Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED 55" B8 (2018) | TEST | Organiczny wyświetlacz 4K HDR z technologią ThinQ AI

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Rattler napisał:

U mnie nie ma opcji na 100 Mbps po Lanie - i czytając inne fora wszyscy piszą że mają karty tylko 10/100 - Dziś upewnie się na w ustawieniach routera jakie połączenie mi pokazuje

Po Wifi wyciagam grubo ponad 200, a Lan max do 85. -Troche to dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Zykfyr napisał:

Tak z ciekawości chciałem zapytać , mógłbyś podać przykładowy tytuł filmu z taki bitratem samego video (nie bitrate całkowity gdzie uwzględnione jest audio) oglądam masę filmów UHD Bluray i jeszcze nie spotkałem się z bitrate samego video 100mbit+ , prawie zawsze widzę przedział ok. 55-90 mbit...

Czy takie filmy BluRay istnieją to nie wiem, ale jest sporo demówek w sieci w birate powyżej 100mbit, do większosci z nich linki znalazłem na tym forum właśnie. 
Oczywiscie róznicy w jakosci między płytami to już raczej nie ma, w kazdym razie ja jej nie widzę :)
 

47 minut temu, Mierzwiak napisał:

Bo wystarczy. 

 

To że "wystarczy to ja podsumuję tak - "buahahaha" :) Pora wymienić okulary :) 

Ale przede wszystkim - Czytanie bez zrozumienia. 

Po pierwsze wyraźnie napisałem że pozostanę przy swoim zdaniu i nie ma co dyskutować a Ty przy swoim więc nie wiem po co wchodzisz na siłę w z góry pozbawione sensu dyskusje. Dyskusja ma sens wtedy kiedy chociaż jedna ze stron zakłada możliwą zmianę swego zdania - tutaj tak nie jest wiec to co robisz to klasyczne bicie piany pozbawione elementarnego sensu. Ja nie mam zamiaru przekonać Ciebie, Ty nie przekonasz mnie, więc co niby chcesz osiągnąć? 

Po drugie - również przykład czytania bez zrozumienia - ja wyrażnie napisałem że opieram się na praktyce i wizualnej ocenie obrazu. Teraz zadajesz pytanie czy porównywałem - co oznacza że nie przeczytałeś w ogóle mojego posta. Zatem rada na przyszłość - najpierw czytaj, potem odpowiadaj, a nie odwrotnie. Tutaj odpowiedź już miałeś wcześniej. 

Różnicę widać prawie że w każdym materiale na prawie że pierwszy rzut oka. 

Ironicznie, sam się podkładasz. Jesteś przykładem osoby dla której operowanie liczbami i teorią ma znaczenie. Dla mnie nie ma żadnego, mam to mówiąc wprost - gdzieś. Nie obchodzi mnie co jest napisane w meta takiego czy innego pliku i co twierdzi jakiś teoretyk z netu, ale co widzę na ekranie. Flagowe materiały netflixa jak np Planeta Ziemia - to NIE jest 4k, a przynajmniej nie w scenach dynamicznych gdzie artefakty i wyraźnie obniżona rozdzielczość walą po oczach - i dokładnie tym jest Twoja uwielbiona kompresja. Praktyka wypada jak wypada, a Twoje argumenty teorytyka który uważa że nowocześniejszy kodek załatwia sprawę mnie nie interesują. Ja widzę naocznie że nie załatwia. 

