Skocz do zawartości
wkexe

TV do 3000 zł 50 - 55 cali 100 hz 4k lub fullhd

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Robert_1988_KrK napisał:

ilośc godzin 00000

 

To jest nie możliwe :) Tv w Fabryce już jest podłączany przy testach(...)

Wierzysz w to, że każdy TV jest włączany do sprawdzenia na dłużej niż na godzinę....? Wydaje mi  się to niemożliwe. Ponadto testy mogą być wykonywane, poza "licznikiem czasu pracy" urządzenia ;)

Edytowane przez Onufrykor[beeep]ała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po dwóch tygodniach użytkowania, jestem mega zadowolony z TV. Obraz jest naprawdę fajny, nie miałem wcześniej żadnego monitora z VA i faktycznie teraz czarny jest czarny. Przy filmach mega jakość, TV również bez problemowo (po zainstalowaniu karty CAM, programy przeskakują bez zbędnej zwłoki), oglądałem też Ligę Mistrzów ostatnio i również płynność i jakość bez zastrzeżeń jeśli chodzi o sport. Telewizor błyskawicznie startuje, pilot mimo, że jest prosty to jest funkcjonalny (może trochę odpustowy). Telewizor się również dobrze prezentuje, cienkie ramki, ładne nóżki do montażu w dwóch pozycjach. Podoba mi się również elegancka klapka z tyłu, dzięki czemu mamy zakryte, nie kurzące się porty. TV bez problemu odczytało moje USB 3.0 64 GB, filmy z pendriva startują od razu, no może Władca Pierścieni 10 GB czytało ok. 4 - 5 sekund. Jeśli chodzi o gry to bez przełączenia w tryb gry jest wyraźny lag już na kursorze (filmy z lapka oglądam w trybie kinowym), natomiast po przełączeniu w tryb gry, nie ma bardzo widocznego laga, aczkolwiek ja go nadal odczuwam (ale dużo gram i to  po prostu widzę). W systemie Panasonica (FireFoxOS) znajdziemy aplikacje IPLA i TVNplayer czy jak to się zwie, oraz oczywiście Netflixa, ale nie ma ich za dużo, nie ma np. Spotify.

Z minusów jakie mi się rzuciły w oczy to chyba jedynie brak odtwarzania niektórych formatów audio (częściej) i video (rzadziej) - jednak ten system Panasonica jest ubogi w aplikacje i nie ma innego odtwarzacza niż ten w TV (system też przestał być rozwijany przez Firefoxa, być może Panas pociągnie sam) oraz EPG, które potrafi czasami zamulić przy pierwszym użyciu. Osobiście mi to nie przeszkadza bardzo bo pod ręką jest zawsze laptop lub tablet i w razie czego z niego puszczam film, a fajniejsze filmy i tak lecą z lapka by był dźwięk 5.1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens wybierać któryś z tych telewizorów czy raczej są kiepskie?
PHILIPS 55PUS6401
PHILIPS 55PFT6510

Ewentualnie

SAMSUNG UE55KU6100

Interesuje mnie 55 z ambilight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips?! Kolega poczyta sobie forum to zrozumie dlaczego to fatalny wybor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Philips?! Kolega poczyta sobie forum to zrozumie dlaczego to fatalny wybor

Uważaj bo Cię Gmeru pogoni jak mnie kiedyś za podobny wpis

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Philipsy z Ambilight odpada, szkoda że są słabe ponieważ często robię imprezy i do teledysków z YouTube fajny bajer. 

Ambilight odpada, a coś Curved?

50 - 55 cali

Cenowo do 3000 zł

4K, Full Hd obojętnie zależy co polecacie. 

 

Edytowane przez adradr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie stoję teraz przed kupnem tv do 3000 zł (50-55"), nie musi być 4K ale za to wymagam bardzo dobrego obrazu na FHD. Co polecacie ?

Głównie filmy, seriale czasem jakiś mecz, konsola nie będzie używana. Oglądanie na wprost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vader_4747 napisał:


Uważaj bo Cię Gmeru pogoni jak mnie kiedyś za podobny wpis emoji5.png

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 

Nie przypominam sobie, aby Gmeru gonił forumowiczów za pisanie faktów. A jakie przeboje  ludzie mają z Philipsem i jego serwisem - jest całkiem sporo postów w wątkach o tych tv :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Xisiek napisał:

Nie przypominam sobie, aby Gmeru gonił forumowiczów za pisanie faktów. A jakie przeboje  ludzie mają z Philipsem i jego serwisem - jest całkiem sporo postów w wątkach o tych tv :(

To zajrzyj tutaj. Aczkolwiek ja  podejrzewam, że to kiki włamał się na jego konto :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.04.2017 o 16:36, grundig napisał:

Witam

Temat poruszany wiele  razy.Najlepszy telewizor  full-hd  50 cali z panelem 120 hz  to panasonic  tx-50ds630e.

50 cali   4k , panel 60 hz ale z dobrymi wynikami w testach i komentarzami  to  panasonic  tx-50dx700e,dx710 dx720.

 

ds630 to kpina. strzelająca obudowa i samoistna pękająca matryca

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czytałem default_wink.png, dlatego pytam, jest to w sumie chyba jedyny dostępny TV poniżej 4000 zł ze 120 hz matryca w rozmiarze 55 cali, 4k. Chorowałem na serie 7xx ale jest niedostępna w sprzedaży i oprócz pojedynczych powystawowych nie ma innych.

Do Jarek WWL -  Ten Sony jest już powyżej 4000 zł. Mówię o normalnych sklepach, bo na ceneo w jakiś dziwadłach jest poniżej 4000.

 

Poniżej 4000zł 55" 120Hz masz LG 55SJ800. Myślę, że telewizor lepszy niż ten philips.

 

A jak full HD to LG Oled 55EG9A7V, ale i tak jest chyba powyżej 4 tysięcy.

 

EDIT: fajnie, z rozpędu odpowiedziałem na wątek z zeszłego roku...

 

Napisane Tablet Z.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...