Skocz do zawartości
Gmeru

Pokaz projektora Epson EH-LS10000 - laserowe źródło światła - mamy dla Was dwa zaproszenia do Warszawy!

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego do tych nowych wynalazków trzeba podchodzić z lekką rezerwą.

Biały halogen ma mnóstwo wad np. zmienia temperaturę barwową w zalezności od stopnia rozgrzania, potwornie się grzeje więc wymaga hałaśliwego chłodzenia itp.

Ale na szczeście takie żarówki staniały juz mocno, że ich eksploatacyjna wymiana przestaje być znacząca.

A technologia diód laserowych powinna jeszcze okrzepnąć. Tak jak to się dzieje np. z OLEDem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem Wać Pan na prezentacji i właśnie wróciłem.

Jutro postaram się opisać to co było prezentowane oczami zwykłego Kowalskiego i bez jakichkolwiek ściem- obiektywnie i niezależnie jak zawsze to staram się robić.

Projektor rozmiarami to kolos w porównaniu z innymi ówczesnymi przeznaczonymi do kina domowego.

W środku dwa tory podające niebieskie światło laserowe z laserowych diod (zupełnie odmienny sposób budowania koloru-tak można to chyba nazwać w zupełnie laickim języku)

Powiem tylko, że warto było być tam tzn w D35, gdzie powstał film Bogowie i mieć okazję zobaczyć obraz w formie bezstratnej (cały film to ponad 2TB-toż to cały dysk) podany na projektor referencyjny i porównywany Epson.

Zawsze będę uważał, że takie wizyty i okazja zobaczenia czegoś i oceny organoleptycznej to bezcenna wiedza, której potrzebuje człowiek, który jest otwarty na nowe technologie. Może niekoniecznie idealne ale dające kopa dla innych.

Padam więc uciekam spać.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawaj i pisz ... :)

A u mnie dzisiaj test japońskiego przedwzmacniacza gramofonowego Audio Tekne. Jedyne ok. 92.000 zł ;). To jest najtańszy model podstawowy, pierwszy w ofercie :P .

Pozdro



Projektor rozmiarami to kolos w porównaniu z innymi ówczesnymi przeznaczonymi do kina domowego.


braavoo

No bez przesady. Tu w porównaniu do SONY 300:

EpsonLS10000-SonyVW3001-1080x675.jpg

A tu w porównaniu do jednej pani:

014334sum1z2kxt9thkkax.jpg

Jest większy od mojego JVCa ale nie o aż TAK :). Ciekawi mnie po co takie ogromne wyjścia wentylatorów z przodu. Skoro to diody laserowe to emisja ciepła powinna byc "znikoma".

Pozdro


Oceny z netu:

http://www.cnet.com/products/epson-ls10000/

http://www.projectorreviews.com/epson/epson-pro-cinema-ls10000-projector-review-update/

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie piszesz, a ja słyszę z zaprzyjaźnionego, zewnętrznego źródła że było zaje-biście.

:).

Ja mam inną zabawkę.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Trzeba przyznać, że dostrzeżenie różnicy między jakością oferowaną przez obydwa projektory było właściwie niemożliwe, a jeśli już (nieco większy kontrast) – korzystniej prezentował się obraz z projektora firmy Epson"

Oh, really? Piszcie jak było, bo nie chce mi się wierzyć, że tak rozniósł profesjonalny projektor kinowy za gruuuube $$$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, przyszedł czas na kilka słów z mojej strony odnośnie tego projektora.

Sorki, że tak późno, ale weekendy postanowiłem sobie ostatnio, poświęcać rodzinie.

To za co trzeba przyznać plus dla Epsona to odwaga.

Pmcomp - szkoda, że nie byłeś :-)

Porównanie się, nie to złe słowo, zmierzenie się z referencyjnym na ten moment projektorem Christie, za duże pieniądze, to coś nowego w tym świecie.

