Skocz do zawartości
Maciej Koper

TEST: Panasonic CX700 / CXM710 / CXE720 50" Ultra HD 4K 3D LED LCD Firefox OS

Rekomendowane odpowiedzi

Polecicie jakiś sprawdzony uchwyt? Czy też wziąć za 40zł z Allegro?

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ART AR-70. Po zawieszeniu masz bardzo dużo możliwości ustawienia telewizora, co przy słabszych kątach matrycy VA bywa istotne. W zestawie 6 kołków, zdecydowanie wystarczą. Moje 55 wisi solidnie:)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nagrywanie z tego telewizora na USB może odbywać się tylko na dysk twardy?? Próbowałem podłączyć 32gb pendriva i nagrać mecz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym nagrywaniem jest troszkę problem ...Na pendrive nie próbowałem .

Więc tak , podłączyłem hdd przez zewnętrzny czytnik dysków , podłączyłem po USB do TV , wykryło się nowe urządzenie na USB .

Przeprowadziłem konfigurację , format i przeczytałem serię ostrzeżeń ;) i zadziałało .

Problem się pojawił jak ten dysk wyciąłem i wsadziłem inny z filmami .

Filmy co prawda działają ale została ikona urządzenia z czerwonym dopiskiem REC i nie mogę teraz ani nagrać ani tego usunąć !

Czy tylko przywrócenie ustawień fabrycznych pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż , trzeba mieć wolny pendrive by to sprawdzić bo po podłączeniu do tv i przygotowaniu go do nagrywania w komputerze pewnie nie będzie działał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem, że nie bd odtwarzacz na komputerze. Sprawa chodzi głównie o nagranie meczu na pena i oglądnięcia go po powrocie z pracy ;)

Jak podłączam swojego pendrive pod USB to przy próbie dodania czegoś do nagrywania wyskakuje że nie znaleziono urządzenia do nagrywania

Edytowane przez tabakook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem

Pendrive Kingston 32GB 3.0 , nie da się go sformatować do nagrywania .

Hdd podpięty w czytniku , działa . Po podłączeniu dysku pojawia się przy nim szara ikonka REC (sugeruje możliwość włączenia nagrywania na tym dysku ) .

W ustawieniach dysk wtedy można sformatować i wszystko działa cacy .

Wymuszenie zapisu na pendrive skutkuje komunikatem :

Formatowanie nie powiodło się . To

urządzenie nie jest obsługiwane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to znaczy,że na pena nie da rady nagrać....

Drugi problem mam z MY HOME CLOUD tzn. założyłem konto włączyłem na tv TV REMONTE i MY HOME CLOUD. Tv remonte 2 już wcześniej miałem ściągnięte lecz nie mam na nim tzn. w telefonie funkcji my home cloud na górze. Spróbowałem od nowa usunąć i zainstalować aplikacje nic to nie dało... PROSZĘ o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób posiadający ten model czy możecie coś sprawdzić? mianowicie jak przyłożę ucho do prawego górnego rogu z tyłu telewizora to słychać takie rytmiczne cykanie (prawy górny stojąc przodem do tv).Tv na czuwaniu i w pokoju cisza wtedy to słychać. Nie jest to jakieś czepianie się. Po prostu zauważyłem to zupełnie przez przypadek i ciekawi mnie co to jest,czy to objaw normalny? itd

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób posiadający ten model czy możecie coś sprawdzić? mianowicie jak przyłożę ucho do prawego górnego rogu z tyłu telewizora to słychać takie rytmiczne cykanie (prawy górny stojąc przodem do tv).Tv na czuwaniu i w pokoju cisza wtedy to słychać. Nie jest to jakieś czepianie się. Po prostu zauważyłem to zupełnie przez przypadek i ciekawi mnie co to jest,czy to objaw normalny? itd

dzięki

U mnie cisza,nic nie cyka :)

Edytowane przez vipers33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób posiadający ten model czy możecie coś sprawdzić? mianowicie jak przyłożę ucho do prawego górnego rogu z tyłu telewizora to słychać takie rytmiczne cykanie (prawy górny stojąc przodem do tv).Tv na czuwaniu i w pokoju cisza wtedy to słychać. Nie jest to jakieś czepianie się. Po prostu zauważyłem to zupełnie przez przypadek i ciekawi mnie co to jest,czy to objaw normalny? itd

dzięki

Może pora wezwać serwis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób posiadający ten model czy możecie coś sprawdzić? mianowicie jak przyłożę ucho do prawego górnego rogu z tyłu telewizora to słychać takie rytmiczne cykanie (prawy górny stojąc przodem do tv).Tv na czuwaniu i w pokoju cisza wtedy to słychać. Nie jest to jakieś czepianie się. Po prostu zauważyłem to zupełnie przez przypadek i ciekawi mnie co to jest,czy to objaw normalny? itd

dzięki

W CX720 także jest wyżej wspomniane "cykanie" aczkolwiek jest ono nie zwykle ciche...

