Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, misfit napisał:

Było brać z UK - np. na zoom.co.uk - jest w promocji 2 za £27 z kodem SIGNUP10 (wysyłka do PL £2). Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość jeśli chodzi konkretnie o ten sklep bo zdarza się, że przesyłka idzie od nich do PL w miesiąc, a bywa, że i dłużej :/

To prawda, grubo ponad jeden miesiąc, choć wtedy jest wysyłka za free.

Teraz zamówiłem jedna płytkę z dostaw: EU  6 -9 business days za 1,99 GBP. Zobaczymy kiedy przyjdzie. Jesli się spóźnia choć jeden dzień będę reklamował.

 

 

 

Wczoraj zapuściłem Independence Day: Resurgence.

Niby real 4K: http://realorfake4k.com/my-product/independence-day-resurgence/

Przy pierwszej scenie myślałem, że się popłaczę. Potem było już tylko lepiej ale do jakości The Fifth Element to przepaść.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Van Helsing UHD nie ma wersji pl w UK. Błąd na zavvi

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pmcomp napisał:

To prawda, grubo ponad jeden miesiąc, choć wtedy jest wysyłka za free.

Teraz zamówiłem jedna płytkę z dostaw: EU  6 -9 business days za 1,99 GBP. Zobaczymy kiedy przyjdzie. Jesli się spóźnia choć jeden dzień będę reklamował.

Teoretycznie pierwsze trzy opcje, w tym darmowa wysyłka jest tylko dla UK. Chociaż oni mają tam takie bugi (m.in kod SIGNUP10 wielokrotnego użytku, chociaż powinien działać tylko raz ;) ), że potrafię sobie wyobrazić, że mimo to zrealizowali zamówienie dla adresu PL.
Dla reszty krajów Unii Europejskiej jest ostatnia opcja tj."EU 3-6 business days", co realnie przynajmniej w moim przypadku oznaczało od 3 do 6 tygodni, a nie dni :D 

1 godzinę temu, pmcomp napisał:

Wczoraj zapuściłem Independence Day: Resurgence.

Niby real 4K: http://realorfake4k.com/my-product/independence-day-resurgence/

Przy pierwszej scenie myślałem, że się popłaczę. Potem było już tylko lepiej ale do jakości The Fifth Element to przepaść.

Pisaliśmy już o tym - sugerowanie się tą stroną i sami cyferkami to nie najlepszy pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, misfit napisał:

Teoretycznie pierwsze trzy opcje, w tym darmowa wysyłka jest tylko dla UK. Chociaż oni mają tam takie bugi (m.in kod SIGNUP10 wielokrotnego użytku, chociaż powinien działać tylko raz ;) ), że potrafię sobie wyobrazić, że mimo to zrealizowali zamówienie dla adresu PL.
Dla reszty krajów Unii Europejskiej jest ostatnia opcja tj."EU 3-6 business days", co realnie przynajmniej w moim przypadku oznaczało od 3 do 6 tygodni, a nie dni :D 

Słowo pisane jest słowem pisanym. Mniemam, że nie dotrzymają terminu i będe musiał reklamować.

Potwierdzam, że można wybrać opcję zerowej dostawy  w UK i przyjmują zamówienie i wysyłaja do Polski.

 

 

5 minut temu, misfit napisał:

Pisaliśmy już o tym - sugerowanie się tą stroną i sami cyferkami to nie najlepszy pomysł.

 

Wiem, dlatego opisuje swoje wrażenia co widziały moje oczka.

 

Dzisiaj zapuszczę sobie Hacksaw Ridge. Na BD ten film wywarł na mnie niesamowite wrażenie ze względu na dźwięk (o samym filmie nie wspominając). Tutaj ścieżka audio będzie ta sama, zobaczymy jak obraz.