Porównanie obu projektorów polegało na zobaczeniu tego samego fragmentu filmu "Bogowie", na przemian z projektora Epson i Christie w kilku fragmentach

Profesjonalna sala kinowa studia filmowego D35, użyczona do tego eksperymentu pozwoliła w wielkim skrócie zobaczyć co potrafią oba projektory w idealnych warunkach.

Zupełne zaciemnienie, świetne nagłośnienie oraz materiał firmowy w formie bez jakiejkolwiek kompresji (materiał filmowy bez jakichkolwiek podbarwiaczy).

I co można powiedzieć/napisać ?

Epson EH-LS10000 daje sobie świetnie radę w prezentacji bardzo wysokiej jakości obrazu - również podkręcanie do 4K , a to chyba jest głównym celem każdego projektora.

Z odległości kilku/kilkunastu metrów trudno było dostrzec większe różnice pomiędzy dwoma modelami. Wydawało mi się nawet, że Espon trochę jakby miał żywsze kolory.

To czego mi brakło na tej prezentacji to możliwości oglądania w tym samym czasie obrazu z obu projektorów ustawionych obok siebie na tym samym ekranie (słowo wyjaśnienia dlaczego to się nie udało - Christie waży swoje i jej przestawienie a później ponowne kalibracje nie wchodziły w grę, co dla mnie było jak najbardziej zrozumiałe- to był tylko eksperyment).

Jak wiadomo nasz wzrok i pamięć w takim przypadku nie jest w stanie obiektywnie porównać tego co widział przed chwilą z tym co jest obecnie obserwowane.

W takim wypadku pozostaje mi tylko zaufać parametrom technicznym jakie są podawane w ulotkach

lub

poprosić i poczekać Gmera o przemaglowanie owego egzemplarza w ich nowym pokoju.

Przydałby się test w porównaniu z innymi najwyższymi modelami firmy JVC i Sony w warunkach mniejszego/prywatnego kina domowego oraz możliwość zobaczenie obrazów z bardzo bliska, szczególnie przy porównywaniu obrazu 4K.

Pozostałem informacje odnośnie samego Epsona to ulepszenia mające za zadanie jeszcze wierniejsze oddawanie obserwowanego obrazu oraz nowe elementy technologiczne jakie już dawno powinny zostać wdrożone w projektorach.

Obecny poziom technologii myślę, że pozwala na rozpoczęcie eksploatowania zamiast tradycyjnej lampy innych źródeł światła tj. laser lub Power LED i to w rozsądnych cenach.

Jasne, że zaraz zaczną się teksty typu: LED nie dorównuje tradycyjnej lampie w kwestiach jakości i wierności danej barwy a laser jest nową technologią i musi kosztować i się dalej rozwijać

ale do licha

mamy już XXI wiek a jak dla mnie to projektory nadal tkwią w wieku XX.

I obym się mylił, ale jeśli tak dalej producenci będą przeciągać cały proces rozwoju nowych energooszczędnych źródeł światła to za kilka lat skończy im się potencjał.

Technologia elastycznych ekranów OLED już zaczęła się upowszechniać w skali smartfonów i tylko czekać jak przejdzie na poziom wyższy i za niedługo zamiast wieszać projektor i rozwijać specjalnie ekran (za niemałe pieniądze) to wystarczy, że opuszczę sobie roletę wewnętrzną OLED.

Bajki ? - niekoniecznie, dla mnie to najzwyklejszy postęp.

W TV się bardzo dużo zaczęło ostatnio dziać (np. ostatnia IFA i Wall Paper OLED od LG) a to będzie miało zapewne bardzo duży wpływ na popularność w przyszłości projektorów.

Napisałem, że EPSON to kolos i tak faktycznie jest.

Pmcomp zaprezentował fajne porównanie z Sonaczem.

Pomimo chłodzenia pasywnego (w PC-tach i laptopach to nic nowego od kilku dobrych lat) nie widać kierunku miniaturyzacji. Ta metoda jak każda inna ma swoje wady i zalety o czym można sobie poczytać na różnych forach poświęconych komputerom.

