Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED 55" C8 | TEST | Telewizor ThinQ na 2018r z technologią Ultra HD Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

już to zrobiłem :) i faktycznie mam wrażenie że jest trochę lepiej. Brakuje mi tylko gammy pomiędzy 1.9 a 2.2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, PsiCore napisał:

Pamiętam, że mocno dawało mi to w kość na Netfliksie. Gładko, gładko, drgnięcie (coś jak milisekundowe przesunięcie taśmy), gładko, gładko, drgnięcie i tak w kółko.

 

12 godzin temu, Groszek napisał:

Też jestem na to czuły. Jednak u  mnie z całą pewnością nie ma nic takiego. Oglądam sporo (po pół roku nabite prawie 2000h :) ) stuffu m.in. na Netflixie i nic takiego nie widzę.

To o czym jest tutaj mowa występuje wtedy kiedy film ma przykładowo 24 klatki a odświeżanie matrycy wynosi 60 Hz. 60 dzielone przez 24 nijak nie daje wartości całkowitej, więc co jakiś czas, musi nastąpić podwojenie klatki, co jest odczuwalne jako szarpnięcie. Oczywiście większość wyświetlaczy 120 Hz powinna sobie z tym poradzić, bo 120 dzielone przez 24 to jest 5 i powinno być ok. Ale tak naprawdę to zależy w jaki sposób została napisana aplikacja na której się ogląda filmy i czy potrafi ustawić odpowiednie odświeżanie panelu. Jedna aplikacja robi to dobrze, inna nie i jest problem.

Przez pół życia oglądałem filmy na kompie lub laptopie i w ogóle nie zauważałem tego efektu. Pewnie zbyt mały ekran, zbyt duża odległość od ekranu itp. Po przesiadce na duży telewizor, podłączeniu go do kompa na którym zawsze oglądałem i siedzeniu stosunkowo blisko od niego, razu zauważyłem że coś jest nie halo. Zajęło mi trochę czasu, żeby zdiagnozować ten problem i go rozwiązać - początkowo zwalałem winę na TV. Wystarczyło w oprogramowaniu którego używałem do oglądania (Kodi i Plex na PC) ustawić odpowiednią opcję, która dostosowuje częstotliwość odświeżania ekranu do klatkażu filmu. Ta opcja jest domyślnie wyłączona w takich programach - zupełnie nie rozumiem dlaczego... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak na C8 wygląda jakość obrazu z dekodera evobox pvr cyfrowego polsatu? . Przeczytałem cały wątek, ale nie ma żadnej opinii od użytkowników takiego zestawu sprzętowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy ktoś zamieniał wersję B8 na C8 lub odwrotnie mam kilka pytań.
Zamieniłem B8 na C8. Wątpię, żeby ktoś zrobił odwrotnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Model 55C8 posiadam już od około 3 tygodni. Pierwsze co testowałem to pierwszy odcinek sezonu 8 gry o tron i "słynną" scenę w katakumbach podczas rozmowy Jona z Samem. I nie zauważyłem żadnego bandingu, problemów z wygładzaniem jak wiele osób tutaj pisało. Nie ukrywam byłem bardzo zadowolony, obraz w tej scenie był gładki, dla mnie bardzo dobry. Plik to rip w wersji 1080p, rozmiar 3,3 GB.

Niedawno uruchomiłem jeszcze raz tą samą scenę i moim oczom ukazała się TOTALNA MASAKRA, takiego czegoś jeszcze nie widziałem, banding jest tak okropny, że nie da się na to patrzeć, pełno jest takich jakby placków, w kształcie warstwic na mapie, na dodatek poruszających się. Wygląda to tragicznie.

I teraz pytanie co się mogło stać? Mam wersję softu 04.10.31 (wyskakuje mi aktualizacja do 04.10.55, ale nie aktualizowałem, zgodnie z tym co napisał na 74 stronie tego tematu nanil ek: "A jak ktoś ma 04.10.30? - To też zostaje, tam Gammy nie zepsuli. Jak by ktoś miał 04.10.30 do pobrania, było by super". 