Preorder w UK jeszcze na październik:

 

apollo_13_-_4k_ultra_hd_blu-ray_nordic-4

 

 

:) 

 

 

oraz na wrzesień:

 

179772_front.jpg

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta strona zoom. Kupiłem tam pakiet za 30 funtów minut 3 i pobrali 1 GBP?! Nie umiem się zalogować na tą stronę. Nic zobaczymy co dalej.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakaś prowizja dla mnie :D

A serio to nie wiem co Ty tam masz za akcje, ale jeśli masz te £1 w zablokowanych środkach to nie znaczy jeszcze, że Ci to pobrali z konta...
Zoom to sklepik Universal Pictures więc nie ma się czym przejmować. Ale ogólnie jeśli chodzi o zakupy to zawsze warto płacić przez paypal jeśli jest tylko taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam na taką kwotę blokadę. Udało mi się zalogować przez wersję pełna strony. Na mobilnej brak u mnie takiej opcji. Po poprzedniej blokadę 1 euro dalej wisi w blokadzie na karcie od miesiąca lub lepiej

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, vandel1 napisał:

Po poprzedniej blokadę 1 euro dalej wisi w blokadzie na karcie od miesiąca lub lepiej

To uderzaj do banku niech Ci wyjaśnią WTF. Zablokowane środki, których sklep nie pobrał, powinny wrócić na konto po 1, max 2 tygodniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, pmcomp napisał:

 

 

Dzisiaj zapuszczę sobie Hacksaw Ridge. Na BD ten film wywarł na mnie niesamowite wrażenie ze względu na dźwięk (o samym filmie nie wspominając). Tutaj ścieżka audio będzie ta sama, zobaczymy jak obraz.

 

Rewelacja. Jeden z lepszych filmów 4K jakie widziałem, na pewno w TOP5.

Pomimo, że to fake: http://realorfake4k.com/my-product/hacksaw-ridge/

A jak zobaczyłem na końcu nazwisko Mela Gibsona to nie mogłem sobie odmówic tego:

 

2030_front.jpg

 

Niestety to dość stary film. Bardzo duże ziarno, szczególnie na scenach landscape w niebem w tle. W ciemnych scenach jest w miarę OK. Bardzo nierówny jakościowo. Ścieżka też tylko DTS 6.1 i Neural niewiele pomaga. Na górne głośniki przenosi helikoptery co daje fajny efekt. Przy upscalu do 4K da się oglądać, po przełączeniu na 1080p masakra. Na tym przykładzie widać jak przez 15 lat poprawiono mastering dla wydań BD.

Za to film fenomenalny. 

 

:) 

 

Pozdro

 

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polskie napisy bym nie liczył ale od 5 września będzie Cabin in the Woods.

 

51k5pgwikML._SX342_.jpg

 

Ja zamówiłem tu: https://www.wowhd.de/cabin-in-the-woods/031398268567

Jest też na amerykańskim Amazonie.

Płyta BD oczywiście w regionie A, BD-UHD region free.

 

Ceny Prometheusa i Alien Covenant sa na razie idiotyczne więc czekam.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, pmcomp napisał:

Na polskie napisy bym nie liczył ale od 5 września będzie Cabin in the Woods.

Na te nie-nowości od Lionsgate bym uważał, zdarza się, że w nich poprawa względem BD jest minimalna, a bywa też, że pod pewnymi aspektami obrazek jest nawet gorszy...
Po opiniach i recenzjach widzę, że w tym przypadku też szału nie ma.

Co do polskich napisów to nie ma żadnych szans na polskie napisy co do jakiegokolwiek wydawanego przez nich filmu.
Podobnie ma się sprawa z Fox co do polskich wersji językowych na płycie UHD (Alien: Covenant, Prometheus), ale w ich przypadku przynajmniej jest jakaś szansa, że może z czasem im się to odmieni ;)

Wonder Woman - w wydaniu UK będzie polska wersja językowa na płycie UHD.

The Bridge on The River Kwai - w wydaniu USA wg. amazona będą polskie napisy na płycie UHD, ale na razie brak okładki.

King Kong (2005) - w wydaniu Skandynawskim będzie polska wersja językowa na płycie UHD.

 

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, misfit napisał:

Na te nie-nowości od Lionsgate bym uważał, zdarza się, że w nich poprawa względem BD jest minimalna, a bywa też, że pod pewnymi aspektami obrazek jest nawet gorszy...
Po opiniach i recenzjach widzę, że w tym przypadku też szału nie ma.

