Skocz do zawartości
Gmeru

TEST - ZAPOWIEDŹ: Panasonic DX900 (następca AX900) już go mieliśmy!

Rekomendowane odpowiedzi

Liczę jedynie na to że znajdzie się tutaj ktoś kto zna język francuski i przetłumaczy poniższy test, a właściwie jego część dotyczącą 3D.

http://www.hdfever.fr/2016/03/14/test-panasonic-tx-58dx900-et-tx-65dx900/

ja tlumacze zawsze na angielski - jest lepiej dopracowane w googlu

3D which is experiencing serious problems!

Unfortunately, at the time of writing this test, the DX900 seems to encounter serious problems stereoscopic display. Indeed, the backlight can be adjusted in 3D mode, black is gray, the Local Dimming seems inefficient and more the image becomes quite visible ghosting. We even felt some vibrations in the image of the movement, and a strange 3D effect, like a bad parallax setting. Panasonic is obviously aware of this concern and should propose a fix soon.

Hoping that all this is really improved rapidly, I can only see a poor quality 3D. Please be aware that there are depth settings, management of 3D Side-by-Side, Top & Bottom and converting 2D / 3D on the fly. In the absence of 3D glasses in the packaging, I had to use Sony 3D glasses that worked, but the timing does not always happen the first time, especially with the 2D / 3D conversion function. Another curious concern

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Nie pomyślałem o tym.

Wygląda na to ze problem do naprawy programowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko na test i opinię moderatorów tutaj na portalu.

Będziesz wtedy bardziej usatysfajtowany ??? ;).

A co jak zajdą ten TV?

Więcej luzu, to tylko telewizor. Świateczne jajeczko proponuje skonsumować.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@peterka1000 - w temacie Technicsa miałem na myśli to że chodzi do dzisiaj. Rzadko używam tego sprzętu, ale szkoda mi się go pozbywać... Dużo mnie kosztowało zachodu żeby w tamtych czasach go zdobyć, tak jak mój pierwszy samochód - Fiacika 126P, chociaż jego się już dawno pozbyłem ;) Sentyment po prostu... Co do płynności to jestem bardzo zadowolony. Nie mam porównania z Twoim Sony, ale z moim KURO nawet nie ma co porównywać - na korzyść DX900... Moi sąsiedzi mają Samsunga JS9500 65" i różnicy w płynności nie widzę różnicy. Dla mnie jest wystarczająco płynnie, tyle że bawiłem się przez godzinę z ustawieniami użytkownika aż osiągnąłem złoty środek. Wracając do tematu KURO. mam go od listopada 2007 roku i do tej pory nie mam żadnych powidoków... Nawet najmniejszych... Mam w nim ustawiony tryb ECO na poziom drugi i może to jest właśnie tego kwestia że się nic nie pojawiło... Co do OLEDa to na początku urzekła mnie czerń, ale jak sam napisałeś - to nie wszytko...

No to kolego się cieszę z tego , że Ty się cieszysz . :) . W takim razie czekam na spadek ceny DX900 tylko w 65 calach . Dawniej napalałem się jak szczerbaty na suchary i kupowałem każdy telewizor jak się ledwo w sklepach pojawił , przepłacając jak głupi . Teraz też poczekam . Mam na czym oglądać bo mam dwa telewizory . Cena DX w 65 calach pod koniec roku spadnie do 15000 zł może nawet poniżej i wtedy na spokojnie go łyknę .Tym bardziej że będą już znane z opinii posiadaczy jego wady , które mogą wyjść w trakcie użytkowania . Napisz jeszcze czy wentylatorki w Twoim tv słychać jak masz całkowitą ciszę w pokoju , właśnie minn z tego powodu oddałem do sklepu Samsunga JS 9000 65 , bo tam ta wspaniała listwa podłączeniowa generowała taki hałas że się nie dało oglądać . Jak by w domu wylądował mały helikopter :) . Pozdrawiam

