Skocz do zawartości
hubio

SAMSUNG Q9FN W CODZIENNYM UŻYTKOWANIU

Rekomendowane odpowiedzi

a miałeś porównanie czy jest różnica z Netflixem pomiędzy natywną appką na TV a z Apple TV? 

Edytowane przez escapers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2019 o 13:47, escapers napisał:

a miałeś porównanie czy jest różnica z Netflixem pomiędzy natywną appką na TV a z Apple TV? 

Nie mam Apple TV 4K.... Oglądam netflixa albo bezpośrednio z TV albo z Panasonica gdzie są tryby HDR i dodatkowe ustawienia dla SDR... Z tego powodu oglądam z Panasa... Natomiast np ipla (darmowa) lepiej prezentuje się bezpośrednio na TV...

Z każdym dniem jestem coraz bardziej zauroczony tym TV... Jedyny film jaki dotąd obejrzałem na proju to była Roma bo to film wybitnie kinowy i aż się prosił na proja... No i jak pisałem obraz anamorficzny jest jak dla mnie za mały na TV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ja właśnie w weekend zamierzam w końcu kupić 65 Q9F i się zastanawiam czy warto będzie jeszcze Apple TV używać, jak wszystko będzie w tv..

  • Plusik 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super telewizorek - szczerze polecam ! Po prostu jak kupisz włącz netflixa i jak będziesz niezadowolony to zawsze można dokupić Apple TV 4K. Ja mam w Panasie wszystko poustawiane i tak oglądam i nawet dokładnie nie sprawdzałem na samym TV... Może do HDR sprawdzają się optymalizacja HDR i tryby, ale do SDR raczej bez różnicy... Zresztą w Apple TV nie pamiętam czy jest optymalizacja HDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myśle o tym TV, gdzie ja to będę miał przesiadkę z JS9500, gdzie uległem z cztery lata temu magii krzywych ekranów...
a pytam bo obecnie korzystam z Apple TV, ale gdy padła decyzja na wymianę sprzętu to już młody chce mi go zabrać skoro tv niby ma mieć to co oferuje Apple TV, mimo ze jeszcze nie ma nowego TV:)

No nic poczekamy zobaczymy, dzięki za info :)

  • Plusik 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, escapers napisał:

Tez tak myśle o tym TV, gdzie ja to będę miał przesiadkę z JS9500, gdzie uległem z cztery lata temu magii krzywych ekranów...
a pytam bo obecnie korzystam z Apple TV, ale gdy padła decyzja na wymianę sprzętu to już młody chce mi go zabrać skoro tv niby ma mieć to co oferuje Apple TV, mimo ze jeszcze nie ma nowego TV:)

No nic poczekamy zobaczymy, dzięki za info :)

Ja miałem JS8500 w 2015 r. W porównaniu do niego to oczywiście znacznie lepszy kontrast i trochę lepsze kolory... Po za tym ja się przesiadłem na 75'', a JS8500 miałem w 65''

Nie chcę cię jakoś zniechęcać, ale jeśli wymiana TV nie wiąże się z większą ilością cali lub masz po prostu dość zakrzywionego ekranu to mimo różnicy 4 lat różnica w odbiorze między JS9500 a Q9FN może nie być aż tak wielka bo Q9FN jest kolejną generacją tego pierwszego z QD JS9500... Oczywiście lepszy kontrast, HDR to są różnice, ale nie wiem czy cię rzucą na ziemię... JS9500 miał pełne podświetlanie i ten ma. U mnie na JS8500 było krawędziowe...

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no w zupełności rozumiem... u mnie to bardziej zmiana z przymusu, którą odkładałem jak tylko mogłem, po gafie którą palnąłem, ze może damy tego JS9500 teściom na święta bo na ich plazmie już prawie nic nie widać.. wypowiadając to nie zdałem sobie sprawy jak bardzo to zostało wzięte za pewnik.. a słowa ‚może’ nikt nawet nie zauważył :) a tu już połowa lutego, wiec jestem pod ścianą, a miałem nadzieje ze może trochę bardziej potanieje ta 9’tka.. teraz jeszcze młody podstawkę od Apple chce zabrać, po prostu masakra.. dlatego głównie zmiana..

Co prawda nie to ze nie chciałem, ale może nie tak szybko :)

.. Po za tym ja się przesiadłem na 75'', a JS8500 miałem w 65''



Jeszcze myśle nad tą 75, muszę pomierzyć dokładnie wszystko, ale za dużo zmian w salonie, no i na cenę nie jestem przygotowany..

