Skocz do zawartości
Gmeru

CES 2017: LG i Dolby Laboratories prezentują odtwarzacz 4K Ultra HD Blu-ray UP970 z Dolby Vision HDR

Rekomendowane odpowiedzi

CES 2017: LG i Dolby Laboratories prezentują odtwarzacz 4K Ultra HD Blu-ray UP970 z Dolby Vision HDR

Firma LG Electronics zaprezentowała podczas targów CES 2017 nowy odtwarzacz Ultra HD Blu-ray, model UP970. Jest to pierwsze tego typu urządzenie w ofercie LG, przystosowane do wyświetlania filmów o poszerzonym zakresie tonalnym (HDR). By zapewnić konsumentom najlepszą jakość obrazu, firma nawiązała współpracę z Dolby Laboratories, Inc., dzięki czemu mogą oni cieszyć się także obsługą formatu Dolby Vision™.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki ćwierkają, że został już udostępniony nowy firmware wprowadzający Dolby Vision w tym odtwarzaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ten odtwarzacz ma opcję skalowania w dół? Zakupię za parę dni oleda EG910, który odtworzy ładniejsze kolory ze względu na 10 bitowy panel, ale po bezpośrednim podłączeniu przez HDMI, bez skalowania w dół to nie pójdzie. Kluczową zatem jest dla mnie opcją możliwość skalowania w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kto ma i może się podzielić wrażeniami z użytkowania LG UP 970? Jest w promocji  za 189 €. Poczytałem troszkę testów na niemieckich portalach i wersja poprawiona nie ma problemów ani z nadmiernym hałasem, ani z wibracjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.11.2017 o 20:26, pmcomp napisał:

Tylko dalej nie obsługuje DV.

 

  Tylko Oppo ma puki co, ale za to cena jest kosmiczna a prędkość działania tragiczna. Troszeczkę pobawiłem się 203 w sklepie i nie dałbym za to 800 €, połowy z tego bym nie dał.

LG na Amazon 177 € i to jest dobra cena.

Edytowane przez siteman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DV był przez chwilę w jednej z aktualizacji, ale szybko zniknął bo jego działanie było totalnie zwalone.
Poza tym odnośnie LG jest sporo narzekań na napęd, który chodzi jak traktor. Ale to pewnie zależy od sztuki na jaką się trafi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja sztuka chodzi już normalnie, mam na myśli hałas z napędu.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisano. Napisano, że jest - teście. Napisano, że był - w poście. Napisano, że nie ma - w poście z 8 listopada. Stąd moje pytanie. Może też odezwie się inny użytkownik. Proponuję trochę mniej arogancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Aleck napisał:

przymierzam się do kupna. W końcu jest dv czy nie?

Mozesz znalezc takie playery na rynku wtornym, z oprogramowaniem  posiadajacym obsluge DV i BD multiregion, ale jest pewnie tak jak pisze misfit, tzn, ze wyswietlanie w trubie DV nie  dziala dobrze. Stad prawdopodobnie brak obslugi DV w nowszych wersjach oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aleck napisał:

Napisano. Napisano, że jest - teście. Napisano, że był - w poście. Napisano, że nie ma - w poście z 8 listopada. Stąd moje pytanie. Może też odezwie się inny użytkownik. Proponuję trochę mniej arogancji.

Napisano nie w teście tylko w marketingowej papce przygotowanej przez LG.

Zapewne ten kto napisał, że jest lub był wyczytał to w necie. Nie sądzę, żeby ktoś od nas sam organoleptycznie DV w tym playerze zobaczył. Ja ten player mam i DV brak.

Możesz oczywiście wierzyć komu chcesz.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opisu u polskich sprzedawców wynika ewidentnie, że sprzęt wspiera dv, dlatego dziwiły mnie wasze wpisy.