Edytowane przez peterka1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym DX jest chyba z tyłu 6 wiatraków.. sporo. słychać je ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego fido2001 , O mitach Technicsa zapomnij . Po pierwsze dlatego , że uważanie tego sprzętu za super , było tylko z perspektywy tamtych biednych lat w Polsce możliwe , gdzie królowała wieża od Diory zacofana technologicznie w stosunku do sprzętu zachodniego . Ogólnie rzecz ujmując , Technics to był w porównaniu do prawdziwego sprzętu HIFI syf nad syfy . :) Ale mniejsza , bo tutaj temat o telewizorze jest . Sam mam zamiar kupić ten telewizorek tylko w 65 calach i kibicuje Twoim opisom , bo z racji drogiego telewizora , mam świadomość że będzie tutaj kilka ledwo osób co go zakupią . Reszta znawców będzie przepisywała to co piszą na innych forach , a to nie to samo . Co do 3D się nie dziw , że Panasonic nie dołącza okularów , bo 3D się nie przyjęło i o ile kilka lat temu było motorem napędowym , to teraz jest zbędnym dodatkiem , więc zapewne dlatego może być prawdą że 3D z tego TV nie jest najwyższych lotów . Mam Sony KDL-905W , które w materii 3D jest świetne i co z tego jak okularów mam 4 pary , telewizor mam 2 lata , a okulary nadal są nowe w pudełku :) . Pooglądałem jeden film w 3D i tyle '' Sanctum '' . Lepiej jak byś opisał płynność ruchu na tym telewizorze , bo Sony moje postawiło bardzo wysoką poprzeczkę w tej materii . Mam 200 Hz matrycę , więc boję się tylko tego w Panasonicu , bo jak wiadomo ma 120 Hz . Oled to poza czernią wzorcową na dzień dzisiejszy to klamot . Poza ową czernią leży we wszystkich aspektach w porównaniu do LCD . Ruch to koszmar , do tego telewizor nadaje się tylko do oglądania z Blu Raya . Tylko pytanie wtedy jaki ma sens za taką kaskę kupować takie małe gówienko , jak można mieć projektor do filmów za 1/3 kwoty modelu Oledowego w 65 calach . Ja od telewizora oczekuje uniwersalności i jakości obrazu . Miałem Pioneera Kuro , wszystkie Panasy od serii VT20 po VT 60 i co z tego że niby czerń była ok jak powidoki których nie jestem wstanie znieść na każdym były po 3 tygodniach oglądania TVN 24 . To samo teraz jest z Oledem . Kumpel kupił sobie 910 od LG Oleda i powidoki gorsze od plazmy . Tak jak ja w nocy ogląda sobie filmy , a w dzień traktuje telewizor jak radio w tle na którym leci TVN 24 . Powidoki są coraz gorzej usuwalne . Sam klnie na oleda , czar czerni już nie jest wstanie przysłonić pozostałych wad . Więc wcale Ci się nie dziwię , że jak ma się wywalić 20000 zł to za technologię sprawdzoną . Może się okazać że wady oleda jak i kiedyś plazm , będą nie do przeskoczenia . I co komu wtedy po czerni , jak ruch , powidoki i jakieś śmieszne pasy na szarym tle będą non stop doskwierały ? Jak dla mnie LCD na dzień dzisiejszy to jedyna technologia uniwersalnego stosowania . A taki Panas jak sam piszesz ma czerń Kuroską , więc czego chcieć więcej ? Pozdrawiam i czekam na Twoją opinie co do płynności ruchu na Panasie.

