Skocz do zawartości
Maciej Koper

TEST: Samsung JS9000 55" SUHD Ultra HD 4K 3D LED LCD Tizen

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Coś mi się zdaje, że Samsung bierze bardzo dużo pieniędzy za robienie w balona nieświadomych klientów i daje w zamian naprawdę niewiele.

Tv ma opis - 4K, SUHD - ale dla obrazu ruchomego (czytaj takiego jakie zazwyczaj oglądamy na tv) zapewnia max rozdzielczość 1080 linii, czyli identyczną co telewizory Full HD (1080 linii dawały także niemal wszystkie plazmy Panasonica), tak więc 4K zachowuje tylko dla statycznego materiału.

A dwa - szersze spektrum barw - jeśli się nie mylę, to specyfikacja 4K Blu-ray Disc zakłada wsparcie materiału 4K w 60 klatkach, w kodowaniu koloru Rec. 2020, a ten (naprawdę szeroki) zakres testowany model pokrywa raptem w 74%.

Czy źle czytałem, czy nazbyt dokładnie może? :)

PS. Dla bystrych zagadka za 100pkt, dlaczego dema 4K pokazywane na telewizorach samsunga przedstawiają głównie nieruchome obrazy -np. miasto , rzeka i porusza się tylko mały stateczek :D

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że Samsung bierze bardzo dużo pieniędzy za robienie w balona nieświadomych klientów i daje w zamian naprawdę niewiele.

Tv ma opis - 4K, SUHD - ale dla obrazu ruchomego (czytaj takiego jakie zazwyczaj oglądamy na tv) zapewnia max rozdzielczość 1080 linii, czyli identyczną co telewizory Full HD (1080 linii dawały także niemal wszystkie plazmy Panasonica), tak więc 4K zachowuje tylko dla statycznego materiału.

Skąd to niby wynika?

W teście masz rozdzielczość określoną na ponad 1080 linii (>1080) i to na planszy FPD Benchmark, która porusza się dosyć szybko.

Co do Rec 2020 to wielkość tej palety barw jest monstrualna i obecnie żaden ekran nie pokrywa jej w większym stopniu niż 70-kilka procent. Nawet najlepsze wyświetlacze studyjne są dalekie od 100% pokrycia.

Więc te słowa o robieniu w balona chyba trochę nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od jakiegos juz czasu obserwuje, czytam to forum i postanowilem sie zarejestrowac aby zadac kilka pytan.

1. czy ten model jest wyraznie lepszy od HU8500? Czy warto az tyle doplacac, czy zauwaze roznice?

2. czy moze jednak lepszy jest zwykly hd OLED 9300?

Ogladam C+ + BD, w dosc jasnych warunkach ale i nocą przy delikatnym swietle.

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Lexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ten TV nie dałbym 10600 zł po tyle były w Saturnie .Najgorszy jest kit w szafce na wymiar ,a tak klienci którym instalowałem to rozwiązali -podłączanie dysków istna męka (3TB-4TB ).Ten kit ma swoje plusy jak i minusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być dostepniejsz cenowo samsung JS w USA płaski a czy w Europie ?

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1435668282&rss

Jeśli oznaczenie będzie serii Js7xxx to panel będzie 120 hz a jeśli Js6xxx to 60hz. Tak przypuszczam.

Może macie jakiś kontakty żeby się coś na ten temat dowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jzżeli kogoś interesuje zakup tego TV to w MediaMarkt na Krakowskiej w Warszawie wczoraj mieli 3 sztuki powystawowe w cenie 11999zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w tym tv wygląda możliwość oglądania zdjęć w 10 bitowym kolorze? Matryca powinna dać radę (skoro Rec. 2020) ale czy software potrafi?