Wmawiaj komukolwiek co Ci się podoba, ale ja nie uznam pliku o formalnie określonej rozdzielczości za przynależnego do tej rozdzielczości w sytuacji gdy kompresja właśnie sprawia że rzeczywista rozdzielczość tego obrazu jest niższa od odpowiednika zakodowanego w niższej rozdzielczości formalnej i nawet w gorszym kodeku ale o wyższej rozdzielczości rzeczywistej (którą nalezało by mierzyć w funkcji MTF klatek scen dynamicznych, przy oczywiście wyłączonych wszelkich ulepszaczach oraz wyostrzaniu i to jeszcze najlepiej tam gdzie jest dużo zieleni w rozumieniu gęstej roślinności gdzie kodeki się wykładają aż miło - to by się nadało na porównanie) 

 

38 minut temu, konrado75 napisał:

Po Wifi wyciagam grubo ponad 200, a Lan max do 85. -Troche to dziwne

Właśnie nie aż tak dziwne, karta sieciowa LAN jest setka, a wifi jest zwyczajnie szybsze w tym wypadku. Zasadniczo lepiej że dali lepsze wifi a oszczędzili na LAN niż miało by być odwrotnie, choć też co to za różnica w cenie chipsetu 100mbit a gigabit, heh… 

Edytowane przez Trekis
literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Tomaszglog napisał:

U mnie nie ma dostępnych aktualizacji. Dalej jest napisane że oprogramowanie 04.10.65 jest aktualne. Dlaczego? Ta aktualizacja jest wysyłana w partiach? Masz ustawiony język i region na polski? 

Dobra już zaktualizowane przez USB. 

Tak, region i język PL. Seria PLA. Produkcja: 02/2019. Dystrybucja: Media Expert. 

Edytowane przez shevchenko1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Trekis napisał:

Po pierwsze wyraźnie napisałem że pozostanę przy swoim zdaniu i nie ma co dyskutować a Ty przy swoim więc nie wiem po co wchodzisz na siłę w z góry pozbawione sensu dyskusje.

Drogi Teoretyku, a po co Ty zaznaczasz z góry że dyskusja jest pozbawiona sensu skoro po tym stwierdzeniu walisz ścianę tekstu?

Ja też oceniam to co widzę, to Ty w swojej odpowiedzi "zaatakowałeś" liczbami i teorią, a nie konkretnymi przykładami scen, których wciąż się nie doczekałem, podobnie jak odpowiedzi na bardzo konkretnie postawione pytanie: czy porównałeś Blu-ray Blade Runnera 2049 z wersją 4K na Netfliksie?

Powoływanie się wyłącznie na dynamiczne sceny ma być na co dowodem? To oczywiste że w takich sytuacjach kompresja przegrywa, ba, zdarza się że i na Blu-ray są artefakty. Też mi odkrycie.

Edytowane przez Mierzwiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten telewizor źle zarządza profilami oszczędzania energii. Otóż byłem do tej pory posiadaczem Panasonica TX-EX700E i tam miałem ustawione podświetlenie: 100 i włączony "czujnik otoczenia". Działało to w ten sposób, że w ciągu dnia obraz się rozjaśniał do wartości maksymalnych, gdy zachodziła taka potrzeba, a czujnik cały czas badał otoczenie i dostosowywał odpowiedni poziom podświetlania do panujących w pomieszczeniu warunków. W nocy natomiast schodził do akceptowalnego poziomu przyciemnienia, gdyż nie lubię jak telewizor razi wieczorem, a oglądam bez zapalonego światła. 

W LG po ustawieniu podświetlenia "100" i włączeniu trybu oszczędzania energii na "Auto" jest dość dziwnie. W dzień pomimo bardzo dobrej pogody (słońce za oknem / mieszkanie od południa) telewizor nie wchodzi na maksymalne poziomy jasności. Wieczorem zaś działa to tak, że w zależności od tego co pojawi się na ekranie podświetlenie potrafi "falować", tzn. im więcej jasnego na ekranie to rozjaśnia się on aż za bardzo. Dobrym przykładem jest tutaj aplikacja Ipla, gdzie tło jest białe. 

W Panasonicu działało to o wiele lepiej. Nie było efektu "falowania" wieczorem, a w ciągu dnia rozjaśniało obraz zgodnie z warunkami oświetlenia panującymi w pokoju.

Czyżby LG specjalnie blokowało w trybie "Auto" wysokie poziomy jasności z obawy o żywotność panelu OLED?