jakies mam takie wrazenie ze jestes za mlody albo za glupi

stad ta smieszna wypowiedz o technicsie ! znasz sie na stereo jak [beeep]a i tyle

technics chlopie mial sporo perelek , o budowie i brzmieniu nie gorszym jak bardzo wysokie audofilskie i drogie sprzety , chocby dzielone

wzmacniacze serii 2000 i kilka cedeków które jakoscią brzmienia i budową są niedoscignione do dnia dzisiejszego

nie mowiac juz o niezniszczalnych laserach ktore potrafia zyc i 30 lat

takze chlopie mysle ze jestes za glupi , zeby sie na temat technicsa wypowiadac

technics mial sporo perelek w latach 70 - 80 na psy zaczął schodzic w latach 90 tych jak wiele innych marek

a ty mi tu o ubogich cos farmaznonisz !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a W 905 świetny model SONY wtedy wiedziało co robi... ^_^

Edytowane przez Robert_1988_KrK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia, rok 1968:

su-30a.JPG

To udoskonalona wersja "preampu wszechczasów" Marantz 7C.

BTW dzisiejsza koncówka mocy też budzi szacunek:

technics-se-r1-front-top-600px.jpg

ser1.jpg

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies mam takie wrazenie ze jestes za mlody albo za glupi

stad ta smieszna wypowiedz o technicsie ! znasz sie na stereo jak [beeep] i tyle

technics chlopie mial sporo perelek , o budowie i brzmieniu nie gorszym jak bardzo wysokie audofilskie i drogie sprzety , chocby dzielone

wzmacniacze serii 2000 i kilka cedeków które jakoscią brzmienia i budową są niedoscignione do dnia dzisiejszego

nie mowiac juz o niezniszczalnych laserach ktore potrafia zyc i 30 lat

takze chlopie mysle ze jestes za glupi , zeby sie na temat technicsa wypowiadac

technics mial sporo perelek w latach 70 - 80 na psy zaczął schodzic w latach 90 tych jak wiele innych marek

a ty mi tu o ubogich cos farmaznonisz !!

Jestes takim znawcą sprzętu Hi Fi co pewno myśli że dzisiaj się liczy Yamaha , Pioneer czy inne badziewia takie same jak kiedyś Technics . Co do młodości jestem rocznikiem 72 tak na marginesie , więc pewno wiem więcej od Ciebie . Co do sprzętu Hi fi pewno nawet nie słyszałeś o takich markach jak : NAD , Accuphase , Luxman , a kolumny dla Ciebie to Koda , czy inne populistyczne ścierwo marki . O PMC pewno nie słyszałeś nawet . Więc się nie wypowiadaj na temat Technicsa . W biednej kiedyś Polsce był to hit . Ale dla ludzi audiofili na zachodzie był to shit . Hahha . Mniejsza kolego . Uznaje że jesteś specem nad specami co do sprzetu HIFI i tyle . Nie będę tutaj zaśmiecał forum w temacie Panasonica DX900 , bo nic takie przepychanki nie wnoszą . Pozdrawiam . P.S Akurat się z Tobą zgodzę że sprzęt z lat 70 czy 80 był o klasę lepszy jeśli chodzi o czasy dzisiejsze i napewno Technics był lepszy od wielu dzieijszych marek ale populistycznych ,a nie topowych . Krótko mówiąc w tamtych latach był w porównaniu do innego sprzętu topowego złomem , w ogóle się nieliczącym wśród Audiofilskiego sprzętu na Zachodzie Europy czy w USA.

Edytowane przez peterka1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem o luxmanie . accuphase , i w zasadzie sansui mialem tez model 911 sansu najwyzszy model wzmacniacza i wiesz co ?

nie robia na mnie wrazenia takie marki jak accu czy luxman :-) drogie scierwo czesto z autorskimi bebechami pioneera czy wlasnie technicsa ,

accupahe taki super a lasery bral od soniaka bo sam nie potrafil optyki skonstruowac w polu magnetycznym

przypuszczam ze ciebie na accuphase w ogole nie stac ale ryja otiwerasz

malo tego Pioneer tez konstruowal fajne wzmacniacze i rewelacyjne Cedeki

np PD901 czy PD75 w stanach okreslane jako Elite

swietne cedeki taki accuphase czy luxman sie musial od takiego Pioneera uczyc

wiesz co ?