Sam projektor jest bardzo cichy i jedyne co słyszałem siedząc praktycznie zaraz za nim to szum załączającej się klimatyzacji sufitowej w sali kinowej :-).

Znowu aż prosi się o porównanie z innymi z podobnej półki w warunkach małego pomieszczenia. To zadanie dla Gmera :-)

Więcej w temacie parametrów technicznych i szczegółów kalibracji i doświadczeń zdobytych w trakcie przygotowywania obu projektorów zostawiam Maciejowi, który podjął się tego arcy trudnego wyzwania.

Myślę, że Maciej uchyli wam trochę tego co jest in plus a co in minus :-)

Moim zadaniem, jak zawsze, było ocenić projektor z punktu widzenia zwykłego Kowalskiego (no może z trochę większym przygotowaniem elektronicznym :-) bez używania jakiegokolwiek zaawansowanego języka technicznego.

Jak dla mnie Epson EH-LS10000 to bardzo dobry kierunek w stronę wykorzystywania nowych technologii oby tylko postępował tak szybko jak świat komputerów :-)

Tyle z mojej strony.

Gmeru - gorąca prośba o możliwość uczestniczenia w testach tego projektora (jeśli dostaniecie do testów) w Twoim pokoju testowym. Będę mógł zobaczyć jaka jest różnica pomiędzy salą kinową i salą domową w odbiorze tego projektora w zderzeniu z innymi modelami:-) oraz zobaczyć z bliska co widać na ekranie :-) Może jakiś topowy model JVC i Sony na jednym polu ?

Mam gdzieś jeszcze kilka próbek różnych materiałów na ekran (kiedyś robiłem porównanie) więc możemy przy okazji zrobić mały teścik w profesjonalnych warunkach.

Pozdrawiam

braavoo

Edytowane przez braavoo
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Trzeba przyznać, że dostrzeżenie różnicy między jakością oferowaną przez obydwa projektory było właściwie niemożliwe, a jeśli już (nieco większy kontrast) – korzystniej prezentował się obraz z projektora firmy Epson"

He, he, he ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę pmcomp, że gdybyś przyszedł na prezentację, to nie pisałbyś teraz "he he he", bo w powyższym cytacie jest sama prawda.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pmcomp - szkoda, że nie byłeś :-)

Byłem na pokazie SONY, prawdziwego 4K, na IFA. Jakoś po tej prezentacji nie czuję się zmasakrowany.

Super, że diody laserowe się rozwijają. Poczekam na 4K, content i ... lepsze ceny.

Pozdro

Myślę pmcomp, że gdybyś przyszedł na prezentację, to nie pisałbyś teraz "he he he", bo w powyższym cytacie jest sama prawda.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jednak nie sądzę. Na temat takich pokazów w "niekontrolowanych" warunkach i nie obok obok siebie mam swoje prywatne zdanie. Wszystko można udowodnić.

A to nie był test tylko marketingowe spotkanie w związku jak napisano wprowadzeniem nowego (sic!) produktu na rynek polski. No i PRowcy zrobili fajne zamieszanie. Ale to tylko marketing ;).

Dlatego np. sprzęt audio testuję u siebie, a nie po kolegach czy na wystawach. I właśnie przez weekend testowałem zaje-bisty klocek, który trudno jest zobaczyć w Polsce, a co dopiero dotknąć a potem posłuchać.

Jak napisał braavoo. Test takiego projektora nalezy wykonać w swoich warunkach, w swojej sali, na swoim materiale. Mam nadzieję, że kiedyś to zrobicie.

BTW na IFA Epson jakiegoś wielkiego halo z tego projektora nie robił.

Jest to jak widać bardzo dobry produkt. I jego zaletach i wadach napisałem.

BTW do którego konkretnie projektora Christi Epson był porównywany?

Zobaczcie czym się użytkownicy jarają: http://hdtvpolska.com/topic/35783-zakup-uzywanego-projektora-w-okolicach-500-zl/

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny i rzeczowy opis, dzięki Waszeci Braavoo. ;)

Co do "jarania", no cóż, níe każdego stać na wywalenie wartości auta na projektor, ba nawet na tanie Benq 1070.

