Skocz do zawartości
pmcomp

UNIVISION - tanie telewizory 4K UHD 55" i 65"

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w tym modelu nie ma takiej możliwości, pozostaje tylko menu serwisowe

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna sprawa. A "producent"/dystrybutor nabrał wody w usta czy coś Wam odpowiedział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej wiedzy wynika, że w tych telewizorach nie ma możliwości zmiany parametrów upłynniacza z menu. A czy jest z menu serwisowego ... nie wiem. Nawet gdyby bylo to do menu serwisowego uzytkownik nie ma dostępu.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostało tylko czekać na test kolegi Macieja. Jak dobierze się do tv i menu serwisowego, to może odnajdzie odpowiedzialną za to funkcję. :)

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kiedy testy tv?

Jakbyś go porównał do tcl s79 albo samsung ku6000. Interesuje mnie 55 cali. Do android tv chce kupić xiaomi mi box bo interesuje mnie jeszcze kodi.

Wysłane z mojego Mi5 pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada ten tv w rozmiarze 65" ? jak wypada w sporcie smużenie itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję troszkę, bo na początku było dużo zachwytu nad tymi TV, a teraz kompletna cisza... miały być podobno 100hz matryce samsunga ? Czy to prawda? 

Ktoś wyżej walczył z efektem teatru ?  jak się zakończyła historia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również podbijam temat. Mogłyby się wypowiedzieć osoby, które posiadają już ten telewizor? Jak on wypada przy codziennym użytkowaniu? Czy ktoś wkońcu przeprowadził jakiś test tego tv? Nie chce robić jakiejś reklamy ale zauważyłem fajną ofertę na allegro i jest spore zainteresowanie tym tv http://allegro.pl/telewizor-ax-led-smart-tv-65-4k-uhd-pvr-ci-i6978374141.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Владимир Колесник napisał:

Всем привет ! Недавно приобрёл данный ТВ (Opticum uhd55013t). Ищу владельцев по обмену информации. Извините я не знаю польский язык. Я из Украины)

Please use google translator.

" Cześć wszystkim! Ostatnio nabył ten telewizor (Opticum uhd55013t). Szukam właścicieli do wymiany informacji. Przepraszam, nie znam polskiego. Jestem z Ukrainy) "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...