Wszystko było testowane na ustawieniach fabrycznych w trybie kino oraz iso dark (zarówno wtedy jak i teraz, żadne ustawienia nie były zmieniane). Czy mogło to się stać po jakiejś automatycznej kompensacji? Tylko chyba z tego co pamiętam jest ona robiona po około 100 godzinach oglądania, a ja na razie mam niewiele godzin. Nie robiłem też żadnego odświeżania pikseli itp.

Zacząłem teraz próbować różnych ustawień, włączać redukcję szumów zwykłą i mpeg od niskiego do wysokiego i nic to nie daje, obraz jest tak samo tragiczny.

Czy aktualizacja do softu 04.10.55 może coś poprawić (z tego co czytałem to w tej wersji naprawili działanie redukcji szumów mpeg, natomiast zepsuli gammę)?

A może powinienem downgradować do wersji 04.10.20, jak napisał fio2 w temacie https://hdtvpolska.com/forum/topic/47518-nowe-oprogramowanie-041031-do-lg-oled-tv-jak-działa-czy-robić-aktualizacje/page/5/ "To zależy, jaką masz obecną wersję. Jeżeli 04.10.30 lub 31 to śmiało aktualizuj, bo będzie tylko lepiej (55 jest poprawką do 31). Jeżeli obecnie masz 04.10.15 lub 20 to ja bym się wstrzymał do czasu wypuszczenia oprogramowania z poprawną gammą."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, chmiel2k napisał:

Zamieniłem B8 na C8. Wątpię, żeby ktoś zrobił odwrotnie :)

i zauważyłeś rzeczywiście jakieś różnice w obrazie z różnych źródeł? np. kablówka, netflix, bluray HD, bluray 4K?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i zauważyłeś rzeczywiście jakieś różnice w obrazie z różnych źródeł? np. kablówka, netflix, bluray HD, bluray 4K?
Nie, żadnych zmian w jakości obrazu, ale mam zdecydowanie mniejszy banding :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, EasyFrank napisał:

Witam,

Model 55C8 posiadam już od około 3 tygodni. Pierwsze co testowałem to pierwszy odcinek sezonu 8 gry o tron i "słynną" scenę w katakumbach podczas rozmowy Jona z Samem. I nie zauważyłem żadnego bandingu, problemów z wygładzaniem jak wiele osób tutaj pisało. Nie ukrywam byłem bardzo zadowolony, obraz w tej scenie był gładki, dla mnie bardzo dobry. Plik to rip w wersji 1080p, rozmiar 3,3 GB.

Niedawno uruchomiłem jeszcze raz tą samą scenę i moim oczom ukazała się TOTALNA MASAKRA, takiego czegoś jeszcze nie widziałem, banding jest tak okropny, że nie da się na to patrzeć, pełno jest takich jakby placków, w kształcie warstwic na mapie, na dodatek poruszających się. Wygląda to tragicznie.

I teraz pytanie co się mogło stać? Mam wersję softu 04.10.31 (wyskakuje mi aktualizacja do 04.10.55, ale nie aktualizowałem, zgodnie z tym co napisał na 74 stronie tego tematu nanil ek: "A jak ktoś ma 04.10.30? - To też zostaje, tam Gammy nie zepsuli. Jak by ktoś miał 04.10.30 do pobrania, było by super". 

Wszystko było testowane na ustawieniach fabrycznych w trybie kino oraz iso dark (zarówno wtedy jak i teraz, żadne ustawienia nie były zmieniane). Czy mogło to się stać po jakiejś automatycznej kompensacji? Tylko chyba z tego co pamiętam jest ona robiona po około 100 godzinach oglądania, a ja na razie mam niewiele godzin. Nie robiłem też żadnego odświeżania pikseli itp.

Zacząłem teraz próbować różnych ustawień, włączać redukcję szumów zwykłą i mpeg od niskiego do wysokiego i nic to nie daje, obraz jest tak samo tragiczny.

Czy aktualizacja do softu 04.10.55 może coś poprawić (z tego co czytałem to w tej wersji naprawili działanie redukcji szumów mpeg, natomiast zepsuli gammę)?