Moim zdaniem to powinno działać to tak, że jak wybieram np. tryb "Minimalny" czy też "Średni" oszczędzania to przy ustawieniu podświetlenia np. "75" to w trakcie dnia mimo wszystko jasność powinna być podbijana wyżej, a wieczorem dopiero zmniejszana zgodnie z planem nie przebijająca wartości "75". 

Nie mogę póki co ustawić tego komfortowo tak żeby w ciągu dnia nie było za ciemno, a w nocy za jasno.

Ktoś coś?  

Edytowane przez shevchenko1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także mnie ciekawi te automatyczne przyciemnianie wieczorem .. mam C9 i nie wiem czy jest jakaś różnica od serii B 

Jak na  razie dziwne mam odczucia odnośnie tej funkcji 

Może ktoś podpowie jak dokładnie to działa i ew. jak to ustawić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mierzwiak napisał:

Drogi Teoretyku, a po co Ty zaznaczasz z góry że dyskusja jest pozbawiona sensu skoro po tym stwierdzeniu walisz ścianę tekstu?

Ja też oceniam to co widzę, to Ty w swojej odpowiedzi "zaatakowałeś" liczbami i teorią, a nie konkretnymi przykładami scen, których wciąż się nie doczekałem, podobnie jak odpowiedzi na bardzo konkretnie postawione pytanie: czy porównałeś Blu-ray Blade Runnera 2049 z wersją 4K na Netfliksie?

Typowy przykład internetowego Janusza mądrali, który bardzo dużo pisze, ale gdy przychodzi do konkretów robi uniki. Żenada to mało powiedziane.

To jest właśnie świetne pytanie do Ciebie samego - ja od razu zaznaczyłem że nie ma o czym dyskutować, po czym Ty walnąłeś ścianę odpowiedzi. Po co? 

Ja zgodnie z tym co powiedziałem, niniejszym nie w daję się w dalszą dyskusje - uważam ją za pozbawioną elementarnego sensu i czysto prowokacyjną z Twojej strony.

Tak jak posługiwanie się przykładem jednego jedynie filmu który scen dynamicznych ani scen pełnych szczegółów zwyczajnie nie ma. Blade runner to film noir - spokojny, oniryczny, cały w ciemności, mgle (także w scenach dziennych) pozbawiony roślinności (no, poza jedną sceną) czy nawet dynamicznych scen akcji (co notabene mu się chwali - dla mnie najlepszy film życia - ale nie nadaje się do porównań jakości, z wyjątkiem działania upłynniaczy - scena z latarką w Las Vegas przepięknie wykłada upłynniacze w TV i pokazuje jak drastycznie zły jest ten w LG - i jak jednak lepszy jest w Samsungu - polecam ten materiał jako porównawczy w tym temacie dla różnych modeli TV). Blade Runner mam w wersji BluRay, BluRay UHD oraz ostatnio na Netflixie, oglądałem wszystkie, a i w kinie byłem 5x  m. in. IMAX.  

Udowadniać to ja mogę proszę bardzo, kwestie które są rzeczywiście wątpliwe i mają jakakolwiek sens- ta kwestia dla mnie - nie ma w ogóle, do oceny nie używam żadnych narzedzi a posługuję się tylko i wyłącznie osobistym wrażeniem naocznie wizualnym a to jest dla mnie całkowicie jednoznaczne, oczywiste i nie ma na nie wpływu twierdzenie kogokolwiek z netu, więc tyle ode mnie w tym temacie. Tak jak mówię, ja pozostanę przy swojej opinii, trwaj sobie w swojej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eleonor, według mnie algorytmy tym sterujące zbyt agresywnie trzymają się ciemnego obrazu. Specjalne działanie w celu oszczędzania panelu czy błąd programistów?