No i jedna rzecz mnie wkurza trochę to w samsungu ze szybko zapomina o swoim sprzęcie... to tez mnie pcha do zmiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, escapers napisał:

Nie no w zupełności rozumiem... u mnie to bardziej zmiana z przymusu, którą odkładałem jak tylko mogłem, po gafie którą palnąłem, ze może damy tego JS9500 teściom na święta bo na ich plazmie już prawie nic nie widać.. wypowiadając to nie zdałem sobie sprawy jak bardzo to zostało wzięte za pewnik.. a słowa ‚może’ nikt nawet nie zauważył :) a tu już połowa lutego, wiec jestem pod ścianą, a miałem nadzieje ze może trochę bardziej potanieje ta 9’tka.. teraz jeszcze młody podstawkę od Apple chce zabrać, po prostu masakra.. dlatego głównie zmiana..

Co prawda nie to ze nie chciałem, ale może nie tak szybko :)

 


Jeszcze myśle nad tą 75, muszę pomierzyć dokładnie wszystko, ale za dużo zmian w salonie, no i na cenę nie jestem przygotowany..

No i jedna rzecz mnie wkurza trochę to w samsungu ze szybko zapomina o swoim sprzęcie... to tez mnie pcha do zmiany...

Możesz jeszcze poczekać do kolejnych świąt - teraz Wielkanocy :) I obietnica będzie prawdziwa... :) Natomiast nie wiem czy ceny jeszcze spadną... Za 75'' załapiesz już za 16 tyś co jest super ceną bo w momencie premiery były po 25 tyś... Jak tylko masz miejsce to zrób wszystko aby wziąć 75''... Na nic jakość obrazu, kontrast, jasność - większa przekątna robi naprawdę wielkie wrażenie... Z odległości 2,8m idealnie się ogląda...

  • Plusik 1
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minutes ago, hubio said:

Możesz jeszcze poczekać do kolejnych świąt - teraz Wielkanocy :) I obietnica będzie prawdziwa... :) Natomiast nie wiem czy ceny jeszcze spadną... Za 75'' załapiesz już za 16 tyś co jest super ceną bo w momencie premiery były po 25 tyś... Jak tylko masz miejsce to zrób wszystko aby wziąć 75''... Na nic jakość obrazu, kontrast, jasność - większa przekątna robi naprawdę wielkie wrażenie... Z odległości 2,8m idealnie się ogląda...

już nie czekam aż spadną, decyzja zapadła :) ale z chęcią bym poczekał odrazu na nową serię ;) z tymi 75" powalczę w weekend jak wrócę, zobaczymy, ale raczej będzie ciężko, bo wiem że cena jest dobra to kusi - dzięki za rady :) 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem film z netflixa - "Ukryty wymiar"... Film oczywiście na HD z 1998r więc dosyć stary, ale niektóre sceny po prostu bajka...Np. ta czarna lawa wypływająca z przejścia z płomieniami... Po prostu genialny obraz... Cały czas nie oglądam tak jak się powinno :), ale upajam się tym niezwykłym kontrastem i może komuś się to przyda, podam na jakich ustawieniach jadę:

Do filmów używam głównie trybu naturalnego z takimi ustawieniami:

- podświetlenie - 50

- jasność - 3

- kontrast - 50

- ostrość - 18

- kolor - 26

auto motion plus - 10/3

local dimming - wysoko

contrast enhancer - wysoko

tonacja kolorów - standardowy

Do całej reszty j.w ze zmianą auto motion plus na auto

W sytuacji jak oglądam filmy z Panasonica czy to płyty czy netflix dodatkowo mam 2 definiowane tryby i jeden domyślny. W tych definiowanych z ważniejszych rzeczy - jasność + 2 i kontrast + 2

Jak pisałem wielokrotnie w innym wątku w niektórych słabo doświetlonych scenach czy to z powodu złego oświetlenia zamierzonego lub nie detale w ciemnych strojach postaci potrafią się zgubić. Dotyczy to zazwyczaj takiej sytuacji jak coś jest kręcone pod światło lub niedoświetlenie w studiu TV. Na powyższych ustawieniach jest tu problem. Od tego mam tryb standardowy lub (zalecany) kino gdzie po wyłączeniu np contrast enhancer jest już i w tym zakresie wszystko właściwie. Należy podkreślić fakt, że w filmach s-f czy z dużą ilością efektów specjalnych kompletnie nie ma tego. Bardzo dobrym testerem tego zagadnienia jest film netflixa "Albert Nobbs" - jest sporo scen gdzie główny bohater chodzi w ciemnym garniturze czy to w pomieszczeniach czy to na dworze. Puściłem ten film z Panasa i zapomniałem przełączyć się z trybu standardowego na ten +2, +2 i guziki od marynarki potrafiły się zgubić... :)

Przy okazji bardzo polecam tego Panasonica, naprawdę przydaje się wiele funkcji...

