Skocz do zawartości
Gmeru

AMOI LC37AF1E 1920 x 1080 full HD

Rekomendowane odpowiedzi

witam
''małe'' sprostowanie do tytułu topika
w tym teście Amoi wygrał w kategorii jakość/cena
w ocenie bezwzględnej ma notę 3,3 -zadowalający

[url="http://testbericht.guenstiger.de/produkt/Amoi-Advent-37-387439.html"]http://testbericht.guenstiger.de/produkt/A...-37-387439.html[/url]

lider/Toshiba 32WL66/ ma 1,5-dobry czyli daleko przed Amoi'em

[url="http://testbericht.guenstiger.de/produkte/1/ab-76cm-LCD-470/-0/-/gtnote/TV-LCD-Plasma-76.html"]http://testbericht.guenstiger.de/produkte/...-Plasma-76.html[/url]


a jeśli się mylę to pójdę na kolanach na Mount Everest albo gdzie :)

pzdr

ps
chociaż w sumie to Amoi jakiś test wygrał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz wątpliwości to zapraszam,
porównasz sobie amoi 37" z toshibą i nie tylko, przekonasz się, że nie ma co porównywać z całym szacunkiem do toshibym, która jest b.dobry tv w swojej klasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olatigid
ale ja mówię o wyniku testu!!
a tego Amoi'a to już prawie/w myślach/ kupiłem :)
bardzo mi się podoba werbalnie,bo nie mam jak go naocznie obejrzeć-nic nie sugeruję :)
dobrej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cHoDnik' date='10.09.2006, 21:32 ']olatigid
ale ja mówię o wyniku testu!!
a tego Amoi'a to już prawie/w myślach/ kupiłem :)
bardzo mi się podoba werbalnie,bo nie mam jak go naocznie obejrzeć-nic nie sugeruję :)
dobrej nocy
[right][post="10189"][/post][/right][/quote]

Jak cie Olatigid zaprasza to jedź i zobacz, porównasz w super warunkach i sam podejmiesz decyzję, zresztą dobrze się przekonać przed zakupem jak to gra.

RS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, jedź i zobacz.

A swoją drogą ja chyba odkryłem "tajemnicę", dlaczego ten AMOI 37'' tak dobrze świeci, bo ma tą szybę, która tak mi przeszkadzała, ale która poprawia kontrast i nadaje pewnej "szlachetności" ekranowi.

Ten nowy AMOI 42 cale już tak ładnie nie świeci, jak 37" (wg mnie oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos HomeVision
w zapowiedzi jest numer październikowy z testami LCD HDTV gwiazd z IFY 2006

[url="http://www.home-vision.de/archiv/index.php?md=3&h=2006_10"]http://www.home-vision.de/archiv/index.php?md=3&h=2006_10[/url]

a może nasze AudioVideo coś tenteges :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam
Amoi>42'' ukaże się w 2007 roku
tak wynika z wypowiedzi dystrybutora na Europę na avforums
[url="http://www.avforums.com/forums/archive/index.php/t-294603-p-3.html"]http://www.avforums.com/forums/archive/ind...294603-p-3.html[/url]
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jakieś nieporozumienie,
model Amoi 42" jest w sprzedaży od połowy lipca, w chwili obecnej również dostepny od ręki !!!
w końcu paźdzornika wchodzi
37" full HD w serii Elite
40" full HD w serii Advent
oraz bardzo oczekiwany 37" w nowej serii full HD Wypas
a na przełomie 2006/2007 będzie jeden z nowych modeli ale 47" !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

olatigid,z przyjemnością wymieniam z tobą nieporozumienia :blink: ,ale przeoczyłeś
znak > oznaczający w matematyce więcej niż,wiekszy niż...

pisząc Amoi>42'' miałem na myśli Amoi większy niż 42''...
pozdrawiam

ps
cytat z linka,który podałem:
...You can expect Amoi LCD's larger than 42" in 2007...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś sprawdzał Amoi HDTV 37' pod względem kompatybilności z okularami migawkowymi 3d (nie anaglify)?
Zamierzam kupić takie okularki, ale podobno większość LCD nie pozwala na osiągnięcie 3D.
w aukcji tych okularów napicali:
[quote]monitory LCD muszą być dostosowane  do efektów  3 d tzw stereo co należy sprawdzić w  parametrach monitora ( np .strona producenta )
Każda karta graficzna z układem NVIDIA ,Monitor CRT z odświeżaniem minimum 100Hz
W zestawie najnowsze sterowniki NVIDIA 3D STEREO
oryginalny pokrowiec ELSA na okulary
oryginalnie pakowane w firmowe kolorowe pudełko
Stronka Nvidia zapewnia bogate opracowanie i oprogramowanie
efektów 3D  [url="http://www.nvidia.com/object/3d_stereo.html"]http://www.nvidia.com/object/3d_stereo.html[/url]
nawiązując do pytań :
Radeon nie osługuje okularów[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[quote name='olatigid' date='26.09.2006, 00:58 ']to jakieś nieporozumienie,
model Amoi 42" jest w sprzedaży od połowy lipca, w chwili obecnej również dostepny od ręki !!!
w końcu paźdzornika wchodzi
37" full HD w serii Elite
40" full HD w serii Advent
oraz bardzo oczekiwany 37" w nowej serii full HD Wypas
a na przełomie 2006/2007 będzie jeden z nowych modeli ale 47" !!!!!
[right][post="11918"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Czy znane są już ceny nowych modeli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
model 37" Elite będzie wyposażony w 2x tuner, USB, czytnik...
cena porównywana z 37" Advent