szkoda gadac z takim dziadami jak ty

no to jestes troche mlodszy

rocznik 62 wita

Edytowane przez deling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wiatraczki to włączają się na pełne obroty zaraz po włączeniu TV na 2-3 sekundy i wtedy je słychać. Prawdopodobnie jakaś procedura testowa rozkręca je niczym śmigła w dronie ;) (...) a później spadają im obroty poniżej progu słyszalności z odległości z jakiej oglądam TV, czyli 3 - 3,5m. Nie wiem czy ma znaczenie to że płaszczyzna TV jest oddalona od płaszczyzny ściany o ok 10mm - TV wisi na wieszaku "Vogel's Superflat XL".

EDIT:

Oglądając ostatnio Prometeusza na tym TV w czasie seansu, gdzieś w połowie a później pod koniec parę razy wyciszyłem amplituner żeby sprawdzić czy jak TV chwilę chodzi czy głośniej pracują... Nic z tych rzeczy... Dodam jeszcze, ze szum wiatraków byłby dla mnie minusem całkowicie dyskwalifikującym ten TV. Do dzisiaj "mruczenie" KURO mi przeszkadza. Wtedy wmówiłem sobie że się do tego przyzwyczaję, ale nie udało się - nauczyłem się z tym żyć, jednak jest to przeszkadzające szczególnie gdy lecą na ekranie sceny zaopatrzone subtelną, cichą ścieżką audio ;) Temperatura w salonie na dzień testów to 21.8 stopnia Celsjusza. Nie wiem jak będzie w lecie gdy na moim poddaszu potrafi się zagrzać do 25 stopni, ale mam przeczucie że będzie OK :)

Edytowane przez fido2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenna informacja jak dla mnie . Ja jestem prawdziwym kinomanem i oglądam bardzo różnorodne kino od kina akcji po może śmieszny dla kogoś film Dawida Lyncha jak '' Prosta Historia '' gdzie gość na kosiarce po pierdziela przez USA :) Gdzie nie ma huku i lubię mieć ciszę na przemyślenie seansu :) , więc nie ma nic gorszego jak szum wiatraków , czy pierdzenie przetwornicy na jasnych scenach , co miało miejsce we wszystkich plazmach jakie miałem na jasnym tle . Pół biedy jak oglądasz na kinie domowym Gwiezdne Wojny , gdzie cały czas huk wystrzałów itp . Więc bardzo dla mnie cenna uwaga . Ten szum wiatraków w Samsungu JS9000 bezapelacyjnie zdyskwalifikował minn ten telewizor , plus clouding i inne babole . Jak jakieś będziesz miał ciekawe spostrzeżenia dotyczące Twojego nowego nabytku co do jego pracy czy wad , to skrobnij coś na forum , bo widzę że chyba jesteś obiektywny , a nie tak jak większość co jak coś kupi to chwali to pod niebiosa . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) staram się :)

To dzięki obiektywnym opisom i rzetelnym testom tutaj na forum udało mi się podjąć dobrą decyzję i zakupiłem w 2007 roku KURO. Teraz, chociaż jeszcze nie pojawił się tutaj test DX900, ale za to szczątkowe informacje są pochlebne postanowiłem zaryzykować i nabyłem ten topowy na ten rok model Panasonica... Ja w pracy dużo działam z dobrymi wyświetlaczami (EIZO) bo wspomagam graficznie marketing w mojej firmie... Znawcą nie jestem, ale co nie co wiem... Hipokrytą też nigdy nie byłem więc nie mam w zwyczaju chwalić czegoś tylko dlatego że to mam :) Po za tym chcę się zrewanżować i napisać tutaj kilka informacji które mogą komuś pomóc w podjęciu decyzji tak jak kiedyś ktoś pomógł mnie :) Dodatkowo opiszę wrażenia jak już dotrze do mnie DMP-UB900 i oglądnę na nim Marsjanina oraz Mad Maxa.

