Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, binary napisał:


Krotka pilka, bo nie mam czasu i ochote na sprzeczki.
Piszesz , ze potrzeba 2 playerow zeby wszystko ogarac z listy wymogow naszego nowego Kolegi. Ja na to ze sie mylisz, bo wystarczy 1.

 

Założyłem taki temat bo znalazłem dział z playerami :

Na tej stronce co dałeś jest taki Futeco za 44 funty w porównywarce i pisze przy nim 4K60 a jak wejdzie się w specyfikacje to jest max 1080p i nie wiem jak to rozumieć http://www.futeko.com/products/MP069.php

3 minuty temu, aeeroO napisał:

Przecież napisałem 10 bit tez jest, poszukaj w necie, widziałem revenanta i jeszcze jakies 2 sci fi chyba batman v superman. Na razie jeszcze nie jestem pod żadnym pozorem ekspertem, więc jeżeli paleta 10 bit nie równa się HDR to sory za pomyłkę i chętnie się douczę.

Avallone, chodzi o to, że im wyższy bitrate = tym lepszy obraz, przy niskim bitrate mogą pojawić się artefakty typu jakieś paprochy latające po ekranie(na pewno je widziałeś w filmach 720p, 2.5 mb/s albo 1.2 mb/s) 18 mb/s bitrate to jakość "netflixowa" praktycznie, więc pod żadnym pozorem nie jest zła i taki rip 71 gb ma pewnie jeszcze lepszą jakość(sprawdź bitrate) moim zdaniem bitrate od 15 mb/s w górę jest naprawdę niezły i to są już bardzo szczegółowe szczegóły, wszystko jest ok, nie powinieneś widzieć żadnych rozmyć ani nic z tych rzeczy nawet z niskim bitratem, łatwo można to zaobserwować w ciemnych scenach.

Batman.v.Superman.Dawn.of.Justice.2016.MULTi.4k.UHD.X265.True.HD.ATMOS.7.1-inTGrity

Rel Date ....................: 20-10-2016

Source (Thank You!):

Video........................: 2160p 4K UltraHD BluRay (x265 HEVC 10bit) 2CH AC3 [Zeus]
Audio........................: BluRay CEE - HDCLUB

RELEASE SPECIFICATION

Video codec .................: x265
Bitrate .....................: 61.3 Mbps
Resolution ..................: 3840 x 2160 (16:9)
Frame rate ..................: 23.976 fps
Audio .......................: AC-3 | 448 Kbps | 5.1
Audio2 ......................: AC-3 | 448 Kbps | 5.1
Audio3 ......................: TrueHD | 5 174 Kbps | 7.1 Atmos
Language ....................: Polish Dubbing
Language2 ...................: English
Language3 ...................: English
Subtitle ....................: Polish x2 (PGS) | English (PGS)
Time ........................: 2h 31min 39sec
Size ........................: 71.4 GB

 

Bitrate tutaj to 61.3 tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub tak:

 

RELEASE iNF0RMATI0N:

The.Maze.Runner.2014.MULTi.4k.UHD.X265.DTS-HD.MA.7.1-inTGrity

Rel Date ....................: 23-10-2016

Source (Thank You!):

Video........................: 2160p 4K UltraHD BluRay (x265 HEVC 10bit) 2CH AC3 [Zeus]
Audio........................: COMPLETE.BLURAY-LAZERS

RELEASE SPECIFICATION

Video codec .................: x265
Bitrate .....................: 57,3 Mbps
Resolution ..................: 3840 x 2160 (16:9)
Frame rate ..................: 23.976 fps
Audio .......................: AC-3 | 448 Kbps | 5.1
Audio2 ......................: DTS | 5640 Kbps / 1 509 Kbps / 1 509 Kbps | 7.1
Language ....................: Polish Lector
Language2 ...................: English
Subtitle ....................: Polish (PGS) | English (PGS)
Time ........................: 1h 55min 33sec
Size ........................: 52.0 GB