Edytowane przez rys1908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Samsung SUHD UE65JS9000 Curved już kupiony . :) W sobotę ma dotrzeć . Miałem kupować najpierw Samsunga UE65JU7000 , potem w planie był UE65JS8500 ale w końcu znając siebie i wiedząc że jak czegoś będzie brakowało to będzie niedosyt , kupiłem jednak 9000 . Miałem 9500 brać ale jak dla mnie nie do zaakceptowania efekt Halo w nim jest . Czerń może , a nawet na pewno lepsza ale o ile w nocy przy zaświeconym świetle różnicy między 9000 a 9500 nie widać , to jednak efekt Halo w 9500 już tak . Do tego jak się weźmie cenę 9500 z kosmosu , to wybór pozostał jeden . Jak TV się pojawi w domciu , to po paru dniach coś skrobnę jak się on ma w porównaniu do mojego obecnego TV czyli Sony KDL 55W905 . A jak do tego Maciek zrobi kalibracje to wtedy okaże się czy kasa nie poszła w błoto . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecywałem , tak piszę . Telewizor szybciej oddany aniżeli kupiony . Dobrze że kupiony w sklepie internetowym i możliwość oddania w ciągu 14 dni. Zaoszczędziłem 12190 zł. Telewizor świetnie skaluje obraz HD do UHD . To samo jeśli chodzi o SD obraz akceptowalny i całkiem dobry z NC+. Jasność i ruch to istne Mistrzostwo Świata . Niestety czerń jak równomierność podświetlania matrycy to dramat . Uśmiech z dnia , znikł w nocy o 3 nad ranem , jak zapodałem Film w całkowitej ciemności wyszło szydło z wora . Clouding niesamowity . Włączyłem wszystko co Tv miał na pokładzie ale niestety poległ na całej linii . Nierównomierność podświetlenia matrycy powala na kolana . Kto dał takie wysokie noty temu gó..wnu ? . To samo jeśli się tyczy słynnemu One Connect . Myślałem że po zmroku wylądował u mnie Helikopter . Przeszkadza to w oglądaniu w ciszy i ciemności niesamowicie . Pierdoły internetowe ( które dla mnie nie mają znaczenia ) bardzo dobre . Wykonanie pilota i samego TV na najwyższym poziomie . Już wiem że jak 65 cali to tylko Krzywy ( czy jak ktoś woli ekran Curved ) . Niestety ale małość stref wygaszania pogrąża ten Tv . Więc nie wiem jak ktoś to akceptuje w modelu 7000 CZY 8500 . Tam dopiero musi być padaka . Zostaje przy moim Sony Kdl- 55W905 , Który może mały ale przynajmniej nie ma Cloudingu . Czekam na Samsunga UE 65JS9500 jak stanieje może do marca . lub kupie sobie LG Oleda 55 cali ( bo za 65 UHD nie dam żebym znalazł 30000 zł ) . Niestety ale telewizory co roku mają gorszy obraz , zastępują go pierdołami internetowymi i innymi . Dźwięk z tego telewizorka super . Bas przyzwoity . Jednym słowem powinni pisać przy tym Tv , że to telewizor tylko do Salonu i oglądaniu w dzień , bo wtedy wyrabia . Natomiast jak kinoman Nocny to szkoda sobie głowę zawraca tym Gówne...m . Pozdrawiam i może komuś to co napisałem się przyda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, przecież na sztukę z cloudingiem możesz trafić dosłownie w każdym modelu, więc po co za nieudaną sztukę krytykujesz cały model? A tak na marginesie to JS8500 to dokładnie ten sam Tv z tą różnicą że jest tańszy no i ma okrojoną wersję listwy OneConnect (tylko złącza, więc akurat dla Ciebie mogłoby to być zaletą, bo by Ci nie hałasowała). Fakt, że stref za dużo to ten TV nie ma, ale za to z wygaszaniem pasów radzi sobie fenomenalnie ;) A jeśli czerń z tego Samsunga jest dla Ciebie zbyt słaba to zostaje już tylko JS9500 albo OLED ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu Twojego opisu jakoś mam mieszane uczucia !

Do momentu Kalibracji TV przez Mackia nie bardzo byłem zadowolony z zakupu !?

Czekałem na wizytę ponad miesiąc i dopiero wtedy zobaczyłem co Ten TV potrafi Generować za Obraz !

Po Kalibracji Clouding zmniejszył się BARDZO niemniej jako go jeszcze deko widzę ale sam nie wiem czy jest to

Jeszcze moja wizla ?!

