Skocz do zawartości
MEGA-TEST

MEGA-TEST: Samsung 46F8000 kontra Sony KDL-46W905; Samsung F8000 Sony W905 W900

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mam lupy, Spróbuje załatwić w poniedziałek (proszę o informację jakie musi być powiększenie tej lupy, lub jak inaczej można sprawdzić te subpiksele).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam lupy, Spróbuje załatwić w poniedziałek (proszę o informację jakie musi być powiększenie tej lupy, lub jak inaczej można sprawdzić te subpiksele).

Niewielkie ;) Jak masz bardzo dobry wzrok to nawet bez szkła jesteś w stanie "coś tam" wypatrzeć. Kup zwykłą lupę w kiosku, będziesz w stanie rozpoznać, która matryca z artykułu jest w Twoim TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby wystopniować opcje z flowmotion i opisać mniej więcej stopnień dokładania klatek itp. ? Bo ja co do tych zachwytów nad Sony W9 mam mieszane uczucia i sporo "ale". Testuje tv już pewnie z tydzień i mam mieszane uczucia.

Dodatkowo prosiłbym o opinie na temat umieszczonych filmów na YTube czy tam coś z tymi Hz nie jest pochrzanione i nie zawsze da rady je upłynnić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację: znajdujesz się właśnie na tym forum ;D

Co do pecha jaki Ci się przytrafił to nie jest to normalne i mam nadzieję, że nowy ekran będzie już ok. Daj znać na forum.

Witam! właśnie padł mi dekoder z polsatu hd5000 i zastanawiam się nad modułem cam ci + z polsatu do mojedo w905a. Głównie co interesuje mnie to co z nagrywaniem na twardy dysk i co zwielkością plików czy np. nagrany film nie zawali mi całego miejsca na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przymierzam się do zakupu jednego z tych 2 telewizorów. Pytanie: czy do Sony można podłączyć bezprzewodową mysz i klawiaturę? Z tego co wiem to do Samsunga można podłączyć pod USB odbiornik i korzystać w klawiatury i myszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...