Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To pytatnie techniczne. Ktoś wymieniał kabel zasilajacy? Czy jest on odpinany czy nie? Bo niestety teraz jadę na przedłużaczu....

Jaki kabel jak cos potrzeba ? Na 2 metry muszę zmienić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój tv wisi na ścianie i też malo kabla, ale dałem za tv przedłużacz.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc. Jak odpalic ten dziadoski modul. Wlozylem go do tv i go nie wykrywa... Co jest zrobione nie tak :(

W ustawieniach zawansowanych mam cos takiego

 

106908098_305403197283014_6107172843587894472_n.jpg

Niewime dlaczego ale nie moge edytowac posta... Okej wcisnalem karte ktora widzi okienko ktore widac wyzej juz w opcji modulu dziala jest podswietlone... lecz dalej nie wiem co zrobic.

 

 

Cały czas mi pokazuje jedno i to samo ze dekodet Cyfrowego Polszmatu jest wylacozny pod earc... jak tam nic nie ma. jak to wywalic bo juz trace sily i zaluje ze ten modul zamowilem...

 

Okej chyba mi sie udalo to ogarnac. Zlapalo liste teraz sobie musze poczekac na aktywacje karty. Tak mi sie zdaje. Bo wywala ze kanal jest kodowany itp jak to jest Polsat.

 

Jedno pytanie i prosze o pomoc. W jaki sposob znalezc aktualne dane o zasiegu. Ile mma procent. Bo mam ogolnie problem z tym i we wtorek ma mi operator budynku przyjechac i myslec jak wzmocnic sygnal. Na dekoderze wiedzialem gdzie tego szukac tutaj juz nie jestem w stanie tego znalezc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawisz help na pilocie i tam masz zakładkę diagnostyka sygnału 5cc73b6b803cb199e3a51ae63ae0632c.jpg

945ce3021ea39150d78ecab079ade16f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wlasnie znalazlem i chcialem o tym pisac. Fajne masz menu takei kafelkowe. Ja mam jakies takie podstawowe. Jak to zmienic?

No i kto w help wsadza takie informacje. Ja nie rozumiem tego telewizora i to menu jest nie intuicyjne w ogole.

Chyba jestem staroswiecki jak na swoje 31 lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz nowsza wersje od mojej. 6.3236 te same tv różnią się tylko data produkcji. Wqurza mnie to ze nie dają dla mojego nowszej wersji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne. Może napisz do Sonego.

Ja chyba sobie dopiero poogladam tv w poniedzialek. Bo jak patrze w profilu klienta cos jest namieszane z kartami. Stara karta aktywna mimo ze wylaczona nowa nie wlaczona mimo ze aktywna. Infolinia dopiero w poniedzialek. Heh

Ogólnie tv fajny ale chyba musze sie jeszcze nauczyc kilku rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Sony kiedy i czy maja zamiar aktualizować mój xG9505. Dlaczego mam być dyskryminowany skoro mam ten sam model różniący się tylko datą produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.06.2020 o 23:21, XMAREKK30 napisał:

Szukam tego modelu w Łodzi  po różnych sklepach w wersji 65 cali i  jak są to przeważnie po ekspozycji i brak nowych. Widział ktoś może gdzieś nowe szt w Łodzi ?? Nawet na Sony Center nie maja na stanie nowych sztuk :( 

Co za problem zamówić przez internet z odbiorem osobistym w punkcie morele czy xkom? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poco tak? Zamawiać do domu. Zawsze ma iles dni na zwrot wrazie czego.

Dziś pierwszy raz soniak sie zawiesil. Dziwnie bo takei 4 kropki krecily sie na ekranie. Wywalilo oczywiscie ze dekoder nie podlaczony do hdmi ( dalej nie wiem jak to wylaczyc) no i nie widzialo cyfrowego polsatu z karty. Zestanowalem ci i  wrocilo do starych ustawien. Ciekawe.

Edytowane przez djzwierzak
poprawa opisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam taki problem, a w zasadzie parę..

Po ostatnim updejcie apki netflixa, dzwiek mialem tylko stereo, namęczylem się strasznie zanim wpadlem na to żeby odinstalować aktualizację. Na starejw wersji dziala ok. Też tak macie?

Aktualizacja youtuba powoduje, ze nie dziala mi glowne menu youtuba nie da sie przewijać zakladek, musze odinstalowac i wrocic pierwszejw ersji i wszystko jest ok.

Trzecia sprawa, z żadnej apki poza netflixem nie mam dzwieku 5.1, ani hbo ani dema dzwieku 5.1 z youtuba mi nie dzialaja. Ten typ tak ma czy coś mam źle ustawione.

Dźwięk wyprowadzony optykiem z tv do starszego typu amplitunera yamahy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowy tv ze wszystkimi aktualizacjami fabrycznymi i mi idzie ladnie wszystko. Tez mam optykiem podlaczony dzwiek i to gra normalnie. 5.1 itp

 

Znalazlem problem a raczej myk na mogul CA.