Pozdrawiam...

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest bardzo cenne!!! Bo my jak widać nadal czekamy więc takie informacje z pierwszej ręki są nawet cenniejsze niż nasz test bo ty go używasz codziennie :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej fido, czy ty juz gdzies zamowiles sobie UB-900 czy cierpliwie czekasz az sie w sklepie pojawi? bo ja przegladajac strony panasonica nie znalazlem mozliwosci zakupu jeszcze.. a moze zle szukalem..? daj znac.. bo tez na niego czekam cierpliwie..pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Ciężko to nazwać zamówieniem, ale (...) Zapytałem o niego w Saturnie tam gdzie kupowałem telewizor. Poinformowałem że jestem zainteresowany i raczej kupując tam TV potraktowali mnie poważnie. W pierwszej połowie kwietnia mam poznać dokładną cenę i termin dostawy mam obiecany góra do tygodnia od zamówienia a zamówić będę mógł znając cenę... Oficjalnie chyba jeszcze nigdzie nie można tego zamówić, ale lada dzień to ma się zmienić... Liczę na to że do końca kwietnia uda mi się odmienić udany model DMP-BDT500 na 900tkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22.000 zł za TX-65DX900 z "wymierającą technologią" ???

Ho, ho, ho, ho.

Nawet gdyby był taki super i hiper (a przez jak czytam skopane 3D na pewno nie jest) to cena i tak jest z kosmosu.

Za ta kasę można mieć bez żadnego problemu OLEDa 65" 4K.

Dalej nie mówię sprawdzam tylko czekam :).

http://allegro.pl/telewizor-panasonic-tx-65dx900-kalibracja-dig5-i6025454228.html

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22.000 zł za TX-65DX900 z "wymierającą technologią" ???

Ho, ho, ho, ho.

Nawet gdyby był taki super i hiper (a przez jak czytam skopane 3D na pewno nie jest) to cena i tak jest z kosmosu.

Za ta kasę można mieć bez żadnego problemu OLEDa 65" 4K.

Dalej nie mówię sprawdzam tylko czekam :).

http://allegro.pl/telewizor-panasonic-tx-65dx900-kalibracja-dig5-i6025454228.html

Pozdro

Po pierwsze to już bzdury piszesz bo nie 22000 zł jak już tylko 19945 , czyli już na dzień dobry cena ledwo po premierze 1 marca spadła o 10 % , a to wróży temu że po pół roku spadnie na około 14000 zł , a tutaj link http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6073145302&reco_id=2ab8a052-f782-11e5-84e8-02acb1a4884a&ars_rule_id=201 , to po pierwsze . A po drugie to się jeszcze okaże która technologia jest na wymarciu . Na dzień dzisiejszy , oled poza czernią ( która jak się coraz częściej okazuje gubi i to dość mocno detale , nie mówiąc o spadku jakości wyświetlacza w trakcie używania ) , ma same wady praktycznie w porównaniu do LCD , jak denny ruch , powidoki , a może się okazać że tv po 3 latach oglądania jest do wywalenia , bo tak się rozjadą parametry obrazu . Więc zanim zacznie sie nadawać na technologię LCD , to trzeba jeszcze poczekać lekko z 5 lat jak nie dłużej . Taki Panasonic CZ950 kosztuje 40000 zł i to może się okazać knot nad knoty , jak ktoś się nabierze na taką kaskę , a po paru latach wywali do kosza . Prawda jest taka że jak by większość producentów LCD nie poszła w oszczędności , tylko wszystkie telewizory miały by podświetlenie Full Led ( bo to wcale nie taka droga znowu technologia ) to by się okazało że z LCD można wycisnąć jeszcze o wiele więcej . A tak jak nie ma konkurencji to się robi knoty . Dobrze że Samsung wrócił do tego podświetlenia i Panasonic . Może i inni wreszcie wydadzą na świat tv full Led . Wtedy się okaże czy to technologia na wymarciu . Pozdrawiam