Edytowane przez shevchenko1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

 Wydaje mi się, że ten telewizor źle zarządza profilami oszczędzania energii. Otóż byłem do tej pory posiadaczem Panasonica TX-EX700E i tam miałem ustawione podświetlenie: 100 i włączony "czujnik otoczenia". Działało to w ten sposób, że w ciągu dnia obraz się rozjaśniał do wartości maksymalnych, gdy zachodziła taka potrzeba, a czujnik cały czas badał otoczenie i dostosowywał odpowiedni poziom podświetlania do panujących w pomieszczeniu warunków. W nocy natomiast schodził do akceptowalnego poziomu przyciemnienia, gdyż nie lubię jak telewizor razi wieczorem, a oglądam bez zapalonego światła.  

Z Moich doświadczeń tryb Auto w LG w ogóle nie działa. Aczkolwiek to samo poczucie miałem w Samsungu - tam też to nie działało, w obu TV wyłączyłem po pierwszych próbach i nigdy więcej nie używałem. Może kwestia tego jak światło pada pod jakim kątem na czujnik, nie wiem, u mnie nie działa. 

W LG znacznie lepiej sprawdza się ręcznie ustawianie poziomu jasności poprzez funkcję oszczędzania energii właśnie (wtł, min, med, max). Raz że łatwo dostać się do niej z poziomu nowego pilota, ale też jak ktoś ma starszego pilota - jest przycisk bezpośredni gdzie już w ogóle bajka (ciekawostka - tv pokazuje wtedy dedykowane okienko którego nie da się wywołać pilotem magic). Jak często wspominam, usunięte tego przycisku w LG w nowszych pilotach to skrajna głupota. Dodatkowo w tym menu jest też często używana przeze mnie funkcja wyłączenia ekranu. Tak więc to menu jest dla mniej najczęściej używanym w całym tv. 

Edytowane przez Trekis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko nie powinno tak być, że rano przełączam na "Minimalne", a wieczorem na "Średnie". Powinno to po prostu działać jak na prawdziwy automat przystało, a tak wymaga to od użytkownika dodatkowej interakcji. Zresztą robienie tego każdego dnia mija się z celem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno owszem, to prawda, ale jest jak jest. Mimo wszystko, ogólnie w wielu tematach automatyka nigdy nie dorówna w pełni intencji użytkownika i sterowanie manualne jest bardzo często dużo lepsze w praktyce. A gdy całość mamy sprowadzoną do użycia zaledwie jednego przycisku, jest to doskonałe rozwiązanie. Bardziej komfortowe niż oczekiwanie na automatykę z jej bezwładnością i jej odwrotnością - zbyt częstym wzbudzaniem (pulsowaniem/pompowaniem jasności).

Nieskończenie gorzej jest w Samsungach, gdzie ani przycisku nie ma, ani nie da się tam łatwo dostać współczesnym pilotem. To dopiero jest lipa. No i ogromną zaletą matryc OLED jest właśnie szeroko pojęta stabilność obrazu - inaczej niz w LCD które cały czas się rozjaśniają i sciemniają dając paskudny efekt pompowania obrazu. 

Automat jesności w OLED poniekąd popsuł by jedną z nawiększych zalet tych matryc :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest efekt pompowania. Może bardziej subtelny, ale jest. Odpal sobie na automacie w ciemnym pomieszczeniu aplikację Ipla ;)

W Panasonicu mimo, że LCD działało to o wiele lepiej. Tutaj klasa telewizora "Premium", a funkcja działa bardzo słabo. Szkoda, bo ogólnie jestem zadowolony ze zmiany prócz ww. problemu.

Edytowane przez shevchenko1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Trekis napisał:

.... gdzie ani przycisku nie ma, ani nie da się tam łatwo dostać współczesnym pilotem .....