Dzięki. Na szczęście cena atrakcyjna, praktycznie w cenie BD. Przyjdzie to obaczę na własne oczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić o Lionsgate to te ich wydania katalogowe są fajnie wycenione. Zerknij też na cenę Terminatora 2 UHD na wowhd... to wziąłem w ciemno.
Stanowczo odradzam natomiast 3:10 to Yuma - gościu który pisał recenzję wydania UHD na blu-ray.com musiał wcześniej wypalić jakieś mocne zielsko ;)

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli Terminator 2: Judgment Day? Będzie dopiero za dwa miesiące. Ale cena OK.

Yuma rzeczywiście jakością mnie nie poraziła. W tym klimacie raczej Siedmiu wspaniałych wydaje się być referencją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już jadą łowca androidow z zavvi więc seans pewnie za ok 2 tyg. I duet z zoom też już wysłany czyli Everest i siedmiu wspaniałych, ciekawe kiedy dojdzie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechały Despeciable Me i Power Rangers, wersje z UK. Wg. opisów w internecie obie płytki powinny być w Dolby Vision.

Na pierwszej na opakowaniu jest to wyraźnie zaznaczone, na drugiej nie. Musze sprawdzić osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno też jest DV - w internetach piszą, że to ta sama płyta co w USA.

Słyszeliście, że Gladiator w UHD wychodzi ? Listopad/grudzień. Ma też wyjść w Polsce (na bluedvd jest w pre-orderze).
Zaczynają się też pojawiać zagranicą pre-ordery na filmy Nolana, czyli jego wszystkie Batmany, Interstellar, Incepcja i Prestiż z datą premiery na początek grudnia 2017.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na brytyjskich wydaniach filmów:

- Power Rangers

- Life

- Despeciable Me

brak jest polskich napisów i polskiej ścieżki.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze raz Life, powinien mieć lektora, chociaż to marne pocieszenie :E

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jak będę oglądał. Lektor mnie nie interesuje :angry:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łowca Androidow dotarł dzisiaj

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

W wydaniu znajdują się 2 płyty tylko 1 UHD i 2 blu Ray.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że 20th Century Fox rusza z filmami na UHD-BD 4K w innych krajach. 3 października w Skandynawii ma wyjść Alien Covenant - Obcy Przymierze. Cena 299 szwedzkich koron.

http://www.blu-ray.com/movies/Alien-Covenant-4K-Blu-ray/179424/

Fox, Paramount i Disney mogliby w końcu ruszyć z tymi filmami na UHD-BD z polskimi napisami. Bo jak na razie mam wrażenie że filmy na UHD-BD z tych wytwórni filmowych są wydawane na tzw. "Odczepne" byle żeby były. Z filmami na UHD-BD z polskimi napisami to jak na razie na poważne ruszyły wytwórnie filmowe Warner Bros, Universal i Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł - Fox jako jeden z pierwszych ruszył z wydawaniem swoich filmów na UHD BD w USA i w Europie (będzie już z 1.5 roku), ale nasz region niestety wciąż ignorują i nie zanosi się aby to się zmieniło w bliskiej przyszłości.

Disney z kolei, jak na najbardziej kłopotliwego wydawcę (z "dużych" graczy) przystało, na UHD BD przechodzi samego siebie i na tym nośniku wydaje swoje filmy tylko w wybranych krajach, które jak dotąd można policzyć na palcach obu rąk. Smakiem muszą się obejść dużo bardziej atrakcyjne kraje od Polski jak np. Włosi, Hiszpanie czy kraje nordyckie. Będą też jaja jeśli ostatnich Piratów nie wydadzą w UK (na razie nigdzie nie widzę ich w przedsprzedaży).

Jeśli chodzi zaś o Paramount to coś tutaj mocno nie trybi na linii z Imperialem bo ich filmy na UHD BD pojawiają się już nawet z czeskimi, słowackimi, węgierskimi, rumuńskimi czy ukraińskimi napisami (np. Ghost in The Shell). 

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...