Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro tak to jestem pod wrażeniem elastyczności Realteka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego hetm4n . Prawie 2giga plik , nie było mniejszych :D . Sprawdziłem u siebie i chodzi jak tralala. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam u mnie bez zająknięcia. Działa też płynnie przewijanie/przeskakiwanie przód tył.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

posiadam med8er'a 600 od jakiegoś czasu ,ale nie miałem go podpiętego do sieci; zmieniło się to ostatnio i chciałem sprawdzić jak działa youtube na tym odtwarzaczu ...

trochę się zawiodłem. zalogowałem się na swoje konto youtube i chiałem obejrzeć jeden z koncertów z listy . niestety jakość obrazu była bardzo słaba ( ten sam koncert z youtuba na pc oglądam w HD ); dodatkowo po jakiś 10 minutach zaczęło się buforowanie i nie pomogło zatrzymanie na chwilę odtwarzania . wyglądało to tak ,że odtwarzało jakieś 40 - 50 sek. koncertu , a następnie buforowanie przez 10 sekund . porażka jak dla mnie !

Soft najnowszy z forum mede8ra .

Czy jest jakiś sposób ,żeby filmy z sieci odtwarzać w sposób w miarę komfortowy i z dobrą jakością obrazu ?

Myśłę ,ze nie jest to wina słabego łącza ( 80Mb) ; odtwarzacz podpięty bezpośrednio do routera ( jakieś 5 m przewodu).

Prosze o informację czy jestem w stanie to sam ogarnąć ; czy może " ten typ tak ma" ... ?

pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jakiś materiał na yt z którym masz problem bo tak to można tylko gdybać.

Ehh fajna cena ale wolałbym 800 z wifi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jakiś materiał na yt z którym masz problem bo tak to można tylko gdybać.

Ehh fajna cena ale wolałbym 800 z wifi

o tym koncercie pisałem

ale problem dotyczy znakomitej większości filmów z youtuba - nawet takich 10 minutowych

Edytowane przez oliho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz coś ze sprzętem, ten koncert idzie bez zająknięcia u mnie, mało tego sprawdziłem na routerze transfer średnio latał koło 2-3Mbps więc musi to chodzić płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie !

Czy możecie mi napisać czy jak podłączacie mede8er'a do sieci bezpośrednio do routera to sieć jakoś jeszcze w odtwarzaczu konfigurujecie ? czy wszystko na auto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

pytanko o obrazy ISO filmów BR - rozumiem że nie mam co liczyć na menu takie jak na dedykowanym odtwarzaczu?

Jak można dostać sie do jakiego spisu klipów itp? Mam np. interstellara iso ale po włączeniu odtwarza mi od razu film - a chciałbym dostać sie do dodatków które powinny byc również na płycie - jak to zrobić?

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy w MED800X3D można przesuwać synchronizację audio względem video?

W Dune Smart D1 mam taką możliwość z pilota i bardzo często z tego korzystam. Jestem bardzo wrażliwy na te rozjazdy (nawet 250ms złego lip synca rozprasza mnie okrutnie).

A jeśli można to jak?

Przeczytałem cały ten wątek (wszystkie 54 strony) i nie znalazłem tu tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

opcja synchronizacji jest dostepna w menu dźwięku.

Ja nie mam jednak przekonania czy działa ona poprawinie. Nie można ustawić nic na -, a jedynie na +.

pzdr

Panowie,

Czy w MED800X3D można przesuwać synchronizację audio względem video?

W Dune Smart D1 mam taką możliwość z pilota i bardzo często z tego korzystam. Jestem bardzo wrażliwy na te rozjazdy (nawet 250ms złego lip synca rozprasza mnie okrutnie).

A jeśli można to jak?

Przeczytałem cały ten wątek (wszystkie 54 strony) i nie znalazłem tu tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

zamierzam zakupić wersję 600.

Czy któryś z Was mógłby sprawdzić czy jest możliwość odtwarzania przez mede8er'a plików NEF (pliki z surowym zdjęciem Nikona). Tak się składa, że sporo zdjęć robię w "czystym" formacie.

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam

Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie czyta, dopiero po zmianie rozszerzenia na jpg ukazało się zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc.

Wielka szkoda, że nie czyta. Prawie idealny odtwarzacz.

Pozostaje mi szukać coś innego lub dalej użerać się z serwerami DLNA. Serviio napsuł mi już dosyć krwi, a teraz daję szansę PLEX..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje rade. Ale uwaga wiem ze byly zmiany w zaleznosci od wersji firmware. Dlatego najpierw sprawdz ktora masz wersje i jesli nie najnowsza to uaktualnij. Pozniej po wlaczeniu filmu wchodzisz w napisy i tam masz opcje znajdz napisy. Dziala bez problemow.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doczytałem do końca wszystkie posty :)

W kilku początkowych postach ktoś pytał o TAGi. Niestety 800-tka nie czyta Tagów z plików np. flac. Przez 3 lata robiłem opisy i tagi w mojej bibliotece audio. Popcorn C-200, którego mam od początku - czyta wszystko bez problemów.

HumanMedia miał interweniować u źródła, ale pewnie nic z tego nie wyszło.

A może ktoś wie jak "zmusić" urządzenie do czytania Tagów? (Tytuł, utwór, rodzaj muzyki, okładka, tekst piosenki????)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też padło wyszukiwarka napisów bo u mnie od kilku dni nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy odtwarzaniu plików mkv nie działa mi regulator głośności na pilocie. Czy też tak macie? Przy odtwarzaniu innych plików wideo wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też padło wyszukiwarka napisów bo u mnie od kilku dni nie działa

Na forum Mede8era też się ludzie skarżą na to. Podobno coś opensubtitles zmieniło u siebie.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...