Niestety nie ma produktu na lg.com/pl/ ale jest np na lg.com/us. Przy info o wsparciu dla dv jest gwiazdka. *Dolby Vision to be enabled by software update available at a later date. To wyjaśnia sprawę. Rozumiem, że problem tkwi w oprogramowaniu więc jest szansa na dv na tym odtwarzaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że już o tym pisano naprawdę KILKA razy w tym temacie... o tej gwiazdce itd....(chyba nawet sam też to robiłem) więc nie dziwię się, że ktoś się już zbulwersował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie DV brak. Podobno przed końcem roku będzie update, który ponownie doda DV, ale czy na pewno tak będzie to tego nikt nie wie.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach tu napisać cokolwiek. Żeby cię kapłani nie wyśmiali. W tym topicu o gwiazdce napisane jest TYLKO raz. W pierwszym poście drobnym drukiem, bez zwrócenia szczególnej uwagi i komentarza autora.  Jeżeli nawet ktoś pyta o rzeczy oczywiste i wcześniej wałkowane to można sprwę załatwić w bardziej elegancki sposób. Tak czy inaczej proszę o dalsze informacje.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strach tu napisać cokolwiek. Żeby cię kapłani nie wyśmiali. W tym topicu o gwiazdce napisane jest TYLKO raz. W pierwszym poście drobnym drukiem, bez zwrócenia szczególnej uwagi i komentarza autora.  Jeżeli nawet ktoś pyta o rzeczy oczywiste i wcześniej wałkowane to można sprwę załatwić w bardziej elegancki sposób. Tak czy inaczej proszę o dalsze informacje.  

Masz tu wyjaśnienie zorientowanej osoby 

 

DV był przez chwilę w jednej z aktualizacji, ale szybko zniknął bo jego działanie było totalnie zwalone. Poza tym odnośnie LG jest sporo narzekań na napęd, który chodzi jak traktor. Ale to pewnie zależy od sztuki na jaką się trafi...

 

 

Drugie, moje wyjaśnienie masz powyżej.

Każdy kto posiada ten player z oprogramowaniem nie wspierającym DV, nie ma DV, a że taki firmware oficjalnie nie jest obecnie dostepny, to w efekcie player aktualnie nie wspiera DV. Chyba że masz taki z wgranym odpowiednim f.w.

Co zresztą nie ma specjalnego sensu, skoro ta funkcjonalność kuleje. To chyba proste?

Ci co sądzą, że fw. wspierający D.V nie istnieje w przyrodzie, są po prostu zbyt leniwi, aby użyć Google.

 

Proszę pierwszy z brzegu. Niestety minimalnie się spóźniłes z zakupem, bo właśnie się sprzedał.

 

Hi for sale is my UP970 lg player it 4k mulita region Blu ray ABC and Muliti region dvd also has dolby vision firmware on it so you can start playing them dolby vision blu rays straight away. 

life time firmware updates from region mod 

 

I have had no issue with player and runs sweet 

 

any viewing welcome

 

Price and currency: 380

Delivery: Delivery cost is included within my country

Payment method: BT or PPG Or Casho on collection

Location: chislehurst 

Advertised elsewhere?: Not advertised elsewhere

Prefer goods collected?: I have no preference 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, binary napisał:

Masz tu wyjaśnienie zorientowanej osoby



Drugie, moje wyjaśnienie masz powyżej.
Każdy kto posiada ten player z oprogramowaniem nie wspierającym DV, nie ma DV, a że taki firmware oficjalnie nie jest obecnie dostepny, to w efekcie player aktualnie nie wspiera DV. Chyba że masz taki z wgranym odpowiednim f.w.
Co zresztą nie ma specjalnego sensu, skoro ta funkcjonalność kuleje. To chyba proste?
Ci co sądzą, że fw. wspierający D.V nie istnieje w przyrodzie, są po prostu zbyt leniwi, aby użyć Google.

Oczywiście czytam cały topic (w przeciwieństwie co do niektórych :) ) przed dokonaniem wpisu. Zapoznałem się wczesniej z tymi opiniami. Przygodę z odtwarzaczem wspierającym DV dopiero zaczynam. Kupię tego eldżika, poszukam w necie f.w. ze wsparciem dv i sam zobaczę jak kuleje. No chyba, że za godzinę pojawi się nowy f.w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym tego nie robił i nikomu nie polecil. Ale Twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2017 o 21:58, siteman napisał:

 

  Tylko Oppo ma puki co, ale za to cena jest kosmiczna a prędkość działania tragiczna. Troszeczkę pobawiłem się 203 w sklepie i nie dałbym za to 800 €, połowy z tego bym nie dał.

LG na Amazon 177 € i to jest dobra cena.

Obecnie 153Euro

Czy polecacie ten odtwarzacz do odtwarzania MKV-UHD4K   z USB .

Bo chce mieć coś z czego wyjdę audio do starszego ampli bez ATMOS ale w TRUE-HD czy DTS-HDMA HR

Jak się u was sprawuje w tej roli bo mozna już ściągnąć pare filmików w 4K z ATMOS  no i jest NETFLIX i by można puscić na projektor po HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...