Napiszę że nie jest to mocną stroną tego TV no ale teraz kolory i balans to po prostu BAJKA !!!

Jak napisałeś Dzwiek jest Niezły !

Niemniej kupiłem Listwę Yamach i mam jakieś pole manewru tydzień temu dokupiłem BD za Smieszną kaskę

Mam ten TV już 5 M Kupiłem go w Brandzie Samsunga Dostałem Telefon za 3Kzł słuchawki za 700 zł

Gwarancję na 4 lata i instalację super Trunek za Paręset zł i dokupiłem BD za smieszną kasę

Jak na razie jestem ZADOWOLONY !

Pewenie jak będę się dopatrywał co znajdę minusy teko TV ale te 4 lata widzę że bedzie u Mnie ;)


Ech, przecież na sztukę z cloudingiem możesz trafić dosłownie w każdym modelu, więc po co za nieudaną sztukę krytykujesz cały model? A tak na marginesie to JS8500 to dokładnie ten sam Tv z tą różnicą że jest tańszy no i ma okrojoną wersję listwy OneConnect (tylko złącza, więc akurat dla Ciebie mogłoby to być zaletą, bo by Ci nie hałasowała). Fakt, że stref za dużo to ten TV nie ma, ale za to z wygaszaniem pasów radzi sobie fenomenalnie ;) A jeśli czerń z tego Samsunga jest dla Ciebie zbyt słaba to zostaje już tylko JS9500 albo OLED ;)

Masz ~RACJĘ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecywałem , tak piszę . Telewizor szybciej oddany aniżeli kupiony . Dobrze że kupiony w sklepie internetowym i możliwość oddania w ciągu 14 dni. Zaoszczędziłem 12190 zł.

Jakby JS9000 nie hałasował, miał mniejszy clouding, o dwie strefy wygaszania mniej i kosztował 9700zł, nie popatrzyłbyś na niego łaskawszym okiem.

65JU7500

mini OneConekt bez wiatraczka

Direct LED z założenia ma mniejszy clouding od EDGE.

2 strefy działają tak samo źle jak 4, bez lampki za TV się nie obędzie.

38382d179823629b2d48b705e48818d2.jpg

JU7000 na zdjęciu żadna strefa nie wyłączyła się, a czerń jak na LCD całkiem dobra, ale tak jest tylko idealnie w osi TV, po przesunięciu o 20cm od osi TV, jeden bok zaczyna się już rozjaśniać.

Zmniejszyłeś podświetlenie w nocy do 6-8, bo na fabrycznych ustawieniach po ciemku czerń jest taka sobie.

Tryb: Standardowy

Podświetlenie: + 6

Kontrast: 90

Jasność: 45

Ostrość: 25

Kolor: 50

Ciepły 2

Kontrast dynamiczny: off

Black: off

Gamma: 0 / -1

Inteligentne diody LED: minimum

Edytowane przez slimak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, przecież na sztukę z cloudingiem możesz trafić dosłownie w każdym modelu, więc po co za nieudaną sztukę krytykujesz cały model? A tak na marginesie to JS8500 to dokładnie ten sam Tv z tą różnicą że jest tańszy no i ma okrojoną wersję listwy OneConnect (tylko złącza, więc akurat dla Ciebie mogłoby to być zaletą, bo by Ci nie hałasowała). Fakt, że stref za dużo to ten TV nie ma, ale za to z wygaszaniem pasów radzi sobie fenomenalnie ;) A jeśli czerń z tego Samsunga jest dla Ciebie zbyt słaba to zostaje już tylko JS9500 albo OLED ;)