A może powinienem downgradować do wersji 04.10.20, jak napisał fio2 w temacie https://hdtvpolska.com/forum/topic/47518-nowe-oprogramowanie-041031-do-lg-oled-tv-jak-działa-czy-robić-aktualizacje/page/5/ "To zależy, jaką masz obecną wersję. Jeżeli 04.10.30 lub 31 to śmiało aktualizuj, bo będzie tylko lepiej (55 jest poprawką do 31). Jeżeli obecnie masz 04.10.15 lub 20 to ja bym się wstrzymał do czasu wypuszczenia oprogramowania z poprawną gammą."

 

pięknie to opisujesz - pisałem o tym parę postów powyżej - tylko nie potrafiłem opisać to fachowym językiem  

miałem też takie wrażenia - że czasami jakby grał lepiej a po chwili  totalna kupa - ale myślałem że ... już całkowicie głupieję od tych porównań z 930 że jest to fizycznie nie możliwe - bo niby jak... 

- ja próbowałem obu softów 20 i 55 jednie co zauważyłem to  na 55 gamma była gorsza - ale nic po za tym 

mój już spakowany w pudełku - nie mam już sił na testy i zabawę - jestem totalnie rozczarowany i zdegustowany - kosztuje mnie to mnóstwo czasu i zamiast sprawiać mi radość powoduje rozgoryczenie - jeżeli ty możesz jeszcze swój oddać - radzę zrób to 

boli mnie teraz to że mam tylko 55 cali - jednak te 10 cali robi różnicę ! - toteż po głowie kołaczą mi się głupie myśli aby wziąć może na testy serię 7.... może ubiegłoroczną serię philipsa rozsądek zaś podpowiada aby poczekać na serię C9 jak stanieje lub spadną ceny np. na tegoroczne philipsy

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 mój już spakowany w pudełku - nie mam już sił na testy i zabawę

 

Dobra decyzja, bo już myślałem, że trzeba będzie zmienić tytuł wątku na C8 vs. zorro.

 

 

 

 

 

  • Lubię 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, chmiel2k napisał:

Dobra decyzja, bo już myślałem, że trzeba będzie zmienić tytuł wątku na C8 kontra zorro.

masz poczucie humoru - się chwali - tyle że czas pokaże - ba już pokazuje - jak widać po wpisach nie których użytkowników że to ja niestety mam rację i zobaczycie Panowie że z czasem coraz więcej kwiatków na temat tej serii pojawiać się niestety będzie - ja po prostu w swojej głupocie - miałem to szczęście że nie zdążyłem sprzedać oleda 930 i pewne rzeczy dzięki zauważyłem przez to od razu

naprawdę szkoda sił i czasu na ten dziwny twór jaką jest seria 8 LG - oj zapomniałem dodać - referencyjna ?

Edytowane przez zorro102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz poczucie humoru - się chwali - tyle że czas pokaże - ba już pokazuje - jak widać po wpisach nie których użytkowników że to ja niestety mam rację 
naprawdę szkoda sił i czasu na ten dziwny twór jaką jest seria 8 LG - oj zapomniałem dodać - referencyjna 
Jeżeli takie wpisy pozwolą czuć Ci się trochę lepiej to niech Ci będzie i dowidzenia wreszcie...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, marek206 napisał:

Jeżeli takie wpisy pozwolą czuć Ci się trochę lepiej to niech Ci będzie i dowidzenia wreszcie...

Mareczku nie denerwuj się już spadam - EasyFrank-a też wyprosisz bo mu się też jakieś kwiatki zaczynają dziać ?