model 40" Advent w cenie zbliżonej do Elite 42"
nowy 37" z serii trzeciej, cena nieznana
również 47" Advent cena nieznana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!
Czekam z niecierpliwością na ten Amoi 37" trzeciej generacji,gdyby cena była zbliżona do obecnej wersji to pewnie bym się zdecydował/czekam jeszce na oficjalne ceny sharp 37" xd1/.Wersja obecna amoi też jest bardzo ciekawa ale jest jedno ale....,szybka ,[url="http://www.media.allerinternett.no/php/obj.phpi?o=2166275&w=92&h=52&w=900&h=506"]dingz.no[/url]gdyby nie ten mankament to już bym go kupił.Mam pokoj od strony południowej wiec słonko operuje przez wiekszośc dnia co może powodować obniżenie komfortu oglądania.Muszę przyznać że wyglad i parametry są po stronie Amoi.
pozdrawiam Robert Edytowane przez robert5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie w domu będzie dużo lepiej,masz inne światło itd
chciałbym zauważyć ,że xd też nieźle skupia na odbicia na tych fortepianowych ramkach,
każda żarówka w pomieszczeniu będzie dobrze widoczna tuż koło ekranu :)
taki minusik mały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga odnośnie xd1 :) a co tyczy sie amoi pewnie można zniwelować odbicie światła ,ale do konca nie jestem przekonany mam starego wysłuzonego tv sony też ma on szybke przed kineskopem ,i bardzo przeszkadza mi odbite światlo.Z całą pewnością jest to inna tchnologia wyświetlania ale szybka jest podobna do szybki sonego:) więc odbicie światła bedzie podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
model Elite 37" pod koniec października będzie full HD i bez szybki, a wyposażnie takie jak w Advent, czyli 2xtuner, USB, Czytnik kart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ze 2godziny próbuję uruchomić cyfrowe wyjście z tego AMOI'a. :D
I nic - amplituner nie wykrywa żadnego sygnału na wejściu cyfrowym.

Jak wyciągnąć dźwięk z TV na amplituner - chciałbym przełączać całe wideo przez amplituner - nie używać głośników amoi'a tylko zestawu 7.1...

Może ktoś poradzi?

Od razu powiem, że jeszcze nie mam optycznych kabli cyfrowych :)

P.S. tak mam już tego prostego problemu dość, że poplątałem w tytule optyczne z cyfrowym wyjściem. Mnie chodzi o cyfrowe COAX - na miedzianym kabelku.

Edytowane przez olafl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W instrukcji na 11 stronie jest napisane "When connecting with HDMI, you can get better audio effect by connecting digital audio signal device to other playing devices like an amplifier through Coax or Optical connector"
Co oznacza, że jak podłączysz jakieś źródło sygnału do Amoi po HDMI to WTEDY możesz wyprowadzić cyfrowy dźwięk na zewnętrzny amplituner.
Nigdzie nie jest napisane, że przez to wyjście można wyprowadzić dźwięk z odbieranej stacji telewizyjnej. Edytowane przez tuptus55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tuptus55' post='16822' date='22.10.2006, 23:59 ']W instrukcji na 11 stronie jest napisane "When connecting with HDMI, you can get better audio effect by connecting digital audio signal device to other playing devices like an amplifier through Coax or Optical connector"
Co oznacza, że jak podłączysz jakieś źródło sygnału do Amoi po HDMI to WTEDY możesz wyprowadzić cyfrowy dźwięk na zewnętrzny amplituner.
Nigdzie nie jest napisane, że przez to wyjście można wyprowadzić dźwięk z odbieranej stacji telewizyjnej.[/quote]
tak jest, jest to przelotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tuptus55' post='16822' date='22.10.2006, 23:59 ']W instrukcji na 11 stronie jest napisane "When connecting with HDMI, you can get better audio effect by connecting digital audio signal device to other playing devices like an amplifier through Coax or Optical connector"
Co oznacza, że jak podłączysz jakieś źródło sygnału do Amoi po HDMI to WTEDY możesz wyprowadzić cyfrowy dźwięk na zewnętrzny amplituner.
Nigdzie nie jest napisane, że przez to wyjście można wyprowadzić dźwięk z odbieranej stacji telewizyjnej.[/quote]

Powiem tak: przeczytałem i uznałem, że nie może być inaczej niż po mojemu...
Czy to oznacza, że jedynym sposobem "wyciągnięcia" dźwięku z AMOI'a w trybie TV jest wyjście słuchawkowe? Trochę to mało (hehe) profesjonalne. Ale cóż - trzeba się z tym pogodzić. Poza tym maszynka super. Tylko skąd tu brać filmy w HD? Ś ciągać po pare (dziesiąt) giga to bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przymierzam się do kupna LCD i zainteresowala mnie oferta tej firmy. W związku z tym chcialbym się dowiedzieć, gdzie można kupić telewizory tej firmy? Jedyne miejsce gdzie je znalazlem to niemiecki ebay...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale
zauważyłem,że Amoi Advent 37''
ma cenę wyższą 7299 od ostatnio przeze mnie oglądanej 6999
jednak nie wszystkie modele tanieją,to jednak nie zwlekaj :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...