Generalnie po ponad miesiącu używania jestem zachwycony jakością generowanej czerni, kontrastem i kolorami w tym Q9FN. Nie wiem jak inne marki i technologie, ale jak np. jest pokazywana twarz kogoś to widać autentycznie każdą kropkę na tej twarzy... Tak super realistycznego obrazu nie widziałem dotąd nigdy na żadnym sprzęcie.. Jest dokładnie taki sam efekt jak zacząłem używać projektor Epsona - po kilku dniach potrafię sobie przypomnieć różne szczególiki, nie wpływające bezpośrednio na akcję tylko z tego powodu, że był olśniewający obraz... Np świetlny koń przy wejściu do galerii w filmie netflixa:  "Velvet Buzzsaw". Zdarza mi się także jak na Epsonie cofać jakąś scenę tylko po to żeby jeszcze ją raz zobaczyć bo jest efekt WOW !

 

 

Edytowane przez hubio
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj podpiąłem swojego Q9F, jednak 65" - za dużo zmian miałbym w salonie, aby wsadzić 75" plus cena - zaważyło i jeszcze nie wiadomo jaka byłaby u mnie reakcja bo jak dałem teraz płaski niby też 65 to wydaje się wizualnie większy u mnie wszystkim :). No i jednak bardziej wizualnie podobał się u mnie JS9500, ale tylko wizualnie :) i drugie super cena w Samsung Brand Store za 9,5k z uchwytem No Gap i 5 letnia gwarancja, myślałem że zmienię go odrazu, aby TV był maksymalnie przy ścianie, ale jednak na starym uchwycie - wiercenie, inaczej śruby, może w jakiś długi weekend, więc uchwyt jednak zostawiłem :) 

 

Dzięki za te ustawienia sprawdzę sobie w weekend z Apple TV, na razie jeszcze nic na spokojnie nei oglądałem  - pierwsze wrażenia mam super, co prawda brak dużego efektu WOW do JS9500, ale mimo wszystko takie małe wow jest, szczególnie w czerni i kontraście wymiata... kolory wg mnie też bardzie żywe, dodatkowo niesamowicie szybko i sprawnie chodzi, nawet moduł cam z nc+ mam wrażenie że szybciej działa - przebudowane menu, ten szybki dostęp w menu super sprawa - naprawdę usprawnia użytkowanie.

Jak na razie pierwsze wrażenia super!

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytańko, czy działa Wam PIP w Q9F?
Bo ja mam informację cały czas iż funkcja PIP jest nieobsługiwana.

Na wcześniejszym TV (JS9500) bez problemu odpalałem sobie funkcje PIP, np. na HDMI -> PS4, a na podglądzie np NC+ z modułu CAM, albo jakąś aplikację i na podglądzie PS4/Apple TV, a teraz w żadnej konfiguracji nie mogę jej uruchomić - wydawało mi się to banalne, ale jednak nie mam pojęcia co jest nie tak, jakaś aktywacja jest potrzebna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, escapers napisał:

Mam pytańko, czy działa Wam PIP w Q9F?
Bo ja mam informację cały czas iż funkcja PIP jest nieobsługiwana.

Sprawdzę w wolnej chwili bo tego nie sprawdzałem...

Generalnie gratuluję zakupu... Czerń na nim to jest bajka... Wczoraj oglądałem LM i nigdy nie sądziłem, że sędziowie mają takie czarne te stroje... I teraz znowu kwestia tych detali w czerniach - na meczu np. na tym stroju sędziego widać absolutnie każdy detalik czerni, zmiany tonacji, fałdki, po prostu wszystko...

  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minutes ago, hubio said:

Sprawdzę w wolnej chwili bo tego nie sprawdzałem...

Dzięki  :)

22 minutes ago, hubio said:

Generalnie gratuluję zakupu... Czerń na nim to jest bajka... Wczoraj oglądałem LM i nigdy nie sądziłem, że sędziowie mają takie czarne te stroje... I teraz znowu kwestia tych detali w czerniach - na meczu np. na tym stroju sędziego widać absolutnie każdy detalik czerni, zmiany tonacji, fałdki, po prostu wszystko...

