Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED B7 (OLED55B7V) Test modelu 2017 z Ultra HD i HDR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Nygus napisał:

Trollem to sam jesteś.

Skoro jak twierdzisz tv nie potrzebuje "przystawek" to po co Ci konsola? a te mecze to telepatycznie przesyłasz na tv. W dzisiejszych czasach sam tv ciągle nie jest wystarczającym urządzeniem, nie może być bez "przystawek" wykorzystywany do "wszystkiego" co jest związane z domowa rozrywką, musi mieć różne "przystawki" bo ma za dużo ograniczeń, nie odtwarza wszystkich treści, dźwięk...

Ziomek . Konsola to nie przystawka ile Ty masz lat 10 ? Jeszcze raz powtarzam mam wbudowanego chromecasta ( wbudowany to znaczy w srodku telewizora jakbyś nie wiedział . Nie musi jeszcze raz Ci powtarzam nie mam żadnych przystawek zewnętrznych typu xiaomi mi box i tego typu podobne urządzonka .

Godzinę temu, raf7705 napisał:
1 godzinę temu, Damianos19932 napisał:
Ja w swoim tv oprócz fabrycznie wbudowanego chromecasta nie mam żadnej przystawki i daje rade , mam świadomość że nie zastąpi mi wszystkiego np takiego tostera ale jako odbiornik treści multimedialnych daje rade .

Czasem sobie wykupię premium, jak jest coś co chcę obejrzeć, głównie o polskie produkcje mi chodzi. Nie używałem ze 2 miesiące chyba.

Spoko to od około 2-3 miesięcy serwis padł , nie jest aktualizowany strona istnieje ale żadne treści nie są dodawane 

 

  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Damianos19932 napisał:

Ziomek . Konsola to nie przystawka ile Ty masz lat 10 ? Jeszcze raz powtarzam mam wbudowanego chromecasta ( wbudowany to znaczy w srodku telewizora jakbyś nie wiedział . Nie musi jeszcze raz Ci powtarzam nie mam żadnych przystawek zewnętrznych typu xiaomi mi box i tego typu podobne urządzonka .

Nie byłem, nie jestem i nie mam zamiaru być Twoim "ziomkiem", tak to możesz do kolegów w piaskownicy mówić.

Tak, konsola to przystawka to tv, monitora lub projektora, masz 10 lat, że o tym nie wiesz? Wszystko, co jest podłączone do tv to jest "przystawka", a te kreseczki " " to jest cudzysłów, jak będziesz już w szkole, to powinni Tobie tę wiedze przekazać, jak rozumieć słowa które są w " ". I wcale nie chcę wiedzieć co masz podłączone do swojego tv, nie interesuje mnie to, po prostu nie pisz "mądrości" -> "Nie po to kupuje się tv , żeby do niego po kilku latach jakieś  przystawki i inne cuda kupować ." bo wymiana, zakup tv to często moment, kiedy wielu użytkowników wymienia dość dużo podłączonych do niego "przystawek".

A Twój wbudowany chromcast to sygnał odbiera z Twojej głowy chyba.

Edytowane przez Nygus
  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nygus napisał:

I wcale nie chcę wiedzieć co masz podłączone do swojego tv, nie interesuje mnie to, po prostu nie pisz "mądrości" -> "Nie po to kupuje się tv , żeby do niego po kilku latach jakieś  przystawki i inne cuda kupować ."

Poczekajmy jeszcze ze 2 lata, kiedy okaże się, że 4 letni (na tamtą chwilę) model Sony XF9005, którego kolega nabył, zacznie potrzebować więcej "przystawek" niż konsoli i telefonu. Wtedy te "mądrości" kolega sam, pod naszym czujnym okiem będzie sobie wsadzał w ....

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Nygus napisał:

Nie byłem, nie jestem i nie mam zamiaru być Twoim "ziomkiem", tak to możesz do kolegów w piaskownicy mówić.

Tak, konsola to przystawka to tv, monitora lub projektora, masz 10 lat, że o tym nie wiesz? Wszystko, co jest podłączone do tv to jest "przystawka", a te kreseczki " " to jest cudzysłów, jak będziesz już w szkole, to powinni Tobie tę wiedze przekazać, jak rozumieć słowa które są w " ". I wcale nie chcę wiedzieć co masz podłączone do swojego tv, nie interesuje mnie to, po prostu nie pisz "mądrości" -> "Nie po to kupuje się tv , żeby do niego po kilku latach jakieś  przystawki i inne cuda kupować ." bo wymiana, zakup tv to często moment, kiedy wielu użytkowników wymienia dość dużo podłączonych do niego "przystawek".