...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, bardzo fajny, bardzo ładny, strata między tym, a oryginalnym UHD będzie minimalna(a moim zdaniem nawet niedostrzegalna dla oka) Tutaj masz demko z bitrate 76, chyba nawet do 100 mb/s mogą te płyty pójść docelowo, ale to wiele zależy od producenta jak je wydał, na razie UHD BD jest niezłamany, więc nie wiadomo.

http://demo-uhd3d.com/fiche.php?cat=uhd&id=144

Puść sobie dla zabawy i porównaj czy widzisz różnicę, moim zdaniem przy takich wysokich wartościach pewnie nie, ja też nie widzę różnicy. Także nie ma się co przejmować tylko oglądać, bo jest to dosłownie prawie najwyższa jakość dostępna aktualnie teraz :) Super kopia moim zdaniem.

Edytowane przez aeeroO
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję załatwić jakieś zaproszenia na stronkę z 4K dla tych co mi pomogli tu ale to ciężki temat.

Mocno odbiegliśmy od tematu ale ciekawi mnie jak byście moje tylne kolumny ustawili i na czym. Na jakiś podstawkach?

Na razie wygląda to tak:

fshzw_img_7732jpg_9019b.jpg

Skierowane są po prostu do ściany przedniej. Są na tej wysokości bo tylko tyle miały kabla :D Puścilem je podłoga ( wyciąłem tor w linoleum i na koniec zakleiłem taśmą :D )

Tak jest OK czy powinienem je jakoś pochylić i obrócić w stronę łóżka??

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak bys zamontowal tylne kolumny na uchytach z mozliwoscia regulacji kata nachylenia i skierowal kolumny na sluchacza. Uchwyty b-Tech 77,  załatwia sprawę . ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kieruj w strone uszu, obecne ustawienie jest poprawne i zalecane z tego wzgledu ze sciana jest tuz za toba a surroundy maja tworzyc tlo czyli dzwiek powinien byc rozproszony a nie dochodzacy prosto do uszu.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman.v.Superman.Dawn.of.Justice.2016.MULTi.4k.UHD.X265.True.HD.ATMOS.7.1-inTGrity

Audio........................: BluRay CEE - HDCLUB

 

The.Legend.of.Tarzan.2016.MULTi.4K.UHD.X265.HEVC.ATMOS.7.1-inTGrity

Audio........................: BluRay CEE | FGT

 

The.Maze.Runner.2014.MULTi.4k.UHD.X265.DTS-HD.MA.7.1-inTGrity


Audio........................: COMPLETE.BLURAY-LAZERS

 

Dźwięki z płyt BD 1080p ;)

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, makakam napisał:

Nic nie kieruj w strone uszu, obecne ustawienie jest poprawne i zalecane z tego wzgledu ze sciana jest tuz za toba a surroundy maja tworzyc tlo czyli dzwiek powinien byc rozproszony a nie dochodzacy prosto do uszu.

Ok, dziękuje. A głośniki górne do Atmos ( wiem, jeszcze się męczę żeby ten dźwięk wydobyć ale dopnę swego jak kupię odtwarzacz sieciowy 4K z Atmos) pozostawił byś tak jak są czyli w przednich czy jakieś inne na sufit zamontował lub podpiął jako dodatkowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poszukaj sobie rysunków, zdjęć w necie do referencyjnego ustawienia i będziesz wszystko wiedział.
Ja uważam, że surround powinien być skierowany w miejsce odsłuchu, a jaki dźwięk z niego będzie decyduje procesor dźwięku. Raz jest punktowy, jak sie coś porusza za plecami a raz wypełniający, jakaś muzyczka w tle itp.