Chyba ważniejsza jest radość z tego co się ma i na co stać kogo.

Proponuję dobierać sobie znajomych w/g opisów w stopkach, będzie 100% zadowolenia. :P:lol:

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pmcomp

Idź zrobić sondę uliczną ile Kowalski czy Malinowski posiada w domu projektorów SD,HD lub FHD jakiejkolwiek klasy czy marki i wtedy mów że się jarają projektorem za 500 zł. Moim zdaniem nie jarają się wcale bo większość z nich nie posiada nawet telewizora młodszego niż 5 lat a o projektorach to słyszeli że jest w kinie i do bajek :)

Edytowane przez miruna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszych wpisów.

Stwierdziłem fakt, a to Wy komentujecie doszukując się podtekstów których nie ma.

Nt. cen telehttp://polnocna.tv/sites/default/files/field/image/maserati-granturismo-mc-stradale-front-clip-closeup.jpgizorów i projektorów wypowiadałem się nie raz, powtarzać się nie będę.

Moim zdaniem wydanie 30 tysięcy za taki projektor w dzisiejszej specyfikacji jest trochę bez sensu. Chyba, że ktoś śpi na kasie. Podobnie wydanie na OLEDa 10.000 EUR. Ale to tylko moje zdanie i dotyczy mojej osoby.

BTW zamiast wydawać 500 zł na projektor, ponownie moim zdaniem lepiej kupić dobry np. używany telewizor o większej przekątnej.

Pozdro

@pmcomp

Idź zrobić sondę uliczną ile Kowalski czy Malinowski posiada w domu projektorów SD,HD lub FHD jakiejkolwiek klasy czy marki i wtedy mów że się jarają projektorem za 500 zł. Moim zdaniem nie jarają się wcale bo większość z nich nie posiada nawet telewizora młodszego niż 5 lat a o projektorach to słyszeli że jest w kinie i do bajek :)

Ten portal to miejsce gdzie spotykają się miłośnicy dobrego obrazu i dźwięku. I tacy Kowalscy czy Malinowscy tu zaglądają.

Jak będę chciał porozmawiać o pomidorach to pójdę na portal dla ogrodników :).

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie sądzę. Na temat takich pokazów w "niekontrolowanych" warunkach i nie obok obok siebie mam swoje prywatne zdanie. Wszystko można udowodnić.

A to nie był test tylko marketingowe spotkanie w związku jak napisano wprowadzeniem nowego (sic!) produktu na rynek polski. No i PRowcy zrobili fajne zamieszanie. Ale to tylko marketing ;).

Niekontrolowanych warunkach?!

Przecież test był przeprowadzony w certyfikowanym (m.in. przez THX oraz Baselight) screening roomie. Trudno o jeszcze lepsze warunki. Oba projektory świeciły dokładnie z tego samego mastera DCDM (przeszło 2,5TB danych wideo). Nie było żadnych sztuczek po drodze. Osobiście dostarczałem przetwornik SDI -> HDMI żeby wpiąć Epsona, a zaraz po nim Christie. No i co najważniejsze, przed pokazem byłem trzy razy w tym miejscu, żeby skalibrować LS10000 do przestrzeni barwnej Christie, na czym spędziłem prawie 5 godzin.

Porównania były na wyrywkowo wybranych scenach z filmu.

Zapewniam Cię, że to było chyba najlepsze porównanie w historii premier urządzeń w tym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten temat nie jest najlepszym miejscem do dyskusji o tym czy projektor jest dla zwykłego Kowalskiego czy też nie.

Proponuję założyć nowy wątek i tam dyskutować.

Każdy z nas ma swoje oczekiwania odnośnie kasy jaką może wydać na dobro luksusowe :-).

Dla mnie projektor jakby nie było takim dobrem jest bez względu na to czy wydam na niego 500 czy 50.000 zl.

Do podstawowego codziennego oglądania mam TV natomiast do zatracenia się w świecie ekranu większego niż 100 cali służy mi projektor.