A Twój wbudowany chromcast to sygnał odbiera z Twojej głowy chyba.

Ok nara trollu . Konsola to konsola . Zresztą wpisz sobie w neta definicje słowa przystawka Smart . Niesamowite , jak podłączę sobie telefon przez USB to tez nazwiesz to przystawką 😂 .  Jasne troll najchętniej uznałby swoje zdanie za jedyne prawdziwe . Podłączam to na co mam ochotę i nie wszystko jest przystawką .  
nie nie z głowy jest podpięty tam gdzie kończy się twój kręgosłup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Damianos19932 napisał:

Ok nara trollu . Konsola to konsola . Zresztą wpisz sobie w neta definicje słowa przystawka Smart . Niesamowite , jak podłączę sobie telefon przez USB to tez nazwiesz to przystawką 😂 .  Jasne troll najchętniej uznałby swoje zdanie za jedyne prawdziwe . Podłączam to na co mam ochotę i nie wszystko jest przystawką .  
nie nie z głowy jest podpięty tam gdzie kończy się twój kręgosłup.

Na tym poziomie edukacji to jest "top of the top; "nie nie z głowy jest podpięty tam gdzie kończy się twój kręgosłup." i ma głęboki ukryty sens... w końcu zaczyna się na dole i kończy na górze. Powodzenie, baw się dobrze i podłączaj co i gdzie sobie chcesz.

:):)Nigdzie nie napisałem o przystawce smart, nie wystarczy czytać, trzeba jeszcze zrozumieć to co się czyta... to trudne ale możliwe, jestem pewnie kiedy się to Tobie uda.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nygus napisał:

Na tym poziomie edukacji to jest "top of the top; "nie nie z głowy jest podpięty tam gdzie kończy się twój kręgosłup." i ma głęboki ukryty sens... w końcu zaczyna się na dole i kończy na górze. Powodzenie, baw się dobrze i podłączaj co i gdzie sobie chcesz.

:):)Nigdzie nie napisałem o przystawce smart, nie wystarczy czytać, trzeba jeszcze zrozumieć to co się czyta... to trudne ale możliwe, jestem pewnie kiedy się to Tobie uda.

Ale ja  wspomnialem o  przystawkach Smart zresztą chyba tylko takie istnieją   tzw donglach  także , dokładnie polecam naukę czytania ze zrozumieniem a nie tylko modną naukę szybkiego czytania ;)

Edytowane przez Damianos19932

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Damianos19932 napisał:

Nie po to kupuje się tv , żeby do niego po kilku latach jakieś  przystawki i inne cuda kupować .

Ale ja  wspomnialem o  przystawkach Smart zresztą chyba tylko takie istnieją   tzw donglach  także , dokładnie polecam naukę czytania ze zrozumieniem a nie tylko modną naukę szybkiego czytania ;)

Krótka pamięć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko to od około 2-3 miesięcy serwis padł , nie jest aktualizowany strona istnieje ale żadne treści nie są dodawane 
 
Hehehe, no spoko. Ale jak strona istnieje, to nie padł, tylko nie dodają nowych treści.
Jak by padł, to by strony nie było wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, raf7705 napisał:

Hehehe, no spoko. Ale jak strona istnieje, to nie padł, tylko nie dodają nowych treści.
Jak by padł, to by strony nie było wcale.

Spoko nie bierz tego dosłownie . Padł w znaczeniu nie ma treści = zero przydatności . To tak jakbyś miał netflixa bez filmów .

Godzinę temu, Nygus napisał:

Krótka pamięć?

Nie narzekam na swoją pamięć btw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez filmów.

Bez nowych filmów....