Do atmosa definitywnie głośniki u góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaś chodzi o przednie to podniosłem je wyżej żeby nie stały na komodzie i rozstawiłem szerzej. Ograniczają mnie drzwi balkonowe więc szerzej się nie dało.

fshzw_img_7736jpg_7333b.jpg

Ciekawi mnie jednak jak teraz dźwięk z górnych będzie się rozchodził ( czy poprawnie przy takim ustawieniu bo górne są w przednich w HT-S7705) ale póki co nie mogę sprawdzić bo nie mam odtwarzacza co mi pociągnie Atmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przednie masz za wysoko, zapomniałeś że te Atmos Enabled promieniują w górę pod jakimś kontem więc generalnie bazują na odbiciu od sufitu, pytanie gdzie ten odbity dźwięk dotrze przy takim ustawieniu głośników przednich.
Po drugie, głośniki powinny być na wysokości uszu słuchających a te na oko widać że są wysoko i będą grały Ci nad głową, no chyba że słuchasz siedząc na krzesłach barowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jasiek_31 napisał:

Atmos Enabled promieniują w górę pod jakimś kontem więc generalnie bazują na odbiciu od sufitu, pytanie gdzie ten odbity dźwięk dotrze przy takim ustawieniu głośników przednich.
 

W żadnej instrukcji nie znalazłem nic odnośnie wysokości ustawienia przednich tak żeby poprawnie Atmos docierał do ogladającego i w tym problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich wbudowanych i promieniujacych w sufit, to Ty za wiele nie usłyszysz.
Załóż osobne głośniki na suficie, jeśli to kino domowe dopuszcza taką konfigurację. Jeśli nie, to lipa nie atmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny temu dowiedziałem się jak wygląda a właściwie jak słychać Atmos. Transformers ostatni, scena druga, samolot leci z tylu, przelatuje nad nami i wlatuje na ekran.

Elegancko słychać jak leci górą czyli jednak dźwięk odbija się i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie żebym chciał Cię zniechęcać ale przy takim ustawieniu głośników jak pokazałeś to co usłyszałeś nie koniecznie musiało być efektem Dolby Atmos a po prostu pochodną tego że Twoje głośniki grają nad Twoją głową.
A co do konfiguracji głośników to praktycznie wszystko o ustawieniu głośników w różnych konfiguracjach znajdziesz na stronach Dolby, linka do niej już Ci zresztą niedawno podsyłałem.

Zachęcam do lektury i eksperymentowania.

Co do samej efektywności głośników typu Atmos Enabled to zgadzam się z kolegą raf7775, to takie połowiczne rozwiązanie dla tych którzy chca powiedzieć że mają Atmos a jednocześnie nie odważą się na instalację głośników sufitowych.

Edytowane przez Jasiek_31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, robiłem kalibrację po tym jak je tak ustawiłem a dźwięków nie słyszę cały czas z góry a jedynie wtedy kiedy coś się dzieje wysoko na ekranie lub domyślnie nad nami.

Mógłbyś mi przypomnieć ta stronę?? Bo ja wszędzie szukam jak rozmieścić konkretnie mój system bo przecież różni się od tych co maja kolumny u góry do Atmos) mój system ( chodzi o wysokość dokładnie) bo ja nigdzie nie znalazłem na jakiej to ma być wysokości ( albo źle szukam).

Rady typu "powieś wyżej", "powieś niżej", oraz stwierdzenia że w takim systemie nie ma Atmos traktuje jako przecinki w temacie bo bym z robieniem dziur kolejnych w ścianie nie nadążył gdyż co użytkownik to inna propozycja a nic konkretnego. Mnie interesuje gdzie znaleźć zalecenie ONKYO do tego gdyż to oni to wyprodukowali a nie Maniek czy Grzesiek. Jak Maniek czy Grzesiek maja gdzieś dane konkretne na jakiej wysokości to będę naprawdę bardzo wdzięczny ale chciałbym żeby to nie było widzimisię Mańka czy Grześka a coś poparte zaleceniami producenta których znaleźć nie mogę :)

Zmieniłem:

fshzw_img_7763jpg_76059.jpg

 

fshzw_img_7764jpg_9e944.jpg

Ja chętnie założę na sufit dodatkowe, zero problemu tylko muszę wiedzieć czy odpiąć te dwa i jakie inne kupić oraz mieć pewność że te dwa które chce odpiąć nic nie dają ( z tym bedzie problem bo jednak uszy też mam ale zobaczymy jak po zmianie i kalibracji ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zacznij od przeczytania instrukcji.
Jak nie chcesz żeby Maniek i Grzesiek ci doradzali, to po co zakladałeś ten temat?
Napewno wszystkie potrzebne informacje masz w instrukcji obsługi.