Jeżeli w Twoim TV owe zjawisko jest ledwie słyszalne, to kompletnie dałbym sobie spokój ze serwisem - jeżeli wszystko działa poprawnie oczywiście.

Urządzenia elektroniczne/elektryczne wręcz nagminnie wydzielają różnego typu ciche dźwięki.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CX720 także jest wyżej wspomniane "cykanie" aczkolwiek jest ono nie zwykle ciche...

Jeżeli w Twoim TV owe zjawisko jest ledwie słyszalne, to kompletnie dałbym sobie spokój ze serwisem - jeżeli wszystko działa poprawnie oczywiście.

Urządzenia elektroniczne/elektryczne wręcz nagminnie wydzielają różnego typu ciche dźwięki.

Pozdrawiam :)

zgadza się że jest ono bardzo ciche dlatego napisałem że słychać je w ciszy i praktycznie ucho trzeba przyłożyć do obudowy, mnie zaciekawiło czy to normalne?,ale i tak się cieszę że znalazła się osoba,która potwierdza to zjawisko ,bo znowu posądzono by mnie o wyimaginowane objawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy i jak da się zmienić Ustawienia zaawansowane w trybie obrazu Normalny lub Dynamiczny? Chciałbym zniwelować efekt czerwonej skóry, bo oglądając treści wideo za pomocą wbudowanej w TV przeglądarki Firefox, da się wybrać tylko między podanymi 2 trybami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy i jak da się zmienić Ustawienia zaawansowane w trybie obrazu Normalny lub Dynamiczny? Chciałbym zniwelować efekt czerwonej skóry, bo oglądając treści wideo za pomocą wbudowanej w TV przeglądarki Firefox, da się wybrać tylko między podanymi 2 trybami.

"Nie da rydy", wejdz w kinowy, zmien temp. barwową na ciepły 1 i powinno być znacznie, znacznie lepiej niż jak zaczniesz bawić się samodzielnie suwakami CMS'u.

PS. W kinowym opcje zaawansowane są aktywne.

Tak na marginesie/ogólnie - szkoda, że nie widać adresów IP poszczególnych userów ;)

zgadza się że jest ono bardzo ciche dlatego napisałem że słychać je w ciszy i praktycznie ucho trzeba przyłożyć do obudowy, mnie zaciekawiło czy to normalne?,ale i tak się cieszę że znalazła się osoba,która potwierdza to zjawisko ,bo znowu posądzono by mnie o wyimaginowane objawy

To jest cecha/wada taniej elektroniki stosowanej przez wielu producentów/dostawców robiących bebechy do telewizorów wielu marek.

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie da rydy", wejdz w kinowy, zmien temp. barwową na ciepły 1 i powinno być znacznie, znacznie lepiej niż jak zaczniesz bawić się samodzielnie suwakami CMS'u.

PS. W kinowym opcje zaawansowane są aktywne.

Tak na marginesie/ogólnie - szkoda, że nie widać adresów IP poszczególnych userów ;)

Właśnie o to chodzi, że nie da się wybrać trybów Kinowe, Prawdziwe Kino czy Ustawienia własne, z którego korzystam domyślnie. Chyba że da się je jakoś na siłę uaktywnić. Wejdź przez przeglądarkę TV na stronę np. subsmovies.com, odpal jakieś wideo, a zobaczysz, o co chodzi.

Co masz na myśli z tym IP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie/ogólnie - szkoda, że nie widać adresów IP poszczególnych userów ;).

Xisiu detektywie chyba wiem do czego pijesz ,ale mylisz się :D

Wie ktoś, czy i jak da się zmienić Ustawienia zaawansowane w trybie obrazu Normalny lub Dynamiczny? Chciałbym zniwelować efekt czerwonej skóry, bo oglądając treści wideo za pomocą wbudowanej w TV przeglądarki Firefox, da się wybrać tylko między podanymi 2 trybami.

ja też z tymi czerwonymi twarzami walczyłem ogólnie i jedyne co zauważyłem to jak w ustawieniach w gamie kolorów przełączysz z natywny na normalny to twarze są mniej czerwone , spróbuj może cos pomoże

Edytowane przez vade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marlo

W trybie Firefox' jest blok - nie pozmieniasz nic więcej

@vade

bo TY rzeźbisz chłopaku, żeby nie napisać wymyślasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marlo