Każdemu polecam takie rozwiązanie natomiast sama decyzja jak zawsze należy do strony drugiej, która sama ocenia czy stać ją na dodatkowy luksus.

I nie przyjmuję do wiadomości uwag typu, za 500 zl nie kupisz dobrego dla siebie projektora, ponieważ to każdy człowiek ocenia co i za ile jest dla niego już dobre.

Jeden zarabia grube miliony rocznie a inny najniższą krajową i jeszcze cięgnie na kredytach żeby mieć gdzie mieszkać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten portal to miejsce gdzie spotykają się miłośnicy dobrego obrazu i dźwięku. I tacy Kowalscy czy Malinowscy tu zaglądają.
Jak będę chciał porozmawiać o pomidorach to pójdę na portal dla ogrodników :).

Przysłowiowi Kowalscy mają racje że tu zaglądają bo jak sama nazwa portalu wskazuje HDTV jest jak najbardziej w zasięgu Kowalskiego z portfelem pięciu stuzłotówek oraz zamiarem zakupu używanego projektora do kina domowego. Portal UHDTV to jest obecnie miejsce gdzie spotykają się miłośnicy współczesnego dobrego obrazu i dźwięku i tam Kowalski wraz z Malinowskim zaglądać raczej nie powinni żeby nie narazić się na ośmieszenie z czyjejś strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej- zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości

"że to było chyba najlepsze porównanie w historii premier urządzeń w tym kraju"

Fajnie, że chciało ci się poświęcić swój pewnie cenny czas na przygotowanie sprzętu :-)

Miruna

Ten portal to kolebka wszystkiego co związane z najwyższej jakości obrazem bez względu na zasobność portfela, który istnieje od 2006r

Tutaj możesz się wymieniać uwagami i pytaniami odnoście każdej technologii wystarczy odpowiednio wstrzelić się w dział itd.

Wszelkiego rodzaju zaciekłe dyskusje i spory są wg mnie również jak najbardziej wskazane. To pozwala zdobywać nową wiedzę i mieć jeszcze kontakt z rzeczywistością :-)

Otwartość na nowe technologie i śledzenie tego co kiedyś było za ciężkie pieniądze czy czasami już nie jest dostępne (nawet używane) za sumę jaką mogę poświęcić.

Jak ktoś jest dociekliwy i cierpliwy oraz systematyczny to może wyrwać niezły kąsek nawet ze świata high endu :-)

Pozdrawiam

braavoo

Edytowane przez braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekontrolowanych warunkach?!

Przecież test był przeprowadzony w certyfikowanym (m.in. przez THX oraz Baselight) screening roomie. Trudno o jeszcze lepsze warunki. Oba projektory świeciły dokładnie z tego samego mastera DCDM (przeszło 2,5TB danych wideo). Nie było żadnych sztuczek po drodze. Osobiście dostarczałem przetwornik SDI -> HDMI żeby wpiąć Epsona, a zaraz po nim Christie. No i co najważniejsze, przed pokazem byłem trzy razy w tym miejscu, żeby skalibrować LS10000 do przestrzeni barwnej Christie, na czym spędziłem prawie 5 godzin.

Porównania były na wyrywkowo wybranych scenach z filmu.

Zapewniam Cię, że to było chyba najlepsze porównanie w historii premier urządzeń w tym kraju.

Szkoda, że nie ekran w ekran ale przy projektorach trudno zrobić taki pokaz.

Pomieszczenie musiałoby być przedzielone na pół wzdłuż tak aby światło z jednego nie zakłócało drugiego.

Rabialne ale w specjalnie adaptowanym pomieszczeniu.

Macku, zapytam ponownie, jaki był to model Christie? W końcu chciałbym się dowiedzieć co od czego zaświeciło lepiej :P .

Panowie z CHIPa też się nie wysilili aby to sprawdzić? Cytuję: "obecni na sali dziennikarze (w tym przedstawiciel naszej redakcji) mogli na własne oczy przekonać się, czy obraz z Epsona EH-LS10000 różni się od jakości oferowanej przez prawdopodobnie najlepszy (w tym momencie) projektor kinowy świata".