O jakim przycisku w LG mówisz ? lub jak wywołać to specjalne menu - tak szybko pilotem ?

zapodaj może jakąś fotkę ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Jest efekt pompowania. Może bardziej subtelny, ale jest. Odpal sobie na automacie w ciemnym pomieszczeniu aplikację Ipla ;)

W Panasonicu mimo, że LCD działało to o wiele lepiej. Tutaj klasa telewizora "Premium", a funkcja działa bardzo słabo. Szkoda, bo ogólnie jestem zadowolony ze zmiany prócz ww. 

no i właśnie dlatego nie używam automatu :) I nie używałbym nawet gdyby zasadniczo działał prawidłowo - nie trawię pompowania, wkurza mnie strasznie nie tylko w TV lcd ale nawet w laptopach (większość ludzi nie zauważyła by że jest, ale jest). 

29 minut temu, Eleonor napisał:

O jakim przycisku w LG mówisz ? lub jak wywołać to specjalne menu - tak szybko pilotem ?

zapodaj może jakąś fotkę ..

Mam na myśli przycisk oznaczony jako Eco który występował w starych pilotach od LG z przed paru lat. Stare piloty wciąż działają z nowymi modelami i w tym wypadku można się dostać do osobnego menu niedostępnego dla pilota z zestawu. Podobnie, stare piloty miał przycisk "info" na wierzchu który wciąż działa i wywołuje wskaźnik birate w netflixie (nowy pilot nie ma), oraz przycisk AV mode od trybów Video (również dzisiaj nieobecny i już nie działający - głupota). W starym pilocie były też pełne przyciski multimedialne... 

Pilotem magic tak jak napisałem, nie da się wywołać tego menu i trzeba się dostawać do menu głównego.

Ale z kolei można posłużyć się skrótem o którym pisałem kiedyś - przytrzymując przycisk menu ustawień na pilocie co spowoduje pominięcie szybkiego menu i wejdzie od razu do głównego, A tam funkcje "eko" są od razu na wierzchu, więc zostaje je już tylko wskazać bezpośrednio żyroskopem. 

Wolniejsze i gorsze niż starym pilotem na jeden przycisk, ale wciąż relatywnie szybkie. 

Edytowane przez Trekis
ikonka -> przycisk
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok - czyli warto zakupić taki pilocik , koszt ok 18 -24 z wysyłką 

Dla mnie warto gdyż i tak przez irdę programuję sobie pilota uniwersalnego Onkyo do wszystkiego - w ten sposób wszystko robię jednym pilotem ( oprócz komend głosowych )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Marek_P napisał:

Dzięki, z 5GHz właśnie korzystałem, ale po zmianie na 36 kanał faktycznie wartości zaczęły osiągać w teście 100 Mbit/s. Operator udostępnia mi 150 Mbit/s - rozumiem, że żeby osiągnąć najlepszą możliwą jakość, trzeba byłoby się połączyć po kablu?

Słuchajcie jak podłączyć się na 5ghz i zmienić kanał transmisji na 36. W oled B7.

Jest to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Eleonor

Nie wydaje mi się by pilot uniwersalny się tu sprawdził, sam miałem takowego, nawet z rozbudowanym ekranem LCD z customizowaną klawiatura witrualną (nie mówiąc o telefonie z nadajnikiem IR który również mam do dziś), ale nie używam ich już bo nie mają funkcji żyroskopu, a pilot do LG bez żyroskopu nie ma wogóle żadnego sensu. Nie mówiąc o tym że taki pilot będzie działał po IR co jest znacznie gorszym rozwiązaniem niż komunikacja radiowa. Takie zastąpienie nie ma niestety sensu.

Natomiast czy warto kupować osobno stary pilot, ciężko powiedzieć, ja mam bo mam starszy model LG. Nie mniej używanie dwóch pilotów na raz szczytem wygody nie jest

Przydał by się pilot uniwersalny, ale z obsługą żyroskopu i działający radiowo

9 minut temu, Juras Juras napisał:

Słuchajcie jak podłączyć się na 5ghz i zmienić kanał transmisji na 36. W oled B7.

Jest to możliwe.

Rodzaj siedzi i kanał ustawiasz z poziomu ustawień routera. O ile Twój router wogóle obsługuje pasmo 5ghz

Edytowane przez Trekis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras Juras

Z tego co na szybko sprawdziłem Twój router nie obsługuje sieci 5ghz, a jego karta LAN jest 100mbit. Wifi chyba 150mbit. 