Po pierwsze to kolego bzdury piszesz , że 8500 i 9000 to to samo . Niestety nie , 9000 ma więcej stref wygaszania i ma lepszą czerń od serii 8500 . 9000 ma dwa razy tyle stref wygaszania co model 8500 . 9000 ma ich 4 , a 8500 2 . Ale i tak to za mało na 65 cali . To po pierwsze , a po drugie jak ktoś miał kichowaty Tv , a nie jak ja mam Soniaka 55W905 który jest na dzień dzisiejszy nie doścignionym wzorcem wygaszania ( jak na telewizor z krawędziowym podświetleniem LED ) to wtedy nie ma ten ktoś porównania do dobrego Tv . Przy Soniaku wysiada on jak telewizor za 5000 zł . Dałem wszystko co można na full ( nawet kosztem szczegółów ) i czerń jest mizerna w nocy , nie mówiąc o jej jednorodności . Więc jak ktoś się zachwyca czernią na modelu 8500 czy 7500 to tylko dlatego że nie ma pojęcia jaka powinna ona być ale mniejsza. Kalibracja owszem coś poprawi ale nie ma szans aby na tyle żeby to zniwelować . Jednym słowem co rok to gorsze TV . Taka prawda . Więc zanim się ktoś będzie podniecał że jego TV świeci jak powinien , to po prostu trzeba mieć do czego porównać . Dzisiaj jak bym mógł kupić plazme Panasonica 65 VT serii 60 nie zastanawiałbym się ani minuty . Zamiatała ona te telewizory Samsunga jak szmaty . Więc reasumując to albo kupie Oleda 55 calowego ( ale to malizna ) albo do kwietnia ten model 9500 stanieje do ceny 13000 zł i wtedy jego łyknę . Bo na pewno nie dam za niedopracowanego Oleda 65 calowego UHD 30000 zł . Pozdrawiam

Edytowane przez peterka1000
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to kolego bzdury piszesz , że 8500 i 9000 to to samo . Niestety nie , 9000 ma więcej stref wygaszania i ma lepszą czerń od serii 8500 .

7000 / 7500 / 8500 / 9000 mają dokładnie taką samą czerń ~0,05cd/m

scena2.jpg

3000:1 / ***** / 2400:1 / 3100:1

9000 ma lepszy kontrast tylko gdy przynajmniej jedna z 4 stref jest "bez obrazu".

scena1.jpg

4600:1

Na pozostałych tablicach Maciej mierzy czerń poza wyświetlanym obrazem, czyli na "Grawitacji" będziemy mieli super czerń na paskach i gwieździste niebo z czernią ~0,05 i kontrastem 3100:1.

Dzisiaj jak bym mógł kupić plazme Panasonica 65 VT serii 60 nie zastanawiałbym się ani minuty

Miałem co prawda tylko st50 0,01cd/m2 i po dwóch latach jak stanął obok H6640 niby 0,04cd, to czerń w ST50 nie była znacząco lepsza.

