Skocz do zawartości
Fantom

Mini recenzja mini komputera - MK808

Rekomendowane odpowiedzi

Modyfikacja Wi-Fi może polegać na:

a ) rozłączeniu punktów ANT i GND - jakieś 10 sekund z lutownicą

b ) przylutowanie zamiast "org. antenek" kabelków odpowiedniej długości (długość kabelków się wylicza z długości fali !) - podobnie jak pkt a )

c ) przylutowanie gniazdek i przykręcenie zewnętrznych anten Wi-Fi - to już większa robota bo trzeba wywiercić otwory, kupić gniazdka i anteny

Na początek proponuję pkt a )

Paragonu nie dostałem. Podejrzewam, że naklejka z numerem seryjnym wystarczy.

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, tylnie porty USB, ale i tak musiałem postawić Viste, bo Win8 64 nie obsługuje sterowników :)

Fleshowanie jest wręcz obowiązkowe stary soft jest tragiczny zrywa połączenie WIFI, zła rozdzielczość i problemy z buforowanie w YT, a teraz na nowym jest ok i lata to maleństwo jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, tylnie porty USB, ale i tak musiałem postawić Viste, bo Win8 64 nie obsługuje sterowników :)

Może rozwinąć ten wątek?

Jak rozwiązałeś problem wifi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu używaj tylko bezpośredniego połączenia bez hubów, przelotek itd.

USB tylni panel>Kabel> OTG MK808

Aktualizacji obecnie nie da się wykonać na windows8 64 ze względu na brak sterowników (z 7 nie działają poprawnie), czyli xp/vista/7, więc jak ktoś posiada najnowszy system MS to niech ściągnie 7 testową z strony ms.

W starym sofcie nie tylko jest problem z WIFI ale i buforowania w YT, po pewnym czasie siada i wczytuje dane z prędkością modemu, więc nawet jak komuś działa poprawnie wifi na starym sofcie to wykrzaczy się na Tubie ;)

Aktualizacja rozwiązała problemy u mnie, a jeżeli komuś dalej wifi daj się w znaki (pingować i sprawdzać pakiety) to prawdopodobnie ma zwarcie na antenie.

Płynność działania jest u mnie zadowalająca i jest komfort, a przy moim htc hero to jest wręcz raj ;)

Edytowane przez ZzackK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufffff. odetchnąłem z ulgą mam mk808 radiatorem

tam są dwie anteny po jednej z każdej strony

do jedną polutuje kabel do anteny zew.

a co zrobić z druga starą

zostawić czy odlutować żeby nie myliła tej pierwszej

jak robicie u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UG007 to jest "klon" MK808. Ma dodatkowo bluetooth + problemy z Wi-Fi (jak MK808) + problemy z synchronizacją Audio/Video + jak na razie kiepskie wsparcie kogokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko jestem od polecania tego lub tamtego sprzętu. Twój wybór :)

Sprzedawca wydaje się być w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od kogo Ty kupiłeś swój sprzęt ? możesz podać ID ? :)

I ile czekałeś na paczkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to wielokrotnie pisałem. Kupuję od różnych sprzedawców.

Czas oczekiwania na paczkę to suma: po ilu dniach sprzedawca wysyła (2-7 jest to podane w opisie przedmiotu) + (11-30 dni) bo tyle idzie paczka z Chin.

Jak widać nie ma reguł. Najszybciej dostałem 11 dni od daty zamówienia a najpóźniej po 33 dniach.

Tak naprawdę kompletnie nie ma znaczenia od kogu się kupuje (jeśli chodzi o czas przesyłki).

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatur jak je nazwałeś "żyroskopowych" jest od groma. Dokładnie to są tak zwane "Air Mouse".

Akurat ta którą znalazłeś jest (według mnie) najmniej ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie moze opiszecie tutaj swoje spostrzeżenia i uwagi na temat "czym obslugiwac mk808", jaka klawiatura jest najbardziej wygodna w polaczeniu z mk808 ktora niezawodna itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu mam Rii iMini i8. W ciągu paru dni dojdzie do mnie: Air Mouse T2 i RC13.

Wtedy zrobię małe porównanie i zestawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos uzywa Skype to jest napewno pomocna i fajna sprawa, pytanie tylko jak to sie sprawuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wciąż wczesne lub trochę późniejsze zapowiedzi. Realnie będzie dostępny nie wcześniej niż po świętach.

Wsparcie dla Linuxa było deklarowane od początku. Zresztą wcześniejsze modele też miały tą możliwość ... tylko chodziło to cienkawo.

Mnie wkurza albo niepokoi takie coś:

Kolejny film który starannie ukrywa w jakiej fizycznej rozdzielczości jest renderowany ekran.

Nie wiem czy oni to robią celowo czy jak ale AnTuTu znów pokazuje fizyczną rozdzielczość 720p.

Gdy gość przełączył HDMI na 1920x1080 to już AnTuTu nie pokazał. Ciekawe ...

Tym bardziej, że filmik robił geekbuying czyli ludzie którzy doskonale wiedzą o co chodzi.

Zreszta jak na razie wydajność rozczarowuje. 8800 kontra 7300 w MK808 to raptem 20% szybciej.

No nic ... temat trzeba śledzić ale na razie mam mieszane uczucia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie transfery na sambie?

Ps

Czekam na ouya ze względu na ethernet, bo kabel to kabel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...