Ustawienie 5.1 masz z grubsza dobrze, po poprawkach.
Tym aby prawidłowo ustawić opóźnienie w głośnikach atmosa, zajmuje się procesor, przy kalibracji.
Widzę, że masz różne opcje podłączenia głośników atmos w ustawieniach, to dobrze, może się przydać na przyszłość, jak podlaczysz prawdziwe głośniki do atmosa.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze już po testach :)

Obejrzeliśmy kilkadziesiąt filmów, wiele w 4K, większość w 1080p (1920x1080 i bitrate powyżej 20mega więc jakość doskonała) Przerobiliśmy wszystkich X-menów i pokrewne oraz wsio co wyszło z Marvela a do tego kilkanaście bieżących nowości oraz trochę innego fantasy ( Hobbit, Władcę pierścieni) i sporo bajek. Nie skłamię jak napisze że koło setki filmów obejrzeliśmy od kiedy mamy to HC :) a może i więcej, rekordy to 6 pełnometrażowych dziennie :)

 

Testowaliśmy filmy z Atmos, DTS HD i kilka innych formatów. Każdy jeden z nich działa pięknie i daje niezłe wrażenia. Wystarczy jednak ze jest te 5.1 i wrażenia zawsze są świetne. :D:D:D

Wrażenia były na tyle piękne że zaczęli nas odwiedzać sąsiedzi :D:D:D Okazało się że jak na ampli mam volume 40/100 a na TV 60/100 to sąsiadka z góry słyszy nas nawet będąc nie nad nami ale dwa pokoje dalej :D Raz o 1:30 w nocy waliła w kaloryfer nawet ( to chyba przy Czasie Ultrona :D ) ale zapomniała że każde mieszkanie ma swoje rury :D Nie wiedziała skąd się wydobywa dźwięk wykruszający jej spoinę z kafelek nad zlewem w łazience...  :D:D Naw2et nie wiedziała że to ja, sam się przyznałem :)

Nie wyobrażam sobie z którego piętra by się schodzili jak oglądalibyśmy na maxa :)

Ona była miła. Gorzej z tym co mieszka za miedzą. Nawet kiedy oglądaliśmy o 20:00 to mu przeszkadzało i o dziwo wsparła mnie ta z góry ( muzułmanką jest) i zasugerowała żebym mu powiedział żeby się [beeep]ył bo do 22:00 nie ma prawa mi [beeep]ska zawracać a jej samej nie przeszkadza ( pomimo iż ma malutkie dzieci) nic bylebym ściszał po północy :) Dodała że jak sąsiadowi komunalne nie pasuje to żeby kupił dom na wsi :)

Tak po prawdzie to mury mamy grube, wiercić w tym ledwo idzie ale jest to ten beton Fibre. On nieźle przenosi drgania. Raz poszedłem do sąsiada jak było u nas głośno i o ile na klatce po otwarciu naszych drzwi było głośno bo sceny walki w Strażnicy Galaktyki leciały to u niego tak naprawdę niewiele było słychać, po prostu przewrażliwiony ale to taki tym z którym nikt nie chce gadać bo dziwny jest i myśli że ma domek na wsi :)

Postanowiłem jednak coś z tym zrobić żeby nie być wrednym dla upierdliwego sąsiada i dwa dni temu kupiliśmy oraz położyliśmy linoleum na gąbce gdyż poprzednie bez gąbki na gołym betonie było i drgania nieźle się rozchodziły. To i tak planowaliśmy od 4 lat gdyż mieszkając na parterze takie zimno idzie od podłogi że szlag nas trafiał co zimę. Starego nie zdjęliśmy, lepsza izolacja jest.

