Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED 55" C8 | TEST | Telewizor ThinQ na 2018r z technologią Ultra HD Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj udało mi się odpalić jakieś sekretne menu Simplink, ale nie wiem jak. Udało się takie coś komuś ? 

1982CBAC-97B2-4C73-BA6A-084789670FD9.jpeg

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aktualizacji ale do modelu B9 wprowadzili ukrycie komunikatu wciskając czerwony przycisk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Koreańskiej stronie pojawiło się nowe oprogramowanie do naszych C8 z datą 22.01 2022  - 5.40.26  "  ⓧ Poprawa drobnych problemów związanych z oprogramowaniem (05.40.26) " 

U nas pewnie na dniach.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już na stronie LG Polska 5.40.26

Edytowane przez WojPo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś nowe funkcje na software?

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, marek206 napisał:

Są jakieś nowe funkcje na software?

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

żartujesz? 🤨

 

w modelu z 2018r spodziewasz sie nowych funkcji?? 🤣

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się ze HBO Max będzie... Ale to minimum 2018 w górę tylko będzie mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, SlR napisał:

Cieszmy się ze HBO Max będzie... Ale to minimum 2018 w górę tylko będzie mieć.

Wiem.

Wymiana aplikacji to mniejszy problem, niż aktualizacja funkcji w juz starym webOS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie dali nowego WebOsa

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przeżyłem zdziwko, gdy okazało się, że na moim sypialnianym EC930 nie mogę zainstalować appki AppleTV ;) 

Cieszmy się tym, co mamy, bo TV tak szybko się starzeją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przeżyłem zdziwko, gdy okazało się, że na moim sypialnianym EC930 nie mogę zainstalować appki AppleTV  
Cieszmy się tym, co mamy, bo TV tak szybko się starzeją
Tak niestety to prawda

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PsiCore napisał:

Ja właśnie przeżyłem zdziwko, gdy okazało się, że na moim sypialnianym EC930 nie mogę zainstalować appki AppleTV ;) 

Cieszmy się tym, co mamy, bo TV tak szybko się starzeją ;)

 

W TV Sony chociaż 3 letni dzięki androidowi nie ma z tym problemu i wszystkie apki działają płynnie 

  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 EC930 pojawił się pod koniec 2014 toku więc ma ponad 7 lat. Nasze C8 z 2018 też nie mają problemu z Apple TV czy z AirPlay ! Ciesz się bo już nie będziesz miał żadnych aktualizacji. Sony tak długo nie aktualizuje telewizorów jak LG. 

12 godzin temu, VIOLATOR74 napisał:

 

W TV Sony chociaż 3 letni dzięki androidowi nie ma z tym problemu i wszystkie apki działają płynnie 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że jak w końcu wyjdzie u nas Disney+ to już będzie za późno na appkę na C8. No chyba że już jest w innych krajach (tam gdzie działa D+) i tylko musieliby wypuścić na nasz kraj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, PsiCore napisał:

Boję się, że jak w końcu wyjdzie u nas Disney+ to już będzie za późno na appkę na C8. No chyba że już jest w innych krajach (tam gdzie działa D+) i tylko musieliby wypuścić na nasz kraj?

Nie rób z naszego telewizorka paralityka 😄. Wywalczyliśmy  AirPlay i Homekit, działają elegancko. Disney+ na naszych TV działa już w innych krajach. Dolby Vision, Atmos, 4K - wszystko działa. Ja to liczę na apkę Canal+ jeszcze. 

  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się komuś aktualizacja 5.40.26 przez OTA, czy trzeba zdzierać przez stronę LG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co mi się ostatnio przytrafiło. Tv ma lekko ponad rok. LG przyjęło zgłoszenie serwisowe i skontaktował się ze mną serwis który oznajmił że ekran kwalifikuje się do wymiany ale oprócz FV wymagana podbita karta gwarancyjna której niestety nie mam. Wysłałem zapytanie do sprzedawcy może uda się bez... Macie jakieś doświadczenie w kwestii gwarancji z LG?

 

1644419132159.JPEG

1644419132226.JPEG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do tych, co mają next-genową konsolę - jak podłączacie ją do TV by miała jak najlepsze osiągi (zarówno grafika, jak i odświeżanie)? Bezpośrednio do TV czy przez amplituner?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marantz SR6010 - na Xbox Series X pokazuje mi wszystko "green", poza oczywiście 120fps, które działałoby tylko przy 1080p.

Na razie mam podłączone pod wyjście "Game" na ampli i o dziwo płynność jest lepsza jak używam tryb "Kino domowe", bo na rzekomo lepszym dla gier "Gra" momentami mi przycina. Dlatego zastanawiałem się, czy ktoś podłączał bezpośrednio do TV z "Gra" lub innym i uważa, że jest lepiej (nie mam na razie czasu potestować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do C8 mam xsx podłączonego bezpośrednio. Tryb GRA a sam tv łącznie z trybem gry mam po kalibracji profesjonalnej. Wsio śmiga aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...