Żeby mieć jakieś pojęcie trzeba przynajmniej wiedzieć co z czym jest porównywane.

Portal UHDTV to jest obecnie miejsce gdzie spotykają się miłośnicy współczesnego dobrego obrazu i dźwięku i tam Kowalski wraz z Malinowskim zaglądać raczej nie powinni żeby nie narazić się na ośmieszenie z czyjejś strony.

Na razie nie ma w temacie dobrego obrazu UHDTV za dużo o czym dyskutować ;).

Mnie dyskusje tutaj o sprzęcie czy za 500 zł czy za 5 mln złotych absolutnie nie przeszkadzają. Nie wiem czemu przeszkadzają Tobie.

Ja lubię i wolę dyskutować o sprzęcie znakomitym w skali bezwzględnej.

pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pmcomp

Co masz na myśli pisząc:

"Ja lubię i wolę dyskutować o sprzęcie znakomitym w skali bezwzględnej"

Nie ma czegoś takiego jak sprzęt znakomity lub idealny.

To co dzisiaj jest znakomite za moment może stać się normalne i przeciętne, wszystko to kwestia szybkości postępu technologicznego.

W jednej dziedzinie dany klocek znakomity będzie nim przez lata a w innym przez miesiące :-)

Wg mnie najważniejsza w tym wszystkim dobra zabawa i zadowolenie z tego co się posiada.

I tak wszyscy skończymy w tym samym miejscu :-)

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pmcomp


"Mnie dyskusje tutaj o sprzęcie czy za 500 zł czy za 5 mln złotych absolutnie nie przeszkadzają. Nie wiem czemu przeszkadzają Tobie."

Dlaczego sądzisz że w tym wątku http://hdtvpolska.com/topic/35783-zakup-uzywanego-projektora-w-okolicach-500-zl/ przeszkadza mi cokolwiek ?

Starałem się pomóc na tyle na ile wyznacznikiem sukcesu była właśnie zamierzona kwota a że w moim odczuciu była zbyt niska to nie znaczy że mi to przeszkadza, może faktycznie chciałem kogoś uszczęśliwić na siłę i trzeba było wybrać np. znakomity projektor SD w skali bezwzględnej oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze dokupić przewody za 100000zł by bezwzględność, była bardziej bezwzględna dla tych względnych... :lol: :lol: :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najważniejsza w tym wszystkim dobra zabawa i zadowolenie z tego co się posiada.

Pozdrawiam

braavoo

Tak też do tego podchodzę.

Pozdro

Można jeszcze dokupić przewody za 100000zł by bezwzględność, była bardziej bezwzględna dla tych względnych... :lol: :lol: :P;)

Ależ oczywiście. Na blogu pokazywałem najnowsze Transparent Audio za 260 tysięcy złotych. A w domu w teście mam preamp gramofonowy za 92 tysiące złotych.

Abstrakcja ???

Nie sądzę. Skoro są takie ceny to ktoś je płaci. I wole podniecać się takimi kablami niż używanym projem za 500 zł. Chyba, że miałby jakiś niesamowity performance.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pmcomp

Po co zadajesz pytania w wątku o projektorze za 500 zł skoro jest mało podniecający, może właśnie ta niska cena podnieca ? Skoro nie możesz pomóc bo to nie Twoja półka to pozostaje zająć się przedwzmacniaczem za 91,99 k zł w promocji który po podłączeniu do aparatury pomiarowej wykaże że podniecająca jest jedynie jego cena oraz niedoścignione wrażenia odsłuchowe których nikt nie usłyszał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak...wolę podniecać się kobietą, ale gusta są jak duupskoo, podzielone.

Można mieć też i kupę złotą, dania ze szczerym złotem, tylko po co, kto to usłyszy, po za "podnietą", że mam takie drogie...ach...ponadwymiarowe i o kuźwa!??? :lol:

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...