Do tego już wcześniej wyciszałem drzwi taką matą i dałem ją pod kolumny na ścianie za którą mieszka sąsiad.

fshzw_img_7906jpg_f3367.jpg

fshzw_img_7907jpg_749ec.jpg

Dziś test robiłem i u sąsiada cisza, zero drgań a to było dla niego najgorsze. Beton już nie przewodzi żadnych drgań. Kolumny nie stykają się z betonem to i nawet przy wybuchach i strzałach hałas przy 40/100 na ampli i 60/100 na Tv jest prawie że niesłyszalny, oddech jest głośniejszy. Sąsiad zadowolony choć pewnie by wolał żeby wszyscy się wyprowadzili, żeby nikt na klatce nie tupał itp.

Sprawa więc załatwiona bez wydawania grubych tysięcy na płyty wyciszające, wystarczyło odizolować kolumny i podłogę :)

Zastanawiam się też czy mogę drugi bas taki sam kupić do tego zestawu i czy będzie przez to lepiej?? System jest 5.1.2 i czy jak zrobię 5.2.2 będzie OK?? Myślę też nad dodatkowymi głośnikami nad sufit i też się zastanawiam jakie?? Odpiął bym wtedy te od Atmos umieszczone w przednich i dał nowe nad kanapą na suficie.

 

 

Edytowane przez Avallone
zdjecia
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Avallone napisał:

Pisze już po testach :)

Obejrzeliśmy kilkadziesiąt filmów, wiele w 4K, większość w 1080p (1920x1080 i bitrate powyżej 20mega więc jakość doskonała) Przerobiliśmy wszystkich X-menów i pokrewne oraz wsio co wyszło z Marvela a do tego kilkanaście bieżących nowości oraz trochę innego fantasy ( Hobbit, Władcę pierścieni) i sporo bajek. Nie skłamię jak napisze że koło setki filmów obejrzeliśmy od kiedy mamy to HC :) a może i więcej, rekordy to 6 pełnometrażowych dziennie :)

 

Testowaliśmy filmy z Atmos, DTS HD i kilka innych formatów. Każdy jeden z nich działa pięknie i daje niezłe wrażenia. Wystarczy jednak ze jest te 5.1 i wrażenia zawsze są świetne. :D:D:D

Wrażenia były na tyle piękne że zaczęli nas odwiedzać sąsiedzi :D:D:D Okazało się że jak na ampli mam volume 40/100 a na TV 60/100 to sąsiadka z góry słyszy nas nawet będąc nie nad nami ale dwa pokoje dalej :D Raz o 1:30 w nocy waliła w kaloryfer nawet ( to chyba przy Czasie Ultrona :D ) ale zapomniała że każde mieszkanie ma swoje rury :D Nie wiedziała skąd się wydobywa dźwięk wykruszający jej spoinę z kafelek nad zlewem w łazience...  :D:D Naw2et nie wiedziała że to ja, sam się przyznałem :)

Nie wyobrażam sobie z którego piętra by się schodzili jak oglądalibyśmy na maxa :)

Ona była miła. Gorzej z tym co mieszka za miedzą. Nawet kiedy oglądaliśmy o 20:00 to mu przeszkadzało i o dziwo wsparła mnie ta z góry ( muzułmanką jest) i zasugerowała żebym mu powiedział żeby się [beeep]ył bo do 22:00 nie ma prawa mi [beeep]ska zawracać a jej samej nie przeszkadza ( pomimo iż ma malutkie dzieci) nic bylebym ściszał po północy :) Dodała że jak sąsiadowi komunalne nie pasuje to żeby kupił dom na wsi :)