Dzis po wszystkich perturbacjach na inforlini Polsatu okazalo sie ze pomylili numery karty aktywnej. Stara karta dzialala a nowa nie mogla. Ehhh

Teraz juz wszystko smiga ale pojawial sie taki komunikat   107593306_747564466071375_6246972408422484928_n.jpg.fa3f7c119e7f0cd70ef1079d762c88ba.jpg

Mieli z 5-7 sekund zanim wystartuje kanal. Wchodzimy w ustawienia rodzicielskie. Wpisujemy pin 0000, wchodzimy w status dajemy nie aktywny i zamiast 6 sekund odpalania kanalow mysli tylko 3 :) Może ktoś już o tym pisal ale powtorze to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak działa ci ten  moduł cam na sofcie 6.4758 bez problemów ? Bo widziałem jednego kolegę na forum co mu moduł c+ z EPC nie działa 

Sprawdź dla mnie jedna rzecz na module. Na oglądanym kanale wciśnij klawisz na pilocie TV i dwa razy strzałka w dół aby wejść do epg. Czy zanika ci podglad w górnym prawym narożniku i zanika dzwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie chcialem to pisac.  Znika podglad i dzwiek przy epg

Ogólnie to bez problemow.

Jak gadalem dzis rano z cyfrowym polsatem to oni radzili aby wsadzajac modul, przywrocic ustawienia fabryczne. Wtedy lepije niby to dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Dołączam się do dyskusji o tym modelu.

Potwierdzam wasze wcześniejsze uwagi. Dźwięki zanikają na zewnętrznych zestawach Audio po kablu HDMI.

@mikoko Podglądy i dźwięki zanikają ze wzgl. na zabezpiecznie przed nagrywaniem. Zdaje się że firma to jakoś dziwnie połączyła z EPG.

Jeśli poustawiasz te same kanały kodowane na "Ogólny satelita", tego problemu mieć nie będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze na ogólnym dźwięk i podglad nie znika. Ale mam już „dość” 😜 ciągłego układania listy z setek kanałów. Ja nie sądze ze jest to zabezpieczenie przed nagrywaniem, bo to nie ma ze sobą nic wspólnego. Przeciez nawet jak chce nagrać a zniknął podglad i dźwięk to mogę to normalnie zrobić. To błąd w sofcie który jak czytałem ciągnie się u Sony dość długo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potwierdzam że ciągnie się długo. Jestem wierny Sony jeśli chodzi o telewizory i posiadam jeden starszy model z 2011. Ten sam problem występuje przy przeglądaniu EPG na liście kanałów preferowanych.

Zauważ że ten problem dotyczy tylko kanału kodowanego. jeśli na liście kanałów preferowanych otworzysz EPG na kanale FTA, to problemu nie ma.

Na liście kanałów preferowanych nie możesz też nic nagrać na wpięty dysk do telewizora, który i tak jest zabezpieczony przed kopiowaniem, więc to trochę dziwne :)

A moje podejrzenia że to ma związek z tym zabezpieczeniem biorą się stad, że obydwie rzeczy są możliwe (a więc nagrywanie i podgląd) gdy uruchomisz je zaraz po twardym restarcie telewizora, a więc po wyjęciu wtyczki z gniazdka. Po jakimś czasie następuje blokada, chyba po pierwszym wyłączeniu telewizora do stanu uśpienia. I tak to działa od 2011 roku :)

 

Z innej beczki

Korzystacie z naziemnej telewizji w tym modelu?

Działa Wam Polsat News za pomocą HbbTV?

Na początku gdy we wrześniu ub. roku serwis został uruchomiony działał, a po nowym roku widzę ciemność i słyszę dźwięk ze stacji na której uruchomiłem serwis.

 

I jeszcze jeden problem, czy ktoś z Was korzysta z ulubionych i ma patent na to żeby kanały z tej listy nie znikały? Znikają mi prawie wszystkie kanały TVP z naziemnej  (ciekawe prawda?:) a także niektóre satelitarne. Cieszyłem się gdy widziałem menu systemowe w tym telewizorze, że będę mógł wreszcie zrobić mieszaną listę ulubionych, a tu proszę. Same się usuwają.

Edytowane przez pit2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ulubionych nigdy mi nie zniknął żaden kanał. Jak to nie mogę nagrywać z preferowanego satelity jak mogę. Bez żadnego problemu nagrywam na zewnętrzny dysk 2 TB 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może coś przegapiłem u siebie po aktualizacjach. Ostatnio miej korzystam z modułu dostępu warunkowego. Wykupuję subskrypcję w serwisach na apki w Android, te które mnie ciekawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje w moim tv to ze ustawiam sobie filtracje kanalow i daje filtracje tylko Tv a po 2 dniach znowu mi pojawiaja sie kanaly radiowe.

Bez sensu troche. Jakby tracil pamiec filtracji ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...