Bo jeszcze nawet 10% netflixa ani 10% zalukaj, nie widziałem,,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup kup kup... nowy OLED co dwa lata, przystawkę i kino domowe. 
Witamy w świecie konsumpcjonizmu :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Widzę , że mam do czynienia z trollem . Tak konsola służy do grania
Konsola nie ma przeglądarki? :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, JohnnyCash napisał:

Witamy w świecie konsumpcjonizmu :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Konsola nie ma przeglądarki? :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

:)  dokładnie tak, jego konsola nie ma tez napędu płyt i nie można na niej odtwarzać filmów... :)

Edytowane przez Nygus
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Nygus napisał:

:)  dokładnie tak, jego konsola nie ma tez napędu płyt i nie można na niej odtwarzać filmów... :)

Asie  , ma napęd , ale odtwarza TYLKO GRY😂. Przeglądarkę ma ale jest ona zrobiona w tak chałupniczy sposób , że jej używalność stoi na niskim poziomie . (Ps4)

14 godzin temu, raf7705 napisał:

Bez nowych filmów....

Bo jeszcze nawet 10% netflixa ani 10% zalukaj, nie widziałem,,emoji1.png

 

Tak bez nowych filmów . Jasne ja w czasie pandemii nadrabiam zaległości. I szukam ciekawej alternatywy dla zalukaj dlatego pytam .

Edytowane przez Damianos19932

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Damianos19932 napisał:

Asie  ,  ma napęd , ale odtwarza TYLKO GRY😂 . Przeglądarkę ma ale jest ona zrobiona w tak chałupniczy sposób , że jej używalność stoi na niskim poziomie . (Ps4)

Tak bez nowych filmów . Jasne ja w czasie pandemii nadrabiam zaległości. I szukam ciekawej alternatywy dla zalukaj dlatego pytam .

:) PS4, która " ma napęd , ale odtwarza TYLKO GRY😂", rewelacja... to jest dopiero news.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz, w PS4 zabrali BluRay od samego początku bo tak, a jednak nabyłeś tę konsolę, jednocześnie dziwisz się, że model z 2017r. przestanie odtwarzać treści wideo przez przeglądarkę... :) To przypadkiem nie jest robienie kurtyzany z logiki?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymiany :) Chyba musi czekać do przeprowadzki z bloków bo nie mam go gdzie powiesić :Dd96fe4aaa11a5e0a0350fe229318493d.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nygus napisał:

:) PS4, która " ma napęd , ale odtwarza TYLKO GRY😂", rewelacja... to jest dopiero news.

 

 

 

Czego tu nie rozumiesz ? Ma napęd który odtwarza TYLKO GRY , nie obejrzysz na ps4  żadnego filmu blu ray , DVD itp . Rozumiem , że  zatrzymałeś się w średniowieczu i nie ogarniasz.

2 godziny temu, JohnnyCash napisał:

Popatrz, w PS4 zabrali BluRay od samego początku bo tak, a jednak nabyłeś tę konsolę, jednocześnie dziwisz się, że model z 2017r. przestanie odtwarzać treści wideo przez przeglądarkę... :) To przypadkiem nie jest robienie kurtyzany z logiki?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

Niczego nie zabrali ps4 od początku nie miało Bluray  wiadomo by obniżyć cenę sprzętu . Tak dziwie się bo 2017 to nie jest stary sprzęt a pozbawia się go ważnej funkcjonalności .

Edytowane przez Damianos19932

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Damianos19932 napisał:

Czego tu nie rozumiesz ? Ma napęd który odtwarza TYLKO GRY , nie obejrzysz na ps4  żadnego filmu blu ray , DVD itp . Rozumiem , że  zatrzymałeś się w średniowieczu i nie ogarniasz.

Niczego nie zabrali ps4 od początku nie miało Bluray  wiadomo by obniżyć cenę sprzętu . Tak dziwie się bo 2017 to nie jest stary sprzęt a pozbawia się go ważnej funkcjonalności .

to coś się zmieniło? mi od zawsze odtwarzał filmy i dalej odtwarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Damianos19932 napisał:

Czego tu nie rozumiesz ? Ma napęd który odtwarza TYLKO GRY , nie obejrzysz na ps4  żadnego filmu blu ray , DVD itp . Rozumiem , że  zatrzymałeś się w średniowieczu i nie ogarniasz.

Niczego nie zabrali ps4 od początku nie miało Bluray  wiadomo by obniżyć cenę sprzętu . Tak dziwie się bo 2017 to nie jest stary sprzęt a pozbawia się go ważnej funkcjonalności .

naprawdę szok, PS4 i "napęd który odtwarza TYLKO gry" !!!! ciekawe czy sony o tym wie? a może masz PS4 super exclusive platinium edition wydaną w jednym egzemplarzu? szczęściarz!!!

