Skocz do zawartości
Gmeru

Zapowiedź telewizorów Sony Bravia 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Gmeru,

czy może już patrzyłeś na moje zapytania ?

Albo może jakiś inny użytkownik ma TV sony podłączony do naziemnej i odpowie na moje pytania. Patrz 4 posty wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chyba muszę odpowiedzieć sam na swoje pytanie. TYlko w jednym sklepie dorwałem nowy tv sony z podpiętą anteną naziemną.

Nie mogłem sprawdzić wszystkich funkcji bo salon firmowy sony nie miał USB dysku. Podpiąłem swój ale pokazał się napis do nagrywania minimum 32 GB.

1. To fajnie że po włączeniu pamiętał lub wczytał wszsytkie programy GUIDE - EPG

2. Można sortować i kasować kanały

- co jednak mnie odpycha od tego telewizora to upierdliwe to przy zmianie kanału nie ma czytelnej inforacji jaki leci audycja ile będzie trwałą i jaki będzie następny program.

- dziwnie działający EPG nie zawsze się chciał załączyć

- a co najważniejsze to brak podglądu na EPG. Czyli oglądająć dany program chce mieć dalej kontakt co się dzieje w programie a oglądać EPG. A nie wybierać czy TV czy EPG.

Sorki ale dla mnie TV który niby taki nowoczesny takie multimedia a przy przełączaniu kanała zero informacji o programie dyskfalifikuje jako urzyteczny telewizor.

Może nowy LG z webos będzie bardziej przyjazny dla oglądającego naziemną TV. (monitora nie potrzebuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Model 42'' W829B nie posiada w menu trybów motionflow, ma tylko migotający tryb ruchu LED (włącz/wyłącz) czyli tak samo jak w nizszych modelach, sprawdziłem to dzisiaj osobiście pilotem, ale wydało mi się to na tyle dziwne że upewniłem się jeszcze (w sensie czy to na pewno ten model) zerkając z tyłu tv na tabliczkę znamionową gdzie jest zawsze podany typ i numer seryjny danego modelu.

Model w rozmiarze 50'' W829B z tym samym oznaczeniem motionflow XR400 ma normalnie działające tryby motionflow, ale ma też inny typ matrycy.

To sony 42W829B jest na matrycy IPS z 50Hz ?

Edytowane przez sony35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50w829 ma XR800 ku scislosci...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny i parametry nowej serii TV Sony (dane z euro agd)

----------------------------------

Sony KDL-42W829B cena 3 399 zł

Technologia 3D: pasywna (polaryzacyjna) Technologia odświeżania: Motionflow XR 400 Hz

------------------------------------

Sony KDL-42W829B jest na panelu IPS od LG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony KDL-42W829B jest na panelu IPS od LG ?

Absolutnie nie jest, oba modele na rok 2014 czyli KDL-42W829B i KDL-42W805B są na matrycach VA z pasywnym 3D, firma AUO takie produkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy jest możliwe ,że w tym modelu KDL-42W829B może być inna matryca ? niż ta jak napisłeś wyżej : matryca VA z pasywnym 3D, firma AUO takie produkuje.!

To jest pewne info ?

Jak to sprawdzić w menu-serwisowym tego Tv?

a może jest jakaś fotka MS z tego Tv KDL-42W829B że faktycznie ma matrycą AUO

Edytowane przez sony35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam takie szkiełko mikroskopowe co na nim bardzo dobrze widać kształt pikseli, ale niektórym wyszły jako tako widoczne fotki wykonane telefonami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może to jeszcze ktoś potwierdzić ?

matryca VA z pasywnym 3D, firma AUO w Sony 42W829B

bo zamierzam kupić ten model 42W829B ,a nie chciałbym zrobić wtopy i kupić na IPS

Edytowane przez sony35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Soniaki W8B w rozmiarze 42'' w tym roku nie mają tzw upłynniacza, a w poprzednim W8 IPS upłynniacz był, a odnośnie IPS, to ma on sens w połączeniu z systemem wygaszania stref, a Sony w zeszłym modelu W8 nie posiadały tego systemu, w tym roku model W9 na IPS ma wygaszanie ale jest ono mniej zaawansowane niż np w zeszłorocznych modelach LG. Sony miało kiedyś zaawansowany system wygaszania ale to było kilka lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W takim razie jest to pewne ?

matryca VA z pasywnym 3D, firma AUO jest montowana w 42W829B ?

Edytowane przez sony35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...