Dokładnie, czerń na nim robi wrażenie :)

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2019 o 13:04, escapers napisał:

Mam pytańko, czy działa Wam PIP w Q9F?
Bo ja mam informację cały czas iż funkcja PIP jest nieobsługiwana.

Na wcześniejszym TV (JS9500) bez problemu odpalałem sobie funkcje PIP, np. na HDMI -> PS4, a na podglądzie np NC+ z modułu CAM, albo jakąś aplikację i na podglądzie PS4/Apple TV, a teraz w żadnej konfiguracji nie mogę jej uruchomić - wydawało mi się to banalne, ale jednak nie mam pojęcia co jest nie tak, jakaś aktywacja jest potrzebna?

Sorry, że dopiero teraz sprawdziłem... Brak czasu wcześniej...

Więc u mnie działa bez problemu:

943e3fbdfeb59afc.jpg

515b17e767224c99.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, escapers napisał:

Dzięki, u mnie to nie śmiga... w weekend powalczę z tym :)

Ale działa to tylko tak: na jednym TV naziemna. karty CAM czyli to wszystko co jest bezpośrednio na TV, a na drugim HDMI... Nie wiem czy można np. ustawić na kilka hdmi bo mam tylko jedno zajęte bo wszystko idzie z ampli, które rozdziela cały sprzęt...

Jak wrażenia po tygodniu ?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, hubio said:

Ale działa to tylko tak: na jednym TV naziemna. karty CAM czyli to wszystko co jest bezpośrednio na TV, a na drugim HDMI... Nie wiem czy można np. ustawić na kilka hdmi bo mam tylko jedno zajęte bo wszystko idzie z ampli, które rozdziela cały sprzęt...

No właśnie na JS’e to mogłem mieć appke odpalona w jednym oknie czy na połowie ekranu a np NC+ z cam z boku w drugim, lub coś z HDMI (PS4, Apple TV), może teraz działa tylko z naziemna.. jeśli tak to słabo bo bardzo fajnie to działało. Wieczorem powalczę z tym i zobaczę, bo naziemnej nie mam podpiętej a jeszcze podepnę Play TV BOX bo nawet niezłe promo rzucili na 6 mięsięcy za Free i będę wieczorem podpinał to cudo:

https://www.play.pl/testuj-tv/

 

6 minutes ago, hubio said:

Jak wrażenia po tygodniu ?

Ogólnie bardzo zadowolony jestem, naprawdę w czarnym i kontraście jest niezła różnica w porównaniu do JS9500, dodatkowo ta płynność i szybkość działania - rewelka. Z tymi napisami rzeczywiście na czarnych tłach trochę kiepsko, ale zobaczyłem to dopiero na appkach, bo Apple TV inaczej wyświetla napisy i tam nie ma tego problemu, albo jest niezauważalny 

 

1 hour ago, Ksawery Kurkowski said:

Ostatnio zamówiłem TV i chciałem kupić do niego uchwyt no gap, niestety nigdzie nie mogę go znaleźć, a sklepy w Niemczech nie wysyłają do Polski. 

Polecacie coś do tego TV, żeby jak najbardziej przylegało do ściany i miało podobną funkcjonalność co no gap?

 :) 

swietnie ogląda się fantastykę na nim, kosmos.. bajka :) teraz w weekend mam w planie tak już na spokojnie dwa filmy obejrzeć - ale już wiem ze dobra decyzja to była.. tylko jestem ciekaw czy rzeczywiście nic się w nim nie wypali jeśli cały czas będzie on :) czy to podświetlanie strefami to wytrzyma.. zobaczymy :)

 

no i w dzień przy świetle - noramlanie nie mogłem uwierzyć, swieci ostro słońce nawet na tv i ściana swieci ostro a tv prawie normalnie się ogląda :)

  • Plusik 2
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, escapers napisał:

Ogólnie bardzo zadowolony jestem, naprawdę w czarnym i kontraście jest niezła różnica w porównaniu do JS9500, dodatkowo ta płynność i szybkość działania - rewelka. Z tymi napisami rzeczywiście na czarnych tłach trochę kiepsko, ale zobaczyłem to dopiero na appkach, bo Apple TV inaczej wyświetla napisy i tam nie ma tego problemu, albo jest niezauważalny 

A o co chodzi z napisami ? Dla mnie napisy działają idealnie... Jest bardzo mocny biały kolor, nic się nie rozświetla... Co prawda oglądam z Panasonica, ale to chyba bez różnicy...