Aczkolwiek wciąż można poprawić jakość sieci. Raz że możesz podmienić sobie DNS w urządzeniach na 1.1.1.1 (np w ustawieniach połączenia internetowego TV) i sprawdzić czy to coś da, dwa możesz zrobić analizę za pomocą aplikacji na telefon komórkowy jakie masz obciążenie poszczególnych kanałów w swojej lokalizacji i w routerze zmienic kanał 2,4ghz na taki który jest najmniej obciążony. 

Operacje te mogą nie dać nic, a mogą dać duży efekt, różnie bywa. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak u mnie szybkość to max 10Mbit/s tak wyszło na teście.

Netflix chodzi oki. Również w 4k.

YouTube też .

Lecz już w 4k YouTube lipa rwie mocno.

Internet z komórki to viking mobile.

Nieraz lecę z telefonu jak za bardzo obciążona jest sieć wifi od routera.

Zobaczę nad co napisałeś . Może coś to da i będzie trochę szybciej.

Ponadto już od około 1miesiaca coś Lipnie chodzi internet w telefonie.

A przekaźnik telefoniczny mam pod domem 80m.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eleonor

Tak mi się jeszcze przypomniało, z pilotem bez obsługi komend głosowych nie będziesz mógł wygodnie korzystać z funkcji wyłączenia ekranu (podstawa przy spotify, choć przydaje się też czasem gdy np zawiesza się rozgrywkę w jakiejś grze np a wyłączać całości się nie opłaca), bo ona działa prawidłowo tylko z pozycji komendy głosowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten universalny pilot wykorzystuję wtedy gdy oglądam filmy poprzez amplituner ... wtedy bajery typu żyroskop nie są mi potrzebne 

Jak dotąd spisywało się to wyśmienicie - mogę nawet obsługiwać jednym pilotem klimatyzację , oświetlenie 

20 zeta to kropelka w morzu .... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras Juras


A sprawdzałeś za pomocą info o birate czy na pewno Netfilix "trzyma" Ci to 4k? Przy 10mbit jest to raczej nie możliwe i prawdopodobnie odpala Ci materiały w FHD. 

Jak korzystasz z niskiej jakości połączenia telefonicznego to DNSy i kanały nic już nie dadzą. 

Natomiast możesz próbować wymusić połaczenie LTE siłowo gdyby telefon/modem przełaczały Ci się w 3G. 

 

Btw, 4k na YT potrafi mieć o wiele wyższą jakość niż na Netflixie, co widać naocznie (wg samego google do 50mbit), co też tylko dodatkowo świadczy o netflixie… 

@Eleonor

Pilot uniwersalny średnio sprawdza się do obsługi smart home - o NIEEEEBO lepiej sprawdza się smartwatch ;) Sterowanie oświetleniem, muzyką itp w domu z łóżka z nadgarstka, to je to ;) 

Wciąż niesamowicie ubolewam że TV tak mocno cofnęły się w rozwoju że już tego nie wspierają. 

Edytowane przez Trekis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakaś cienizna z tym netem.

U rodziców sprawdzałem i mają szybkość internetu  na fast wyszło 47Mbit/s a u mnie niecałe 1Mbit/s.

Jakaś tragedia.

Internet mam w Netii podobnie jak rodzice.

No chyba że poszukam jakiejs oferty u siebie.

Dodam że mieszkam w domku jednorodzinnym telefon stacjonarny tylko do utrzymania linii właśnie pod internet. Podobno mam stare łącze i szybszego neta nie da rady podłączyć tak kiedyś mnie zapewniano.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak już jesteśmy przy pilocie to mi też brakuje przycisku "Info". Szkoda, że go nie zaimplementowano w bądź co bądź bardzo fajnym pilocie jakim jest "magik" ;)

Edytowane przez shevchenko1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...