Teraz mam ju7000 0,05cd i zazwyczaj czerń jest lepsza niż w H6640.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego te bzdury na papierze ( który wszystko przyjmie ) mnie nie interesują . Jak nie miałeś mojego Tv w domu to się nie wypowiadaj cudzymi testami . TV jak pisałem ma dwa razy więcej stref aniżeli niższe modele serii 8500 i 7000 . Mimo tego czerń jest kiepska ale to bym przeżył , nie wyrabia natomiast równomierność tej czerni . Telewizor za 12000 zł którego wygaszanie strefowe działa tak dennie jak w Samsungu, powinien kosztować 7000 zł . Co by się nie ustawiło to w zasadzie jest identycznie . Różnica jest tylko pomiędzy wyłączony , a cała reszta czy mały , średni czy jaki kolwiek nie wnosi nic innego . O ile jak na tv jest czarny cały ekran i zgasimy światło to faktycznie telewizor ginie . Ale wystarczy że jest scena ciemna i już wyłażą klocki . Clouding który całą przyjemność z oglądania psuje i co ciekawe nawet jak się w dzień dobrze przyjrzy to też można wprawnym okiem zauważyć . Moje Sony ma 55 cali i 16 stref wygaszania o ile dobrze pamiętam . Natomiast Tv 65 calowy powinien mieć minimum 32 , może wtedy by wyrabiał . Natomiast na 8500 czy 7000 nawet w sklepie widać różnice na niekorzyść w stosunku do 9000 . Napisałem co sam w domu widziałem , testując ten telewizor przez 3 dni dokładnie i robiąc co tylko się dało w ustawieniach aby to wyeliminować . Do tego jak się doda wiatrak ze sławetnego One Connect , który w nocnej ciszy chodzi jak wiatrak od chłodnicy w samochodzie :) , to podziękowałem za ten SUPER HICIOR SUHD w wersji 9000 . Kupuje na przeczekanie Oleda narazie 55 cali , a potem jak cena spadnie to 65 i po sprawie . Telewizor jest wart 7000 zł maksymalnie . Więc jak możesz już nie polemizuj ze mną podając cudze testy za Swoje pewniki . Jak kupisz takowy Tv i mnie do siebie zaprosisz i udowodnisz że to co napisałem jest nie prawdą , to oddam Ci kasę za ten telewizor i będziesz miał za friko :) . Od około 8 lat mam w domu u siebie same topowe telewizory ( a było ich od Pionera Kuro , po dwa Panasoniki VT20 , jeden VT30 , jeden VT50 i teraz Sony ) , jestem niesamowicie wyczulony na jakość obrazu i widzę wszelkie niedociągnięcia . Jak coś piszę o jakimś TV to dlatego że SAM MIAŁEM , SAM TESTOWAŁEM I SAM NAPISAŁEM CO WIDZIAŁEM . Nie jak tutaj na forum 90 % ludzi to mitomani co czytają zlepki w necie i są wielkimi ekspertami . Jak czegoś sam nie masz , nie bawiłeś się , to się nie wypowiadaj , chyba że z góry podasz źródło że to cudze wypociny . Ale że jak to mówią : '' Reklama dźwignią handlu '' to ja wszelkie testy biorę przez pół odejmuje 3 i wtedy wychodzi prawda :) . O powidokach na plazmach co roku czytałem że ich nie ma , że nowy panel , że srutututu cegła z drutu . A jak były tak są i nic się nie zmieniło . To samo teraz co roku Że już ideał , że SUHD że 4k . A jak się na spokojnie zobaczy co widać , wychodzi że tv 7 letni świeci lepiej . Ja temat Samsunga serii 9000 zamykam jeśli chodzi o mnie . Może kto chce i co chce pisać , nie będę się na siłę przekomarzał . Gdyby ktoś uczciwie napisał że jest to telewizor do jasnego salonu , to dałbym mu 9 na 10 pk . Ale noc obnaża jego denność . I tutaj u mnie ma góra 5 pk na 10 . Pozdrawiam

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest tylko pomiędzy wyłączony , a cała reszta czy mały , średni czy jaki kolwiek nie wnosi nic innego .

Różnice są, ale rzeczywiście małe.

Minimum - najmocniejsze przyciemnianie obrazu.

Wysokie - najsłabsze przyciemnianie obrazu i zarazem najjaśniejsza biel.

Natomiast na 8500 czy 7000 nawet w sklepie widać różnice na niekorzyść w stosunku do 9000 .

Jakość czerni oceniłeś w sklepie? W sklepie widziałeś, że 9000 jaśniej świeci i nic poza tym.

Kupuje na przeczekanie Oleda narazie 55 cali

Też miałem kupić Oleda, ale jeszcze z rok poczekam.

Jak kupisz takowy Tv i mnie do siebie zaprosisz i udowodnisz że to co napisałem jest nie prawdą , to oddam Ci kasę za ten telewizor i będziesz miał za friko :) .

A po co mi gorszy TV od tego którego już mam w domu? Wieże Ci, że edge ma większe chmurki, że chłodzenie wiatraczkiem w małym pudełku jest głośniejsze od chłodzenia pasywnego, oraz że czern w twoim sony jest minimalnie lepsza od JS9000.

Od około 8 lat mam w domu u siebie same topowe telewizory ( a było ich od Pionera Kuro , po dwa Panasoniki VT20 , jeden VT30 , jeden VT50 i teraz Sony ) ,

I prawie za każdym razem jak kupisz TV, robisz awanturę że słaby TV, a po paru dniach okazuje się, że coś źle ustawiłeś.

O powidokach na plazmach co roku czytałem że ich nie ma , że nowy panel , że srutututu cegła z drutu .

Miałem 3 plazmy i na żadnej nic się nie wypaliło na stałe, ale ja mam ciemny pokój i nawet w dzień nie było potrzeby ustawiania jakichkolwiek parametrów w pobliżu max.

