten 75q9fn jest z innego sklepu.

 

odpuść sobie jakikolwiek outlet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Sebastian Baranski napisał:

Ok biore 75q90 tylko teraz gdzie kupić? Media Matrix chce mi sprzedać za 13000 PLN.

Pogadaj w ,, firmówce ,, Samsung dostaniesz dobrą cenę , a jak się postarasz to możesz 5 letnią gwarancję na ten model otrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Daniel57 napisał:

Pogadaj w ,, firmówce ,, Samsung dostaniesz dobrą cenę , a jak się postarasz to możesz 5 letnią gwarancję na ten model otrzymać.

Dziękuję za podpowiedź jutro zadzwonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, Daniel57 napisał:

Pogadaj w ,, firmówce ,, Samsung dostaniesz dobrą cenę , a jak się postarasz to możesz 5 letnią gwarancję na ten model otrzymać.

Masz na myśli stacjonarny Brand Store?

Edytowane przez Sebastian Baranski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok czekam na ofertę mają oddzwonić.
Dzwoniłem do Białegostoku do samsunga +48856633284 zaproponowali 14000 tys. może jeszcze parę groszy by dało się urawac ale nie za dużo ten z Media Markt za 13000 to powystawowy. Zadzwoń pogadaj

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli możesz to podejdz do B.Store pogadaj , podpytaj o upust  obsługę sklepu , a na  koniec poproś Kierownika i porozmawiaj konkretnie o cenie przedstawiając konkurencyjne ceny innych sklepów . Ja po dłuższej rozmowie dostałem upust  i za darmo 5 letnią gwarancję . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzwoniłem już chyba wszędzie 13000pln niżej nie chcą zejść, więc dałem szansę 75q9fn outlet z mediamarkt za 10000pln, 45dni na testy i jak coś nie tak zwrot. Poczytałem troszkę i oglądałam na youtube i wydaje mi sie, że jak by nie patrzeć na kąty to q9fn jest nawet lepszy.

Edytowane przez Sebastian Baranski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze poważny błąd outlet to raz dwa ten 75Q90R pewnie dostanie aktualuzacje do eACR a to dosyć ważne. Ale kto co lubi

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Waldek2508 napisał:

Myślę ze poważny błąd outlet to raz dwa ten 75Q90R pewnie dostanie aktualuzacje do eACR a to dosyć ważne. Ale kto co lubi

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

wydaje mi się że z eACR i tak bym nie korzystał a ja bardziej martwię się tym że to outlet i może będzie porysowany bo jest z ekspozycji.

Do takiego wyboru skłonił mnie filmik na  Youtube porównanie  q9f do q90 i lg c8, q9fn wypada dużo lepiej jeśli chodzi o jakość obrazu od q90.

youtu.be/wh75nz3yYvA

Edytowane przez Sebastian Baranski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przyjechał powiem tak WOW jak to świeci pięknie!!!!

Mam nadzieję, że nic nie znajdę, co by mnie zniechęciło do pozostawienia go.

Jest niemal w stanie perfekcyjnym kilka mikro rysek na oneconect box.

I wydaje mi się, że tamten pierwszy coś miał nie tak z kolorami.

Moje pytanie warto aktualizować do najnowszego softu mam teraz 1294.1

Ktoś podpowie gdzie sprawdzę ile już godzin świecił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu serwisowe.

Znajdź na necie jak wejść.

Bardzo łatwo, pełnego pilota.

Ale teraz to musisz sie przenieść do odpowiedniego tematu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy jest coś lepszego w tym roku od 90R?

Czy jest jakiś telewizor w tej półce cenowej za 65 który ma lepszy HDR ,czerń ? 

Nie polecać Oledow, mam też C9 LG 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.05.2020 o 13:36, cureman napisał:

Witam Czy jest coś lepszego w tym roku od 90R?

Czy jest jakiś telewizor w tej półce cenowej za 65 który ma lepszy HDR ,czerń ? 

Nie polecać Oledow, mam też C9 LG 

W 4k nic lepszego nie znajdziesz, chyba że trafisz jeszcze Q9FN który moim zdaniem jest lepszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następca Q95T niewiele odbiega no i jest na nowe konsole HDMI 2.1. Kupiłem. Gorąco polecam. Cena podobna do Q90R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.06.2020 o 11:58, karbeti napisał:

Następca Q95T niewiele odbiega no i jest na nowe konsole HDMI 2.1. Kupiłem. Gorąco polecam. Cena podobna do Q90R

100 stref podświetlenia vs 480 to niema prawa działać nawet podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby poprawili oprogramowaniem tych stref, ale czy poprawili, żeby były 5x lepsze.....
Ciekaw jestem bezpośredniego porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, i ja ostatecznie stałem się posiadaczem Q90R. Udało się kupić 65" w rozsądnej cenie. Jedyne co, to brak tego hdmi 2.1 boli (z myślą o PS5), ale mam nadzieję, że wypuszczą jednak aktualizację pod earc, wówczas będzie idealnie.

Rozumiem, że każdy TV należy indywidualnie ustawić, ale może ktoś z was podzieliłby się, jak ustawiliscie obraz pod tv/filmy i pod konsolę?

Co do konsoli, to ja jeszcze działam na PS4 i przyznam, że w grach jakoś efektu wow nie doznałem. Zakładam jednak, że to kwestia wydajności konsoli i czekam na PS5.

Zastanawiam się, ustawiłem sobie obraz testowo przy God of War, a gdy odpaliłem inną grę, to znowu mi ustawienia obrazu przerzuciło do tych początkowych. Nie wiem, czy coś nie ogarniam, czy jest jakaś inna przyczyna. Nie chciałbym co grę na nowo wszystko ustawiać (chodzi o parametry obrazu, nie tryb gry motion plus).

Druga sprawa, redukcja rozmycia i drgań w trybie gra. Jakie są wasze osobiste preferencje? Ja redukcję rozmycia dałem na max 10, redukcja drgań właściwie również dałbym 10, tylko że w różnych miejscach jest info, że zbyt wysokie wartości tutaj będą miały negatywny wpływ na płynność. No i właśnie tu mam dylemat, bo nie bardzo dostrzegam istotną różnicę w płynności ruchu kamery czy postaci przy redukcji drgań pomiędzy max i min. Faktycznie wydaje się, że na małych wartościach może ciut lepiej jest, nie przycina tak znacznie obrazu, ale i tak widzę to rwanie obrazu. Więc zastanawiam się, czy jest sens schodzić w redukcji drgań do niskich wartości, np. 4, czy dać wyżej, bo wtedy ostrość w tle przy ruchu postacią faktycznie jest fajna, a rwanie obrazu w każdym ustawieniu widzę. Może ponownie to kwestia samej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...