Oledzik od LG to jakieś przedłużenie męskości? czy święty gral - że nie można złego słowa o "dziwności" tego TV napisać?

czy kolega może z branży i sprzedaż spadnie ? bo chyba normalne forum po to jest aby dzielić się takimi kwiatkami jakimi nas producenci częstują i pomagać sobie wzajemnie w takich sytuacjach?

i tu w tym miejscu chciałbym podziękować koledze tonybcc - który zaoferował kalibrację - aby bardziej uczciwie i  rzetelnie można było ocenić C8 - niestety dzieląca nas odległość nie pozwoliła na zrealizowanie tego zamiaru - co nie zmienia faktu że dziękuję za chęć pomocy 

Edytowane przez zorro102
  • Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz poczucie humoru - się chwali - tyle że czas pokaże - ba już pokazuje - jak widać po wpisach nie których użytkowników że to ja niestety mam rację 

naprawdę szkoda sił i czasu na ten dziwny twór jaką jest seria 8 LG - oj zapomniałem dodać - referencyjna 

Trochę rozwinę. Przede wszystkim nie napinam się. Śledziłem wątek i byłem już zmęczony. Ty masz swoje argumenty, ale niestety nie przyjmujesz innych. Masz sporo racji i zdaje się, że to ja pierwszy nakierowałem Cię na zepsuty firmware i gamma. Złapałeś temat, ale nie jestem pewien czy go zrozumiałeś. Za to chętnie używasz teraz tego argumentu. Tak, LG zepsuło swój firmware świadomie, licząc na to, że większość będzie zachwycona. I jestem pewien, że większość jest i obawiam się, że już tego nie naprawią. Wiesz co dokładnie popsuli?

 

LG ma faktycznie problem z powtarzalnością matryc. Każda jest inna pod względem koloru, choć wydaje się, że większość jest raczej niebieska na fabrycznych ustawieniach. Musiałeś trafić na wyjątkowo złą matrycę. Nie jest prawdą, że kalibracja jest konieczna, ale ja polecam. Najpierw wykonała mi ją znana Wam firma, potem kupiłem sprzęt i zacząłem bawić się sam. Podstawowa różnica nie jest ogólnie w kolorach ale w skali szarości i w detalach w bliskich czerni szarościach.

 

Kolejna sprawa, testowanie TV w dużym markecie. Tam możesz sprawdzić najwyżej sam software. I tu LG nie ma konkurencji. Żadnych kwestii związanych z samym obrazem nie będziesz w stanie zbadać w światłach MM. Tym bardziej, że wszystkie są ustawione w tryb "sklep".

 

Na szczęście możesz oddać TV. Zrób to i oszczędź sobie dalszych nerwów. I trochę nam też.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mareczku nie denerwuj się już spadam - EasyFrank-a też wyprosisz bo mu się też jakieś kwiatki zaczynają dziać ?
Oledzik od LG to jakieś przedłużenie męskości? czy święty gral - że nie można złego słowa o "dziwności" tego TV napisać?
czy kolega może z branży i sprzedaż spadnie ? bo chyba normalne forum po to jest aby dzielić się takimi kwiatkami jakimi nas producenci częstują i pomagać sobie wzajemnie w takich sytuacjach?
i tu w tym miejscu chciałbym podziękować koledze tonybcc - który zaoferował kalibrację - aby bardziej uczciwie i  rzetelnie można było ocenić C8 - niestety dzieląca nas odległość nie pozwoliła na zrealizowanie tego zamiaru - co nie zmienia faktu że dziękuję za chęć pomocy 
Nie będę się rozpisywać bo do Ciebie i tak musi należeć ostatnie zdanie.
Tylko dodam że nie jestem z branży i z mojego C8 jestem bardzo puki co zadowolony, czekam tylko na kalibrację.
Spodziewam się zaraz riposty z potwierdzeniem oczywiście Twojej racji i tak do usranej śmierci hihihi.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, zorro102 napisał:

Mareczku nie denerwuj się już spadam - EasyFrank-a też wyprosisz bo mu się też jakieś kwiatki zaczynają dziać ?