Edytowane przez peterka1000
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak denny ruch , powidoki , a może się okazać że tv po 3 latach oglądania jest do wywalenia , bo tak się rozjadą parametry obrazu .

denny ruch? przecież powinien być identyczny jak na lcd.

rozjadą się parametry obrazu? niby jak ? białe oledy będą świecić na żółto ze starości?

coś konkretniej możesz napisać? czy to jakieś zabobony i lęki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podświetlanie LED w 512-u strefach SONY i Toshiba pokazywały na IFA chyba już w 2014 roku. A może i w 2013ym.

Tylko ... money, money, money :). Dlatego taki TV tyle kosztuje.

I porędzej wierzę w spadki cen OLEDów niż pojedynczych flagowych modeli LCD z wielostrefowym podświetlaniem. No bo ile będzie się ich sprzedawać? A popatrzcie jak rynek OLED rośnie.

Z LCD dzieje się podobnie jak z plazmą. Gdy technologia osiągnie maksimum mozliwości rynek przerzuca się na coś nowego. Tak to działa. Z 5 lat z LCD pozostaną niedobitki podobnie jak dzisiaj jest z PDP. Szczególnie gdy producentom zależy WYŁĄCZNIE na ilościach, ilościach i ilościach. Konsument chce kupować nowości a nie stare telewizory w wymierającej technologii.

IMHO kupowanie TV UHD, obojetnie czy LCD czy OLED, w rozmiarze 65" po to aby siedzieć przed nim 1,5 m z nosem w ekranie nie ma sensu :). O mniejszych z żałości wcale już nie wspominam ;). Tylko prosze nie pisać, że takie TV nalezy kupowac dla HDR. Bo na razie HDR nikt na oczy w sklepie w Polsce jeszcze nie widział. Jak sie przyjmie BD-UHD to sie przyjmie HDR. Pozyjemy, zobaczymy. A przyjmie się to raczej pewne, pytanie kiedy.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO kupowanie TV UHD, obojetnie czy LCD czy OLED, w rozmiarze 65" po to aby siedzieć przed nim 1,5 m z nosem w ekranie nie ma sensu :).

a siedzenie w odległości 2,2m od ekranu 100calowego już ma sens?

bo może sens zaczyna się dopiero przy 200calach i odległości 4m ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest przy 100" bo mój ekran ma 120".

I wtedy robi sie juz komfortowe 2,5m.

A do 4K planuję ekran 130", a to juz 2,70m. A może i 140".

I robi sie komfortowo w stosunku do ... miejsca prawidłowego odsłuchu dźwięku dookólnego.

mój pokój ma 43 mk2 i gdy usiądę 1,5m od ekranu TV to bedę zbyt blisko przodu i za daleko od głosników tylnych.

To tak jakbyś jechał na deskorolce stojąc na jej przodzie. Da się? ;).

Wniosek: TV 4K w małym pokoju kinowym ale dalej 65" jest zbyt małą odległością :).

Na 200" nawet ja mam zbyt małe pomieszczenie. Wtedy dedykowany pokój kinowy i ... je-bajka :).

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość: mamy go w końcu ;-). Plus jest taki, że mamy też źródło czyli Bluraya UHD więc warto było poczekać. Test będzie pełny. Bez Bluraya to trochę słabo... bo nie moglibyśmy odpowiedzieć na wiele pytań. Pewnie wrzucimy go w przyszłym tygodniu : ) JS9500 stoi obok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w pełni zadowolony z zakupu :) Ciekawy jestem jak Wam się spodoba o czym pewnie przeczytam w teście :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...