Tak po prawdzie to mury mamy grube, wiercić w tym ledwo idzie ale jest to ten beton Fibre. On nieźle przenosi drgania. Raz poszedłem do sąsiada jak było u nas głośno i o ile na klatce po otwarciu naszych drzwi było głośno bo sceny walki w Strażnicy Galaktyki leciały to u niego tak naprawdę niewiele było słychać, po prostu przewrażliwiony ale to taki tym z którym nikt nie chce gadać bo dziwny jest i myśli że ma domek na wsi :)

Postanowiłem jednak coś z tym zrobić żeby nie być wrednym dla upierdliwego sąsiada i dwa dni temu kupiliśmy oraz położyliśmy linoleum na gąbce gdyż poprzednie bez gąbki na gołym betonie było i drgania nieźle się rozchodziły. To i tak planowaliśmy od 4 lat gdyż mieszkając na parterze takie zimno idzie od podłogi że szlag nas trafiał co zimę. Starego nie zdjęliśmy, lepsza izolacja jest.

Do tego już wcześniej wyciszałem drzwi taką matą i dałem ją pod kolumny na ścianie za którą mieszka sąsiad.

fshzw_img_7906jpg_f3367.jpg

fshzw_img_7907jpg_749ec.jpg

Dziś test robiłem i u sąsiada cisza, zero drgań a to było dla niego najgorsze. Beton już nie przewodzi żadnych drgań. Kolumny nie stykają się z betonem to i nawet przy wybuchach i strzałach hałas przy 40/100 na ampli i 60/100 na Tv jest prawie że niesłyszalny, oddech jest głośniejszy. Sąsiad zadowolony choć pewnie by wolał żeby wszyscy się wyprowadzili, żeby nikt na klatce nie tupał itp.

Sprawa więc załatwiona bez wydawania grubych tysięcy na płyty wyciszające, wystarczyło odizolować kolumny i podłogę :)

Zastanawiam się też czy mogę drugi bas taki sam kupić do tego zestawu i czy będzie przez to lepiej?? System jest 5.1.2 i czy jak zrobię 5.2.2 będzie OK?? Myślę też nad dodatkowymi głośnikami nad sufit i też się zastanawiam jakie?? Odpiął bym wtedy te od Atmos umieszczone w przednich i dał nowe nad kanapą na suficie.

 

 

Fajna sprawa takie małe prywatne kino nie? :D

Ile ja bym dał żeby moi sąsiedzi (niektórzy) byli głuchoniemi oczywiście nie obrażając nikogo. :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna?? Mało powiedziane.

Wystarczy obejrzeć jakiś film z dźwiękiem z TV jak to robiliśmy latami a tydzień później z dźwiękiem 5.1 lub 7.1/ To tak jak by obejrzeć zupełnie inny film.

Iron Mam jedynka wyszła tylko z 2.0 po polsku. Puściłem im więc dla porównania parę minut z 2.0 i parę z 5.1 z napisami. Robert prawie że nie czyta, Patrycja trochę, jedynie Radek nadąża połowę napisów a i tak wszystkie zadecydowały że chcą po angielsku z napisami bo lepiej tak z efektem niż rozumieć co jest na ekranie po kastracji dźwięku. Jeśli jednak mają wybór pomiędzy 5.1 jako lektor czy dubbing Polski ( córka tylko lektor a chłopaki najpierw oceniają próbkę i jednego i drugiego jak się znajdują oba jako ścieżki) a Atmos to wolą jednak po polsku.

Oglądamy nawet ulubione filmy sprzed lat jeśli mają 5.1 bo to obejrzenie innego filmu.

 

Zastanawiam się też czy mogę drugi bas taki sam kupić do tego zestawu i czy będzie przez to lepiej?? System jest 5.1.2 i czy jak zrobię 5.2.2 będzie OK?? Myślę też nad dodatkowymi głośnikami nad sufit i też się zastanawiam jakie?? Odpiął bym wtedy te od Atmos umieszczone w przednich i dał nowe nad kanapą na suficie.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...