Jump to content

Domelo20

Użytkownik
 • Content Count

  269
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Domelo20 last won the day on October 6

Domelo20 had the most liked content!

Community Reputation

36 Excellent

About Domelo20

 • Rank
  DVD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko zależy jak trafisz, ale w rodzinie mam przypadek, gdzie po ok. 3.5 roku w jednym z modeli philipsa ze średniej półki cenowej (prawie 4 koła za 55") padło podświetlenie matrycy - naprawa ok. 500pln. No i generalnie, osobiście mając do wyboru samsunga i philipsa, zdecydowanie wziąłbym samsunga. Napisane Tablet Z.
 2. W xg9505 słaby kontrast? Na pewno nie mylisz go z jakimś IPSem? Parametrami na papierze to sprzęt spokojnie na poziomie Q70, a dzięki znacznie lepszym fabrycznym trybom obrazu przewyższa samsunga Mam do czynienia w domowych warunkach z xf9005 i jak dla mnie jest bajka, a xg950 w niektórych kwestiach jest jeszcze usprawniony Napisane Tablet Z.
 3. Ja na co dzień oglądam 55" fullHD z odległości nieco ponad 2 metry i jest optymalnie, więc 43" z ok. 1.5m wcale nie będzie za duże. Ja tak jak kolega wyżej poleciłbym tego tcla Napisane Tablet Z.
 4. Jak chcesz uzyskać najlepszy stosunek jakość/cena, to albo poluj na jakąś promocję na xf9005 albo dozbieraj do tego soniacza Nic lepszego w tych pieniądzach i rozmiarze nie znajdziesz. Jeśli szukasz głebokiej czerni, to w przypadku LG znajdziesz ją tylko w modelach OLED, a niskie modele typu um7100 na pewno Ci tego nie zapewnią Napisane Tablet Z.
 5. Ja tam uważam, że w najbliższym czasie sporo namieszają w średniej półce, czyli w najpopularniejszym segmencie telewizorów Napisane Tablet Z.
 6. Dorzuciłbym jeszcze tcl, bo to bardzo mocno rozwijająca się marka w dziedzinie TV A LG też są spoko, jednak są dla określonej grupy odbiorców Napisane Tablet Z.
 7. No to być może onkyo by się u Ciebie sprawdził, jednak ja bardziej polecam denona, choćby ze względu na dużo lepszą kalibrację, więcej możliwości ustawienia dźwięku pod siebie i moim zdaniem prostszą obsługę. Chyba, że lubisz podbite skrajne pasma tzn niskie i wysokie to wtedy onkyo będzie ok. Napisane Tablet Z.
 8. W Twoim budżecie, ale w 55" mieści się sony 55XG9505 i to jego bym wziął. Napisane Tablet Z.
 9. Osobiście polecam polować na jakąś promocję na model sony xf9005 (niewiele gorszy poprzednik xg9505), a jeśli nie, to xg8505 będzie ok. Jak lubisz dobre, naturalne odwzorowanie barw to z Sony będziesz zadowolony. Napisane Tablet Z.
 10. Osobiście mam porównanie tego jak grają jamo s626, czyli ciut nowszy model od Twoich z amplitenerem onkyo i denonem z tej samej półki cenowej i moim zdaniem te kolumny znacznie lepiej sprawują się z denonem, szczególnie prsy słuchaniu muzyki. Zestawienie jamo z ampli onkyo jak dla mnie jest męczące, chociaż przy oglądaniu filmów jest ok. Napisane Tablet Z.
 11. Gdybyś szukał 55", to zdecydowanie najlepszym wyborem do filmów byłby Sony xf9005, a tak niestety trzeba iść na kompromisy. Mam pytanie odnośnie tego, dlaczego uważasz, że kąty widzenia są dość istotne, skoro oglądasz głównie na wprost? Osbiście do oglądania na wprost i głównie wieczorami, na pewno nie wziąłbym telewizora na matrycy IPS, na jakiej jest sm8600. Napisane Tablet Z.
 12. Niestety nie ma chyba rozwiązania jakiego szukasz. Wszystkie korzystają z sygnału nadawanego z zewnętrznego źródła. Napisane Tablet Z.
 13. Różnią się kolorem obudowy Napisane Tablet Z.
 14. To model zeszłoroczny, nie jest już produkowany. Napisane G Six.
×
×
 • Create New...