To bardzo smutne drogie dziecko ze dysponujesz wiedza ze średniowiecza i jeszcze nie potrafisz tego zrozumieć ale w końcu jako troll to tylko Ty masz racje "Jasne troll najchętniej uznałby swoje zdanie za jedyne prawdziwe."

Otóż szokując dla Ciebie wiadomość PS4 to nie tylko gry, PS4 miało od samego początku i ma nadal odtwarzacz płyt Bluray (PS3 ma również odtwarzacz Bluray/DVD a PS2 tylko DVD), DVD i audio, natomiast PS4 nie miało i nie ma możliwości odczytania płyt Bluray 4K inaczej UltraHD. Można też zainstalować na PS4 takie apki jak HBO GO, Netflixa i pewnie cos jeszcze, ale to jest całkiem inny temat, pewnie na druga lekcję...

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mu się pomylił Blu-ray z Blu-ray UHD. Ale po tonie wypowiedzi widać że nie ogrania więc proponuję zignorować. A może mu się PS2 z PS4 pomyliło, bo tam faktycznie Blu-ray nie odtwarza

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kKadajo napisał:

Chyba mu się pomylił Blu-ray z Blu-ray UHD. Ale po tonie wypowiedzi widać że nie ogrania więc proponuję zignorować. A może mu się PS2 z PS4 pomyliło, bo tam faktycznie Blu-ray nie odtwarza emoji16.png

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

:) jemu się dużo spraw myli, jak widać powyżej :) a może, ktoś mu dał psone i powiedział ze to najnowsza konsola? to by tłumaczyło dlaczego czyta "tylko gry"...

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nygus napisał:

:) jemu się dużo spraw myli, jak widać powyżej :) a może, ktoś mu dał psone i powiedział ze to najnowsza konsola? to by tłumaczyło dlaczego czyta "tylko gry"...

Nie bądź taki do przodu bo ci z tylu zabraknie o odtwarzaniu płyt bluray nie wiedziałem(miałem prawo nie wiedzieć ) . Nie bądź śmieszny mam świadomość , źe można zainstalować aplikacje typu netflix . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, stało się i mi. Wypalony żółty kolor, szczególnie kropka szukaj z prawego dolnego rogu w aplikacji YouTube

Dodatkowo po ostatnim zwiększonym oglądaniu TVN24 z okazji epidemii widać że w krok za kropką pojawiły się pasy poziome - odpowiedniki dolnej belki tekstowej  żółtej.

Widać to mocno na planszach testowych czerwonej i magenta (fiolet/róż).

Wszystko się po 2 latach pojawiło, po gwarancji. Poprzednio miałem plazmę przez 11 lat, dbałem o przełączanie kanałów, nie oglądanie niczego ze statycznymi obrazami nic takiego mi się nie zdarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Damianos19932 napisał:

Nie bądź taki do przodu bo ci z tylu zabraknie o odtwarzaniu płyt bluray nie wiedziałem(miałem prawo nie wiedzieć ) . Nie bądź śmieszny mam świadomość , źe można zainstalować aplikacje typu netflix . 

Czyli wiesz ze można tam cos zainstalować to i tak dużo... A gry na PS4 to są na jakich płytach? CD?? Chodnikowych?? Najbardziej  to Ty jesteś śmieszny, pokazałeś to poprzez nieznajomość tematu, brak podstawowej wiedzy, próbę obrażania innych. 

Wystarczy już dla mnie to EOT, mimo ze Tobie brakuje i to dużo, a najbardziej to polecam zapoznać się z takim zwrotem; " Przepraszam, pomyliłem się, nie wiedziałem".

Edytowane przez Nygus
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Wacek_Z napisał:

Panowie, stało się i mi. Wypalony żółty kolor, szczególnie kropka szukaj z prawego dolnego rogu w aplikacji YouTube

Dodatkowo po ostatnim zwiększonym oglądaniu TVN24 z okazji epidemii widać że w krok za kropką pojawiły się pasy poziome - odpowiedniki dolnej belki tekstowej  żółtej.

Widać to mocno na planszach testowych czerwonej i magenta (fiolet/róż).

Wszystko się po 2 latach pojawiło, po gwarancji. Poprzednio miałem plazmę przez 11 lat, dbałem o przełączanie kanałów, nie oglądanie niczego ze statycznymi obrazami nic takiego mi się nie zdarzyło.

bo Koronavirusa nie było - oj kanały info dobiją nam te nasze oledy :(

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...