Oledzik od LG to jakieś przedłużenie męskości? czy święty gral - że nie można złego słowa o "dziwności" tego TV napisać?

czy kolega może z branży i sprzedaż spadnie ? bo chyba normalne forum po to jest aby dzielić się takimi kwiatkami jakimi nas producenci częstują i pomagać sobie wzajemnie w takich sytuacjach?

i tu w tym miejscu chciałbym podziękować koledze tonybcc - który zaoferował kalibrację - aby bardziej uczciwie i  rzetelnie można było ocenić C8 - niestety dzieląca nas odległość nie pozwoliła na zrealizowanie tego zamiaru - co nie zmienia faktu że dziękuję za chęć pomocy 

to po cholere myslisz o C9 skoro Lg taka kupa wg. Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmiel2k i dzięki tobie wgrałem soft 20 - co odrobinę poprawiło ogólny odbiór tego TV - ale niestety na nie wiele to pomogło - nie znam fachowego języka - ale pisałem o graniu plamami o słabej separacji kolorów o gubieniu detali  itp - w podobny sposób tylko bardziej fachowo opisał problem EasyFrank. Kalibracja - bynajmniej u mnie na 930 - oprócz tak jak piszesz lepszej gradacji czerni płynnej szarości - spowodowała również że obraz przestał wpadać w niebieski z czym 930 miała problem na ustawieniach fabrycznych i również nie ukrywam że wpadające w czerwień nastawy w C8 również dało by się zminimalizować kalibracją. 

Ja wiem że w markecie żaden test - ale naprawdę sztuka C8 na której puściłem kilka plików na szybko - nie wyświetlała obrazu lepiej niż mój model w domu - o malże identycznie 


Panowie - teraz to już całkiem na poważnie - nie tylko ja utyskuję na ten model - tu na forum może jestem jednym z nie wielu - ale poczytajcie zachodnie fora czy choćby głupiego youtuba - co nie którzy piszą że nie do końca jest OK - nie wiem co - czy dużo skopanych modeli wyprodukowali - czy namieszali coś z softem (oprócz gammy) ale coś z niektórymi egzemplarzami jest nie tak - tak jak z moim - tylko trochę dużo tych egzemplarzy niestety im się przydarzyło - więc może moje wpisy spowodują i innych też że ludzie będą bardziej czujni przy zakupie 

11 minut temu, konrado75 napisał:

to po cholere myslisz o C9 skoro Lg taka kupa wg. Ciebie

C8 to kupa - jakbyś czytał uważnie zauważyłbyś że mam ponad 4 lata oleda 930 od LG z którym absolutnie nic się nie dzieje - który mogę wszystkim malkontentom od powidoków i wypaleń na oledach postawić jako wzór TV OLED - że przy normalnym użytkowaniu łącznie z konsolą do gier z oledami nic się nie dzieje- że dzięki niemu nie rozważałem nic innego niż LG - bo tak jestem z LG 930 zadowolony - a tu z serią C8 dostałem taki zonk

Edytowane przez zorro102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, zorro102 napisał:

chmiel2k i dzięki tobie wgrałem soft 20 - co odrobinę poprawiło ogólny odbiór tego TV - ale niestety na nie wiele to pomogło - nie znam fachowego języka - ale pisałem o graniu plamami o słabej separacji kolorów o gubieniu detali  itp - w podobny sposób tylko bardziej fachowo opisał problem EasyFrank. Kalibracja - bynajmniej u mnie na 930 - oprócz tak jak piszesz lepszej gradacji czerni płynnej szarości - spowodowała również że obraz przestał wpadać w niebieski z czym 930 miała problem na ustawieniach fabrycznych i również nie ukrywam że wpadające w czerwień nastawy w C8 również dało by się zminimalizować kalibracją. 

Ja wiem że w markecie żaden test - ale naprawdę sztuka C8 na której puściłem kilka plików na szybko - nie wyświetlała obrazu lepiej niż mój model w domu - o malże identycznie 


Panowie - teraz to już całkiem na poważnie - nie tylko ja utyskuję na ten model - tu na forum może jestem jednym z nie wielu - ale poczytajcie zachodnie fora czy choćby głupiego youtuba - co nie którzy piszą że nie do końca jest OK - nie wiem co - czy dużo skopanych modeli wyprodukowali - czy namieszali coś z softem (oprócz gammy) ale coś z niektórymi egzemplarzami jest nie tak - tak jak z moim - tylko trochę dużo tych egzemplarzy niestety im się przydarzyło - więc może moje wpisy spowodują i innych też że ludzie będą bardziej czujni przy zakupie 