Gdyby ktoś uczciwie napisał że jest to telewizor do jasnego salonu , to dałbym mu 9 na 10 pk . Ale noc obnaża jego denność . I tutaj u mnie ma góra 5 pk na 10 . Pozdrawiam

Grawitację na obydwu TV trzeba oglądać z oświetleniem za TV.

2 strefy działają tak samo źle jak 4, bez lampki za TV się nie obędzie.

P.S Uaktualniłeś oprogramowanie js9000 przed testowaniem? U mnie po kupnie fw1214 nie działał poprawnie pilot i menu ustawień miało trochę inny wygląd i ustawienia.

Edytowane przez slimak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak włączyłem telewizor , to pierwsze co się zainstalowało to najnowsze oprogramowanie . Ale mniejsza . Jak się cieszysz ze swojego telewizora to jest to najważniejsze . O to w sumie chodzi . Ja z mojego 65 calowego 9000 nie byłem zadowolony . Jeszcze raz powtórzę choć po raz ostatni . Nie tyle sama czerń w tym Tv jest słaba co jej równomierność . Koniec kropka . Teraz wiem dlaczego kilka lat temu praktycznie wszyscy producenci topowych modeli LCD , mieli je topowe ale tylko w małym calarzu . Tak było z Philipsem , który miał topowca ale tylko 46 cali , tak samo z moim soniakiem , był tylko model z matrycą 200 Hz ale w 55 calach . Modele 65 calowe omijano jak trędowate jako topowe ( oczywiście nie mówię o telewizorach z pełnym podświetlaniem Direct Led jak Sony HX 9500 , bo takowe były w 65 calach ) . Niestety nie da się szkłem [beeep]y utrzeć , 65 cali w EDGE LED to na dzień dzisiejszy NIEPOROZUMIENIE . Nie bez powodu chłopaki jak się tylko da na forum , testują modele mniejsze . Czemu nie przetestowali Samsunga 9000 w 65 calach , tylko w 55 ? Już nie raz zwróciłem uwagę na ten fakt . Nie wiem ile jest w tym celowego działania , a ile przypadków . A niestety LCD LED to nie plazma że wielkość jeśli coś wnosi lepszego od mniejszego to na pozytyw . Tutaj wielkość jest jak widać zmorą producentów LCD EDGE LED . Powinni skończyć z produkcją 65 calówek i większych bez Direct LED . Wtedy ten segment wielkościowy będzie dla koneserów co mają kaskę i wymagają . A tak się kończy jak się chce Premium sprowadzić do pospolitego segmentu dla prawie każdego . Dlatego teraz Premium to nie Premium tylko eksperyment na żywym organizmie , jak choć by wszelkie telewizory na Androidzie . System dla mas i tak samo jak w telefonach gówniany . No nic kolego . To mój ostatni post w temacie Samsunga 9000 . Nie ma sensu udowadniać wyższości Świąt Wielkanocnych nad Bożo Narodzeniowymi . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem nieprzyjemnie zaskoczony nowymi telewizorami Samsunga

Wczesniej mialem 46C750 gdzie obraz byl idealny.

Teraz mam UE65JU7500 i niestety widac jasne plamki w prawej czesci ekranu na czarnym tle.

Do tego jest banding.

Jak bede za 5 lat kupowal nastepny TV to solidnie przestuje go w sklepie zanim kupie.

Tutaj zakladalem ze obraz bedzie idealny majac wczesniej 46C750 ktory sprawowal sie swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy tego modelu. Jaki rozmiar ma pudełko w które jest zapakowany tv?? Pytam bo nie wiem czy zmieści mi się do Passata B6 w kombi. Chcę ten tv wziąć z Polski do Holandii bo jest duża różnica cenowa.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Samsunga 55 js 9000 i przy pierwszym podłączeniu zauważyłem ze kolory w menu , aplikacjach oraz na wyświetlanym obrazie są wyblakłe , mało intensywne , tekst w menu wyglada jakby brakowało mu ostrości :/ .Spotkal sie ktoś może z czymś takim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś aplikacja pozwalająca słuchać radia internetowego??

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...