Skocz do zawartości
mmpeg-4

Modele LG na 2015 rok - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Jako nowy witam serdecznie wszystkich Użytkowników.

I zapytuję.

Czy są przewidziane testy telewizorów FHD?

Konkretnie chodzi o serie LF652V i LF5610.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję jednej informacji nt. 50" i 55" wersji LG LF652v - chodzi mi o to, czy któraś z przekątnych ma matrycę 120Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki w taki razie mam już wybrany tv teraz tylko na promocje czekam bi w Saturnie przegapiłem a był 55 cali poniżej 2900:)!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może LG 55LF592v? Interesuję mnie głównie jaką matrycę ma ten model - czy ma suwaki od regulacji płynności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało prawdopodobne gdyż nawet 630 nie ma (tzn ma tylko dejudder). Trzeba by sprawdzić w sklepie. Ale co to za model? W PL go jakoś nie widzę na ceneo itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację.

Ale co to za model? W PL go jakoś nie widzę na ceneo itd.

Modele LG 49LF590 i 55LF592 są dostępne w ofercie polsatu. Żadnych info ani opinii faktycznie nie ma. Nie ma nawet pełnej specyfikacji na stronie LG...

Edytowane przez Domelo20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś ustawienia do tv lf652?

mam problem w ustawieniach expert1 nie mogę wybrać czerni - jest w automatyczny wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego nie możesz wybrać? Co to znaczy czerni? Ten tryb jest przeznaczony do kalibracji przez kalibratora. Może lepiej użyj trybu kino?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ta opcja jest zablokowana w tv 55 calowych a użytkownicy mniejszych mają odblokowane we wszystkich opcjach kino, sport, expert1 , expert2


Już się wyjaśniło info z lg

poziom czerni jest dostępny gdy wybierzemy źródło usb lub hdmi. Przy opcji antenowego sygnału czerni nie można ustawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich mających wiedzę na temat różnicy w modelach LG 65 UF 860V , a LG 65 UF 850V . Z tego co można w necie poczytać o różnicach to P.M.Index w 860V wynosi 2200 , a w 850V wynosi 2000 pozostałe parametry wyglądają bardzo podobnie. Przeczytałem gdzieś w necie ( i jakoś nie mogę teraz odnaleźć) że seria 65 860V ma prawdopodobnie Color Prime ( diody led z fosforem?0 i przez to lepsze kolory ) , a seria 850V tego nie posiada i że to praktycznie druga a za razem najważniejsza różnica między tymi modelami, oczywiście poza ceną. Zna Ktoś dokładne różnice w tych modelach i może się nimi podzielić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście co stało się z ceną 55LF652v w mediamarkcie i saturnie? Podnieśli do chorej kwoty 3799pln. Moim zdaniem to strzał w kolano, bo to popularny model, a w innych sklepach kosztuje ok. 500zł mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy model 42LF652V powinien być zapakowany fabrycznie w worek zabezpieczający ekran? Dzisiaj odebrałem przesyłkę, worka brak, dodatkowo telewizor jest wgnieciony z tyłu na górze. Zastanawiam się czy winna jest firma kurierska czy to sklep wysłał mi trefny egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy model 42LF652V powinien być zapakowany fabrycznie w worek zabezpieczający ekran? Dzisiaj odebrałem przesyłkę, worka brak, dodatkowo telewizor jest wgnieciony z tyłu na górze. Zastanawiam się czy winna jest firma kurierska czy to sklep wysłał mi trefny egzemplarz.

Współczuję Ci.

Najbardziej wygląda mi to na to (z bardzo wysokim prawdopodobieństwem), że sprzedali Ci TV używany (tzn. najpewniej ze zwrotu 14 dniowego). Tylko, że skoro wysyłają TV bez nałożonego nań materiału chroniącego, to działają wyjątkowo nieprofesjonalnie i bezczelnie. Albo więc Ci ludzie są ograniczeni umysłowo albo myślą, że ich klienci tacy są.

Nie można też wykluczyć, że i owszem TV był już wcześniej co najmniej jeden raz kupowany, ale uszkodzony został dopiero podczas transportu do Ciebie. Dlatego bardzo źle, że nie wyciąłeś TV z opakowania w obecności kuriera. Wiadomo, że jest to niewygodne, ale jak widać szkoda ryzykować. Przy czym, jeśli TV został uszkodzony podczas transportu do Ciebie, to prawie na pewno powinien być wyraźny ślad od jakiegoś uderzenia na pudełku. Pytanie jak to wygląda? Od tego też uzależniałbym szczegóły dalszego postępowania.

Pytanie też (również bardzo ważne), czy pudełko nie wyglądało na już otwierane?

I czy mógłbyś zdradzić, jaki to sklep tak traktuje klientów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że to wina firmy kurierskiej. Ale na pudełku nie ma śladów, wskazujących na uderzenie lub nacisk, mogące spowodować wgniecenie, ponadto znajduje się ono w miejscu, które jest zabezpieczone nakładką ze styropianu. Przy dokładnym przyjrzeniu się kartonowi zauważyłem, że na szeroką przezroczystą taśmę fabryczną jest naklejona węższa taśma, także przezroczysta. To oraz brak worka jednoznacznie wskazują na wysłanie egzemplarza ze zwrotu. Ingerencja firmy kurierskiej jest wykluczona, gdyż karton był owinięty folią stretch i oklejony taśmą firmową sprzedawcy.

Zakupu dokonałem w oficjalnym sklepie Allegro. Darmowa dostawa i możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni z darmową odsyłką obróciły się przeciwko mnie, bo przy takich warunkach istnieje wyższe ryzyko trafienia na egzemplarz ze zwrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...