Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED 55" C8 | TEST | Telewizor ThinQ na 2018r z technologią Ultra HD Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Daruin napisał:

A jaka jest różnica między c8 A e8 ?:) bo testu jeszcze nie było e8 ...

Różnica najprawdopodobniej dotyczy jedynie wyglądu i osprzętu. No i cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E8 ma obraz na szkle, podobnie jak E7, no i inny design. Jakość obrazu jest jednak taka sama jak w C8.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za szkło trzeba dopłacić 4 tyś? C8  jest za 12999 a e8 za 16999

Szaleństwo.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny OLEDow bardzo szaleje. Ostatnio C8 55 z dychy poleciał na 8 plus zwrot od LG 200 i w me 400zl rabatu od ceny. Mamy 7400 a na morele widziałem nawet za 6800 tylko nie sprawdzałem czy dystrybucja pl.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Daruin napisał:

To za szkło trzeba dopłacić 4 tyś? C8  jest za 12999 a e8 za 16999

Szaleństwo.... 

Jak szukasz czegoś jeszcze lepszego, to spójrz na Panasonica FZ950. Praktycznie nie trzeba robić kalibracji tak jak w przypadku LG. Ma też lepszy upłynniacz niż w LG i bardziej dokładne kolory.  Minusem jest system operacyjny (wygląda jak sprzed 10 lat), brak DV, niższa jasność przy większych poziomach jasności i cena, choć  65" egzemplarz możesz zdobyć obecnie za 15 000 zł. Różnice nie są duże, ale jeśli chcesz mieć najlepszy dostępny obecnie na rynku obraz, to będzie nim właśnie Panasonic FZ950.

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie napisałeś każdy oled ma jakieś plusy i minusy ... szkoda że minusów oledów nie można usunąć A z plusów zrobić jeden super oled :)

szczerze to aż tak mi nie zależy poczekam do grudnia i pewnie c8 za około 10000 dostanę w mm czy rtveuroagd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Daruin napisał:

A z plusów zrobić jeden super oled :)

Prawda?

Cena i OS LG, ambilight Philipsa, jakość Panasonica i obróbka obrazu Sony. Do tego Dolby Vision i jesteśmy w domu :)

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłby telewizor idealny - na ten moment oczywiście ;D

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.09.2018 o 13:52, Mierzwiak napisał:

Prawda?

Cena i OS LG, ambilight Philipsa, jakość Panasonica i obróbka obrazu Sony. Do tego Dolby Vision i jesteśmy w domu :)

jeszcze jakies podbicie z +500 nitów do tego co jest bez ABL i na forum 3ba by zrobić ocene referencja+

A tak na poważnie, mysle ze w niedlugim czasie dołacze do szacownego grona oledowców na forum za sprawą modelu c8...:) 

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szewi napisał:

grona oledowców na forum

To jest "banda", "klika" lub co najmniej "grupa wyznawców" nie żadne grono ;)

Mam C8 - będzie Pan zadowolony

  • Plusik 2
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, fio2 napisał:

To jest "banda", "klika" lub co najmniej "grupa wyznawców" nie żadne grono ;)

Mam C8 - będzie Pan zadowolony

No dokładnie. Więc dołączysz Pan co najwyżej do bandy ? Oczywiście jeśli Subman mianuje Cię wcześniej honorowym członkiem... 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Damiano85 napisał:

No dokładnie. Więc dołączysz Pan co najwyżej do bandy ? Oczywiście jeśli Subman mianuje Cię wcześniej honorowym członkiem... 

No ja nawet odkryłem jakiś czas temu, że według niektórych jestem nawet liderem tej "bandy" :D Zapraszamy szewi :) 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Subman napisał:

No ja nawet odkryłem jakiś czas temu, że według niektórych jestem nawet liderem tej "bandy" :D Zapraszamy szewi :) 

Tylko najpierw kolega musi napisać przynajmniej 10 postów pochwalnych dla swojego Oleda. Oczywiście tutaj w dziale Oled. W dziale LCD bym nie próbował, bo koledzy strasznie drażliwy jacyś ostatnimi czasy... 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Subman napisał:

No ja nawet odkryłem jakiś czas temu, że według niektórych jestem nawet liderem tej "bandy" :D Zapraszamy szewi :) 

wiesz mnie tam nerwowe posty nie ruszają, wole argumenty na spokojnie, stad idealnie wpisuje sie do "bandy" oled ;) 

41 minut temu, Damiano85 napisał:

Tylko najpierw kolega musi napisać przynajmniej 10 postów pochwalnych dla swojego Oleda. Oczywiście tutaj w dziale Oled. W dziale LCD bym nie próbował, bo koledzy strasznie drażliwy jacyś ostatnimi czasy... 

Peany beda po zakupie - chociaz zalety i wady technologii mi znane, C8 widzialem juz kilka razy, od premiery pierwszego OLEDa wiedzialem ze za jakis  czas to bedzie docelowy tv, także chyba mogę juz zacząć wychwalać :) 

Edytowane przez szewi
  • Plusik 3
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś gruba aktualizacja przyszła. 4.10.05

Tv zrestartował się dwa razy i nawet pilot się aktualizował. Nie znalazłem jeszcze europejskiej listy zmian, ale na AVS wszyscy chwalą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Niemczeech dostalismy 

1 godzinę temu, fio2 napisał:

Jakaś gruba aktualizacja przyszła. 4.10.05

Tv zrestartował się dwa razy i nawet pilot się aktualizował. Nie znalazłem jeszcze europejskiej listy zmian, ale na AVS wszyscy chwalą.

w Niemczech dostalismy Google Assistant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka niemila niespodzianka mnie spotkala. Zauwazylem z odleglosci ok 2,5 metra, no a teraz widze juz caly czas. Pytanko. Da sie cos z tym zrobic , moze samo sie jakos naprawi czy reklamowac, ,Tv ma 3 mies a tu taki gratis :) . Masakra jakas

IMG_6205.JPG

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka niemila niespodzianka mnie spotkala. Zauwazylem z odleglosci ok 2,5 metra, no a teraz widze juz caly czas. Pytanko. Da sie cos z tym zrobic , moze samo sie jakos naprawi czy reklamowac, ,Tv ma 3 mies a tu taki gratis . Masakra jakas
IMG_6205.thumb.JPG.c3139d3f77df3f3cb0962e9836b3adac.JPG
Wygląda na bad piksel, raczej nie zniknie ;)
  • Plusik 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Grzegorz_K napisał:

Wygląda na bad piksel, raczej nie zniknie ;)

a co z reklamacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co z reklamacja?
Nie znam warunków gwarancji w Philipsie i tego jak podchodzą do tego typu rzeczy. Dzwoń do nich i daj znać tutaj jak wygląda ich podejście do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Grzegorz_K napisał:
2 minuty temu, konrado75 napisał:
a co z reklamacja?

Nie znam warunków gwarancji w Philipsie i tego jak podchodzą do tego typu rzeczy. Dzwoń do nich i daj znać tutaj jak wygląda ich podejście do tematu.

to LG C8

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to LG C8
Sorry, skrót myślowy bo czytałem dzisiaj o Philips :) z LG nie powinno być problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, konrado75 napisał:

a co z reklamacja?

Widać wyraźnie świecący piksel. Wystarczy jeden taki, aby w ramach gwarancji serwis LG wymienił matrycę.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Subman napisał:

Widać wyraźnie świecący piksel. Wystarczy jeden taki, aby w ramach gwarancji serwis LG wymienił matrycę.

Super Subman, mam nadzieje ze wymienia, wlasnie napisalem do LG Deutschland, zobaczymy na reakcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...