14 minut temu, escapers napisał:

swietnie ogląda się fantastykę na nim, kosmos.. bajka :) teraz w weekend mam w planie tak już na spokojnie dwa filmy obejrzeć - ale już wiem ze dobra decyzja to była..

A detale w czerniach o których było tak głośno w innym wątku... :) Obejrzyj sobie Harrego Pottera Insygnia śmierci 2 od 46 min i zobacz czy ci nie zginie cała armia...hahahha.... :):):)

14 minut temu, escapers napisał:

no i w dzień przy świetle - noramlanie nie mogłem uwierzyć, swieci ostro słońce nawet na tv i ściana swieci ostro a tv prawie normalnie się ogląda :)

Spróbuj sobie zrobić zaciemnienie żeby odciąć światło zewnętrzne np. dodatkowe żaluzje wewn. nie przepuszczające światła i efekt będzie jeszcze lepszy... Napisali na ratings.com, że TV zyskuje w ciemnym pokoju i to prawda... Niesamowity kontrast...

  • Plusik 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy czarnym tle gdy są białe napisy to w appce z tv widać lekka poświatę wokół a Apple TV trochę inaczej te napisy podaje(może dlatego ze z tłem) i tego efektu nie widać, jeszcze to sobie na spokojnie posprawdzam...

A jeśli chodzi o tego Pottera  to muszę zobaczyć bo już legendy o nim krążą :)

Co do żaluzji to mam, ale przy normalnym oglądaniu wiadomości, etc to nie używam, ale w nocy lub zaciemnionym pokoju to prawdę robi wrażenie :) 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - jeszcze nigdy tak dobrze mi się nie czytało napisów jak na tym TV... Po prostu są bardzo... mocne i łatwo się czyta... W Panasie jest taka opcja, że można je przesunąć jak się chce więc ja je przesuwam na czarny pas i jest super... Nie ma żadnej poświaty/bloomingu...

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie dałem rady z tym trybem PIP... w JS9500 było to banalnie proste.. po prostu włączałem, wybierałem co chce mieć.. potem jedynie regulowałem wielkość, źródła.. etc i śmigało we wszystkich konfiguracjach/trybach.. a tu jakiś problem :) Jak do weekendu tego nie ogarnę to zadzwonię do samsunga - może coś poradzą.. :)

 

Tak to dokładnie u mnie wygląda:

IMG_0680.jpg

IMG_0665.jpg

IMG_0664.jpg

IMG_0666.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, escapers napisał:

Jednak nie dałem rady z tym trybem PIP... w JS9500 było to banalnie proste.. po prostu włączałem, wybierałem co chce mieć.. potem jedynie regulowałem wielkość, źródła.. etc i śmigało we wszystkich konfiguracjach/trybach.. a tu jakiś problem :) Jak do weekendu tego nie ogarnę to zadzwonię do samsunga - może coś poradzą.. :)

Podłącz zwykłą naziemną TV, podłącz pod HDMI 4 jakieś urządzenie i spróbuj ponownie... Nie ma cudów, musi to działać...Może kwestia nie wykrywania hdmi ? Ja miałem włączone ampli pod hdmi i jakby na tym wszedłem w opcje i nacisnąłem PIP... Daj znać tak czy inaczej...

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, hubio said:

Podłącz zwykłą naziemną TV, podłącz pod HDMI 4 jakieś urządzenie i spróbuj ponownie... Nie ma cudów, musi to działać...Może kwestia nie wykrywania hdmi ? Ja miałem włączone ampli pod hdmi i jakby na tym wszedłem w opcje i nacisnąłem PIP... Daj znać tak czy inaczej...

Dzięki, tylko do naziemnej tego nie potrzebuje - w ogóle z niej nie korzystam. Najbardziej zależało mi pomiędzy satelita a appkami lub Apple TV, a tutaj widzę że tego nie idzie zrobić ? 

W wolnej chwili siądę do tego bo mam mały młynek teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, escapers napisał:

Dzięki, tylko do naziemnej tego nie potrzebuje - w ogóle z niej nie korzystam. Najbardziej zależało mi pomiędzy satelita a appkami lub Apple TV, a tutaj widzę że tego nie idzie zrobić ? 

W wolnej chwili siądę do tego bo mam mały młynek teraz.

Nawet jak ci nie zależy, nieważne - sprawdzisz czy działa w ogóle ten PIP czy może problem jest z CAM+HDMI... Ja sprawdzałem naziemna + HDMI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...