Skocz do zawartości
Gmeru

Zapowiedź telewizorów Sony Bravia 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Brak motionflow w W7 to porażka jak dla mnie, marzy mi się TV bez tego całego smart tv ale z motionflow

w tańszym modelu.

Edytowane przez Slawko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.W sklepie matrixmedia.pl pojawiły sie nowe modele Sony z 5 letnią gwarancją w cenie modelu i dostawą gratis np.

Sony KDL-55W955B cena:6999,-

Sony KDL-50W829 cena:4299,-

Robi się ciekawie.

Ps.Panowie M.K.i G.czy moglibyście wstępnie ocenić model 55W955B jak on wypada względem 55W905A?Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na test 50W829, Gmeru prośba o dokładne sprawdzenie czy ma banding :) (oglądam bardzo dużo piłki nożnej).

Edytowane przez Neoksik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie użyte w artykule cyt. "jeden z najlepszych modeli telewizorów na rynku czyli serię W9. Jej głównymi zaletami była znakomita czerń...", uważam za duże nadużycie!

Z wielką niecierpliwością czekam na test @Gmeru modelu KDL-50W805B

Tak? A niby czemu? To jeden z najlepszych LCD na rynku z doskonałą czernią przy technologii LCD. Nie widzę tutaj nawet grama wątpliwości.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Sedecznie

Ja wczoraj zamówiłem 55W905A. W Lubinie w Saturnie maja już tylko 2 sztuki tego modelu, podobnie w Głogowie w Media Markt. Nie wiem czy decyzji nie podjąłem za szybko, ale migiem znikają z półek. Telewizor będzie w piątek. Myślałem o modelu Sony KDL-55W955B, no ale na razie jeszcze niema żadnego testu. Mam nadzieje, że mój wybór jest trafny i stary model (W905A), jest lepszy jeśli chodzi o jakość obrazu, niż (W955B). No ale jakiś taki mały stresik i niepewność jest, bo może się okazać, że nowa seria W9 zagra lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór na 95% jest najbardziej trafny. W955 to IPS. Więc może być lipa. Zobaczymy. A tak masz pewność, że kupiłeś wysoki model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W905 to dobry telewizor jest, więc żałować nie będziesz. :wub: . Szkoda tylko, że ten nowy pilot 2014 nie zadziała.

Edytowane przez BarteqW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ale jakoś przeżyję bez nowego pilota. No ale moja niepewność jest coraz większa. Pojawił się test modelu 50W829 Ocena 9/10. No a to tylko seria W8, choć ten model ma podobno jakąś inną matryce. Pytanie chyba już u mnie trochę nieaktualne, ale czy ten model występuje w rozmiarze 55"

http://www.trustedreviews.com/sony-kdl-50w829_TV_review

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór na 95% jest najbardziej trafny. W955 to IPS. Więc może być lipa. Zobaczymy. A tak masz pewność, że kupiłeś wysoki model.

W955 na IPSie? Zastanawiałem się właśnie nad przyczyną różnicy w cenie pomiędzy W905 a W955. A to właśnie o IPS może chodzić. Czy to pewne jest?

Edytowane przez jlawnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko nowe modele W8 42'' pojawią się w jakimś sklepie, to zerknę na kształt pikseli i od razu będę wiedział czy to jest IPS czy VA.

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Juz jest pewna wiadomosc!!! Panel bedzie IPS, a udostepnil go.... raczej wyprodukowal go dla Sony znana nam firma LG :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem go osobiscie i musze powiedziec ze jak na IPS to naprawde Sony poprawil czern i juz napewno powiem ze swieci o wiele jasniej niz W905,ale raczej tez czekam na pierwsze testy.

Mialo byc juz w tym tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zeszłoroczny. I nie ma w tym nic dziwnego gdyż W8 w 65" to nie IPS tylko w sumie to W905 ; ) "Prawie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Na początku przepraszam, że poruszam temat modelu W905 w tym wątku, ale jest on chyba aktualnie najczęściej odwiedzany. Mam pytanie odnośnie matryc stosowanych w modelu W9 są to:

DQ3Y550LN0101 SLCD S-PVA (200Hz/240Hz) (Samsung panel)
YLV5521-02N AUO A-MVA (200Hz/240Hz) (Taiwan panel)

Która z tych technologii jest lepsza i jaka matryca była w teście porównawczym Sony W905 vs Samsung F8000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o W905 masz osobny wątek.

"Skoro ten jest najczęściej odwiedzany", to ja zapytam jaka przynęta na okonia będzie teraz najlepsza.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie będzie w Polsce. Właśnie w tych rejonach pojawi się nowy W8 czy W955. Chcę tylko potwierdzić bo ciągle chyba nie jest to jasne: W8 = VA a W9 = IPS. Chodzi o modele 2014. Testowaliśmy, sprawdziliśmy. Mamy foto ; ) wstawimy kiedy pojawi się test. A ten nastąpi po 14 marca. Mamy embargo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... W8 = VA a W9 = IPS. Chodzi o modele 2014. Testowaliśmy, sprawdziliśmy. Mamy foto ; ) wstawimy kiedy pojawi się test. A ten nastąpi po 14 marca. Mamy embargo.

A modele W8 w rozmiarze 42'' też ? a jeśli tak to bardzo bym prosił o fotkę z kształtem pikseli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42" = IPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...