C8 to kupa - jakbyś czytał uważnie zauważyłbyś że mam ponad 4 lata oleda 930 od LG z którym absolutnie nic się nie dzieje - który mogę wszystkim malkontentom od powidoków i wypaleń na oledach postawić jako wzór TV OLED - że przy normalnym użytkowaniu łącznie z konsolą do gier z oledami nic się nie dzieje- że dzięki niemu nie rozważałem nic innego niż LG - bo tak jestem z LG 930 zadowolony - a tu z serią C8 dostałem taki zonk

nie uwazam C8 za kupe, jestem zadowolony a co najwazniejsze ciesze sie z ogladania a nie ciaglego testowania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, konrado75 napisał:

nie uwazam C8 za kupe, jestem zadowolony a co najwazniejsze ciesze sie z ogladania a nie ciaglego testowania 

cieszę się - naprawdę że jesteś zadowolony - ja nie niestety nie byłem w stanie się cieszyć z oglądania C8 - nie dało się-wierz mi naprawdę bym chciał aby C8 u mnie zostało - aby się nim cieszyć - 65 cali to jest to!

nawet jak na złość mam 2-3 chętnych kupców na 930 oleda - ale naprawdę dla mnie zostawienie C8 to krok w tył 

Edytowane przez zorro102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę uczestniczyć w tej dyskusji pt. forum kontra zorro, ale jedną prośbę mam.

@zorro102 błagam popracuj nad językiem, bo tego się czytać nie da.

Najpierw "karzesz" coś komuś, a karać, to można kogoś, natomiast kazać komuś coś, to "ja ci każę".

Pisałem aluzję, ale nie pojąłeś.

Teraz jeszcze "bynajmniej", które nie jest tożsame z przynajmniej.

Chyba, że sam sobie zaprzeczasz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kmicic13 napisał:

Nie chcę uczestniczyć w tej dyskusji pt. forum kontra zorro, ale jedną prośbę mam.

@zorro102 błagam popracuj nad językiem, bo tego się czytać nie da.

Najpierw "karzesz" coś komuś, a karać, to można kogoś, natomiast kazać komuś coś, to "ja ci każę".

Pisałem aluzję, ale nie pojąłeś.

Teraz jeszcze "bynajmniej", które nie jest tożsame z przynajmniej.

Chyba, że sam sobie zaprzeczasz.

Pozdrawiam.

Masz rację - popełniam błędy językowe - mogę cię jedynie za nie przeprosić - na swoje usprawiedliwienie dodam że zmęczenie i za duże emocje mi towarzyszą

Edytowane przez zorro102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emocje? To tylko telewizor...

Na innym forum człowiek kupił c8, podpisał odbiór kurierowi, po czym tv spadł mu ze schodów...

To są emocje.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec Panowie, nie zamęczam was już, zadowolenia z posiadanych TV Wam życzę, a tych którzy zamierzają kupić dopiero oleda polecam dokładne przyjrzenie się egzemplarzowi który nabywają i przestudiowania nie tylko tego forum w poszukiwaniu opinii o danym modelu. Życzę wam jeszcze jednej rzeczy - aby to forum było bardziej merytoryczne - a nie tylko miejscem do wzajemnej adoracji. Pomagajcie innym jak umiecie i możecie, nie bagatelizujcie tych którzy mają problemy, w dobie dziwnych praktyk wielu producentów (nie tylko LG) pomoc może okazać się nie zbędna - a i to forum będzie miało dzięki temu większy sens.

13 minut temu, Kmicic13 napisał:

Emocje? To tylko telewizor...

Na innym forum człowiek kupił c8, podpisał odbiór kurierowi, po czym tv spadł mu ze schodów...

To są emocje.

Wk... jestem namęczyłem się, na dźwigałem, wydałem 9 koła i du... za przeproszeniem. A teraz jeszcze jakimś cudem muszę go odwieźć 

Ale dobra spadam - wszystkiego dobrego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...