W trybie Firefox' jest blok - nie pozmieniasz nic więcej

@vade

bo TY rzeźbisz chłopaku, żeby nie napisać wymyślasz :)

człowieku zrozum że nie mając tego tv w domu nie masz możliwości jakiejkolwiek weryfikacji,kiedy to do ciebie dotrze że nie pomagasz,rok temu widziałeś go na półce w sklepie coś tam popróbowałeś,a teraz zgrywasz eksperta w tej dziedzinie, kup sobie ten tv,dołącz do grona właścicieli i wypowiadaj się w oparciu o własne doświadczenia,a nie błądząc we mgle próbujesz coś tam doradzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niestety trolle tak mają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się że jest ono bardzo ciche dlatego napisałem że słychać je w ciszy i praktycznie ucho trzeba przyłożyć do obudowy, mnie zaciekawiło czy to normalne?,ale i tak się cieszę że znalazła się osoba,która potwierdza to zjawisko ,bo znowu posądzono by mnie o wyimaginowane objawy

Vade nie badz dzieckiem. Wszystkie twoje posty (40, tylko w 2 watkach o panasie) ktore tu piszesz tu od paru miesiecy jada po b.dobrym modelu tv. A jak chce sie tobie pomoc i zadaje konkrerne pytania to nie dajesz odpowiedzi/zmieniasz temat.

Zrob zdjecie, pokaz te problemy, zrob fote pokaz ustawienia obrazu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vade nie badz dzieckiem. Wszystkie twoje posty (40, tylko w 2 watkach o panasie) ktore tu piszesz tu od paru miesiecy jada po b.dobrym modelu tv. A jak chce sie tobie pomoc i zadaje konkrerne pytania to nie dajesz odpowiedzi/zmieniasz temat.

Zrob zdjecie, pokaz te problemy, zrob fote pokaz ustawienia obrazu :)

w tym problem że Ty kiedyś tam miałeś okazję sprawdzenia(cokolwiek to znaczy) tego tv,a ja kupiłem i mam go na co dzień, dlatego chętnie wymienię spostrzeżenia z kimś kto ma ten tv,a nie że go widział na półce sklepowej,jeżeli jesteś takim specem od ustawień to chętnie (pewnie nie tylko ja) skorzystam z zaproponowanych przez Ciebie,bo te które ja opiszę i tak pewnie skrytykujesz i uznasz za nie właściwe,zresztą jaką będziesz miał możliwość ich zweryfikowania? w czym Ty chcesz mi pomóc?

odrobine inteligencji-40 postów to wynika z tego że min. z grzeczności odpowiadam cierpliwie takiemu upierdliwcowi jak ty Xisiek,to że w dwóch wątkach-bo nie udzielam się w wątkach, które mnie nie dotyczą,nie mam np sony to nie doradzam i nie krytykuje choć tak jak ty widziałem go na półce w sklepie

co Ci da zdjęcie obrazu np. z problemem ruchu,przecież zdjęcie tego nie uchwyci,co do ustawień to Ci napisałem że próbowałem różnych opcji i nie są one u mnie stałe bo czasami coś tam pozmieniam. Nie zmieniam tematu tylko chce Ci uświadomić że dopóki nie będziesz miał możliwości zweryfikowania pewnych rzeczy u siebie(a łączy się to z posiadaniem tego tv) dopóty dyskusja z tobą,a co za tym idzie Twoje porady będą bezużyteczne, a żeby Ci to zobrazować jak dziecku,na pewno widziałeś niejednokrotnie przelatujący helikopter, i co? na forum dotyczącym helikopterów też udzielasz "cennych" porad?

dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu,po prostu produkuje kolejne posty,których i tak nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem i odróżnić tych negujących tv od tych z odpowiedziami na twoje nie do końca przemyślane zarzuty i podejrzenia

Edytowane przez vade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też z tymi czerwonymi twarzami walczyłem ogólnie i jedyne co zauważyłem to jak w ustawieniach w gamie kolorów przełączysz z natywny na normalny to twarze są mniej czerwone , spróbuj może cos pomoże

Jak już pisałem, używam Ustawień własnych i generalnie ma problemu czerwonych twarzy. Problem jest taki, że kiedy oglądam filmy przez przeglądarkę w TV, to nie mogę przełączyć na inny tryb poza Normalnym i Dynamicznym, gdzie nie da się zmieniać Ustawień zaawansowanych, w tym gammy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak,ja napisałem ogólnie o czerwonych twarzach,zresztą ktoś wcześniej też na to zwrócił uwagę,rzadko używam przeglądarki w tv, jak chodzi o filmy to może ze dwa razy,po prostu spróbowałem czy i jak działa ,tak że co do gammy to była moja sugestia względem ogólnego obrazu np z tunera.no nic nie pomogłem,nie zaszkodziłem pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...